بازار چوب تهران خاوران

آدرس : سه راه افسریه اتوبان خاوران به سمت شرق ، کیلومتر 14 جاده امام رضا ، پمپ بنزین خاوران ورودی شهرک صنعتی خاوران و بازار مبل و سایت درودگران و مبلسازان تهران


در ایران، بازار چوب در شهرهای بزرگ و مراکز صنعتی مانند تهران، مشهد، اصفهان، کرج و شیراز بسیار فعال است. همچنین، در شهرهایی با وجود چوبداران و جنگل‌های خود مانند گرگان، اهواز و گلستان نیز بازار چوب وجود دارد. ضمن اینکه در این روزهای پیشرفته، بازار چوب آنلاین نیز بسیار فعال است و می‌توانید تنوع محصولات را از راه‌های مختلفی مشاهده کنید. در نتیجه، می‌توان گفت که بازار چوب در ایران به صورت گسترده و پویا وجود دارد.

نقشه گوگل بازار چوب ایران ( خاوران ) سایت درودگران تهران
نقشه گوگل بازار چوب ایران ( خاوران ) سایت درودگران تهران

بازار چوب ایران خاوران

همچنین، اکثر کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولید کننده محصولات چوبی در ایران، به خصوص تولید کنندگان مبلمان، تنها در شهرهای خاصی واقع شده اند. به علاوه، با توجه به وجود جنگل‌های بزرگ در ایران مانند جنگل‌های شمال و غرب کشور، امکان تهیه مواد اولیه برای تولید محصولات چوبی در دسترس است.

دنیای چوب و تخته کاج روسی
دنیای چوب و تخته کاج روسی در بازار چوب ایران

در بازار چوب ایران، محصولات چوبی مختلفی مانند مبلمان، کابینت‌های آشپزخانه، درب و پنجره، کفپوش، پارکت، قیچی، تخت و تشک ساخته می‌شود. همچنین، محصولات چوبی دیگری نیز در بازار چوب موجود است که به شکل لوازم تزئینی، سبد و کاردستی‌های چوبی طراحی و تولید می‌شود.

با توجه به وجود بازار چوب پویا و گسترده در ایران، افرادی که به دنبال تهیه محصولات چوبی با کیفیت هستند، می‌توانند از این فرصت بهره ببرند و محصولات مورد نظر خود را با قیمت و کیفیت مناسب تهیه کنند.


مطالب مرتبط :

 • بازار چوب ایران واقع در منطقه خاوران
  سه راه افسریه اتوبان خاوران به سمت شرق ، کیلومتر 14 جاده امام رضا ، پمپ بنزین خاوران ورودی شهرک صنعتی خاوران و بازار مبل و سایت درودگران و مبلسازان تهران
 • کارخانه نجاری در تهران
  مرکز فروش چوب خام در تهران ، مرکز عمده فروش چوب تهران ، چوب فروشان تهران ، چوب فروشی خاوران تهران ، سایت درودگران خاوران ، نقشه سایت چوب فروشان خاوران
 • چرا بازار چوب ایران در دستان روسیه و چین است؟
  رئیس اتحادیه فروشندگان چوب و تخته و فیبر اظهار کرد: با توجه به بخشنامه دولت مبنی بر جلوگیری از قطع درختان، چوب مصرفی در کشور از کشورهای دیگر وارد می‌شود.
 • فروش چوب
  به دنیایی ساخته شده از چوب خوش آمدید , صنایع چوب و دکوراسیون چوبی
 • فروش چوب
  چوب روسی٬ فروش انواع چوب روسی٬ چوب روسی ارزان قیمت٬
WhatsApp us