10 طرح برتر درب فرانسوی با عکس

آیا تا به حال نام ” دربهای فرانسوی ” را شنیده اید ؟ این اصطلاح شما را به یاد چه چیزی می اندازد ؟ یک درب چوبی بزرگ زیبا ، البته با صفحات شیشه ای بزرگ ! دربهای فرانسوی به دلیل ظاهر زیبا و دسترسی به نور طبیعی خورشید معروف هستند . با توجه به اینکه تهویه در خانه های مدرن اولویت اصلی است ، طراحی دربهای فرانسوی گزینه ای عالی برای حیاط و محل ورود است . آنها خانه شما را روشن می کنند و از نور روز به طور موثر استفاده می کنند . علاوه بر این ، دربهای فرانسوی نیز زیبایی بی نظیری را به اتاق شما می بخشند ، که دربهای معمولی دو نفره نمی توانند ارائه دهند .

درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

اگر درباره این که درب فرانسوی گزینه مناسبی برای خانه رویایی شما است ، گیج شده اید ، با ما همراه باشید ! با کاتالوگ جدیدترین طرح ها برای سال 2020 ، جزئیات کامل این دربها را بشناسید .

دربهای فرانسوی چیست ؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، دربهای فرانسوی تا حد زیادی با پانل های شیشه ای به سبک ساده یا شبکه های متصل به یک قاب ساخته می شوند . آنها در قرن 14 در فرانسه اختراع شدند تا اجازه ورود بهتر نور به خانه ها را بدهند ، بنابراین نام ” دربهای فرانسوی ” را برای آنها به ارمغان آورد . این دربها بیشتر شبیه پنجره های بزرگ برای مناطق ورود و خروج شما هستند .

انواع مختلف درب فرانسوی :

اگر فکر می کنید دربهای فرانسوی فقط قطعات شیشه ای کشیده روی یک تکه چوب هستند ، در اشتباه هستید ! طرح های درب فرانسوی انواع مختلفی دارد که متناسب با اهداف مختلف است . در اینجا 3 نوع برتر موجود در بازار وجود دارد :

    دربهای فرانسوی خارجی : همانطور که از نامش پیداست ، این دربها برای نمای بیرونی ، بیشتر برای باغ یا بالکن استفاده می شود . آنها به گونه ای طراحی شده اند که جریان هوا و نور را بهتر می کنند .

    دربهای فرانسوی داخلی : از این دربها به عنوان جداکننده بین دو اتاق استفاده می شود . پانل های شیشه ای توهم فضای بزرگتر در خانه را به همراه تهویه کافی در سراسر خانه ایجاد می کنند .

    درب های کشویی فرانسوی : آنها فضانوردان بسیار خوبی هستند که می توانند هم برای فضای داخلی و هم برای نمای خارجی استفاده شوند . آنها عموماً دو طرف دارند که یک طرف ثابت و دیگری به موازات آن اجرا می شود . دربها برای کشیدن آسان به ریل بالا یا پایین متصل می شوند .

اهمیت دربهای فرانسوی در یک خانه :

اگر می خواهید دلایل وجود درب فرانسوی را بدانید ، ادامه مطلب را بخوانید :

    نور خورشید روشن : دربهای فرانسوی تقریباً کاملاً با شیشه ساخته شده اند و دروازه های ورود شما به نور طبیعی هستند . دربهای بزرگ با نوسانات داخلی و خارجی بهتر ، در مقایسه با دربهای چوبی جامد ، هوا و تهویه بیشتری به اتاق شما می دهد .

    استفاده از انرژی : دربهای به سبک فرانسوی می توانند قبض برق شما را به شدت کاهش دهند . آنها امکان استفاده بهتر از نور خورشید را در طول روز و همچنین کنترل آب و هوا با شیشه های ضخیم خود را فراهم می کنند .

    فضا را به اتاق ها اضافه می کند : یک درب بزرگ فرانسوی به جای یک دیوار محکم با یک در کوچک ، قطعاً فضای بیشتری را برای خانه شما ایجاد می کند .

    زیبایی را افزایش می دهد : دربهای فرانسوی چه برای حیاط و چه برای خروج شما جذابیت خاصی به خانه متواضع شما می بخشد .

قبل از خرید درب فرانسوی چه نکاتی را باید در نظر گرفت ؟

در اینجا چند نکته تخصصی وجود دارد که به شما کمک می کند درب فرانسوی ” مناسب ” را با توجه به نیاز خود خریداری کنید :

    مواد : شما باید در مورد مواد اصلی درب تصمیم بگیرید . چوب ، آلومینیوم و فولاد از متریال های متداول برای این درب ها هستند که هریک مزایا و معایب خاص خود را دارند . چوب برای آب و هوای مرطوب مناسب نیست ، در حالی که زیبایی آن بی نظیر است . آلومینیوم و فولاد با دوام هستند اما با گذشت زمان می توانند پر سر و صدا شوند .

