یک سبک کلاسیک جاودانه است , به دلیل جزئیات غنی و خطوط ظریف بسیار برجسته می شود. ظرافت و لوکس کلید واژه های این سبک است که طبیعتاً به مواد و تکمیل منحصر به فرد نیاز دارد. دریهای ما برای ایجاد محیطی باکیفیت و با طعم منحصر به فرد طراحی شده اند کشف کنید.

جزئیات درب کلاسیک

درب چوبی کلاسیک , صنایع چوب فن و هنر

ظرافت برای هر فضا

مجموعه کلاسیک درب های چوبی فن و هنر چیزی را برای شانس باقی نمی گذارد: خطوط تصفیه شده و هماهنگ با روکوب ، قالب ها ، چهارچوب ها ، با رنگ مات تا ، لولا های براق و یراق و لولا برنجی یا , قدیمی برای ایجاد فضایی عالی را ایجاد  میکند  . تمام جزئیات درهای کلاسیک نقطه ملاقات بین سبک سنتی و ویژگی های سبک کلاسیک با فناوری بالا است.

 

درب چوبی سبک کلاسیک
درب چوبی سبک کلاسیک

جزئیات محرمانه برای درهای کلاسیک معاصر
سبک کلاسیک فقط از تزئینات غنی ساخته نشده است: حتی با وجود جزئیات محرمانه و درهای داخلی کلاسیک با شخصیت معاصر می توان این درب ها را برای فضاهای منحصر به فردی ایجاد کرد.  

در رنگ آمیزی این درب ها میتوان از رنگ طلایی , ورق طلا و دیگر تزئینات ماننده روش های پتینه نیز استفاده کنیم .

 

گالری عکس درب های سبک کلاسیک :

این درب ها در انواع مدل سفارشی قابل ساخت هستند .

مطالب مرتبط با موضوعات درب چوبی کلاسیک :

مدل درب کلاسیک چوبی

مدل درب کلاسیک چوبی

برای تزئین فضای داخلی خانه ، ظرافت و کیفیت لازم است به طوری که برای چشم جذاب باشد. موارد و مواد مورد استفاده باید با دقت انتخاب شوند تا همه چیز هماهنگ باشد. درها ، که اساسی ترین متریال دکوراسیون داخلی خانه هستند

درب های چوبی و ساخت آنها

درب های چوبی و ساخت آنها

درب های چوبی برای فضای داخلی یا خارجی. ساخت درب های چوبی متناسب با نیاز و خواسته شما. این قیمت های رقابتی را تضمین می کند. ما انتخاب گسترده ای از درب های چوبی ، از سنتی تا کشویی را ارائه می دهیم.

مدل و ایده درب چوبی کلاسیک سفارشی، دکوراسیون چوبی لوکس

مدل و ایده درب چوبی کلاسیک سفارشی، دکوراسیون چوبی لوکس

فراموش نکنیم دربهای کلاسیک در همه زمان ها مد بودند و در مکان های لوکس و مهم جایگاه ویژه ای داشتند، بطوری که درب اکثر عمارت های قدیمی در سبک کلاسیک و بصورت تمام چوب ساخته می شدند.

مدل درب چوبی ورودی منزل، ساخت سفارشی انواع درب چوبی مدل ۲.۲۳

مدل درب چوبی ورودی منزل، ساخت سفارشی انواع درب چوبی مدل ۲.۲۳

ایده ها و مدل های جالب درب چوبی کلاسیک ، دکوراسیون متنوع چوبی در منزل, انواع سبک و مدل درب چوبی ورودی منزل دکوراسیون چوبی ساختمان, درب های چوبی مدرن و کلاسیک چوبی

WhatsApp us