درود بر شما

دکوراسیون داخلی از چوب طبیعی سرشار از زندگی، عشق،، احساس و طراوت است.

استفاده از طبیعت در دکوراسیون داخلی

سبک روستیک از دل طبیعت بوجود می آید، در این سبک زیبا و سرشار از احساس رنگ های سبز و قهوه ای بسیار کارآمد و چشمگیر هستند. در این سبک به راحتی می‌توان ادغام کرد و این سبک توانایی ادغام هنرمندانه با هر سبک دیگری را نیز دارد.

همه مردم عاشق کارهای چوبی در دکوراسیون داخلی و خارجی هستند اما بدلیل هزینه بالا و جسارتی که استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی می‌خواهد، اکثرا به سمت ام دی اف و کامپوزیت ها ی ارزان قیمت می روند.

ارزش سلامتی

آیا میدانید استفاده از ورق های فشرده، خرده چوب، پرس روکش، رنگ های پلی استر بدلیل استفاده از اسید و رنگ با کیفیت پایین و شیمیایی و چسب اوره در جهان از سال 1990 ممنوع و تحت نظارت وزارت بهداشت و اتحادیه اروپا با چسب های دیگر امکانپذیر است.

استفاده از چوب طبیعی علاوه بر انرژی و احساس خوب هیچ ضرری برای بدن انسان ندارد.

رنگ چوب

استفاده از رنگ های طبیعی و ارگانیک، چوب های طبیعی بسیار پرهزینه است.

روش ساخت و فنون استفاده از چوب

اگر اجرای سازه های چوبی توسط افراد غیر متخصص انجام شود علاوه بر پایین آمدن عمر مفید سازه باعث ایجاد سر و صدا در اثر انقباض و انبساط می شود.

بقول معروف ‌: هر کسی کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش…

انسان بدون طبیعت افسرده و مریض می شود ما همانند غذا خوردن به آب، باد، آتش، خاک، و دریافت انرژی حاصل از فرایندهای طبیعی که در جهان است، نیاز داریم.

باز گشت از مدرنیته در عصر تکنولوژی به سبک سنتی و روستیک گاهی مشکل است . اما این عمل توسط استادان معماری و دکوراسیون به شکل زیبا در حال اجرا است. همه ما به محیطی پر انرژی برای استراحت و گذران زندگی در کنار خانواده نیاز داریم . استفاده از گلدان، تنه درختان، میز های چوبی و… می‌تواند اندکی ما را به سمت و سوی طبیعت سوق دهد.

اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان با چوب طبیعی

در ادامه دعوت می‌کنیم به بخش دکوراسیون چوب طبیعی این مجموعه وارد شوید و محصولات ایرانی و محصولات ایرانی با چوب های وارداتی را مشاهده کنید.

WhatsApp us