آشپزخانه جزء ضروری خانه است. به همین دلیل است که ایجاد یک آشپزخانه کاربردی و در عین حال زیبا حیاتی است. چه یک کار بهسازی یا بازسازی خانه باشد، توجه بیشتر به آشپزخانه ضروری است.

کابینت ها جزء جدایی ناپذیر آشپزخانه بوده اند. رنگ و طرح کابینت آشپزخانه می تواند ظاهر و سبک فضای کلی را افزایش دهد.

مطمئنا، انتخاب های زیادی از رنگ ها و طرح های کابینت آشپزخانه وجود دارد. با این حال، اگر چیزی همه کاره، آسان برای جفت شدن با آن و در عین حال عالی می خواهید، رنگ قهوه ای بهترین گزینه است.

قهوه ای رنگی خنثی است. اغلب به صورت جامد مانند زمین دیده می شود. به همین دلیل است که رنگ قهوه ای اغلب با ایمنی، امنیت، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری همراه است. علاوه بر این، رنگ قهوه ای می تواند احساس راحتی و گرما را نیز برانگیزد.

این رنگ معمولاً به عنوان رنگ معمولی، زمینی و طبیعی توصیف می شود. با این حال، اگر قهوه ای را با رنگ های دیگر ترکیب کنید، می تواند پیچیده باشد و حس بیشتری به شما بدهد.

در اینجا چند ترکیب زیبا از رنگ آشپزخانه با کابینت قهوه ای را مشاهده می کنید. این کابینت‌های قهوه‌ای که در زیر به‌نظر می‌رسند، کاملاً با رنگ‌های دیگر ست می‌شوند و توانسته‌اند ظاهری جز سنتی و خسته‌کننده داشته باشند!

  1. رنگ آشپزخانه قهوه ای تیره با کابینت های تخت قهوه ای روشن و ترکیبی از میزهای سفید برای ظاهری طبیعی
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
رنگ آشپزخانه قهوه ای تیره با کابینت های صفحه تخت قهوه ای روشن و ترکیبی از میزهای سفید برای ظاهری طبیعی

ترکیب قهوه ای تیره، قهوه ای روشن و سفید ظاهری کاملا طبیعی ایجاد می کند. این بهترین ترکیب برای کسانی است که واقعاً طراحی جسورانه یا بیانی را دوست ندارند.

ترکیب قهوه ای و سفید در واقع سنتی و ساده است. با این حال، اضافه کردن بیش از یک سایه قهوه ای به مخلوط، رنگی خاکی به شما می دهد. که هرگز احساسی گرم، امن و ریشه دار نمی دهد.

این آشپزخانه شیک U شکل دارای یک کف چوبی تیره است که بسیار شبیه به وسایل پانل شده در شبه جزیره به نظر می رسد. کابینت های تخت به رنگ قهوه ای روشن وجود دارد.

در اینجا می‌توانیم ببینیم که تغییر رنگ قهوه‌ای تیره و روشن نسبتاً ناگهانی است، زیرا هیچ رنگ پل زدنی در این بین وجود ندارد. با این حال، یک انتقال جسورانه ایجاد می کند.

رنگ پل، که سفید است، در شبه جزیره و میز است. صفحه پیشخوان اینجا گرانیت کوارتزیت است و رنگ آن سفید ماکائوباس است. رنگ سفید به عنوان رنگی خنثی و شفاف، پایه ای عالی برای هر رنگ جفتی ایجاد می کند.

  1. کابینت های تخت چوب قهوه ای رنگ متوسط ​​با پشتی سفید برای ایجاد هارمونی عالی
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
کابینت های صفحه تخت قهوه ای رنگ متوسط ​​با رنگ پشتی سفید برای ایجاد هماهنگی کامل. تصویر © ساخت و ساز Champions1

ترکیب کلاسیک قهوه ای و سفید در واقع یک احساس “خاکی” می دهد.

