7 تخت خواب کودک برای خانه شما که در فضا صرفه جویی می کند

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

طرح های خلاقانه تخت خواب برای تقویت تخیل کوچولوهای شما !

در زمان بزرگ شدن کودک ، تخت خواب یکی از با ارزش ترین دارایی های کودک در اتاق خواب اوست . بیش از فضایی که آنها می خوابند ، یک اتاق خواب مدبرانه طراحی شده می تواند به خلاقیت کودک کمک کند و محیطی راحت ایجاد کند که کودک شما بخواهد به آن بازگردد .

برای اتاق خواب های کودک با محدودیت فضا یا اتاق خواب های مشترک برای بیش از یک کودک ، لازم است اتاق خواب و اجزای مهم آن را هوشمندانه طراحی کرد . جدای از ایجاد محیطی راحت برای فرزندان خود ، همچنین می توانید مطمئن شوید که آنها فضای آزاد کافی برای استفاده حداکثری از اتاق خود را دارند .

در ادامه هفت تخت خواب کودک را برای خانه خود بررسی کنید .

بیایید با هم فضای داخلی خانه خود را برنامه ریزی کنیم .

تخت خواب طبقه کلاسیک با صرفه جویی در فضا برای اتاق خواب کودک

یک گزینه کلاسیک در میان تخت ‌خواب ‌های کودکان که در فضا صرفه ‌جویی می‌ کند ، تخت خواب دو طبقه ، همیشه محیطی جذاب ایجاد می ‌کند . ایده آل برای دو کودک است که در یک اتاق مشترگ زندگی می کنند ، ، یک تخت دو طبقه کار یک تخت دو نفره را انجام می دهد در حالی که فضای یک واحد را اشغال می کند .

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

تخت های دو طبقه همان چیزی است که رویاهای دوران کودکی از آن ساخته می شود .

تخت ‌خواب ‌های دوقلو پشت به ‌پشت با صرفه‌ جویی در فضا

یک راه سرگرم کننده برای به دست آوردن یک طراحی تخت خواب کودک که در فضای خانه شما صرفه جویی می کند ، قرار دادن تخت های دو نفره پشت به پشت است . به این ترتیب ، شما در نهایت از یک دیوار یا یک طرف اتاق استفاده می کنید . توصیه می کنیم بدون هیچ گونه فکری به دنبال بزرگ ترین دیوار اتاق خواب بچه ها باشید تا با طول این تخت ها مطابقت داشته باشد . روکش کردن دیوارها روشی هوشمندانه برای اضافه کردن یک لایه راحتی دیگر در اطراف تخت برای فرزندان شما است .

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

پشت به پشت در مقایسه با کنار هم ، چیدمان بهتری برای تخت های دو نفره است .

یک مبل تخت خواب شو با صرفه جویی در فضا برای اتاق خواب کودک

یک مبل تخت خواب شو با صرفه جویی در فضا یک راه عالی برای ایجاد فضای کافی برای بازی کودک شما در داخل خانه است . طراحی دکوراسیون دیوار به دیوار برای این اتاق خواب کودک ، فضای خالی زیادی برای کودکان شما باقی می گذارد . مبل تخت خواب شو به خوبی در طرح دکوراسیون قرار می گیرد و کمی فضای ذخیره سازی اضافی نیز به اتاق شما می افزاید .

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

یک مبل تخت خواب شو فضای آزاد را به اتاق خواب کودک اضافه می کند .

ترکیبی برای صرفه جویی در فضا برای اتاق کودک

کمبود فضا به این معنی نیست که نمی توانید در دکوراسیون خلاقیت به خرج دهید . در اینجا راهی برای قرار دادن میز ، کمد و تخت در اتاق خواب کودک و ایجاد ظاهر فوق العاده زیبا وجود دارد . کل واحد سفارشی سازی شده در مجموع حداقل فضای اتاق خواب را اشغال می کند و فضای زیادی برای راه های خلاقیت در بقیه قسمت ها باقی می گذارد .

