ایده های کابینت آشپزخانه چوبی – 8 ظاهر مورد تایید طراح

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی که از متریال متفاوت برای ترکیب سبک با ماده استفاده می کنند .

ایده کابینت چوبی آشپزخانه, کابینت چوبی مدرن , کابینت چوبی مدرن و شیک , جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی یک انتخاب همیشگی است . کابینت های چوبی ، در هر سایه یا پوششی ، گرما و بافت را به وفور به ارمغان می آورد . چه بخشی از یک پالت جدا شده و طبیعی باشد ، چه به عنوان نقطه مقابل رنگ پررنگ ، استحکام و تطبیق پذیری چوب آن را به افزودنی ماندگار برای تقریباً هر فضای داخلی تبدیل می کند .

سورن لوند آگارد ، مدیر عامل سازنده آشپزخانه دانمارکی Garde Hvalsøe می‌گوید : « یک کفپوش چوبی می ‌تواند تا 300 سال فرسودگی را دوام بیاورد » .

یک طراحی شیک اگر به زیبایی پیر نشود بی معنی است . یک نتیجه با کیفیت مستلزم مواد با کیفیت است . با این روحیه ، هنگام انتخاب کابینت چوبی ، منطقی است که روی بهترین چیزی که می توانید سرمایه گذاری کنید تا اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه شما با گذشت زمان و استفاده به خوبی دوام می آورد .

اگر ایده ‌های کابینت آشپزخانه شما از اتصالات چوبی سفارشی خارج می ‌شود ، یک مدل بادوام و سازگار با قفسه را در نظر بگیرید . به عنوان مثال ، برخی از محدوده ها را می توان به راحتی با تعداد زیادی از سبک های مختلف درب سفارشی کرد .

گزینه دیگر کار با الوارهای احیا شده است . کفپوش بلوط یا افرا ذخیره شده را می توان به عنوان روکش روی کابینت ها استفاده کرد ، در حالی که بهترین چوب برای استفاده روی میز کار ، چوب سخت مانند ایروکو یا ساج است .

هر طرحی که برای کابینت خود انتخاب کنید ، مناسب خواهد بود زیرا ما معتقدیم که به ندرت ممکن است با چوب اشتباهی پیش بیاید – و در اینجا هشت آشپزخانه چوبی منحصر به فرد و زیبا برای اثبات این نظریه برای شما فهرست شده کرده ایم .

ایده های کابینت چوبی آشپزخانه

1 . کابینت با روکش کورین

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

این آشپزخانه سفارشی که در اصل برای یک خانه ساحلی در ساحل ، ساخته شده است ، گرمای مشخصه چوب را با کورین خطی در رنگ سفید یخی ترکیب می‌کند . مدل  « JT Curvilinear » آن که در اینجا نشان داده شده است ، کابینت های چوبی را در یک پوسته بیرونی کورین می پوشاند که هم میز کار و هم پوشش بیرونی را تشکیل می دهد . نتیجه یک پرداخت دقیق بدون اتصالات قابل مشاهده است ، که – همراه با طرح داخلی حداقلی – به آشپزخانه احساس تمیزی و امروزی می دهد ، و نشان می دهد که ایده های رنگ کابینت آشپزخانه در صورت خنثی بودن نیز می توانند بسیار موثر باشند .

2 . صنوبر دیوار به دیوار

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

یک فضای داخلی بدون درز از نازک کاری صنوبر کم رنگ ، این آشپزخانه پر نور را مشخص می کند ، بخشی از پروژه اخیر استودیوی Tikari Works در جنوب شرقی لندن . نیکولا تیکاری ، یکی از بنیان‌گذاران این طرح ، می‌گوید : پالت محدود مواد ، شلوغی بصری را به حداقل می‌رساند و فضایی آرام ، لمسی و آرامش ‌بخش ایجاد می ‌کند . کاشی ‌های سنگ معدن قرمز و ترازو کف را می‌ پوشانند ، در حالی که میز کار و شیر سفید به زیبایی ساده ‌تر فضا کمک می‌ کند و نشان می ‌دهد که چگونه حتی الگوی کف ‌پوش ترازو می ‌تواند در برابر تنظیمات مناسب بی‌ تفاوت به نظر برسد .

3 . چوب گرم با رنگ سرد برخورد می کند

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

وقتی صحبت از ایده های آشپزخانه خاکستری می شود ، چوب تیره مکملی عالی است . این طرح چشمگیر بلوط رنگ آمیزی تیره توسط شرکت سوئدی آشپزخانه سفارشی Nordiska Kök برای یک آپارتمان جوی قرن نوزدهمی در گوتنبرگ طراحی شده است . یوهان لوندکویست ، موسس و مدیر خلاق این برند ، می‌گوید : « به‌ همراه مالک ، یک آشپزخانه چوبی روستیک ایجاد کردیم که دارای کابینت دیواری نامتقارن با طراحی مدرن ‌تر بود . رنگ خاکستری تیره هم کابینت و هم دیوار را می پوشاند و با رنگ های غنی واحدهای پایه چوبی که با یک میز کار آهکی خاکستری سرد تولید محلی پوشانده شده اند در تضاد است .

