ظرافت دکور پنجره در آشپزخانه

هنوز زمان زیادی نگذشته است که پنجره های آشپزخانه کاملاً مطابق با سبک کلی اتاق طراحی شده اند تا تنها در نقش پنجره بودن انجام وظیفه کنند حالا کاملا همه چیز تغییر کرده است  به آنها نقشی کاملاً کاربردی داده شده است و آنها فقط به عنوان روزنه هایی برای تأمین نور روز در اتاق تلقی نمی شوند ، پنجره ها ئر کنار ضروری و بدیهی بودنشان امروزه از زاویه ای کاملا متفاوت به دکور پنجره آشپزخانه نگاه می شود .

پنجره ها به بخشی جدایی ناپذیر از فضای داخلی تبدیل شده است . اکنون ناحیه پنجره می تواند نحوه تنظیم جهت طراحی بقیه فضا و تأکید بر فردیت موقعیت از قبل ایجاد شده را تعیین کند .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

ما عملکرد را تغییر می دهیم :

 رویکردهای مدرن برای تولید سازه های PVC امکان به دست آوردن پنجره هایی با هر شکل معماری و نسبت های مختلف را فراهم می کند . این امر اجازه می دهد تا حتی در خانه های قدیمی ، آپارتمان ، قاب های پنجره مستطیل شکل سنتی را با انواع گرد جایگزین کنند ، البته اگر ویژگی طراحی داخلی این امر را ضروری می کند .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

اگر می خواهید یک پنجره آشپزخانه را به یک مرکز ترکیب واقعی تبدیل کنید ، باید از لحظات مشترک شروع کنید و اول از همه ، در مورد تزئینات سبک تصمیم بگیرید .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

دکور اصلی پنجره آشپزخانه :

به این فکر کنید که چه قاب هایی برای پنجره آشپزخانه ساخته می شود ! ! انتخاب بین نمونه های زیر به شما کمک می کند :

     پروفیل پی وی سی .

     نژادهای چوب .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

قاب پنجره ساخته شده از چوب :

در این گزینه می توان به نمایه ، سایه ای از تفاوت های ظریف داد که کاملاً با طرح داخلی و رنگ بندی مطابقت داشته باشد . این کار با یک نوار چسب هم به راحتی انجام می شود .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

به پروفیل PVC می توان هر سایه ای داد :

می ‌توانید با دکور پنجره آشپزخانه بازی کنید و شیشه آن‌ ها را نسبتاً غیرعادی کنید :

     پررنگ .

     آینه .

     با یک تصویر .

     با نقاشی .

     با شیشه رنگی .

     با چاپ سیلک .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

شیشه های رنگی پایه تزئینی اصلی :

با این حال ، به دنبال طراحی غیر استاندارد و اصلی ، فراموش نکنید که پنجره باید به عنوان بخشی کاربردی از فضا باقی بماند . نه ، صحبت در مورد نقش در نورپردازی آشپزخانه نیست ، اگرچه نباید نورپردازی را فراموش کنیم ، بلکه در مورد تبدیل پنجره به بخش مورد نیاز و قابل توجهی از فضای داخلی کلی است . حالا در ادامه متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

پنجره آشپزخانه می تواند یک عملکرد تزئینی را انجام دهد .

پنجره میز :

ناهارخوری به عنوان یک عنصر مرکزی در آشپزخانه عمل می کند  . اطراف ناهارخوری است که بقیه فضا در حال شکل گیری است . قسمتی گوشه ای برای استراحت خانواده ، و تفریح با دوستان در چنین ” گوشه دوست داشتنی ” می تواند به شما حسِ یک کافی شاپِ دنج را بدهد . جنس ، رنگ ، اندازه و شکل میز در دکور پنجره آشپزخانه بر اساس راه حل کلی سبک بقیه فضا انتخاب می شود . اگر سنگ برای این نقش انتخاب شود بهتر است . یک جایگزین برای سنگ می تواند یک سطح چند لایه و پلاستیک باشد .

دکور پنجره در آشپزخانه
دکور پنجره در آشپزخانه

طاقچه پنجره به میز ناهارخوری تبدیل شده است .