این ترکیب به دلیلی هارمونی کامل نامیده می شود. مکمل یکدیگر هستند هر دو اساساً رنگ های خنثی هستند. با این حال، قهوه ای در این آشپزخانه در سایه روشن تر یا تنوود متوسط ​​است. در ترکیب با رنگ سفید، ظاهری کرمی ایجاد می کند که هرگز ظاهری صیقلی، شیرین و تمیز را ارائه نمی دهد.

طراح این آشپزخانه با این ترکیب رنگ هیچ ترسی از “خاکی” بودن زیاد ندارد. کف خاکستری کل ظاهر را کامل می کند.

به جز لوازم فولادی ضد زنگ، هیچ لهجه دیگری در اینجا وجود ندارد. بدون بافت اضافه نیز. این پالت کاملا تک رنگ است و برای برخی ممکن است کسل کننده به نظر برسد.

این آشپزخانه مدرن دارای یک کف بتنی با کابینت های تخت، میزهای کوارتزیتی سفید، کاشی های سفید مترو، جزیره قهوه ای روشن با میز سفید، و لوازم فولادی ضد زنگ است.

ترکیب رنگ های خنثی علاوه بر خاکی بودن، ظاهری مدرن و مرسوم نیز می بخشد.

3- ترکیبی منحصر به فرد از کابینت های تخت قهوه ای و رنگ آشپزخانه آبی کبالتی برای ایجاد ظاهری جسورانه

رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
ترکیبی منحصر به فرد از کابینت های صفحه تخت قهوه ای و رنگ آشپزخانه آبی کبالتی برای ایجاد ظاهری جسورانه

آیا می خواهید چیزی متفاوت را امتحان کنید؟ جسورتر و چشمگیرتر؟ اگر چنین است، می‌توانید کابینت‌های قهوه‌ای چوبی خود را با رنگ آبی کبالتی به این صورت ترکیب کنید.

بله، ممکن است در ابتدا ناخوشایند به نظر برسد زیرا به نظر نمی رسد که آبی روشن و قهوه ای چوبی با تناژ متوسط ​​مطابقت داشته باشند. با این حال، طراح ترکیب رنگ غیرمعمول را برای ایجاد ظاهری جسورانه و برجسته نشان می دهد.

اساساً طرح های رنگی آشپزخانه قهوه ای و آبی ظریف و خاکی هستند. هنگامی که به تنهایی استفاده می شود، هر دو رنگ قهوه ای و آبی خنثی در نظر گرفته می شوند. بنابراین، آنها می توانند پس زمینه ای محکم برای رنگ های دیگر باشند. با این حال، هنگامی که هر دو با هم ترکیب می شوند، این رنگ ها با هماهنگی کامل یکدیگر را متعادل می کنند.

قهوه ای و آبی تیره ظاهری جذاب و جسورانه ایجاد می کنند، در حالی که قهوه ای و آبی روشن ظرافت اتاق را افزایش می دهند. در مورد قهوه ای و آبی روشن و خیره کننده مانند این چطور؟ هر دوی آنها شخصیت بیشتری به اتاق می بخشند.

دیوار تمام قد از کاشی‌های سفید مترو که با نوار افقی رنگارنگ کاشی شیشه‌ای تکمیل شده است، ترکیب جسورانه قهوه‌ای و آبی را به خوبی متعادل می‌کند. این کانتر آبی رنگ کوارتز آبی کبالت است. این یک سطح کار بادوام برای تهیه غذا فراهم می کند.

کابینت چوبی اصلی از خانه است. مربوط به دهه 1950 است. به منظور حفظ ظاهر کلاسیک و کلاسیک، طراح مدفوع بار رترو را نیز اضافه کرده است که مکمل کابینت های قدیمی است.