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

ترکیب نهایی صرفه جویی در فضا برای اتاق خواب کودک شما .

تخت ‌خواب‌ های کودک با صرفه‌ جویی در فضا :

اینجا یک اتاق خواب کودک است که در آن رنگ ها و طرح ها با هم هماهنگ هستند تا بیشترین بهره را از یک فضای کوچک به ارمغان بیاورند . رنگ سفید در سرتاسر اتاق خواب کوچک کودک کمک می کند تا جادار و دلپذیر به نظر برسد . به آن تخت یک نفره و مبل تخت خواب شو اضافه کنید ، یک گزینه خواب و همچنین یک گزینه نشستن خواهید داشت که می تواند تخت خواب را برای نشستن یک مهمان آماده کند !

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

یک تخت خواب عالی با صرفه جویی در فضا با رنگ مناسب می تواند تاثیرگذارتر باشد .

تخت‌ خواب ‌های دو طبقه برای کودکان و صرفه ‌جویی در فضا

جایی برای یک تخت دو نفره ندارید ؟ این تخت دو طبقه شیک یک راه عالی برای مقابله با بحران فضا است . جزئیات راه پله به کودک این امکان را می دهد که با خیال راحت به پناهگاه خود برسد و کتابی را برای خواندن در مسیر بالا بردارید ! کشوهای متصل به پله ها راهی عالی برای ساختن مقداری فضای ذخیره سازی در این طرح تخت خواب کودک است که باعث صرفه جویی در فضا می شود .

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

تخت دوطبقه با طرحی متفاوت

یک واحد دکوراسیون اتاق خواب کودکان کاملا هماهنگ

یکی از چیزهایی که کودکان در حال رشد به آن نیاز دارند ، فضای ذخیره سازی فراوان برای تمام وسایل آنهاست . می توانید دکوراسیون مخصوصا تخت را طوری برنامه ریزی کنید که به فضای رشد و نیازهای ذخیره سازی کودک شما کمک کند . این تخت قابل افزایش را می توان در طول روز بسته بندی کرد و به کشوهای سمت راست اجازه می دهد تا مفید باشند .

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک

وقتی به سراغ دکوراسیون قابل افزایش مانند تخت می روید ، باید با بقیه عناصر دکوراسیون نیز در اطراف آن جریان داشته باشد .

ایده‌ پردازی تخت‌ خواب ‌های کودکان با صرفه‌ جویی در فضا می‌ تواند بسیار سرگرم‌ کننده باشد و یک فضای کوچک می ‌تواند هر از چند گاهی چالش جالبی ایجاد کند . در حالی که همیشه می توانید به تخیل خود اجازه دهید جریان پیدا کند ، چند نکته که باید هنگام برنامه ریزی طراحی تخت خواب برای اتاق خواب کودکان خود در نظر داشته باشید عبارتند از :

     تم :  اگر یک تم کلی برای اتاق خواب در ذهن دارید ، گسترش آن به طراحی تخت بسیار مهم است .

     ارتباط پذیری : نه تنها کودکان به سرعت بزرگ می شوند ، بلکه انتخاب های آنها نیز به سرعت در حال تغییر است . آیا می‌ خواهید یک طراحی قابل اعتماد در حال حاضر یا چیزی که بتواند در طولانی مدت ثابت بماند داشته باشید ؟

     تعداد کودکان : طراحی ، زیبایی و عملکرد تخت  ‌خواب‌های کودکان با صرفه‌ جویی در فضا بسته به اینکه اتاق مشترک است یا نه ، می ‌تواند تغییر کند .

فرزندان شما کدام یک از این طرح های تخت را دوست دارند ؟ در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید !

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : تخت خواب چوبی ، تخت خواب چوبی کودکان

منبع : designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون اتاق خواب :

WhatsApp us