مبل پنجره ای :

وجود یک طاقچه پهن و کم ارتفاع ، پنجره را به یک مبل دنج تبدیل می کند . بالشتک های راحت روی آن بچینید ، طاقچه را با یک تشک نرم بپوشانید و مبل روی پنجره آماده است ! می توانید آن را حرکت دهید یا جلوتر ببرید و آن را به شکل طرحی قابل تغییر درآورید که در صورت لزوم در فضای داخلی آشپزخانه ظاهر می شود .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

طاقچه پهن به عنوان مبل کار می کند .

قفسه بندی پنجره :

این روش تزئین پنجره آشپزخانه مورد استقبال صاحبان فضاهای کوچک قرار خواهد گرفت . این طرح به شما امکان می دهد به طور کاربردی از دیوارهای خالی در ناحیه پنجره استفاده کنید . برای سازماندهی چنین راه حلی ، باید آستانه پنجره را در تمام طول سطح دیوار گسترش دهید و ماژول های مبلمان را با اندازه مناسب نصب کنید . قاب چوبی ، تخته گچی ، پنجره طاقچه پلاستیکی ، ظرافت خاصی پیدا می کند و شما این فرصت را دارید که به راحتی انواع کوزه ها و ظروف را در قسمت های مختلف ذخیره کنید و یا عناصر تزئینی زیبا روی آن قرار دهید .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

قفسه بندی کاربردی پنجره آشپزخانه …

باغ پنجره :

این روش محبوب تکمیل پنجره ها در آشپزخانه نیز قابل استفاده است ، به خصوص اگرجادار باشد . گیاهان را می توان نه تنها روی خود آستانه ، بلکه با ایجاد یک سیستم نردبانی ، گسترش فضای سبز در اطراف محیط قرار داد . مهم است که مسئله روشنایی این منطقه را حل کنیم تا بر زیبایی طراحی تزئینی فضا و در هوای ابری تأکید شود . در این قسمت یک میز و صندلی قرار دهید و چیزی شبیه به آلاچیق باغ دریافت خواهید کرد .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

باغ پنجره مشکل فضای محوطه سازی را حل می کند ..

این تنها بخش کوچکی از راه حل های داخلی ممکن برای فضای پنجره است ، با این حال ، حتی این دستکاری های ساده می توانند فضای معمول آشپزخانه را تغییر دهند و جزئیات دلپذیری را به فضای داخلی آن اضافه کنند .

دکوراسیون پنجره آشپزخانه : ایده های جالب :

گزینه های عجیب و غریب زیادی برای تزئین پنجره آشپزخانه وجود دارد ، اما با تجسم آنها در دکوراسیون داخلی باید روند نور طبیعی را مختل نکنید . گاهی اوقات نیاز به تنظیم روشنایی جریان های نور ورودی به آشپزخانه وجود دارد . این به طراحی خاص منطقه پنجره کمک می کند . این کار باید به گونه ای انجام شود که بخشی از یک ایده کلی طراحی شود .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

دکوراسیون پنجره باید با طراحی آشپزخانه هماهنگ باشد …

به ‌عنوان مثال ، به‌ جای آستانه پنجره ، می ‌توانید یک میز کار نصب کنید ، و منطقه را با یک مبل در گوشه ‌ای از پنجره با نور کمتر تطبیق دهید . این یک راه حل فوق العاده برای چیدمان یک آشپزخانه کوچک است .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

منطقه استراحت در آستانه پنجره آشپزخانه …

روی طاقچه می توانید یک سازمان دهنده آشپزخانه کوچک ترتیب دهید . چیدمان زیبایی شناختی آن به تقسیم‌کننده ‌های پلاستیکی مورد استفاده در کشوهای کمد کمک می‌ کند . در دکور پنجره آشپزخانه مانند لانه زنبوری موثر به نظر می رسند . در چنین سلول هایی می توانید چیزهای زیادی را ترتیب دهید که اغلب ضروری هستند و باید به راحتی در دسترس باشند .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

