33281231 - 33281232 - 33281484 آدرس :تهران بازار چوب ایران شهرک صنعتی خاوران bestart2000@gmail.com
0 مورد
انتخاب صفحه

گروه فن و هنر ایران زمین

طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی

ساختمانهای مسکونی , سازه های تجاری , هتل , ویلا و..

در زمینه معماری و طراحی و برنامه ریزی برای ساخت یک سازه کار ما از بازدید و متر شروع میشود .  جهت بازدید از پروژه و بازدید که لازمه شروع پروژه است نکته اول اعتماد است , متاسفانه بدلیل تماس های مکرر و بازدید های بیشمار این مجموعه بازدید رایگان را از سیستم خود حذف کرده مگر کارفرما شناخته شده و یا از مشتریان قدیمی این مجموعه باشد .

 

ساخت خانه چوبی رویایی

یک خانه ایدعال از نظر شما چیست ؟  مطمئنا شما میتوانید یک مجوعه کامل از ویژگی هایی را نام ببرید که باعث افزایش ارزش یک ساختمان می شوند ولی دو نکته را نمیتوان مصالحه کرد .

1 – پایداری و حفظ محیط زیست

2 – جذابیت و زیبایی

که هر دو بطور مستقیم با چوب در هم آمیخته اند . چوب یادآور سنت و معرف محیط زیست است . ما با تمرکز بر روی ساخت با کیفیت میخواهیم ساختمانهایی با حداقل عمر 50 سال را داشته باشیم . این در جهت حفظ محیط زیست و سازه های پایدار است .

Dream House

کلبه چوبی , شکارگاه

کلبه چوبی , شکارگاه

طراحی و ساخت ایده های جالب چوبی توسط مجموعه با سابقه و حرفه ای فن وهنر

خانه چوبی خود را بسازید با کمترین سرمایه

گروه فن و هنر ایران زمین

یکی از مشتریان ما میگوید :

همه آدمهای دنیا در گوشه ای از رویاهاشان دوست دارن یک کلبه در جنگل یا باغ داشته باشند . کلبه ای رو به کوه یا جنگل یا رودخانه و دریا .

از ان موقع بود که به فکر افتادم سیستمی را طراحی کنم که هر کسی بتواند خانه خود را , خود بسازد . خانه ای چوبی . البته اگر ادم فنی باشید و حداقل تجهیزات را داشته باشید . چونکه کار اسانی نیست .

کلبه چوبی اقای خوشرو

میخواهم به شما آقای خوشرو یکی از مشتریان این مجموعه را معرفی کنم که به تنهایی ساخت این کلبه دوبلکس چوبی را به پایان رساندن .

آقای خوشرو 50 ساله جانباز از ناحیه پا , ایشان یک پا را ندارند و توانسته اند عکس زیر را به تنهایی و با کمک جمع آوری اطلاعات در اینترنت بسازند . من افتخار میکنم یه نصف روز در خدمت این انسان بودم .

کلبه چوبی ساخت آقای خوشرو

کلبه چوبی ساخت آقای خوشرو

کلبه چوبی ساخت آقای خوشرو

کلبه چوبی ساخت آقای خوشرو

 


خانه چوبی

گروه طراحی و صنایع چوب فن و هنر

خدمات در زمینه تولید مصالح کلبه های چوبی

طراحی  , پلان و سه بعدی دکوراسیون داخلی و خارجی

ساخت از صفر تا صد و ارائه ضمانت 10 تا 100 ساله

طراحی خانه مدرن چوبی , ایده خانه باغ

طراحی خانه مدرن چوبی , ایده خانه باغ

این سیستم از آن جهت ارزان قیمت است و هر کسی میتواند آن را بسازد که به شما قابلیت ساخت با دستان خود را می دهد و از این رو نباید اجرت زیادی پرداخت کنید . بخش هایی از کار که تخصصی هستند مشخص شده اند .و آن ها را بصورت روکار تعبیه کرده ایم یعنی کاری به کار ما ندارند . شما میتوانید بعد از ساخت کلبه برق کشی کنید یا گاز یا خطوط تلفن را متصل کنید .

به شما پیشنهاد میکنم نقشه زمین , آدرس و مشخصات فنی ارسال کنید . متراژ زیربنارا اعلام کنید تا کار شما اغاز شود . ما در ابتدا طرح اولیه را برایتان ارسال میکنیم .

