درب و مواد مناسب برای قاب درب

مواد درب

فایبرگلاس :

انواع مدل درب
انواع مدل درب

درب های چوبی اُرسی از درب های فایبرگلاس ساخته شده اند تا بدون خراش ، مقاومت در برابر پوسیدگی سال ها بهترین استفاده را داشته باشند . فایبرگلاس به رنگ دلخواه شما انتخاب می شود و به راحتی قابل رنگ آمیزی است . بعضی از درب ها حتی با روکش چوبی نیز متناسب با دکوراسیون منزل شما هستند.

آلومینیوم :

آلومینیوم محبوب ترین ، مقرون به صرفه ترین و با دوام ترین ماده برای درب ها است . فراتر از مقاومت در برابر حشرات و عناصر ، قادر به تحمل وزن یک تکه بزرگ شیشه است و سال ها برای شما می ماند . این غالباً احساسی زیبا و مدرن را نشان می دهد ، کاملا مورد توجه قرار می گیرد و می تواند به پس زمینه یک خانه سنتی تبدیل شود . وقتی برای زیبایی خانۀ شما رنگ آمیزی می شود ، درب های آلومینیومی یا سیستم های دیواری می توانند با هر چیزی در اطراف خود مطابقت داشته باشند .

چوب :

یک انتخاب عالی برای درب های ورودی ، در میان موارد دیگر . تولید کنندگان می توانند درب چوبی ایجاد کنند که نیازهای خاص شما را برآورده کند . انتخاب گسترده ای از ویژگی های چوب و شیشه برای انتخاب به شما امکان می دهد سبک شخصی شما بدرخشد .

وینیل :

وینیل خراشیدگی نشان نمی دهد ، بسیار مقاوم در برابر حرارت است و آماده کردن بودجه برای آن آسان خواهد بود . معمولاً برای درب های پاسیو استفاده می شود ، اما درب های وینیل می تواند تاب بخورد ، بلغزند یا جمع شوند . در هر صورت انتخاب باشماست .

مواد قاب درب

انواع مدل درب
انواع مدل درب

درب های وینیل توسکانی

با دوام:  

وینیل ماده ای فوق العاده بادوام است که می تواند فشارات روزمره را تحمل کند . از آنجا که در تمام طول عمر خود یک رنگ است ، خراش ها و زخم های کوچک در آن دیده نمی شود ، در نتیجه شما می توانید این درب ها را درب هایی بکر بدانید .

بهینه سازی انرژی :

داخل قاب های وینیل دارای بلوک های حرارتی است که گرما را به دام می اندازد تا در تابستان با تهویه مطبوع شما تداخل نداشته باشد یا در زمستان هوای سرد از بیرون وارد نشود . وینیل در گرما و رطوبت تاب می آورد و به راحتی از سرما منقبض نمی شود .

مارک ها :

Milgard : انجمن تولیدکنندگان معماری آمریکا (AAMA) درب های وینیل Milgard را در حد انتظار یا بالاتر از آن ها ارزیابی کرده است و ما آن ها را برای یک عمر تضمین می کنیم .

Simonton : سیمونتون برای کسانی که در ساحل زندگی می کنند درب های ویژه ای ارائه می دهد . درب های طوفان شکن آن ها می تواند در برابر باد شدید و باران مقاومت کند ، و آن ها را به یک انتخاب خوب برای خانه هایی در رودخانه کلمبیا یا هر مکان دیگری که در آن باد های شدیدی می وزد تبدیل می کند .

انواع مدل درب
انواع مدل درب

کاسکاد : دارای درب های کشویی دو جداره و همچنین دارای صفحه سه جداره است ، جایی که مرکز در آن ثایت است . اگر دوست داشته باشید ، ما می توانیم یک پنجره سایبان وینیل بالای واحد درب کشویی تان نصب کنیم این افزودنی امکان تهویه ملایم و بدون باز کردن درب را فراهم می کند .

قابل بازیافت :

تحقیقات در مورد تأثیرات زیست محیطی درب های وینیل نشان می دهد که 100 درصد از زباله های صنعتی تولید شده می توانند بازیافت شود و حداقل 80 درصد مواد پس از صنعت در حال بازیافت هستند که این درصد باید همچنان افزایش یابد .

فایبرگلاس :

انواع مدل درب
انواع مدل درب

درب فایبرگلاس  از ساخت و ساز های مقاوم و بادوام است ، زیرا آزمایش زمان را بر روی بدنه کشتی تحمل کرده است . این نوع مواد درب می تواند در زیر آب شور ، امواج کوبنده ، و سایش ناشی از حمل و نقل دوام بیاورد ، بنابراین مطمئناً می تواند در برابر هر فشاری به عنوان درب ، مقاومت کند .

