مجموعه ای از زیباترین و جدیدترین مدل های درب چوبی

درب ورودی چوبی شیک و مدرن ساختمان و آپارتمان

دربهای ورودی اولین تصویری هستند که میهمان یا خود شما از خانه تان می بینید پس انتخاب طرح و مدل شیک برای درب ساختمان نیاز به سلیقه و ایده های جدید دارد. سبک مدرن در طراحی و ساخت درهای خانه از سبک های دیگر پیشی گرفته است و علی رقم سادگی در دیزاین طرفداران بسیاری دارند.

درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر طراحی دکوراسیون دارد.اگر جلوی درب منزل تان رواق یا تاق نما با عمق مناسب دارید، درب چوبی گزینه ی خوبی است. درب های چوبی در بین سه متریال رایجی که ذکر کردیم، از همه گران تر و پرطرفدار تر اند.

مدل در های اتاق خواب منزل , جدیدترین مدل درب اتاق خواب , قیمت درب اتاق خواب , مدل درب اتاق خواب ایرانی , رنگ آمیزی درب اتاق , مدل در چوبی اتاق خواب , مدل درب منزل فلزی , زیبا و خاص مدل در اتاق , انواع مدل درب ورودی ساختمان

درب با چوب بلوط و گردو زیبا و رایج است اما بهترین آنها چوب ماهون هندوراس است که بسیار سخت است و در برابر عوامل خارجی بهتر از بقیه دوام می آورد. در این بخش برایتان مجموعه ای از زیباترین و جدیدترین مدل های درب چوبی و ترکیبی را برایتان آورده ایم که مشاهده می کنید.

عکس مدل دربهای ورودی ساده و طرح دار

رنگ های شیک درب های داخلی شیک ترین رنگ های درب داخلی درب های داخلی خانه,مدل درب های ورودی منزل,درب های .

با رنگ سیاه درب ها اتاق خواب تان را جذاب و متفاوت کنید.

مدل در های اتاق خواب منزل و در های آپارتمانی شیک و جدید

 

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

انتخاب مدل رنگ درب اتاق های منزل شاید یک موضوع کم اهمیت بنظر برسد تا جایی که در بعضی خانه ها حتی رنگی برای این قسمت در نظر گرفته نمی شود و درب ها بهمان رنگ خود چوب رها می شوند. امروزه نه تنها درب ورودی منزل بلکه درب دیگر اتاق ها نیز مورد توجه زیاد طراحان و خانه داران قرار گرفته اند زیرا آنها را همچون فرصتی کمیاب برای پیدا کردن طرح های خلاقانه و بدیع خود می بینند. بعضی از درب ها فقط یک طرفشان رنگ می خورد و بعضی دیگر از هر دو طرف آغشته به رنگ می شوند علاوه بر این مدل ها، ایده های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که سعی شده تعدادی از بهترین های آنها در پایین آورده شود.

 

امروزه یکی از معمول ترین رنگ ها برای درب های داخلی منزل، رنگ قرمز، سبز و صورتی است. شاید در وهله اول این رنگ ها به نظر نامناسب و ناخوشایند باشند اما واقعیت چیز دیگری را نشان می دهد. این رنگ ها بیشتر در قسمت دربهای اتاق خواب ها بخصوص اتاق خواب بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید سایه های قرمز و صورتی، پرانرژی و تحریک کننده هستند بخصوص اگر رنگ اتاق تمی سفید رنگ داشته باشد آنوقت این رنگ ها با زیبایی خاصی جلوه نمایی خواهند کرد. اگر آشپزخانه ای بسته با زمینه ای سفید رنگ دارید، انتخاب رنگ قرمز برای درب آن بسیار مناسب خواهد بود و به نقطه کانونی دکوراسیون آشپزخانه تبدیل خواهد شد.

زرد و آبی نیز یکی دیگر از ایده های جذاب رنگ کاری درب اتاق هستند. چنین درب هایی درست مانند آسمان، روشن و انرژی زا هستند. رنگ آبی آرامش بخش بوده و در متعادل کردن محیط دخلی نیز تاثیر گذار است. سایه های روشن تر رنگ آبی از آنجایی که حسی از تازگی دارند می توانند برای رنگ درب ها ایده های جذابی باشند مخصوصا اگر درب، درون دیواری با رنگ سفید یا خاکستری روشن قرار گرفته باشد. رنگ زرد هم محیط را روشن تر نشان می دهد و در زمینه سفید نقطه جالبی را در دکوراسیون داخلی منزل بوجود می آورد.

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

 در های اتاق خواب منزل و در های آپارتمانی , ساخت درب چوبی

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

مدلهای در

 

WhatsApp us