Cosentino 

این گروه یک شرکت جهانی در اسپانیا است که تولید و توزیع سطوح نوآورانه ای با ارزش را برای جهان  معماری و دکوراسیون طراحی می کند.

این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو، به مشتریان و شرکای خود، راه حل هایی را ارائه می دهد که الهام بخش زندگی بسیاری از مردم و طراحان دکوراسیون است

این هدف با پیشرو در مارک های پیشرو در بخش های مربوطه مانند Silestone®، Dekton® و Sensa توسط Cosentino® امکان پذیر است – تمام سطوح پیشرفته تکنولوژی برای ایجاد فضاها و طرح های منحصر به فرد برای منازل و منازل عمومی.

احترام به محیط زیست و پایداری به تعهد مداوم به جامعه و مشتریان 

Cosentino، یک شرکت که همیشه در حال رشد است این مجموعه در سطح بین المللی نیز فعالیت داشته . این زمینه ها شامل محیط زیست ، سازه های پایدار ، آموزش ، و طراحی سازه های بزرگ بین الملی و جهانی و غیره .. است .

صفحات کانترتاپ , کانترتاپ تهران  , سنگ دکتون , قیمت صفحه کابینت کوارتز , دکتون

توسعه و نوآوری

امنیت شغلی برای کارکنان

 

گروه Cosentino در حال حاضر محصولات و مارک های خود را به بیش از 80 کشور جهان ارسال می کند، و به طور مستقیم کنترل و مدیریت امکانات خود را در بیش از 20 کشور از طریق مرکز خود در آلمریا (اسپانیا) کنترل میکند .

گروه Cosentino داری 7 کارخانه در آلمریا   و یک کارخانه در برزیل ،  15 مرکز تولید آشپزخانه و حمام در 14 ایالات متحده آمریکا و یک مرکز در آلمریا ، 1 مرکز لجستیک هوشمند در اسپانیا ، 2 مرکز توزیع در ایالات متحده آمریکا و بیش از 90 مرکز فروش محصولات در سراسر جهان .

 

چشم انداز

به عنوان یک برند جهانی در بازار از  سطوح و مارک های ما، ارائه راه حل های معماری نوآورانه که ارائه طراحی نوین، ارزش و الهام بخش برای زندگی مشتریان ما است.

مأموریت

برای یک شرکت پیشرو که با مشتریان ما مسئولیت پذیری سطوح نوآورانه و ارزشمند برای جهان معماری
و طراحی را تصور و پیش بینی می کند.

ارزش های

UNITED

Cosentino ONE: یک شرکت، یک پروژه، یک خانواده است که همچنان به مأموریت، چشم انداز، اهداف کلیدی و ارزش ها ادامه می دهد.

اعمال شده

به کیفیت، ایمنی، محیط زیست، جامعه، شور و شوق، جدیت و تلاش شخصی.

در دسترس

گروه ما برای مشتریان ، همکاران ، تامین کنندگان و کسانی که اماده دریافت آموزش جهت استخدام را دارا هستند در دسترس است .

WhatsApp us