    شیشه : شیشه چیزی است که دربهای فرانسوی را از دربهای معمولی دوتایی جدا می کند . قبل از انتخاب شیشه های مناسب ، هدف درب خود را تجزیه و تحلیل کنید . برای کاهش نویز خارجی ، تنظیم درجه حرارت در اتاق ، مواد خنک کننده با امنیت بالا یا داشتن همه این موارد می توانید از بین گزینه ها انتخاب کنید .

    داخل باز میشه یا بیرون ؟ آره ! این یک قضاوت بسیار مهم است . دربهای فرانسوی که به بیرون باز می شوند فضای بیشتری را در داخل اتاق ایجاد می کنند . با این حال ، در هوای شدید ، بستن یا مدیریت این دربها ممکن است دشوار باشد . دربهای بازکن داخلی فضا را در خانه اشغال می کنند اما به بازدیدکنندگان شما خوش آمدید .

    تک یا دو نفره : بسته به اندازه دیوار ، می توانید از یک درب فرانسوی یا دو درب فرانسوی برای پوشش بیشتر استفاده کنید .

جدیدترین طرح های درب فرانسوی در  بازار :

با الهام از این 10 طرح ساده و مدرن درب فرانسوی که در سبک ها و رنگ های مختلف عرضه می شوند .

  1. دربهای فرانسوی UPVC :
درب چوبی فرانسوی
درب فرانسوی

UPVC یک جایگزین سبک برای چوب است که هزینه مناسبی دارد . این درب فرانسوی uPVC زیبا ، درجه یک است ، بدون اینکه بسیار پیچیده باشد . رنگ سفید درب محیط شما را روشن کرده و جلوه ای دلپذیر به حیاط یا ورودی شما می بخشد . دارای دو درب باز و دو در ثابت برای ظاهری منحصر به فرد است ! آیا این یکی از بهترین دربهای فرانسوی برای امتحان نیست ؟

     سبک درب : درب فرانسوی UPVC.

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : UPVC .

     رنگ : سفید .

  • طرح های درب کشویی فرانسوی :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

اگر می خواهید فضا را به سبک خود ذخیره کنید ، یک درب کشویی فرانسوی یک گزینه عالی است . آنها برای اتاقهای کوچکتر و بالکن در آپارتمان ایده آل هستند . این درب کشویی فرانسوی در حالی که ظاهر سنتی را دست نخورده نگه داشته است ، زیبایی خانه شما را بیشتر می کند . یک پنجره شیشه ای بزرگ به قاب چوبی مرکزی متصل شده است که در پایین و بالا ریل کشویی آن آسان است .

     سبک درب : درب کشویی فرانسوی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب و شیشه .

     رنگ : قهوه ای طلایی .

  • دربهای بالکن فرانسوی :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

یک درب فرانسوی یک گزینه عالی برای مشاهده یک چشم انداز بدون سازش از محیط اطراف است . صرف نظر از طبقه ای که در آن هستید ، یک درب فرانسوی می تواند نور و جریان هوای مناسب را در داخل خانه به شما ارائه دهد . همچنین می تواند فضای زندگی شما را بدون نیاز به لوازم جانبی زیباتر کند . اگر فضای بالکن کوچک یا باریکی دارید ، این درب باز داخلی را امتحان کنید !

     سبک درب : بالکن داخلی درب فرانسوی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : آلومینیوم .

     رنگ : سفید .

  • طرح های چوبی درب فرانسوی :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

این درب چوبی فرانسوی را در حیاط خانه خود نصب کنید تا از مهمانی های عالی در باغ خود لذت ببرید ، بدون اینکه دسترسی به بقیه خانه را از دست بدهید . درب باز و بسیار بزرگ با چوب بلوط جامد ساخته شده است که یک عمر دوام آورد . این یک پس زمینه سلطنتی برای شبهای با باربیکیو شما در حیاط فراهم می کند و خاطرات خوبی را ارائه می دهد !

     سبک درب : درب چوبی فرانسوی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب .

     رنگ : قهوه ای .

  • دربهای شیشه ای فرانسوی :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

اگر می خواهید نمای کاملی از نمای بیرونی داشته باشید ، این درب کامل شیشه ای فرانسوی را با قاب فلزی امتحان کنید . درب کلاسیک ممکن است ظاهر ساده ای داشته باشد اما دارای ویژگی هایی است . شیشه ضخیم محافظت صوتی بسیار خوبی را ارائه می دهد و صدای خارجی را کاهش می دهد . همچنین می تواند دمای داخلی را کنترل کرده و در قبض برق بخاری یا کولر شما صرفه جویی کند !

