درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب

درب خارجی فرانسوی چیست ؟

دربهای خارجی فرانسوی یک جفت درب هستند که عموماً به حیاط ، بالکن یا محوطه باغ منتهی می شوند . آنها به دلیل میزان نور طبیعی که به خانه می رسانند و ظاهر شیکی که ارائه می دهند ، یک ویژگی بسیار محبوب هستند .

دربهای خارجی فرانسوی برای مدت طولانی وجود داشته است ، در واقع ، آنها اولین بار در زمان استفاده از شیشه برای ساخت پنجره ها رواج یافتند و مردم به دنبال این بودند که نور بیشتری به خانه خود وارد کنند و در عین حال که از سرما جلوگیری می کردند ، چشم انداز بیشتری از فضای باز داشتند .

آیا دربهای خارجی فرانسوی در بیرون باز می شود ؟

دربهای فرانسوی ، درست مانند دربهای معمولی شما ، می توانند به داخل یا خارج باز شوند ، این کاملاً به شما بستگی دارد .

اگر دربهای بازکن داخلی را در نظر دارید ، مطمئن شوید که فضای زیادی در اتاق دارید تا دربها آزادانه و کاملاً باز شوند . اگر اتاق کوچکتری دارید ، توصیه می کنیم دربها را به سمت بیرون باز کنید تا فضای داخل را ذخیره کنید و به شما این امکان را بدهد که دربها را به فضای بیرون باز کنید .

آیا دربهای خارجی فرانسوی ایمن هستند ؟

یک سوال بسیار متداول ، به ویژه مربوط به باز شدن دربهای فرانسوی به بیرون ، در مورد ایمنی آنها است زیرا لولا در خارج از خانه شما قرار دارد . اجازه ندهید این روی انتخاب شما تأثیر بگذارد ، زیرا این بدان معنا نیست که شما باید دربهای بازکن داخلی را داشته باشید . لولا های تخصصی با امنیت بالا وجود دارد که توسط پین های مخصوص ساخته شده برای محکم نگه داشتن لولا حتی در خارج از منزل ، در جای خود قفل می شوند . در صورت تمایل ، می توانید با استفاده از پیچ و مهره ، امنیت درب خود را بیشتر کنید . پیچ ها می توانند درب شما را به کف یا سقف محکم کنند .

 

درب فرانسوی French Door

هزینه دربهای خارجی فرانسوی چقدر است ؟

هزینه بستگی به عوامل مختلف دارد . این می تواند به مواد مورد استفاده برای دربها ، شیشه ای که استفاده می شود بستگی دارد ، به عنوان مثال هزینه شیشه دوجداره بیشتر از شیشه های تک است . یکی دیگر از عواملی که باید در نظر بگیرید تفاوت در مواد چوب است ، چه بلوط مهندسی شده باشد یا بلوط جامد تفاوت ایجاد می کند . سپس ، البته ، اندازه درب مورد نیاز شما عامل اصلی در قیمت است .

ما همچنین توصیه می کنیم به آنچه در آینده ادامه خواهد داشت فکر کنید . شما نمی خواهید ارزان ترین دربهایی را که پیدا می کنید بخرید و سپس مجبورید آنها را در چند ماه تعویض کنید . اطمینان حاصل کنید که دربهایی که برای خرید انتخاب می کنید با کیفیت هستند . این می تواند در درازمدت مقدار زیادی از پول شما را ذخیره کند .

درب های خارجی فرانسوی چه سایزها و سبک هایی دارند ؟

انواع مختلف درب های ما در اندازه های مختلف وجود دارد . طیف وسیعی از اندازه ها بین کوچکترین و بزرگترین اندازه وجود دارد ، بنابراین شما مطمئناً سایز مناسب خود را پیدا خواهید کرد .

در مورد سبک ها ، ما طیف وسیعی از طرح های مختلف را برای انتخاب شما داریم . ما محدوده Tradesman را داریم ، که درهای ناتمام هستند و عرض آنها بین 1.5 متر تا  متر است . همچنین بین 1.2 متر و 3.5 ما دارای رنگ سفید Nuvu و بلوط Nuvu از پیش آماده شده هستیم . درهای فرانسوی بلوط Elite ما کلاسیک طراحی شده اند اما فقط بین 1.2 تا 1.6  متر متغیر هستند . در محدوده لاپورته ، ما سه نوع مختلف داریم . ابتدا ، دربهای فرانسوی چوبی سخت لاپورت ، دربهای فرانسوی سفید لاپورته و دربهای فرانسوی بلوط لاپورته که ناتمام است . این درها بین 1.2 متر تا 3.5  متر دوباره متغیر هستند .

دربهای ما معمولاً از یکی از سه ماده ، بلوط ، چوب سخت یا چوب نرم ساخته می شوند . با محدوده دربهای فرانسوی خارجی ما ، دربهای پیش ساخته و ناتمام داریم ، بنابراین می توانید آنها را به رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید .

