۱۰ کاربرد بی نظیر خز در دکوراسیون منزل

کم کم به فصل سرما نزدیک می شویم، و زمان آن رسیده که لباس پشمی ها و پتوهای ضخیم را از کمدهای خود بیرون بیاوریم، و به دکوراسیون منزل خود را کمی حال و هوای زمستانی تر ببخشیم. پارچه های پشمالو یا بنگالین یکی از آن عناصری است که به خوبی می تواند در فضای داخلی شما بدرخشد، پارچه ی پرزدار یا پوست مصنوعی ،پارچه‌هایی که پوشش مویی ضخیمی دارند و رنگ و اندازه آن شبیه خز واقعی است که به پولیش معروف است و نخ آن مصنوعی است. بافت نرم و پشمالوی دوست داشتنی این پارچه جان می دهد برای شب های سرد پاییز رو به زمستان !

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

یک فرش بنگالین سفید همان چیزی است که دکوراسیون داخلی منزل شما کم دارد، این فرش ها به خوبی حس گرما را به فضای شما منتقل می کنند، و برای کف هایی که ازجنس پارکت هستند بیش از بیش مناسب است، می دانستید سفید استخوانی، رنگ سال ۲۰۱۶ ! انتخاب شده است پس از ترکیب آن در فضای دکوراسیون خود غافل نشوید.

پتو اکریلیک خز

پتو اکریلیک خز

این پارچه های پرزدار یا همان خز ها به هر رنگ و شکلی در بازار موجودند می توانید یکی از آن ها را به عنوان پتوی رو مبلی خود استفاده کنید،و در ترکیب های خود به هارمونی رنگ آن با سایر عناصر داخلی توجه کنید، و با این روش به دکوراسیون خود رنگ و بوی تازه ای ببخشید، استفاده از رنگ های گرم برای این منظور گزینه ی مناسبی برای فضای شما خواهد بود به خصوص در این فصل های سرد سال. به مطلب ۸ ایده برای داشتن رو مبلی گرم با پتو! پیش از خرید سری بزنید ایده های متنوعی برای شما دارد.

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

انواع پارچه رومبلی را قبل از خرید بشناسید! این پارچه  های پشمالوی دوست داشتنی به شدت برای زمستان و فصل سرما مناسب اند، اگر رنگ سفید آن ها را برای رو مبلی خود انتخاب می کنید حتما در نظر داشته باشید که از رنگ های گرم دیگر در سایر بخش های دکوراسیون خود استفاده کنید تا جلوه ی زیبای دیگری به فضای خود ببخشید. کوسن های رنگی و یک فرش با تم رنگی تیره تر همان چیزی است که فضای شما دگرگون می کند.

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

نیاز نیست در مقیاس بزرگ این پشمالوهای دوست داشتنی را داشته باشید، می توانید یکی از آن ها را منحصرا از آن خود کنید، مثلا یک صندلی تاشو که تشک آن از پارچه ی بنگالین است می تواند برای این منظور مناسب باشد. و در فصل سرما یکی از آن ها را در کنار شومینه قرار دهید و کتاب محبوبتان را دست بگیرید و از زندگی لذت ببرید.

کیسه های آب گرم

کیسه های آب گرم

محال است فصل سرما باشد و کسی به سراغ کیسه های آب گرم دوست داشتی نرود! حالا فکر کنید باران می بارد و عصر سرد پاییز است ، یک کیسه ی آب گرم خز دار، دارید که بغلش گرفتید و روی صندلی راک مادربزرگتان تاب می خورید! آرامش از این بالاتر هم مگر می شود، اگر شیفته ی این حس شدی یکی از این کیسه ها را خودتان بسازید، فقط کافی است که کمی پارچه ی پرزدار تهیه کنید و با کاوری برای کیسه ی آب گرم خود درست کنید و لذت ببرید.

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

پارچه های خز یا پرزدار، در فضای دکوراسیون شما بسیار خاص و منحصر به فرد خواهند بود چه در نوع یک فرش چه در نوع مبلمان، برای محصر به فرد تر بودن می توانید از انواع شومینه های مدرن در دکوراسیون داخلی  خود استفاده کنید. این فضا جان می دهد برای عصر های سرد زمستانی که بنشینیم و آلبومان را ورق بزنیم و غرق در خاطرات باشیم.

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

برای اینکه از این پارچه های پشمالو دوست داشتنی در فضای خود متفاوت تر استفاده کنید، را ه حل های بی شماری وجود دارد، که همه ی آن ها وابسته به خلاقیت شماست، یک راه حل ساده ی می تواند یک قالیچه خز باشد  که حتی می تواند از اضافه پارچه های شما باشد. در نظر داشته باشید که هیچ چیز قاعده و قانون خاصی ندارد و شما هستید که می توانید قانون آن را تعیین کنید.

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

یکی از آن چیزهایی که برای پاییز و زمستان خیلی دوست داشتنی است مبل های پوف است که طرفدارهای خاص خود را دارد. چه کاموایی چه این پوف های پشمالو و دوست داشتنی مدرن، یکی از آن ها را با یک رنگ خوش ترکیب با مبلمان خود انتخاب کنید و مقابل شومینه ی خود قرار دهید، قطعا شیفته ی آن خواهید شد.

کوسن خز

کوسن خز

حتما نیاز نیست که یک فرش و یا پارچه ی مبلی تان را عوض کنید تا یکی از این پشما لو های دوست داشتنی را داشته باشید، می توان مقرون به صرفه تر نیز فکر کرد، کمی از این پارچه ی بنگالین می تواند یک کوسن بی نظیر برای اتاق کودک شما باشد، که همان احساس خوب و دوست داشتنی را به شما منتقل می کند. خلاقیت خود را دست کم نگیرید از این  پارچه های پرزدار می توانید به عنوان لوستر نیز استفاده کنید و جذابیت آن در فضای داخلی خود لذت ببرید.

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

خز در دکوراسیون

پارچه های بی نهایت دوست داشتنی پرزدار را در هر کجای خانه تان می توانید استفاده کنید، این پارچه های دوست داشتی چه در قالب فرش، چه کوسن، چه پتو و حتی یک پوف بزرگ می توانند دکوراسیون داخلی شما را زیر رو رو کنند، جادو ی آنها را دست کم نگیرید و یکی از آن ها را برای فضای داخلی خود در نظر بگیرید و بیش از بیش از آن لذت ببرید.

http://www.chidaneh.com

WhatsApp us