مدرن یا کلاسیک: سبک خانه شما چیست؟

یاد بگیرید چگونه سبک های دکوراسیون مورد علاقه خود را مخلوط کنید و آنها را در طراحی داخلی کار کنید.

این که آیا شما طراحی کلاسیک یا مدرن را دوست دارید، خط بین این دو سبک، به آرامی تار می شود ، طراحان داخلی مشتاقانه این روند جدید را تشویق می کنند.  تلفیق دو سبک روز معماری یک تجربه جالب و جذاب است . ( میتوانید با ما امتحان کنید , گروه فن و هنر ایران زمین )

نئو کلاسیک 

وقت آن است که با رنگ ها و طرح های سرگرم کننده برخورد کنید، زیرا دکوراسیون داخلی در حال درگونی است . دگرگونی از سبک های قدیمی به سبک معاصر بصورت سلیقه ای . در ابتدا باید تفاوت سبک هارا بدانیم و در نهایت انها را باهم ادغام کنیم  ولی برای ادغام کردن سبک ها باهم باید ایده داشته باشیم .ااولین اصل بیرون امدن از جایگاه امن است  و هیجان تلفیق سبک ها

سبک کلاسیک با پیچ و تاب مدرن 

ادامه در حال ویرلیش

اگر سبک طراحی مورد علاقه شما کلاسیک باشد، هنوز می توانید آن را به عنوان پایه خود با خطوط ساده و رنگ های خاموش و مخلوط نگه دارید. بعد، آتش بازی رنگ را فقط در سه عنصر اتاق خود تزریق کنید.

سکانس های روشن رنگی را امتحان کنید ، که با یک سایه لامپ مدرن تر و یک عطر زنانه و یا تزئین آن تمرکز کنید. در یک کاناپه کلاسیک، رنگ پریده، یک فیروزه ای عمیق و یا یک سرکه خنک می تواند به خوبی کار کند.اجتناب از رنگ های مدرن بیش از حد روشن و انتخاب نسخه های خاموش کلاس با نکات از آسیایی و راج.

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

معماران CW

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

طراحی داخلی جاکوبسن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

جولیا رایان

راشل رایدر

سبک مدرن با پیچ و تاب کلاسیک

پینک های روز درخشان و زردی ها و رنگ های خاموش ساده تر، به ویژه در بخش لوازم جانبی. خاکستری خنک و سفید پوسته تخم مرغ را امتحان کنید، به دنبال الگوهای پررنگ بر روی زمینه های ساده برای چلپ چلوپ پنجاه ساله فانک. انتخاب پارچه ها در حال افزایش است، بنابراین سعی کنید lampshades مختلف، فرش، اثاثه یا لوازم داخلی، و پرده ها.

مراقب باشید طرح های بیش از حد زیادی با یکدیگر رقابت نکنید و چند عنصر کلاسیک مانند کرم ها و گریس ها را تزریق کنید که به فضای چشم بین عناصر طراحی جسور کمک می کند. سبک پنجاه ساله بر روی آهک، شکلات، مرجان صورتی و آبی کم رنگ است و آسان است برای پیدا کردن لهجه مکمل کلاسیک که اجازه می دهد طرح ها را به مرکز در نظر گرفتن.

 

تبی فیلیلی

ریکی اسنایدر

راشل رایدر

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

سبک کلاسیک یا مدرن

هر کدام از سبک های خود را، چرا سعی نکنید این چیزها را کمی در این فصل ترکیب کنید. با تفکر و تحقیق کمی، کلاسیک و مدرن می توانند با هم کار کنند، ایجاد یک نگاه منحصر به فرد و منحصر به فرد.

این مطلب در نوشته شده بود اتاق ناهارخوری ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن و برچسب کتاب مقدس بهتر تزئینات

طراحی مدرن
طرح های مدرن هدف از تمرکز بر استفاده از خطوط تمیز، اغلب زاویه ای و صاف و ویژگی های معاصر است. تقدیر مینیمالیستی با این طرح ها نیز بسیار محبوب می شود.

این سبک طراحی بر حذف اختلافات متمرکز شده است، جشن گرفتن یک احساس باز است که از بسیاری از نور طبیعی و سطوح ناهموار استقبال می کند.

تلاش تیمی
گاهی اوقات خیلی سخت است که یک طرف را انتخاب کنید، یا شاید شما فقط نمی خواهید و این درست است. طرح های مدرن کلاسیک به طور گسترده در خانه های جدید گنجانده شده است. آنها تمایل به همکاری احساس خانه کلاسیک و جفت کردن آن با جزئیات طراحی مدرن دارند، با توجه به طراحی داخلی و مبلمان.

ترکیب دو فرم طراحی اجازه می دهد تا الهام بخش تجربی و نوآورانه تر به جای انتخاب یک طراحی بیش از دیگری. این منطقه دارای پتانسیل زیادی است، زیرا اجازه می دهد که صاحب خانه ها کیک خود را بخورند و آن را بخورند.

WhatsApp us