  1. کف بژ و رنگ آشپزخانه Sherwin Williams “Cachet Cream” همراه با کابینت شاکر قهوه ای برای ظاهری زیبا و گرم
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
کف بژ و رنگ آشپزخانه شروین ویلیامز “Cachet cream” با کابینت های شیکر قهوه ای ترکیب شده است تا ظاهری زیبا و گرم داشته باشد

ترکیب کلاسیک و واضح قهوه ای و بژ هرگز از مد نمی افتد. در واقع برای کسانی که طرفدار رنگ های خنثی نیستند کمی رنگ پریده به نظر می رسد. با این حال، قهوه‌ای و بژ ترکیبی هستند که در بهشت ​​ساخته شده‌اند. آنها ظاهری مد روز می دهند اما هنوز هم با کلاس هستند.

مخلوط قهوه ای و بژ یک طرح جامد است. این ترکیب کامل رنگ خاکی اغلب مانند زمین با ایمنی، گرما و امنیت همراه است.

کابینت ها از چوب افرا با روکش جوز هندی ساخته شده اند. کف بژ وینیل آرمسترانگ آلترنا با دوغاب Driftwood است. بک اسپلش بژ یک کاشی سرامیکی Laufen Monte Bellow به رنگ قرمز است. این رنگ با رنگ های دیگر ترکیب می شود و یک خط افقی را تشکیل می دهد تا حاشیه تاکیدی 3 اینچی ایجاد شود.

کانتر سفید رنگ کوارتز طبیعی شرکت Silestone است. رنگ شن دجله نام دارد. این کانتر سفید و همچنین رنگ دیوار سفید آشپزخانه، رنگ پل ارتباطی بین قهوه ای و بژ ایجاد می کند.

دیوار به رنگ شروین ویلیامز – “کرم کاسه” نقاشی شده است. اصولا این دیوار سفید هماهنگی کاملی با کابینت های قهوه ای ایجاد می کند. به عنوان یک پس زمینه جامد عمل می کند.

  1. ترکیبی منحصر به فرد از رنگ بک اسپلش آشپزخانه آبی و کابینت شاکر قهوه ای تیره برای ایجاد حس آرامش
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
ترکیبی منحصر به فرد از رنگ آشپزخانه بک اسپلش آبی و کابینت شیکر قهوه ای تیره برای ایجاد حس آرامش

یک ترکیب دوست داشتنی دیگر از قهوه ای و آبی! این سایه آبی خیلی تیره نیست اما خیلی روشن هم نیست. هنگامی که این رنگ آبی با کابینت های قهوه ای تیره ترکیب می شود، احساس گرمی و آرامش را ایجاد می کند. این پالت رنگی حضوری آرام دارد.

با این حال، برای جلوگیری از پررنگ شدن بیش از حد، طراح فقط از مقدار کمی رنگ آبی در پشت اسپلش استفاده می کند. این یک دکور شیب دار نیلی براق در ابعاد 3×12 اینچ است.

این پشتی آبی که توسط کابینت های شاکر قهوه ای تیره احاطه شده است، به عنوان نقطه کانونی و یک رنگ برجسته در این آشپزخانه عمل می کند.

اساسا، این آشپزخانه ترکیبی معمولی از رنگ‌های خاکی دارد، مانند کف چوبی با رنگ متوسط، کابینت‌های قهوه‌ای تیره، چهارپایه‌های چوبی با رنگ متوسط ​​و میزهای سفید.

طراح برای جلوگیری از کسل‌کننده و کسل‌کننده بودن، پشتی کاشی شیشه‌ای آبی را اضافه کرد. و به نظر می رسد که این تصمیم خوبی است زیرا این آشپزخانه با رنگ آبی اضافی روشن تر به نظر می رسد.

6- کانترهای مشکی و رنگ آشپزخانه بک اسپلش سبز همراه با کابینت های تخت قهوه ای برای ظاهری زیبا و در عین حال با طراوت

رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
میزهای آشپزخانه مشکی و رنگ پشتی سبز رنگ آشپزخانه همراه با کابینت های صفحه تخت قهوه ای برای ظاهری زیبا و در عین حال با طراوت

مشکی با قهوه ای ملاقات می کند. بسیاری از مردم فکر می کنند که هر دو رنگ یکدیگر را خنثی می کنند زیرا هر دو رنگ خنثی هستند. با این حال، اگر رنگ قهوه ای روشن تری داشته باشد، به خوبی با رنگ مشکی هماهنگ می شود.

