زیباترین درب ورودی چوبی برای آپارتمان شما کدام است؟

درب های چوبی

درب های چوبی

نمی دانم آیا شما هم متوجه این قضیه شده اید که وقتی چیزی مدام جلو چشم تان است و به صورت روزمره از آن استفاده می کنید، دیگر آن قدر به چشم نمی آید ولی به محض ایجاد تغییر در آن ها تحول و دکرگونی بزرگی را حس می کنید، یکی از این وسایل درب های ورودی هستند، درب هایی که ما به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنیم، اما شاید کمتر مورد توجه ما قرار بگیرند و از آن جایی هم که این روزها بازار تغییر دکوراسیون حسابی داغ است، ما هم تصمیم گرفتیم تا به سراغ درب های ورودی چوبی برویم و به شما بگوییم چگونه می توانید ظاهر آن ها را برای عید امسال تغییر دهید. پس با ما تا انتهای این مطلب جذاب و متفاوت همراه باشید.

درب ورودی ساختمان آهنی

طرح درب فلزی حیاط

درب ورودی حیاط

درب ورودی منزل
درب چوبی ورودی آپارتمان

مدل درب ورودی ساختمان :

درب ورودی ساختمان مسکونی : در طراحی درب های ورودی مسکونی انتخاب سبک و زیبایی بسیار مهم است

قیمت درب ورودی آپارتمان : قیمتها بر اساس نوع چوب ، طرح و تعداد متغیر هستند .

درب های چوبی

درب های چوبی

۱. نقش های برجسته روی درب های ورودی چوبی

می توانید از یک نجار هنرمند خواهش کنید تا روی بدنه درب های چوبی خانه تان نقش های زیبا حکاکی کند، این کار باعث می شود تا حسابی چهره درب ها عوض شود. شاید هم بتوانید تعدادی از این نقش ها را به صورت آماده خریداری کنید و با استفاده از چسب چوب آن ها را روی درب ها بچسبانید، این کاملا بسته به نظر و سلیقه شما است.

درب های چوبی

درب های چوبی

۲. رنگ های خاص برای درب چوبی ورودی خانه

جسارت این را داشته باشید که با رنگ های خاص درب ورودی خانه تان را متفاوت کنید، درب های ورودی تان لزوما نباید همان رنگ چوب را داشته باشند، آن ها بعضا می توانند دارای رنگ هایی مانند زرد قرمز تیره و یا هر رنگ دیگری که باب میل شما است را داشته باشند.

درب های چوبی

درب های چوبی

۳. ترکیب مواد و مصالح مختلف برای درب چوبی ورودی خانه

برای متفاوت کردن چهره درب چوبی ورودی خانه تان می توانید از مواد و مصالح دیگر هم کمک بگیرید. به طور مثال ترکیب شیشه و چوب زیبایی خاصی را پدید می آورد. ظرافت شیشه در کنار چوب تضاد دلنشینی را در نمای ورودی خانه تان پدید می آورد.

درب های چوبی

درب های چوبی

۴. نوعی دیگر از ترکیب موادو مصالح مختلف برای در ورودی چوبی

ترکیب شیشه و چوب می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، به طور مثال شما می توانید لته های کنار در را هم با شیشه ها ترکیب کنید تا چهره آن زیباتر و دلنشین تر شود. عکس زیر یکی از زیباترین این نمونه ها را به شما نشان می دهد.

درب های چوبی

درب های چوبی

۵. یراق آلات لوکس برای درب های ورودی چوبی

یکی دیگر از راه هایی که می توانید چهره درب های ورودی تان را تغییر دهید، انتخاب یراق آلات لوکس و پر کار و جزییات است. این یراق الات با این که کوچک هستند اما تاثیرشان بسیار زیاد است.

درب های چوبی

درب های چوبی

۶. استفاده از درب های چوبی قدیمی

اگر از طرفداران سبک روستیک هستید، پس به شما پیشنهاد می کنم تا درب های چوبی قدیمی را جایگزین درب های چوبی مدرن امروزی کنید تا هم چهره ورودی تان تغییر کند و هم آوردن گرمای سبک روستیک به یک خانه مدرن را تجربه کنید.

درب های چوبی

درب های چوبی

۷. یکی کردن درب با نمای خارجی ساختمان

شاید این جمله برای تان کمی عجیب باشد، اما اگر تصمیم دارید تا برای نمای خارجی ساختمان تان از ترمووود استفاده کنید، می توانید برای درب خانه تان هم همان سیاست را در پیش بگیرید، این کار باعث می شود تا کنجکاوی مخاطبان و بازدیدکنندگان ساختمان کمی برانگیخته شود و این موضوع برایشان جالب شود.

http://www.chidaneh.com

WhatsApp us