5 ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ برای خانه های مدرن برای آشپزخانه ایرانی

ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ
ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ

کرم یک انتخاب همه کاره و کاربردی برای آشپزخانه های مدرن است . برای الهام گرفتن ، این کابینت های آشپزخانه کرم رنگ را بررسی کنید .

کابینت های آشپزخانه کرم رنگ محبوبیت زیادی در بین صاحبان خانه های بالقوه و فعلی به دست آورده اند . تم رنگی حسی گرم ، جذاب و مجلل به آشپزخانه شما می دهد . دلایل زیادی وجود دارد که چرا رنگ کرم برای کابینت آشپزخانه بسیار مورد تقاضا است . این رنگ به رنگ پایه « سفید » نزدیک ‌تر است ، بنابراین به خوبی با کفپوش آشپزخانه ، پشتی و میزهای آشپزخانه با هر رنگ دیگر ، روکش طبیعی و سبک طراحی جفت می ‌شود . عمق بیشتری می بخشد و فضای داخلی آشپزخانه را روشن تر می کند ، حتی زمانی که با رنگ های نسبتاً تیره تر مطابقت داشته باشد ، زیرا رنگی عالی است که نور طبیعی را به ویژه در نزدیکی پنجره جذب می کند . پالت کرم در طیف گسترده ای از سایه ها ، رنگ ها و پرداخت ها موجود است ، بنابراین شما می توانید بهترین گزینه را با توجه به نیاز ، بودجه و ترجیحات خود انتخاب کنید .

اگر به این فکر می کنید که چگونه رنگ های دیگر را در طراحی آشپزخانه خود با کابینت های کرم رنگ ترکیب کنید ، می توانید به سراغ آبی بروید تا ظاهری خنک ، مطبوع و ساحلی داشته باشید . سبز روشن یا مریم گلی به آشپزخانه شما ظاهری طبیعی ، تازه و روستایی می بخشد . ترکیب کابینت های آشپزخانه کرم رنگ با سفید یا مایل به سفید ، ظاهری مینیمال و تمیز به آشپزخانه شما می بخشد ، در حالی که رنگ خاکستری کم رنگ یا متوسط ​​به آن ظاهری آرام ، نیمه صنعتی و آرامش بخش می دهد . برای ظاهری جسور ، مجلل و باشکوه ، کرم را با مشکی یا خاکستری تیره ست کنید . ترکیب قهوه ای و کرم به آشپزخانه شما حالتی سنتی ، خاکی و روستایی می دهد ، در حالی که کرم با اسطوخودوس ظاهری جذاب و برازنده ایجاد می کند .

اکنون زمان آن فرا رسیده که به سراغ ایده های پرطرفدار کابینت آشپزخانه کرم رنگ بپردازیم . نگاهی به نمونه های زیر بیندازید تا طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

رنگ های سفید دیوار آشپزخانه با کابینت های کرم :

این کابینت های آشپزخانه کرم رنگ با روکش تیره ، جذابیتی گرم ، مدرن و مجلل به آشپزخانه می بخشد . آنها به خوبی با دیوارهای سفید آشپزخانه تضاد دارند و کابینت آشپزخانه خاکستری پایین را نیز تکمیل می کنند . یک گیاه کوچک خانگی را می توان در گوشه ای قرار داد تا کمی رنگ سبز به فضا ببخشد .

ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ
ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ

کابینت های آشپزخانه با رنگ های مختلف کرم رنگ را جفت کنید :

این آشپزخانه دارای کابینت های بالایی و پایینی در دو رنگ کرم مختلف است و کاملاً شگفت انگیز به نظر می رسد . بک اسپلش سبز رنگی که بین کابینت ها پوشانده شده است به فضا روشنایی می بخشد . در همین حال ، کفپوش چوبی سبک گرما را به ارمغان می آورد . وسایل روشنایی که بر روی جزیره مینی آشپزخانه چند منظوره آویزان شده اند ، سبک را نیز متفاوت می کند .

ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ
ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ

با کابینت های آشپزخانه کرم رنگ ، حال و هوای خاکی ایجاد کنید :

رنگ کرم روی کابینت های بالای آشپزخانه بهترین سایه را ایجاد می کند ، زیرا بدون دردسر با کابینت های زیرین قهوه ای مایل به قهوه ای ترکیب می شود . دسته های براق دسترسی به وسایل داخل کابینت را برای شما آسان تر می کند . کاشی‌ های قهوه ‌ای و میز آشپزخانه مشکی به فضا جسارت می ‌بخشند در حالی که دیوارها و کف سفید ظاهر کلی را نرم می ‌کنند .

ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ
ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ

کابینت های آشپزخانه کرم رنگ برای فضاهای فشرده مناسب هستند :

این کابینت ‌های آشپزخانه کرم رنگ با رنگ قهوه ‌ای انتخابی ایده ‌آل هستند اگر آشپزخانه کوچکی دارید . کابینت ‌های آشپزخانه و کاشی ‌های کوچک به عنوان عناصر برجسته آشپزخانه عمل می‌ کنند در حالی که دیوارها و کف‌ پوش ‌های سفید حالتی روشن و مطبوع به فضا می‌ بخشند .

ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ
ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ

کابینت آشپزخانه کرم رنگ با نمای براق :

این کابینت‌ های آشپزخانه خاکستری و کرم رنگ با خطوط طلایی و رنگ پشتی مشکی خالص در کنار هم فضایی جسور و زیبا به آشپزخانه می ‌دهند . لوازم برقی فولادی و تکنولوژی های پیشرفته ، زمانی که با کابینت های کرم ست می شوند ، آشپزخانه ای را ایجاد می کنند که شایسته تقدیر و دوست داشته شدن است .

ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ
ایده طراحی کابینت آشپزخانه کرم رنگ

در مجموع ، کابینت آشپزخانه کرم رنگ یک انتخاب عالی و مطمئن برای خانه شما است . آنها حس زیبایی به آشپزخانه می دهند و تقریباً با هر طرح یا سبک آشپزخانه ای هماهنگ می شوند . اگر در حال فکر کردن به پروژه بعدی تغییر آشپزخانه خود هستید و هر گونه شک یا سوالی در ذهن دارید ، دریغ نکنید با تیم کارشناسان طراحی داخلی ما تماس بگیرید .

منبع :

https://www.designcafe.com/blog/modular-kitchen-interiors/cream-colored-kitchen-cabinets/

#آشپزخانه #روستایی #کلاسیک #مدرن #چوبی #چوب #کابینت


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us