رنگ مشکی نه تنها درمقابل کابینت، پشت سر و کف و درام بیشتری ایجاد می کند. همچنین سایه های زیبای پشت سر سبز را نمایان می کند.

این رنگ سبز به وضوح بهترین رنگ برجسته برای ترکیب قهوه ای و مشکی است. سایه کم رنگ سبز به طور یکپارچه با کابینت های قهوه ای چوبی با رنگ متوسط ​​ترکیب می شود.

کف ترازو سفید یک رنگ خنثی اصلی را ارائه می دهد که می تواند با هر چیزی جفت شود. وسایل استیل ضد زنگ جلوه بیشتری به این آشپزخانه رنگارنگ می بخشد.

  1. رنگ آشپزخانه بک اسپلش کاشی خاکستری مترو به خوبی با کابینت های صفحه فرو رفته قهوه ای ترکیب می شود تا ظاهری بازتر داشته باشد.
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
رنگ آشپزخانه خاکستری پشت سر کاشی مترو به خوبی با کابینت های صفحه فرو رفته قهوه ای ترکیب می شود تا ظاهری بازتر داشته باشد

قهوه ای اساساً رنگ گرم تری دارد، در حالی که خاکستری به طور کلی رنگ سردتری دارد. معمولاً این دو رنگ را با هم استفاده نمی کنند زیرا بسیار متضاد هستند و آنقدر زنده هستند که نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند. با این حال، دلیلی وجود ندارد که نتوانید آنها را با هم ترکیب کنید.

به خاطر داشته باشید که رنگ های قهوه ای و خاکستری رنگ های مختلفی دارند. که پیدا کردن یک ترکیب خوب برای هر دوی آنها را آسان تر می کند.

اولین قدم برای ترکیب قهوه ای و خاکستری، انتخاب سایه های مناسب است. وقتی قهوه ای تیره است، مطمئن شوید که خاکستری روشن است و بالعکس. دوم، شما باید یک الگو برای ترکیب آنها اضافه کنید.

در این آشپزخانه می بینید که کابینت های قهوه ای رنگ تیره تر و عمیق تری دارند. به همین دلیل است که بک اسپلش خاکستری در سایه روشن تری است. کابینت ها نیز محکم هستند. این به طور بی عیب و نقص با یک لایه پشتی کاشی مترو ترکیب شده است.

کف قهوه ای رنگ متوسط ​​کل ظاهر را کامل می کند. این طرح رنگی یک اتاق فضای باز و پر از نور را ارائه می دهد. از آنجا که این اساسا یک آشپزخانه اوپن است، رنگ آن کاملاً مناسب است. برای افزودن لهجه بیشتر، لوازم استیل ضد زنگ در آنجا قرار داده شد.

  1. کابینت های صفحه تخت قهوه ای که به خوبی با کانترهای چند رنگ آشپزخانه ترکیب شده اند تا ظاهری گرم و شیک داشته باشند.
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
کابینت های صفحه تخت قهوه ای کاملاً با کانترهای چند رنگ آشپزخانه ترکیب شده اند تا ظاهری گرم و زیبا داشته باشند

ترکیب قهوه ای با میزهای رنگارنگ سطح دیگری از ظرافت است. این یک ظاهر جسورانه و امروزی ایجاد می کند.

ترکیب شایان ستایش کابینت های براق با رنگی زیبا از طلا، دانه های چوب، و رنگ های خنثی گرم با شیشه های بافت بدون شک یک چیز عالی است.

میزهای رنگارنگ و جزیره ای به طور یکپارچه با کابینت های صفحه تخت قهوه ای تیره و پشت کاشی شیشه ای سفید کرمی ترکیب می شوند.

