آشپزخانه های صنعتی که نفس شما را بند می آورد

دکوراسیون صنعتی یکی از آن سبک های دکوراسیونی است که اتاق را به خودی خود در بر می گیرد . برخلاف آنچه که بسیاری معتقدند دستیابی به دکوراسیون صنعتی در واقع آسان و کاربردی است . علاوه بر این ، دکوراسیون صنعتی یک مفهوم همه کاره است که می تواند برای شما و سبک شخصی شما شخصی سازی شود . با در نظر گرفتن این موضوع ، یکی از بهترین مکان ها برای شروع کار در دکوراسیون صنعتی ، آشپزخانه است . با این اوصاف ، در این مقاله 10 آشپزخانه صنعتی آورده شده است که نفس شما را بند می آورد .

تاکید بر افشای آجر

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

وقتی می خواهید یک نقطه کانونی را به آشپزخانه خود اضافه کنید ، آجر اکسپوز به خوبی کار می کند . داشتن این نقطه کانونی به گسترش اتاق کمک می کند و به آن پیچ و تاب پیچیده ای می بخشد .

اگر در آشپزخانه خود آجر ندارید ، وقت آن است که مقداری از آن را تهیه کنید . وقتی صحبت از دکوراسیون صنعتی به میان می آید ، آجر اکسپوز کاملاً کلاسیک است . ایده این است که کمی از عناصر طبیعی را در آنچه که دکوراسیون شما از قبل دارد در هم تنیده کنید . اگر می‌ خواهید آجر نمایان داشته باشید اما نمی ‌دانید چگونه این کار را انجام دهید ، ممکن است بخواهید با داشتن کاغذ دیواری شبیه آجر طبیعی ، آجر مصنوعی تهیه کنید .

خطوط لوله معتبر

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

قرار دادن خطوط لوله سقفی و قرنیز به شما این امکان را می دهد که ارتفاع آشپزخانه خود را باز کنید و در عین حال جلوه ای عالی که شایسته آن است به آن بدهید .

درست مانند یک کارخانه که می خواهید یک عنصر نمایش معتبر مانند نمایش خطوط لوله ، کانال و یا تیرهای خود را داشته باشید . در معرض دید قرار دادن سربار ، آن عنصر صنعتی را بدون افزودن یا حذف دکوراسیون اضافی به ارمغان می آورد . برای رسیدن به این هدف ، سقف خود را باز کنید و آن را به تمرکز اصلی تبدیل کنید .

آویزهای خود را پایین بیاورید

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

برای اینکه اتاق را بزرگ ‌تر کنید ، از آویزهای چندگانه استفاده کنید تا جذابیتی خاص داشته باشید که تا همیشه بسیار شیک و صنعتی بماند .

پایین آوردن وسایل روشنایی یک راه عالی برای داشتن یک بیت جذاب است که بسیار صنعتی و منحصر به فرد در اتاق خواهد بود . در نظر بگیرید که چندین لامپ به طور همزمان داشته باشید که از نظر اندازه و زیبایی ظاهری مشابه داشته باشند .

قابلمه و ماهیتابه خود را آویزان کنید

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

اگر تابه مسی ندارید ناراحت نشوید ! از هر ظرفی که دارید استفاده کنید و به آنها اجازه دهید تا طرح لازم را نشان دهند ، به علاوه فراموش نکنید که چقدر راحت است که تابه های خود را در زمان و مکان مورد نیاز خود داشته باشید .

آشپزخانه می تواند به سرعت به مجموعه ای از اقلام تبدیل شود . بنابراین ، با توجه به آنچه گفته شد ، آویزان کردن قابلمه ها و تابه های خود می تواند ایده بسیار خوبی باشد . نه تنها گلدان ‌های شما را به نمایش می ‌گذارد و نگه می ‌دارد ، بلکه عنصری از دکوراسیون صنعتی را به شما می ‌دهد . نکته اصلی استفاده از قفسه ای است که از سقف آویزان است و گلدان های مسی را به نمایش می گذارد .

رنگ بندی سیاه بهترین دوست شماست

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

رنگ مشکی زمانی عالی است که بخواهید جذابیتی متفاوت داشته باشید که در نوع خود کاملاً سنتی و در عین حال تند باشد .

