ملزومات آشپزخانه

7 نوع سبد در یک آشپزخانه مدولار مدرن

انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه

قابلمه ها و ماهیتابه های انباشته شده روی هم ، چیدن بطری های ادویه ، پشت سر هم که همیشه دور از دسترس قرار دارند ، کشوهایی که به سختی باز یا بسته می شوند ، اینها و بسیاری از مشکلات دیگر با ظهور طراحی های آشپزخانه مدولار برطرف شده است . ابزار اولیه آشپزخانه های مدولار ، سبدهای ماهرانه و شیکی هستند که در اشکال ، اندازه ها و مواد مختلف متناسب با فضاهای مختلف طراحی و ساخته می شوند .

سبدهای آشپزخانه مدولار تضمین می کنند که عملکرد و زیبایی شناسی در یک مشارکت هماهنگ با هم ترکیب می شوند . آنها با فراهم کردن دسترسی آسان به وسایل ، از استرس ما جلوگیری می کنند . با قفسه‌های مدولار آشپزخانه ، دیگر لازم نیست .سایل سنگین را جا به جا کنید و خود را خسته و کلافه کنید .

مهمترین مزیت سبدهای آشپزخانه مدولار این است که قابل جدا شدن هستند . ایده آل برای همه ، حتی کسانی که قصد تغییر خانه را دارند . اما تنها در صورتی می توانید از مزایای این شگفتی مدرن بهره مند شوید که در انتخاب سبدهای آشپزخانه مدولار که به سفارشی کردن آشپزخانه متناسب با سبک زندگی و استفاده از آشپزخانه شما کمک می کند ، احتیاط کنید . به انواع مختلف سبدهای آشپزخانه مدولار نگاهی بیندازید و آنهایی را انتخاب کنید که برای شما مناسب هستند .

سبد آشپزخانه مدولار سیمی ساده :

رایج ترین نوع سبد آشپزخانه مدولار ، سبد سیمی ساده است . سبدهای آشپزخانه مدولار سیمی ساده معمولاً می توانند ظروف تا وزن 40 کیلوگرم را در خود جای دهند . ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، تمیز کردن آسان ، سازگار با محیط زیست و محکم برای ماندگاری یک عمر است . آنها در عرض ها و طرح های مختلف وجود دارند .

انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه

یک سبد سیمی ساده یکی از لوازم اصلی آشپزخانه های مدولار است .

سبد آشپزخانه مدولار کارد و چنگال

این سبد به بخش های مختلفی تقسیم می شود تا انواع کارد و چنگال ها را در سبک ها و طول های مختلف قرار دهد . قاشق ، چنگال ، چاقو ، قاشق دسر و موارد دیگر در این نوع سبد آشپزخانه مدولار خانه جای می گیرد . معمولاً این سبد درست در زیر قسمت پخت و یا گاز قرار می گیرد تا دسترسی آسان را فراهم کند . انتخاب مواد برای جای گذاری در این سبد متفاوت است ، اما بسیاری از افراد مواد غیر خوراکی را ترجیح می دهند . حتما قبل از جای گذاری وسایل خود آنها را خشک کنید زیرا کارد و چنگال مرطوب می تواند به مرور زمان باعث زنگ زدگی سبد شما شود .

انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه

کارد و چنگال ها را هوشمندانه در آشپزخانه مدولار خود مرتب کنید .

سبد آشپزخانه مدولار انباری

آخرین چیزی که در دنیای آشپزخانه های مدولار ایرانی وجود دارد ، سبدهای انباری است . آنها همه چیز را مرتب و در دسترس می کنند . واحدهای انباری دارای سبدهای چند سطحی هستند که می توانند تمام شیشه های ادویه ، قوطی های مواد غذایی و اقلام بسته بندی شده را از نظر زیبایی به نمایش بگذارند . این سبدها ظرفیت باربری خوبی دارند ، برای بارهای سنگین ساخته شده اند و از مواد بدون خوردگی ساخته شده اند .

انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه

همه چیز در طول بازو با یک انباری کشویی است .

سبد آشپزخانه مدولار گوشه جادویی

سبدهای آشپزخانه مدولار گوشه جادویی برای بهینه سازی آن گوشه های چالش برانگیز هر آشپزخانه ای عالی هستند . آنها به بهبود چیدمان آشپزخانه و استفاده از فضایی که در غیر این صورت هدر می رفت کمک می کنند . طراحی خلاقانه این سبدها امکان باز کردن آسان و قرار دادن ظروف کم استفاده و بزرگ تر را در پشت آن فراهم می کند . اگرچه این نمونه ها کمی گران هستند ، اما به دلیل راحتی که ارائه می دهند کاملاً ارزش هزینه کردن را دارند .

انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه

گوشه های سرسخت دیگر نمی توانند شما را شکست دهند .

سبدهای آشپزخانه مدولار سبزیجات

همه سبزیجات را نمی توان در یخچال انباشته کرد . برخی از آنها ، مانند سیب زمینی و پیاز ، زمانی که در دمای متوسط اتاق نگهداری می شوند ، به خوبی باقی می مانند . سبدهای مدولار سبزیجات با نگهداری منظم و دور از دید ، فضای ذخیره سازی مناسبی را برای محصولات فراهم می کنند . پوست ها و کثیفی ناخوشایند این سبزیجات پشت درب های بسته پنهان می شوند . این سبدها برای زیبا نگه داشتن آشپزخانه نمره کامل می گیرند .

انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه

سبدهای سبزیجات مدولار زیبا و کاربردی .

سبد آشپزخانه مدولار کشویی

سبدهای آشپزخانه مدولار کشویی برای ذخیره سازی بالای سر مناسب هستند . این واحدهای شیک که عمدتاً برای نگهداری ظروف مورد استفاده قرار می گیرند ، می توانند برای نگهداری ادویه جات و سایر اقلام معمولی استفاده شوند . ساختار یونیت ها به گونه ای است که بشقاب ها و فنجان ها را ایمن نگه می دارد .

انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
انواع سبد در دکوراسیون آشپزخانه
یک سبد آشپزخانه مدولار کشویی .

به غیر از سبدهای آشپزخانه مدولاری که با هم مطالعه کردیم ، موارد دیگری مانند سبد زباله ، سبد آرد ، سبدهای گردان و سبدهای روغن وجود دارد که به عملکرد و در دسترس بودن آشپزخانه شما کمک می کند .

لوازم جانبی مانند سبدها می توانند هزینه های ساخت یا بازسازی آشپزخانه های مدولار را افزایش دهند . اما نکته مثبت این است که آنها کار در آشپزخانه را بدون دردسر می کنند . سبدهای آشپزخانه مدولار قطعاً فضایی را در اختیار شما قرار می دهند که می توان از آن برای ذخیره اقلام بیشتر استفاده کرد . از این رو ، تجربه لذت بخش داشتن فضای بیشتر را توجیه می کند . سفارشی کردن آشپزخانه هرگز آسان نبوده است اما ارزشمند است . این سبدهای آشپزخانه مدولار هر طراحی ، زیبایی و نیاز فضایی را برآورده می کند .

سبدها همیشه محبوب بوده اند ، زیرا آنها عملکرد را با زیبایی شناسی عالی جفت می کنند و یک عنصر دکور را برای ذخیره سازی فراهم می کنند . در آشپزخانه های مدولار ، این نوع سبدها گزینه های ذخیره سازی را به ارمغان می آورند و به هم ریختگی بصری را از بین می برند . این عملکرد هزینه بیشتری برای جیب شما دارد و کاملاً ارزش هر ریالی را که خرج می کنید ، دارد .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : آشپزخانه چوبی مدولار ، طراحی آشپزخانه مدوار چوبی ، سبدهای چوبی ، کابینت های چوبی

منبع :designcafe.com

گالری عکس سبد آشپزخانه :


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us