پالت رنگ قهوه ای تیره و سفید یک چیز است، اما وقتی با لهجه چند رنگ ترکیب می شود، زیباتر به نظر می رسد.

9 – رنگ آشپزخانه بژ با کابینت‌های برآمده قهوه‌ای روشن ترکیب شده است تا حس خانه‌داری را به دست آورید.

رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
رنگ آشپزخانه بژ با کابینت‌های برآمده قهوه‌ای روشن ترکیب شده است تا حس خانه‌داری به دست آید

همانطور که قبلاً گفته شد، رنگ بژ و قهوه‌ای ترکیبی هستند که در بهشت ​​ساخته شده‌اند. به همین دلیل است که این طرح رنگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، همانطور که در این آشپزخانه مشاهده می شود، سایه های بژ و قهوه ای بیش از حد کم رنگ و خاکی به نظر می رسند. برای برخی، گرم و دعوت کننده به نظر می رسد. با این حال، برای کسانی که رنگ های خنثی را دوست ندارند، این کمی خسته کننده است. زیرا هیچ رنگ تاکیدی دیگری برای تکمیل کل ظاهر وجود ندارد.

این کابینت های برآمده قهوه ای رنگ قهوه ای روشن تری دارند. با کانترهای بژ و رنگ دیوار بژ مخلوط شده است. به نظر می رسد که کف چوبی با رنگ روشن با سقف چوبی با رنگ متوسط ​​در تضاد است، اما با این حال، رنگ یکسانی دارند.

این ظاهر تک رنگ، حتی کمی ساده به نظر می رسد، همچنین احساس خانه داری می دهد. زیرا رنگ های خاکی مانند این ویژگی مشابهی با خود زمین دارند: زمینی، ایمن، زمینی و ایمن.

بنابراین، جای تعجب نیست که وقتی وارد این نوع آشپزخانه می شویم، فوراً احساس گرما و راحتی می کنیم، گویی که خود زمین به ما آرامش می دهد.

  1. ترکیبی از کابینت های شاکر قهوه ای، رومیزی سنگ صابون سیاه و دیوار آجری قرمز رنگ به سبک خانه های کشاورزی برای افزودن بافت بیشتر به آشپزخانه
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
ترکیبی از کابینت‌های شیکر قهوه‌ای، روکش‌های سنگ صابون سیاه و دیوار آجری قرمز رنگ برای ایجاد بافت بیشتر در آشپزخانه به سبک خانه‌های کشاورزی

برای طراحی یک خانه مزرعه کلاسیک دوست داشتنی، افزودن بافت بیشتر به ترکیب قهوه ای و مشکی ایده بسیار خوبی است.

این آشپزخانه دارای کابینت های شیکر قهوه ای کم رنگ است. آنها به خوبی با میزهای سنگ صابون سیاه هماهنگ می شوند. همانطور که قبلا گفته شد، اگر رنگ قهوه‌ای در سایه روشن‌تر یا کم‌رنگ‌تر باشد، ترکیب قهوه‌ای و مشکی می‌تواند ایده‌ای عالی باشد، بنابراین یکدیگر را خنثی نمی‌کنند.

میز پیشخوان مشکی حس دراماتیک تری به این آشپزخانه مزرعه می بخشد، که اساسا منحصر به فرد است زیرا به طور کلی، آشپزخانه های خانه های مزرعه چشمگیر نیستند. آنها باید بی زمان و طبیعی باشند.

کف تخته سنگ نیز به رنگ تیره است، حتی اگر بسیار روشن تر از میزها باشد. هر دو به طور هماهنگ با کابینت های قهوه ای کم رنگ ترکیب می شوند، زیرا، اساسا، رنگ های خنثی هستند که می توانند با هر رنگی ست شوند.

علاوه بر اثر چشمگیر، یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد این آشپزخانه، دیوارهای آجری قرمز است. این دیوارها مطمئناً بافت های بیشتری را به این آشپزخانه اضافه می کنند.