آیا می توانم دربهای فرانسوی خود را در برابر آب و هوا مقاوم کنم ؟

با توجه به چیدمان دربهای فرانسوی و میزان شیشه ای که دارند ، مردم اغلب درهای فرانسوی را برای آب و هوای سخت مناسب نمی دانند . این درست نیست . هنگامی که دربهای فرانسوی خارجی به خوبی ساخته می شوند ، به درستی نصب می شوند و از آنها مراقبت می شود ، در برابر سطوح بالای مقاوم در برابر آب و هوا .

ما توصیه می کنیم که مهر و موم های خود را بررسی کنید . شما می توانید این کار را با حذف هرگونه وسایل تزئینی انجام دهید . پس از انجام این کار ، یک تکه کاغذ را زیر درب قرار دهید ، درب را ببندید و سپس کاغذ را به آرامی بیرون بکشید . مقدار زباله و مایع را بررسی کنید ، این به شما کمک می کند تا محکم بودن مهر و موم را تعیین کنید . سپس باید از چسب برای پر کردن هرگونه شکاف استفاده کنید . Caulk بسیار ارزان است و استفاده از آن آسان است .

اگر متوجه شدید که مشکل در حال حاضر برای حل شدن بسیار زیاد است ، ممکن است نیاز داشته باشید که اگر مشکل به اندازه کافی شدید باشد ، میله پشتی یا آب و هوا یا هر دو را اضافه کنید . برای جا دادن به پشت ، باید طول شکاف را اندازه گیری کرده و قطعه ای از میله را به همان اندازه شکاف برش دهید . می توانید میله را با یک خط چسب محکم کنید . سپس می توانید با کمی چسباندن بیشتر آن را در لبه ها کاملاً محکم کنید . نیازی نیست که شما کاملا مرتب باشید زیرا می توانید تکه را با یک وسیله تزئینی بپوشانید .

 

اگر می خواهید به جای آن از آب و هوا استفاده کنید ، اعمال آن حتی ساده تر است . اگر قبلاً از آن استفاده کرده اید ، باید نوار قدیمی را برداشته و جایگزین کنید . از پایین درب خود شروع کنید ، مطمئن شوید که نوار به طور مساوی به گوشه های درب می چسبد . وقتی به قسمت بالا رسیدید ، نوار اضافی را ببرید و انتهای آن را به گوشه فشار دهید و سپس پوشش نوار را بردارید . این فرایند را برای تمام طرفهای دیگر درب تکرار کنید ، ابتدا به طرف بالای درب و سپس در طرف دیگر راه پیدا کنید . درب فرانسوی شما باید ضد آب باشد و آماده حرکت باشد . استفاده از این روش همچنین به این معنی است که هر گونه پیش ساختگی که از طریق دربهای شما راه پیدا می کند را مسدود می کنید .

 

اگر سوالات دیگری دارید که در این سوالات متداول در مورد دربهای فرانسوی بی پاسخ مانده است ، لطفاً همین امروز با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم .

کلمات کلیدی : درب چوبی ، درب چوبی فرانسوی ، درب بالکن

مترجم : حسین عتیقی

مطالب مرتبط با موضوع درب های فرانسوی : 

قیمت درب چوبی فرانسوی با چهارچوب چوبی

قیمت درب چوبی فرانسوی با چهارچوب چوبی

قیمت درب چوبی مدل فرانسوی در پی درخواست یکی از مشتریان این براورد حدودی انجام شد . که امیدوارم مفید واقع شود . درب فرانسوی چیست ؟ یک مدل درب شیشه خور بسیار محبوب است که در دکوراسیون داخلی استفاده می شود , این درب با شیشه دوجداره جهت عبور نور و زیبایی که دارد بسیار...

درهای فرانسه چیست

درهای فرانسه چیست

درهای فرانسه چیست درهای فرانسه در واقع پانل های شیشه ای هستند که در قالب چوبی  فولادی یا آلومینیومی محصور شده اند که به قالب درب شما تعبیه شده اند . آنها دقیقا مانند درب متوسط شما کار می کنند با این حال آنها بیشتر از شیشه تشکیل شده اند و دارای مزایای بسیاری بیشتر از...

دربهای داخلی فرانسوی , مدل درب چوبی سبک فرانسوی شیشه خور

دربهای داخلی فرانسوی , مدل درب چوبی سبک فرانسوی شیشه خور

دربهای داخلی فرانسوی زیبایی و ظرافت منحصر به فردی به هر اتاق شما می بخشید بسیاری از مردم درهای فرانسوی را نه تنها برای عملکرد بلکه  به عنوان  یک عنصر طراحی داخلی برای محیط زندگی خود انتخاب می کنند می توان آنها را آشپزخانه و اتاق خواب اضافه کرد . درب چوبی...

WhatsApp us