4 . چوب بازیافت شده مشخص

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

 ” هدف ، ایجاد یک آشپزخانه سرگرم کننده و دنج برای یک خانواده در حال رشد بود . معمار آنتی گراپسا ، که در این آشپزخانه زرد خردلی که در لندن طراحی کرده ، از پایه‌ های چوب سخت ایروکو احیا شده استفاده کرده است ، می‌ گوید : چیزی قوی که عشق آنها به رنگ را منعکس کند . این چوب زمانی بخشی از نیمکت ‌های آزمایشگاهی مدرسه بود و با تمام گرافیتی‌ های زیبایش کامل شد . برای از بین بردن لاک ، کمی سمباده زده شده و سپس دوباره مهر و موم شد ، اما همچنان ویژگی اصلی خود را حفظ کرده است . » کاشی‌ های Terrazzo ایده‌ های پشتی آشپزخانه مدرن را تشکیل می ‌دهند و ناحیه ‌ای را در کف کاج اصلاح‌ شده پهن می ‌کنند ، در حالی که دسته ‌های برنجی براق این ظاهر ظریف دهه ۱۹۶۰ را تکمیل می‌ کنند .

  5 . طرح شناور نمادین

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

مدل مینیمال Garde Hvalsøe که در سال 1999 توسط Søren Hvalsøe Garde طراحی شده است ، از آن زمان به یک طرح کلاسیک جاودانه تبدیل شده است ، نمادی از مینیمالیسم در طراحی داخلی است . سورن لوند آگارد ، مدیر عامل برند دانمارکی در مورد آشپزخانه که در خانه سرآشپز ستاره دار میشلین نیکولای نورگارد نشان داده شده است ، می گوید : « یک جنبه متمایز ، حالت شناور کشوها است . او می ‌افزاید : « کابینت به عقب کشیده می‌شود و فضایی باز در اطراف هر کشو ایجاد می ‌کند و در نتیجه ظاهری گرافیکی ایجاد می‌ کند . جلوه کلی یک طراحی خوشایند پشتی است که دارای امتیاز اضافی آزاد کردن فضای کف و کمک به بزرگ ‌تر شدن اتاق است .

  6 . کابینت با الهام از سبک کلاسیک

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

هیچ مکالمه ای در مورد ایده های آشپزخانه مدرن بدون ارجاع به این یکی ، یک کلاسیک مدرن فوری ، کامل به نظر نمی رسد . هلن پارکر ، مدیر خلاق DeVOL می‌گوید : « آشپزخانه مرکز این خانه اسکاندیناویایی است . ” ترکیبی از مبلمان قدیمی کمدهای Haberdasher ما را تکمیل می کند ، که حسی نوستالژیک دارند که تضمین می کند کاملاً در فضا قرار می گیرند بدون اینکه احساس کنند خیلی مدرن یا بیش از حد ساخته شده باشند . ” با الهام از عشق به مبلمان اواسط قرن و ” احساس خاطره انگیز ” مجموعه فروشگاهی DeVOL’s Haberdasher یک نگاه نوستالژیک به سازمان آشپزخانه برتر ارائه می دهد . موارد برجسته عبارتند از کمدهایی با قاب بلوط با جلوی لعاب برای نمایش کتانی و ظروف ، و پانل های چوبی به سبک تنبور برای پنهان کردن وسایل ضروری .

7 .  الوار رنگ آمیزی برای رنگ ظریف

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

زمانی که معماران Thomas Geldof و Carmine Van Der Linden فضای داخلی این دوبلکس را در سواحل بلژیک طراحی کردند ، از چشم انداز اطراف الهام گرفتند و لکه ای به رنگ سبز دریایی را برای واحدهای آشپزخانه چوبی انتخاب کردند . توماس می‌گوید : « ما متخصصان بلژیکی نازک کاری Deco-Lust را مأمور ساخت کابینت ‌های سفارشی توس کردیم ، که برای رسیدن به رنگ مورد نظر ما کار بسیار خوبی انجام دادند . این تکنیک به بافت و دانه چوب اجازه می دهد تا از طریق آن بدرخشد ، در حالی که رنگ ملایم و لطیفی را به فضا وارد می کند – اگر بدانید چگونه کابینت آشپزخانه را رنگ آمیزی کنید ، می توانید به راحتی به حس مشابهی دست پیدا کنید .

 8 . تخته سه لا و پاستل

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

آشپزخانه این خانه تراس دار ویکتوریایی در شرق لندن در یک انبار سابق قرار دارد که به معنای سقف کم و نور طبیعی کم است . کریستین داکر از معماران Gundry + Ducker که پالتی از تخته سه لا کم رنگ و سایه ‌های پاستلی ابداع کرده‌اند ، می‌ گوید : « این یک فضای کثیف بود ، بنابراین فکر کردیم که اتاق به رنگ‌ های آفتابی نیاز دارد . » او ادامه می دهد : « یک قفسه کتاب پیوسته در امتداد یک دیوار قرار دارد ، با یک تخته سه لا به صورت توس بیرونی و داخل آن با رنگ زرد . » ” این با یک کف ترازو صورتی و میزهای کاری ترازو با کمی رنگ شکلاتی تکمیل شده است . “

بهترین چوب برای استفاده در کابینت آشپزخانه چیست ؟

انواع چوب و کاربرد آن , اسم انواع چوب , عکس انواع چوب
بلوط ، چوب اروپایی

بلوط چوبی دوست‌ داشتنی برای استفاده در کابینت‌ های آشپزخانه است ، زیرا دارای دانه‌ های نرم است ، عرضه فراوانی دارد و با اکثر رنگ ‌های دیگر هم خوانی دارد . همچنین به اندازه کافی بادوام است تا در برابر استفاده زیاد که قرار گرفتن در آشپزخانه آن را انجام می دهد ، مقاومت کند .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کفپوش چوبی ، طراحی چوبی اشپزخانه ، انواع طراحی چوبی اشپزخانه

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه چوبی :

WhatsApp us