میزهای صیقلی در ترکیب با آجرهای خشن در معرض تضاد شایان ستایشی ایجاد می کنند. آنها این آشپزخانه را در سطح دیگری از طراحی خانه های کشاورزی قرار دادند.

  1. ترکیبی از تراورتن خاکستری، رنگ آشپزخانه سفید، و کابینت شاکر قهوه ای برای داشتن حسی دنج
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
ترکیبی از تراورتن خاکستری، رنگ آشپزخانه سفید، و کابینت های شیکر قهوه ای برای ایجاد حسی دنج

در اینجا نمونه دیگری از ترکیب کامل کابینت قهوه ای و رنگ خاکستری آشپزخانه را مشاهده می کنید. سایه های مختلف خاکستری تراورتن به طور هماهنگ با میزهای سفید و کاشی چینی خاکستری ترکیب می شود.

به عنوان رنگ های خنثی، خاکستری، سفید و قهوه ای یکدیگر را کامل می کنند تا احساسی دنج ایجاد کنند. آنها گرم، دعوت کننده، آرامش بخش و آرامش بخش هستند.

این آشپزخانه صنعتگر دارای درب سفید Amhurst برای مطابقت با میزهای سفید، پشتی سنگ تراورتن خاکستری، لوازم استیل ضد زنگ، کابینت های Hickory به رنگ ملاس، Silestone ET Calcutta Gold Silestone، و یک سینک زیر کوه 36 اینچی Kohler Whitehaven در مزرعه است.

این آشپزخانه با اندازه متوسط ​​با آویزهای آویزان فلزی مشکی و صندلی های بار بدون پشت صیقلی مشکی برجسته شده است.

مدفوع های مشکی به منظور ایجاد پل انتقال سایه روشن تر از کف خاکستری به سایه تیره تر شبه جزیره تراورتن خاکستری، شبیه به پشت اسپلش است.

آویزهای آویز فلزی مشکی برای پل انتقال سقف سفید به کابینت قهوه‌ای تیره طراحی شده‌اند. این هماهنگی رنگ، کمال را برای این آشپزخانه به ارمغان می آورد.

12- صندلی‌های رنگ آبی روشن همراه با کابینت‌های شیشه‌ای سفید و قهوه‌ای برای اضافه کردن ظاهری ساحلی به آشپزخانه

رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
صندلی‌های آبی روشن که با پشتی سفید و کابینت‌های شیشه‌ای قهوه‌ای رنگ ترکیب شده‌اند تا ظاهری ساحلی به آشپزخانه ببخشند.

طراح این آشپزخانه برای دستیابی به رنگ های خنثی و خاکی، پرکاربردترین ترکیب رنگ قهوه ای و سفید را با هم ترکیب کرده است.

اگر می‌خواهید به ترکیبی از رنگ‌های خاکی خنثی دست یابید که بتوان آن را با یک رنگ برجسته ست کرد، ترکیب قهوه‌ای و سفید بهترین گزینه است، به خصوص رنگ قهوه‌ای روشن مانند این.

کابینت‌های شیشه‌ای قهوه‌ای روشن در اینجا به‌طور یکپارچه با آشپزخانه کف بژ ساحلی ترکیب می‌شوند. هر دو از یکدیگر تعریف می کنند تا ظاهری نرم داشته باشند. به منظور پل انتقال بین رنگ بژ ساحلی و کابینت های قهوه ای روشن، پشتی سفید، جزایر سفید و میزهای سفید وجود دارد.

به نظر می رسد که رنگ سفید در اینجا بر ظاهر غالب است. با این حال، برای جلوگیری از رنگ پریدگی و بیش از حد تک رنگ، طراح صندلی های پشتی بلند به رنگ آبی روشن را برای تکمیل جزایر سفید اضافه کرد.