قدم اول داشتن یک طرح که میبایست از ما تهیه کنید . 

قدم دوم خرید مصالح مطابق نقشه

قدم سوم مونتاژ

قدم چهارم رنگ آمیزی و راه اندازی پروژه

و…

چرا خانه های چوبی 

چند نوع خانه چوبی داریم که از بین انها خانه های پانلی بسیار بصرفه هستند . این بصرفه بودن بدلیل آن است که در ساخت آنها از مصالح بتن و گچ کمتری استفاده می شود

سریع ساخته می شوند و نیاز به بتن ریزی برای پی در این سازه ها بسیار کم است .  دیگر نیاز نیست 24 ساعت بتن ریزی یا گچ کاری کنید و روزها منتظر بمانید تا خشک شوند .

زمان متوسط برای ساخت یک سازه چوبی 2 ماه است و در این دوماه اگر از یک نقشه پیش ساخته استفاده میکنید به معتای آن است که حداکثر 2 ماه زمان میبرد که شما بتوانید داخل این خانه زندگی کنید .

طراحی سه بعدی برای تمام بخش های خانه به ما کمک میکند نقاط بحران را شناسایی کنیم و برای آنها زودتر دست بکار شویم .

در طراحی سه بعدی و تخصصی میتوان نقاط ضعف یا قوت یا نیاز هر منطقه از خانه را شناسایی کنیم . بخش هایی مانند پذیرایی باید تزئینات اضافی داشته باشند . بخش هایی از سقف که نیاز به عایق دارند و..

نکته ای که در ساخت و ساز های پیش ساخته مورد اهمیت است استفاده از مواد غیر سمی و حافظ محیط زیست است .

گروه فن و هنر : به مرور و بر اثر تجربه سعی کردیم از مصالح با کیفیت تری استفاده کنیم . و نتیجه بسیار چشمگیر بود .

یک دیوار دو جداره 25 سانت عایق پشم سنگ معادل یک دیوار سنگی 90 سانتی میباشد . به همین خاطر است که میگویند یک خانه چوبی استاندارد به مراتب هزینه سرمایش و گرمایش کمتری نسبت به سازه های دیگر دارد .

خانه های چوبی دست شما را برای ایجاد معماری پیچیده و فردی باز میگذارد .در یک خانه چوبی شما میتوانید از اشکال منحنی , صاف , بلند و شیشه های بزرگ استفاده کنید . میتوانید یک دیوار گچی یا سیمانی داشته باشید یا اینکه پله ها را مدور و پر پیچ و خم بسازید . یا اینکه معماری سنتی خود را پیاده کنید .

در حال ساخت خانه های پانل ما فقط از مواد طبیعی استفاده می کنیم که به محیط زیست و ساکنان آسیب نمی رسانند. خانه های چوبی چوبی، گرم، دنج و ارگانیک هستند. آنها سرد یا مرطوب نیستند که در فصلهای پاییز و بهار بسیار مهم است.

با تشکر از توجه شما گروه فن و هنر ایران زمین

 

ایده و تصاویر جالب سازه های چوبی ویلایی و استخر

درود بر شما ایده جالب برای کلبه های ویلایی چگونه در سازه های آبی مانند استخر از چوب استفاده کنیم؟ این سوالی است که سالها ست ذهن معماران و طراحان را بخود مشغول کرده است. چوب و آب و آفتاب یک تضاد و مکمل در طبیعت، هنگامی که درخت جوانه ایست در خاک به کمک آب و آفتاب رشد...

کلبه چوبی ویلایی

درود بر شما کلبه چوبی ساخت استاد چکشی استفاده از پنجره هایی با شیشه رنگی و نقوش سنتی یادآور خانه های قدیمی شمال می‌شود. آبی فیروزه ای یکی از رنگ های پرمصرف در معماری اسلامی است. همانطور انواع آبی، لاجوردی، آبی آسمانی که یادآور و نشان‌دهنده آسمان، مراقبه، آرامش می...

گروه فن و هنر ایران زمین تاسیس 1340 تهران محله قلهک است . ما تولید کننده دکوراسیون لوکس منزل بصورت سفارشی ساز هستیم . رد کردن