هنگامی که روی یک آشپزخانه تزئین شده صنعتی کار می کنید ، رنگ های تیره بهترین دوست شما هستند ، به خصوص رنگ مشکی . مشکی نه تنها تند و تیز است ، بلکه زمانی که با رنگ ها و بافت های ضروری دیگر ترکیب شود ، غنی و ظریف خواهد بود .

اتاق را دلباز کن

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

پلان طبقه باز ، شکلی عالی برای دلباز کردن اتاق است در حالی که دکور یکسانی در سرتاسر آن جریان دارد بدون هیچ نقطه گسیختی در بین اتاق .

دکوراسیون صنعتی به خاطر باز و دلباز بودن شهرت دارد ، به همین دلیل است که می توانید فضا را باز کنید و اجازه دهید آشپزخانه و ناهارخوری شما ترکیبی از هر دو باشد . علاوه بر این ، داشتن یک آشپزخانه اوپن به شما امکان می دهد زمانی که با خانواده و دوستان کنار هم هستید احساس بهتری داشته باشید .

از بتن استفاده کنید

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

کف‌ پوش های بتنی آن عنصر مدرن را به شما می ‌دهند که کاملاً منحصر به ‌فرد و در عین حال بدون درز برای اتاق است . چیزی ” باحال ” و نوآورانه در مورد بتن وجود دارد .

بتن نه تنها ارزان است ، بلکه همه کاره است . علاوه بر این ، زمانی که می خواهید آن حس صنعتی را به شیوه ای یکپارچه به آشپزخانه خود اضافه کنید ، عالی خواهد بود . هنگامی که بتن در حالت طبیعی خود باقی می ماند به عنوان یک گزینه کفپوش و همچنین بخشی از دیوارها یا حتی جزیره آشپزخانه شما عالی عمل خواهد کرد .

تجدید نظر در انتخاب چوب

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

برای یک لمس صنعتی شدید ، فضای خود را کلاسیک نگه دارید ، اما یک جزیره آشپزخانه چوبی اضافه کنید تا آن قسمت جذابی را که اتاق به آن نیاز دارد و باعث روشن شدن فضا می شود ، بیافزایید .

چوب یک عنصر کلاسیک در دکوراسیون صنعتی است ، فقط چیزی دنج و ” جالب ” در مورد عناصر چوبی وجود دارد که کاملاً با قطعات صنعتی ترکیب شده است تا رنگ های تیره تر را روشن کند و چرخشی دنج را به جذابیت صنعتی سنتی بیاورد .

کفپوش چوبی سبک

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

هرچه کفپوش چوبی سبک تر باشد ، اتاق بزرگ تر به نظر می رسد ، حتی اگر آشپزخانه کوچکی داشته باشید .

با نگاهی به گذشته ، کفپوش ‌های چوبی روشن برای اتاقی مناسب هستند که نیاز به کمی تضاد بین رنگ ‌های تیره و عناصر طبیعی تشکیل ‌دهنده اتاق دارد . برای انجام این کار ، کف ‌های چوبی زرد یا حتی خاکستری را در نظر بگیرید .

از رنگ ها نترسید

دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی
دکوراسیون آشپزخانه سبک صنعتی

افزودن رنگ به جای اینکه کاملاً یکنواخت باشد به اتاق جان می بخشد ، همانطور که اکثر آشپزخانه های صنعتی تمایل دارند . این یک تغییر برای افزودن طرح دلخواه تان به فضای خانه است .

رنگ معمولاً آخرین چیزی است که ممکن است هنگام در نظر گرفتن دکوراسیون صنعتی به آن فکر کنید . این عمدتا به دلیل رنگ های تیره تری است که تمرکز اصلی آشپزخانه های صنعتی است . اما همیشه هم اینطور نیست ، برای از بین بردن آن ، نواحی رنگارنگی را در نظر بگیرید که به خوبی با هم ترکیب می شوند و رنگ را درست در جایی که به آن نیاز دارید ، وارد می کنید .

آیا دکوراسیون صنعتی چیزی است که می خواهید آن را امتحان کنید ؟ اگر چنین است ، با یکی از این ایده ‌ها ، آشپزخانه خود را برای تغییر دکوراسیون جدید در نظر بگیرید .

در زیر به ما بگویید ایده مورد علاقه شما چیست .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : دکوراسیون چوبی ، اشپزخانه چوبی

مطالب مرتبط با موضوع آشپزخانه چوبی :

WhatsApp us