قیمت درب ریلی

براورد هزینه یک مجموعه درب ریلی به طور متوسط ​​چقدر است؟  

قیمت درب ریلی

قیمت درب ریلی

 

قیمت درب ریلی

قیمت درب ریلی

ابتدا میبایست قیمت درهای کشویی که امروزه در بازار ساخته شده است را روشن کنیم.

مانند هر مورد دیگر در ساختمان و دکوراسیون ، می توانید طرح های مختلفی پیدا کنید که متناسب با بودجه شما باشد .

بنابراین ، درهای ارزان تر و گرانتری وجود دارد ، با مقادیر بزرگ و کوچک ، که می تواند دارای قیمت متفاوتی باشد … به طور خلاصه ، شما می توانید همه چیز را پیدا کنید و مطمئناً کالاهای خوبی مد نظر شما است که متناسب با بودجه شماست.

قیمت روز درب ریلی با یراق

مرداد 1398 , به دلیل نوسان قیمت ها بهترین کار گرفتن قیمت روز است . لطفا از طریق آیکون واتساپ گوشه سمت راست سایت وارد واتساپ شوید و قیمت روز دریافت کنید . 

اما بطور متوسط قیمت یک درب ساده با ریل , نصب و راه اندازی حدود 3.5  الی 8 میلیون تومان است . گزینه های ارزانتر از کیفیت کمی برخوردار هستند که ما آنها را پیشنهاد نمی دهیم . مثلا ساخت درب ریلی با درب های تو خالی اصلا پیشنهاد نمی شود ولی برخی این کار را انجام می دهند .
گفتنی است ، قیمت ها بسته به تعدادی از ویژگی ها متفاوت است. آنها با توجه به مواد ( نوع چوب و ام دی اف و یراق ) ، و رنگ نهایی تغییر می یابند .

در هنگام تهیه لیست ارزش بهای درب ، جزئیات زیادی در نظر گرفته می شود ، که معمولاً کالای نه چندان ارزان در لیست مشخص می شوند .

بنابراین همیشه توصیه می شود برای به دست آوردن بهترین قیمت همه چیز را مورد توجه قرار دهید  . مانند نوع چوب استفاده شده , نوع روکش , نوع ام دی اف , ضمانت و ماندگاری , بی صدا بودن یراق , نحوه نصب و اینکه آیا بعد از نصب نیاز به رنگ کاری و ترمیم محیط وجود دارد یا خیر و.. .

درهای سبک کشویی ، درب ریلی ، در های چوبی

درهای سبک کشویی ، درب ریلی ، در های چوبی

درب ریلی دو لنگه

درب ریلی دو لنگه

درب ریلی دو لنگه

 

درب ریلی دو لنگه

درب ریلی دو لنگه

 

درب ریلی دو لنگه

درب ریلی دو لنگه

مدل درب کشویی دو لنگه مانند تصویر بالا دارای دو لت چوبی اسلب است که روی ریل های سربار اجرا می شوند. اتصالات ریلی و یراق درب ضخیم است تا با طراحی درب چوبی اسلب با صفحه نمایش شیشه ای مطابقت داشته باشد.

گالری عکس درب ریلی : 

 

مطالب مرتبط با موضوع درب های ریلی :

WhatsApp us