     سبک درب : درب فرانسوی تمام شیشه ای .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : فولاد ضد زنگ .

     رنگ : نقره ای .

  • طرح درب آلومینیومی فرانسوی :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

درب آلومینیومی فرانسوی

صرفه جویی

اگر فضای باریکی دارید ، یک درب فرانسوی آلومینیومی دو برابر می تواند گزینه ای عالی باشد . درب مشکی با روکش پودری دارای یک گزینه لولایی برای باز کردن داخل یا خارج است . درب ساخته شده از صفحات شیشه ای مشبک ، فضایی برای نور و هوا فراهم می کند . همچنین سبک است و در برابر هر شرایط آب و هوایی ، بدون مشکل زنگ زدگی یا آسیب ، مقاومت می کند !

     سبک درب : درب فرانسوی آلومینیومی دوبل .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : آلومینیوم .

     رنگ : مشکی .

  • دربهای فرانسوی تاشو :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

این درب فرانسوی تاشو یک محصول چند منظوره است که ارزش سرمایه گذاری دارد . درب فوق العاده بزرگ دوچرخه مخصوص حیاط شما طراحی شده است تا فضا را به دلخواه شما ایجاد کند . دارای سه در کشویی است . همه با لولا متصل می شوند تا آنها را تا کنند یا به یک در بزرگ باز شوند . انتخاب شبکه های شیشه ای مستطیل اجازه می دهد تا دید بهتری از بیرون داشته باشید !

     سبک درب : درب چوبی تاشو فرانسوی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب .

     رنگ : سفید .

  • طرح های درب فرانسوی فایبر گلاس :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

این درب فایبر گلاس فرانسوی علاوه بر ارائه عایق و حفاظت از سر و صدا ، استفاده از فضا را به حداکثر می رساند . شیشه های مقاوم استفاده شده بر روی این درب ، مطمئناً راه زیادی را طی می کنند و حتی می توانند در برابر تصادفات ناگهانی نیز مقاومت کنند . این درب به رنگ سبز بطری رنگ آمیزی شده است و افزودنی خاصی به باغ شما است !

     سبک درب : فایبرگلاس بیرونی تاب درب فرانسوی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب .

     رنگ : سبز .

  • دربهای ورودی فرانسوی :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

با این درب ورودی فرانسوی به اندازه پادشاه ، به شیوه سلطنتی از بازدیدکنندگان استقبال کنید . درب بزرگتر از زندگی ترکیبی کامل از درب ورودی سنتی با زیبایی فرانسوی است . علاوه بر صفحات شیشه ای روی قاب چوبی ، یک قاب فرفورژه برای ایمنی بیشتر ، دوام و زیبایی بیشتر چسبانده شده است !

     سبک درب : دربهای فرانسوی خارجی برای ورودی .

     موقعیت : بیرونی .

     جنس : چوب .

     رنگ : قهوه ای .

  1. طرح های درب فرانسوی فولادی :
درب چوبی فرانسوی
درب چوبی فرانسوی

اگر فضای وسیعی دارید که می خواهید بدون دیوار محکم آن را جدا کنید ، یک درب فولادی فرانسوی می تواند یک گزینه عالی باشد . درب فولادی محکم برای فضای داخلی شما نیز مناسب است . دارای یک قاب فولادی پایه با شبکه هایی برای قرار دادن پانل های شیشه ای است . می توانید به دنبال یک درب تاب باشید یا یک درب کشویی یا جیبی را برای ظاهر مدرن امتحان کنید .

     سبک درب : درب فرانسوی داخلی فولادی .

     موقعیت : داخلی .

     جنس : فولاد .

     رنگ : مشکی .

اینها برخی از بهترین طرح ها در سبک دربهای فرانسوی هستند که می توانید انتخاب کنید ! تا پیش از این ، طراحی دربهای فرانسوی منحصراً با خانه ها و ویلاهای بزرگتر انجام می شد . ساکنان آپارتمان با در نظر گرفتن مزایای عمده خود ، آنها را ترجیح می دهند ، به ویژه در حالت نشسته و حتی ورودی . شما می توانید این دربها را مطابق نیاز خود سفارشی کنید و از نور طبیعی و هوا در خانه خود لذت ببرید . امیدواریم از این تلاش ما برای ایجاد خانه های زیبا در کنار هم خوشتان آمده باشد !

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : درب چوب ی، انواع درب چوبی ، درب چوب و شیشه

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی فرانسوی :

WhatsApp us