این دکوراسیون شما را ثروتمند می کند

کافی است یک‌بار این طراحی را تجربه کنید تا فواید و ویژگی‌های مثبت آن در بهبود کیفیت زندگی خود را از نزدیک لمس کنید. با اجرای این تکنیک در خانه خواهید دید که هر روز صبح با انرژی بیشتری از خواب بیدار ‌شده و بهتر برنامه‌های روزانه خود را پیگیری می‌کنید.

دکوراسیون

دکوراسیون

● از چوب انرژی بگیرید

هر شخصی متناسب با سلیقه‌ای که دارد از یک اثر هنری یا تابلوی نقاشی لذت می‌برد. اگر قصد دارید از تابلوهای نقاشی برای زیبایی خانه خود استفاده کنید حتما تابلویی را انتخاب کنید که با آن ارتباط برقرار می‌کنید. اگر طرح تابلو باعث می‌شود تا غمگین شوید یا حس ترس یا استرس را به شما منتقل می‌کند، اگر رنگ آن متناسب با روحیه شما نیست آن تابلو را صرف این‌که تابلویی ارزنده یا باب روز است به دیوار خانه‌تان نزنید. حتی اگر این تابلو را هدیه گرفته باشید. هرگز از تابلوهای شیشه‌ای در خانه استفاده نکنید. سعی کنید قاب تابلوها فلزی یا چوبی باشد. قاب‌های چوبی انرژی بسیار زیادی دارند. این قاب‌ها از انرژی طبیعت سرشار هستند و می‌توانند آرامش ویژه‌ای را به خانه‌تان هدیه کنند.

● آویزهای رنگی پولدارتان می‌کند

آویزهای صدادار، موزون و زیبا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خانه‌ای است که شما را پولدار می‌کند. حتما تا به حال دیده‌اید که سردر ورودی بسیاری از مراکز فروش، مغازه‌ها و پاساژها را در بسیاری از کشورهای جهان با آویزهای رنگارنگ، موزون و زیبا تزئین می‌کنند زیرا پای یک باور قدیمی در میان است. بهتر است از یک آویز منظم، گرد و موزون در ورودی خانه یا اتاق‌های‌تان استفاده کنید. این آویز به شما کمک می‌کند تا تمامی انرژی‌های نشاط‌آور و مثبت را در خانه جمع کنید و به این ترتیب ثروت، خوشبختی و سلامت را به اعضای خانواده هدیه کنید. بسیاری از مردم کشورهای آسیایی از این شیوه برای افزایش رزق و روزی خود استفاده می‌کنند و این آویزها را نه تنها در خانه بلکه در محل کارشان هم آویزان می‌کنند.

● گل‌های آپارتمانی شادتان می‌کند

حتی اگر امکان مراقبت از گل‌های آپارتمانی را در خانه ندارید با یک گلدان پر از گل‌های رنگارنگ این حس را تجربه کنید. گل‌ها و گیاهان سبز و شاداب یکی از بهترین منابع انرژی‌های طبیعی هستند که می‌توانید از انرژی آن‌ها برای بالابردن کیفیت زندگی خود بهره ببرید. مراقبت از این جانداران سبزرنگ در خانه و رسیدگی منظم و روزانه به آن‌ها نشاطی را در اعضای خانواده به‌وجود می‌آورد که به مرور موجب افزایش حس مراقبت، محبت و بهبود روابط دوستانه میان اعضای خانواده خواهد شد. استفاده از گل‌های آپارتمانی هماهنگ مانند بامبو یا زنبق کمک زیادی به افزایش آرامش و امنیت در خانه می‌کند.

دکوراسیون

دکوراسیون

 

● یکی از دیوارها را نارنجی کنید

اگر نورپردازی خانه‌تان در حدی نیست که تمامی زوایا و بخش‌های خانه را روشن کند بهتر است از آباژور یا شمع برای روشن کردن این نقاط استفاده کنید. نور یکی از مهم‌ترین منابع انرژی در طبیعت است که می‌تواند تاثیر زیادی در نشاط و شادابی اعضای خانواده داشته باشد. برای افزایش میزان انرژی و نور خانه می‌توانید هر روز صبح پرده‌ها را کنار بزنید و اجازه دهید نور آفتاب تمامی خانه را روشن و گرم کند. اگر خانه‌تان در موقعیتی قرار دارد که آفتاب‌گیر نیست بهترین روش برای روشن نگاه داشتن نقاط تاریک خانه روشن کردن شمع و استفاده از رنگ‌های شاد مانند نارنجی است. به این ترتیب با ایجاد هیجان ناشی از رنگ نارنجی و نور گرم شمع یا خورشید بهترین مبارزه را با نفوذ افسردگی به خانه خواهید کرد.

 

http://www.aftabir.com

 

WhatsApp us