تعمیر و نگهداری کم :

فایبرگلاس به نگهداریِ کمی نیاز دارد . این ماده از الیاف شیشه و رزین ساخته شده است ، بنابراین انقباض / انبساط فصلی آن کم است و شیشه هایی که بر رویِ آن می گذارید را به راحتی نگه می دارد . حتی اگر در ساحل زندگی کنید ، این درب ها در برابر آنچه مادر طبیعت ذخیره کرده است مقاومت می کنند .

تطبیق پذیری :

یکی از مزایای اصلی فایبرگلاس رنگ آمیزی آن است . فایبرگلاس همچنین با هیچ مشکلی درمورد آب و هوا مانند تاب خوردگی یا پوسیدگی مواجه نخواهد شد . یک روکش چوبی می تواند به فضای داخلی پنجره اضافه شود و گرما و جذابیتی را فراهم کند که سایر مواد نمی توانند مانند آن را داشته باشند .

انواع مدل درب
انواع مدل درب

درب های فایبرگلاس به صورت ساده یا روکش چوبی ارائه می شود . می توانید از بین آرایه ای از رنگ های استاندارد کارخانه یا از رنگ های سفارشی انتخاب کنید .

بهره وری انرژی :

این درب ها مطمئناً فایبرگلاس حداقل گرما و سرما را هدایت می کند و شیشه دو جداره عناصر موجود را حفظ می کند . فایبرگلاس برای قاب بندی آنقدر خوب عمل می کند که ما تعجب می کنیم که چگونه می توان از انها استفاده نکرد ؟

چوب

انواع مدل درب
انواع مدل درب

قبل از وینیل ، آلومینیوم و فایبرگلاس ، این ماده تنها ماده مورد استفاده بود و هنوز هم یک انتخاب خیره کننده برای خانه یا ساختمان شما خواهد بود . برخی از سازندگان به دلیل نگهداری مورد نیاز پس از فروش با درب های چوبی کار نخواهند کرد ، اما ما می خواهیم چوب را در دسترس شما قرار دهیم . این یک گزینه زیبا است که نمی توان از آن غافل شد .

بهره وری انرژی :

چوب بیشترین عایق بندی را از هر ماده ای فراهم می کند و بنابراین انتخاب بسیار خوبی برای بهره وری انرژی است . وقتی شیشه های دو جداره یا سه جداره را در داخل قاب فاکتور می گیرید ، با نصب پنجره ها عملاً می توانید قبض انرژی خود را کاهش دهید .

تطبیق پذیری :

چوب عالی به نظر می رسد و می تواند با هر رنگی که دوست دارید آن را رنگ آمیزی شود . یا می توانید آن را در ظاهر طبیعی خود نگه دارید . این نوع تطبیق پذیری ، چوب را به گزینه ای مناسب برای درب های جدید تبدیل می کند .

مارک ها :

انواع مدل درب
انواع مدل درب

سه تولید کننده ما قاب درب چوبی دارند :

  Milgard: درب های روکش چوبی

Simpson : تاب دادن تمام درب های چوبی

Simpson گسترده ترین انتخاب را ارائه می دهد . ما می توانیم از آن ها پنجره های سفارشی را داشته باشیم که دقیقاً مطابق با دید شما از درب ورودی باشد .

نگهداری :

زیبایی چوب بی نظیر است . چوب نیاز به نگهداری دارد ، اما درب های چوبی کمتر از قاب پنجره نیاز دارند . با این وجود ، توجه به وضعیت قاب های چوبی درب مهم است تا اطمینان حاصل شود که پوسیدگی یا خراشیدگی ایجاد نشده است . با توجه به اینکه بیشتر درب ها از تأثیر مستقیم عناصر در امان هستند ، این مسئله نباید مسئله ساز شود . اگر خانه شما در ساحل است ، ممکن است لازم باشد درب های در معرض هوای مستقیم دریا را بررسی کنید یا به جای آن از فایبرگلاس روکش شده چوب استفاده کنید .

آلومینیوم

انواع مدل درب
انواع مدل درب

درب های پاسیو آلومینیومی میلگارد :

آلومینیوم مواد عالی برای قاب درب می باشد . آلومینیوم بادوام است ، در برابر عناصر مقاومت می کند و به اندازه کافی سبک است که می تواند به عنوان درب کشویی یا چرخشی استفاده شود . با پیشرفت های مدرن ، حتی نسبت به سیستم های درب آلومینیومی در گذشته انرژی کمتری نیاز دارد .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : انواع مواد درب ورودی ، مزیت های مواد مختلف برای درب ، انواع مختلف قاب درب

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :