چیدمان منزل خود را کلاسیک طراحی کنید

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک

اكنون زمان آن فرا رسیده است كه چشمان خود را به روی طراحی پست مدرن بگشایید:

سبك حال و هوای نیمه قرن بیستم (قرن معاصر) در همه جا به چشم می‌خورد. دراین سبك با به‌كارگیری رنگ‌های قوی، طرح‌های گیرای گرافیكی و مبلمان ساده، دكوراسیون زیبا و مدرن با حال و هوایی پر از آرامش خلق می‌شود.

استفاده از طرح‌های برجسته

استفاده از كاغذ دیواری، سریع‌ترین راه برای افزودن طرح‌های گرافیكی است كه می‌تواند شما را سریع‌تر به هدف برساند. اگر به طرحی علاقه دارید و از به‌كارگیری انبوه آن نگران هستید، دیوارهای دیگر را با رنگ‌های متضاد نقاشی كنید تا تعادل در فضا حاكم شود و جلوه‌ای خوشایند به‌وجود آید.

طراحی پست مدرن از نیمه قرن بیستم در برابر مدرنیسم بین‌المللی شكل گرفته است. در این طراحی از رنگ‌های مختلف و طرح‌های جذاب و گیرا استفاده می‌شود.

ایجاد تغییر و تحول

با استفاده از كاغذ دیواری خاص با رنگی گرم می‌توانید اتاق نشیمن خود را به فضایی گرم و صمیمی تبدیل كنید.

كاغذ دیواری

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک

قانونی وجود ندارد كه بگوید همه چیز باید كاملا هماهنگ باشد. برای ایجاد هماهنگی، كافی است كه عنصری را در تمام قسمت‌های دكوراسیون تكرار كنید و ثابت نگه دارید؛ مثل چوب‌های طلایی رنگ در این تصویر.

سادگی توام با زیبایی

با استفاده از كاغذ دیواری به رنگ آبی پر رنگ و وسایل چوبی به رنگ روشن و با سبك قدیمی می‌توانید در عین سادگی، زیبایی را نیز به تصویر بكشید.

ایجادنقطه كانونی

بااستفاده از انواع آویزها و لوسترهای زیبا می‌توانید بخشی از فضای ناهارخوری را به نقطه كانونی تبدیل كنید.

نكته: برای نمایش هماهنگی و هارمونی می‌توان از ظروف غذاخوری و ذخیره‌‌سازی كوچك استفاده كرد تا فضای كافی برای رسیدن به آرامش تامین شود.

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک

شما می‌توانید تنها با استفاده از رنگ، فضایی با سبك مدرن (قرن بیستم) خلق كنید. برای این كار، زمینه را به رنگ آبی سبز و خاكستری رنگ‌آمیزی كرده، برای نمایش تضاد از رگه‌هایی از رنگ زرد، صورتی، سفید و لیمویی استفاده كنید.

نكته: در دكوراسیونی با تنوع رنگی زیاد، برای پرهیز از آشفتگی و بی نظمی و رسیدن به آرامش، بهتر است تعداد طرح‌ها و الگوهای موجود را به یك تا دو مورد محدود كنید.

نصب آینه‌ای بزرگ در فضایی كنج و فرورفته می‌تواند تاریكی و انزوا را از آن دور كند.

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک

طرح‌ها و شكل‌های هندسی، ارتباط تنگاتنگی با سبك پست مدرن یا همان سبك نیمه قرن بیستم دارند. شما می‌توانید با قرار دادن قفسه‌های شش ضلعی و استفاده از كاغذهای دیواری الهام‌بخش،‌حال و هوایی تازه به دفتر كار خود بدهید. استفاده از طرح‌ها و شكل‌های عجیب و غریب، ‌نوعی انرژی و سرزندگی را به همراه دارد.
WhatsApp us