ایده و مدل درب کلاسیک

سبک کلاسیک در طراحی ساختمان های لوکس و منحصر به فرد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . در ایم میان طراحی درب ها , روکوب چهارچوب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . در کنار طراحی باید به ماندگاری و محکم بودن درب نیز توجه ویژه ای شود . پیشنهاد ما استفاده از چوب راش برای ساخت درب است .

دکوراسیون داخلی از مجموع ایده ها و سبک هایی که شما میپسندید تشکیل میشود , شما با انتخاب لوازم لوکس و گرانقیمت داخل منزل خود را پر میکنید و در نهایت به یک سبک می رسید که این سبک خاص و ویژه شما است .

درهای لوکس ویژگی های خاص خود را دارند که آنها را از سایر محصولات متمایز می کند:

هزینه بالا – با در نظر گرفتن هزینه خرید مواد ؛
کیفیت عالی – و مواد اولیه ، و دکور ، و خود کار ؛
ظاهر منحصر به فرد ؛
روشهای منحصر به فرد پردازش چوب ؛
طرح های اصلی

ترکیبی از همه این ویژگی ها ، عملکرد و جذابیت زیبایی این وسایل داخلی را تعیین می کند. مزایای چنین محصولی دلیل خرید آن و تزئین خانه شما ، هر اتاق است.

عکس درب کلاسیک

برای اینکه طراحی اتاق یکپارچه باشد ، نمی توان بدون دکور پذیرایی ها ، که همچنین عنصری از اتاق هستند ، عمل کرد. انتخاب عناصر حکاکی از عکس به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی با این کار کنار بیایید. میتوانید از زهوار ها و تاج های درب برای تزئین دیوار , ورودی ها و .. استفاده کرد .

دیوارکوب کلاسیک
دیوارکوب کلاسیک

درهای داخلی قوسی
با کمک درهای داخلی قوس دار خاص، به فضای داخلی شیک ، جذابیت ، اصالت و ظرافت خاصی داده می شود. چشم انداز جدیدی در طراحی بوجود می آید ، اگرچه بر اساس سنت های چند صد ساله است ، اما تازه به نظر می رسد و از لحاظ بصری نمای اتاق را تغییر می دهد. امکان تولید محصولات لوکس به صورت سفارشی وجود دارد ، به این معنی که:

ابعاد ایده آل با ابعاد دهانه ورودی مطابقت دارد.
ساختاری متشکل از عناصر دلخواه شما.
طراحی ، به عنوان اجرای ایده ها و نکات طراحی شما ؛
ترکیب منحصر به فرد مواد (چوب ، شیشه و غیره) ؛
رنگ بندی هماهنگ برای محصولات چوب .
برای چنین محصولاتی سبک و ظاهر خاصی وجود دارد. آنها احساس دنج بودن را به اتاق می آورند ، اقامت در اتاق را راحت می کنند ، فضایی منحصر به فرد ایجاد می کنند. در عین حال ، آنها مرتب و جالب به نظر می رسند.

درهای ممتاز از چوب بلوط به سفارش مشتری
اگر می خواهید طراحی در های بازشو را یکبار برای همیشه فراموش کنید ، هیچ راه حلی بهتر از خرید درهای بلوط لوکس وجود ندارد. مزایای چنین خرید واضح است:

یک درب VIP منحصر به فرد با کیفیت عالی و طراحی منحصر به فرد مشخص می شود.
چوب یک ماده سازگار با محیط زیست است ، انرژی خاصی دارد ، در اتاق گرم و راحت است.
بلوط ، به عنوان یکی از محبوب ترین گونه های نجیب ، دارای عمر طولانی ، مقاومت در برابر پوسیدگی و تغییر شکل و ظاهر جذاب است. حاشیه ایمنی عالی یک مزیت بزرگ است.
اگر به پیشنهاد علاقه مند هستید ، می توانید محصولات را خریداری کنید. انتخاب عالی است – مجموعه متنوع است. برای این دسته از محصولات ، مدل های گران قیمت با طرح های منحصر به فرد رایج است. آنها با کیفیت بالا و اصلی هستند. به خوبی با مواد دیگر ترکیب می شود.

یکی از دیدنی ترین و چشمگیرترین عناصر داخلی دکوراسیون است که هم برای فضای داخلی و هم برای ورودی استفاده می شود. زیور آلات حک شده ، سرستون های ساخته شده از گونه های چوب خاص و با موفقیت در دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته است ، جهت مهم شرکت ما است.

دکوراسیون سبک کلاسیک
دکوراسیون سبک کلاسیک

دکوراسیون با کیفیت بالا به لطف شایستگی و تجربه عملی هنرمندان ، مجسمه سازان و منبت کاران به دست می آید. همچنین ، یک عامل مهم که کیفیت بالا را از پیش تعیین می کند ، استفاده از مواد اولیه منحصراً با کیفیت بالا توسط ما است. ما مجموعه ای از گونه های ارزشمند مانند بلوط ، چوب اش و راش را از بهترین تامین کنندگان به دست می آوریم ، همکاری با آنها سالها ادامه دارد و با صداقت در روابط تجاری متمایز است.

ما می توانیم دکوراسیون درب را با دکور چوب حک شده هم با توجه به نمونه های آماده از فهرست ما و هم با توجه به طرح های شما به هر سبک تاریخی را به صورت سفارش ارائه دهیم، برای اجرای عملی پروژه های خود ، به عنوان مثال ، با استفاده از وب سایت ، باید با واتساپ گروه فن و هنر در شرکت ما تماس بگیرید. این متخصصان از پروژه شما پشتیبانی جامعی خواهند کرد. در صورت لزوم ، آنها قادر خواهند بود تغییرات لازم را در آن ، عمدتا در مورد تفاوتهای ظریف سبک تاریخی و مقیاس بندی انجام دهند. ما با هر رسانه ای برای پروژه های دکور فردی کار می کنیم ، چه فیلم ، عکس ، طرح ، نقشه یا مدل رایانه. تصحیح پروژه بصورت آنلاین انجام می شود ، که روند توسعه و پیاده سازی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. دکوراسیون حکاکی شده و منبت شده در صنایع چوب فن و هنر در اسرع وقت انجام می شود و با تحویل پیک به هر نقطه در ایران تحویل می شود

با تشکر

مطالب مرتبط با موضوع درب کلاسیک چوبی :

WhatsApp us