رنگ آبی روشن ممکن است برای اتاقی با رنگ خاکی مانند این خیلی جسورانه به نظر برسد. با این حال، قهوه ای روشن، بژ و سفید رنگ های خنثی هستند که بهترین پس زمینه هستند. این رنگ‌ها را می‌توان با رنگ‌های برجسته و برجسته به عنوان یک لهجه همراه کرد. به این ترتیب، اتاق شاد به نظر می رسد.

علاوه بر این، صاحبان خانه قصد داشتند آشپزخانه ای به سبک ساحلی و ساحلی داشته باشند. به همین دلیل است که صندلی های آبی روشن ظاهر را کامل می کنند. بدون این صندلی ها، این آشپزخانه فقط یک آشپزخانه سنتی معمولی با ترکیب رنگ خنثی خواهد بود.

  1. رنگ آشپزخانه کاشی سفالی همراه با کابینت های قهوه ای و جزیره فیروزه ای برای دستیابی به ظاهری خنثی و در عین حال چشمگیر
رنگ در دکوراسیون آشپزخانه چوبی
رنگ آشپزخانه کاشی سفالی با کابینت های جزیره ای فیروزه ای و قهوه ای ترکیب شده است تا ظاهری خنثی و در عین حال چشمگیر داشته باشد.

بازی با رنگ های روشن و پررنگ واقعا سرگرم کننده است. رنگ‌های تند و روشن اغلب با ذهنی باز، سرگرم‌کننده، انعطاف‌پذیر و ماجراجو همراه هستند.

اگر شما فردی هستید که این ویژگی را دارید و می‌خواهید شخصیت خود را از طریق طراحی اتاق نشان دهید، می‌توانید از ترکیب رنگ منحصربه‌فردی مانند این استفاده کنید.

کف آشپزخانه کاشی سفالی ظاهری دوستانه و گرم می بخشد. این معمولا برای سبک مدیترانه ای استفاده می شود. با این حال، واضح است که این آشپزخانه چیزی جز مدیترانه است. بیشتر شبیه یک آشپزخانه انتقالی است.

ترکیب کف تراکوتا که یکی از ویژگی های کلیدی سبک مدیترانه ای است، با رنگ برجسته برجسته، به وضوح شخصیت گشاده رویی مالک را نشان می دهد.

به نظر می رسد پشتی چینی بژ طرح دار با کابینت های صفحه تخت قهوه ای مطابقت دارد. رنگ جزیره ای و کانترها نیز به رنگ بژ است که بهترین رنگ در ترکیب با قهوه ای به حساب می آید.

با این حال، برجسته ترین و چشم نوازترین عنصر در این آشپزخانه جزیره فیروزه ای است.

بله، رنگ آبی روشن حتی با کابینت ها همخوانی ندارد. با این حال، این جزیره قرار نیست با کابینت ها هماهنگ شود. در عوض، منظور این است که به تنهایی بایستد، تا رنگی به این آشپزخانه خنثی بدهد.

به این ترتیب، این آشپزخانه انتقالی چشمگیرتر و شخصی تر به نظر می رسد. چه روشی عالی برای اضافه کردن رنگ به یک آشپزخانه با رنگ خاکی.

بسته شدن
علیرغم آن ترکیب های رنگی زیبایی که در بالا مشاهده کردید، نمی توانیم انکار کنیم که رنگ ها ارتباط زیادی با شخصیت، تجربیات، محیط و نحوه تربیت ما دارند. به عبارت دیگر، وقتی صحبت از انتخاب رنگ برای فضای شخصی شما به میان می آید، صرفاً یک اولویت است.

مهم نیست که ترکیب رنگ‌هایی که در بالا دیده‌اید چقدر زیبا هستند، مهم است که رنگ مناسبی را انتخاب کنید که هر زمان که وارد آشپزخانه می‌شوید، احساس مناسبی را که می‌خواهید در داخل آن احساس کنید، برانگیزد.

در پروژه بهبود خانه خود موفق باشید!

مطالب مرتبط با دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us