دکوراسیون داخلی منزل را دلنشین تر کنیم

مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهمترین کارهایی هست که شما میتونید در اوقات فراغت خودتون انجام بدین. که قطعا باعث میشه احساس خوبی نسبت به دیدن فضای زندگیتون بهتون دست بده و دکوراسیون داخلی و مبلمان خانه رو دلنشین تری داشته باشیم. در صورتی آرایش مبلمان خانه کامل هست که نه به نظر خیلی شلوغ بیاد و نه خیلی حس تنهایی بده. مبلمان خوب همراه با ترکیب رنگ مناسب میتونه اتاق نشمن شمارو راحت و زنده نشون بده و باید منعکس کننده طعم و رنگ زندگی باشه، چرا که شما بیشتر وقت زندگیتون رو در این مکان سپری میکنین و این مهمه که نشیمن شما دنج و راحت باشه به طوریکه احساس خوب رو برای شما و خوش آمد گویی رو برای مهمانان شما داشته باشه. همه ما باید یاد بگیریم چطور این مکان رو راحت و جذاب نگه داریم. امروز نکاتی رو در این باره بررسی میکنیم.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی

نا همخوانی ها و ایرادهای دکوراسیون داخلی منزل و مبلمان رو برطرف کنین

فرش و میز باید به موازات مبلمان قرار بگیرن و میزها باید طوری چیده بشن که امکان دسترسی هرکسی به اونها راحت باشه.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

فضاهای  بزرگ رو با دکوراسیون داخلی منزل و مبلمان تفکیک کنین

اگر احساس میکنید فضای شما نسبت به مبلمانتون بزرگه لازم نیست که حتما دور تا دور دیوارها رو با مبلها پر کنین و در میان فضای خالی بزرگی ایجاد بشه. بلکه میتونین با مبلمانتون تفکیک فضایی خوبی صورت بدین و با ایجاد راه رو و فضای رفت و آمد دو فضای ایجاد شده رو جدا کنین. این تفکیک نه تنها به زیبایی فضای منزل کمک میکنه، بلکه باعث صمیمی تر شدن فضاها و ایجاد راحتی و گرما میشه.برای تفکیک میتونین از مبلها استفاده کنین یا اینکه از فرشها برای برجسته کردن برخی از قسمتها استفاده کنین.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

 

تاثیر لوازم تزیینی بر دکوراسیون داخلی منزل

میتونین مبلمان منزلتون رو با تابلوها، ساعت دیواری، گیاهان و دیگر قطعات تزیینی زیباتر کنین. البته همخوان با مبلمان. مثلا یه نقاشی قدیمی و یک مبلمان مدرن سازگاری ندارن. این یه نگاه جدیده و در بهبود ظاهر فضای زندگیتون تاثیر داره. البته تعادل رو رعایت کنین تا منزلتون شلوغ به نظر نیاد. این لوازم میتونن به مبلمانتون جلوه بدن و صمیمی تر نشونش بدن.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل و مبلمان را متمرکز بچینید

نقطه کانونی برای مبلمان به این معنی هست که مبلمان به صورتی چیده بشه که مرکزیت داشته باشه و توجه ها رو به سمت یک جای خاص متمرکز کنه. بهترین مثال برای این موضوع شومینه یا تلوزیون هست. توجه کنین که اگر در منزلتون مبلمان رو در اطراف شومینه یا تلوزیون قرار میدید باید طوری چیده بشن که همه مبلها به اون توجه داشته باشن، در این صورت هم مبلمانتون زیبایی بیشتری پیدا میکنه و هم تلوزیون یا شومینه نادیده گرفته نمیشن.

 

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

 

در برخی از خانه ها میشه از مبلمان برای تفکیک فضای ناهار خوری و فضای زندگی استفاده کرد.

http://2nafare.com

WhatsApp us