سیستم ذخیره سازی زیر پنجره آشپزخانه …

طراحی صحیح پنجره به پنهان کردن نمای نه چندان خوب از آن کمک می کند . این امر زمانی صادق است که نمای ساختمان همسایه یا منظره حیاط زیبایی از دیوارهای گاراژ نقاشی شده و طرحی گرافیتی بیرون از پنجره نمایان شود . وجود پایه چسبناک به شما این امکان را می دهد که آن را مستقیماً به شیشه بچسبانید . این طرح کاملا با انواع پرده ها هماهنگی دارد و می ‌تواند خاص ‌ترین الگوها را داشته باشد یا شیشه ‌ای را که همیشه می خواستید تقلید کند .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

برچسب های روی پنجره آشپزخانه به پنهان کردن منظره زشت پشت پنجره کمک می کند …

در دکور پنجره آشپزخانه می توان از انواع طرح های زیر استفاده کرد :

     نیمه شفاف .

     با سمپاشی .

     رنگ .

     کمی سایه دار .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

فویل مات برای پنجره آشپزخانه :

با کمک آنها می توانید یک جلوه شیشه ای رنگی روی شیشه ایجاد کنید . کافی است یک طرح چند رنگ بگیرید و با برش دادن قطعاتی به شکل دلخواه از بوم های آن ، رنگ ها را در یک پازل جمع کنید . و البته رعایت برخی تناسبات و تقارن لازم نیست . همه چیز را می توان به صورت کاملاً انتزاعی انجام داد .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

با استفاده از یک طرح رنگی ، می توانید یک جلوه شیشه ای رنگی ایجاد کنید …

یکی دیگر از عناصر مهم دکور پنجره ، پرده ها هستند . آنها آرامش را به آشپزخانه و هماهنگی در فضا می آورند ، بنابراین ارزش صحبت در مورد منسوجات در منطقه پنجره را دارد .

روند مد :

     ” امروزه مد است که پنجره آشپزخانه را با پرده های طناب تزئین کنید … “

آشپزخانه یک فضای خاص است ، بنابراین منسوجات ترجیح داده می شوند که مراقبت از آن ها آسان باشد . همراه با مواد طبیعی ، این محصولات دارای مقاومت در برابر سایش هستند که با شستشوی مکرر از بین نمی روند و آنها را به انتخابی محبوب تبدیل می کند .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

پرده های عملی ساخته شده از پارچه ترکیبی …

امروزه تزئین پنجره آشپزخانه با پرده های طناب دار مد شده است . آنها مدرن ، زیبا و برای هر سبکی مناسب به نظر می رسند .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

پرده های طناب – روند جدیدی در دکوراسیون پنجره آشپزخانه …

ظهور پرده هایی با طرح های زینتی یا پرده های نخی در آشپزخانه امکان پذیر است . در این طرح ، همه چیز به جهت گیری کلی سبک طراحی آشپزخانه بستگی دارد .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

انتخاب پرده به سبک کلی آشپزخانه بستگی دارد …

در مورد انتخاب رنگ منسوجات نیز رعایت قوانین استاندارد ضروری است . پرده ها باید با یک راه حل داخلی پس زمینه یا با سایه های نمای مبلمان منعکس شوند . آنها را می توان به عنوان یک لکه برجسته از دکوراسیون تبدیل کرد .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

رنگ پرده ها باید با رنگ وسایل داخلی مطابقت داشته باشد …

پرده های سفید ، هیچوقت از مد نمی افتند . ظاهر آنها در ناحیه پنجره تأثیر اصلاحی بر درک فضا خواهد داشت : آشپزخانه بلافاصله جادارتر به نظر می رسد و سقف ها – بلند دیده می شوند . پرده های سفید همیشه در یک محیط مینیمالیستی و کلاسیک خواهند بود .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

پرده های سفید یک گزینه عالی برای دکوراسیون پنجره هر آشپزخانه است …

دکوراسیون پنجره با درب بالکن :

     ” دکور پنجره آشپزخانه با درب بالکن مجاور که با پرده هایی با عدم تقارن باز ساخته شده است … “

بازشو پنجره بالکن در ذات خود نامتقارن است ، بنابراین ، دکوراسیون پنجره آشپزخانه از این نوع باید در راه حل های غیر استاندارد اجرا شود .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

پنجره آشپزخانه با درب بالکن …

از آنجایی که درب های سازه همیشه به سمت داخل باز می شوند ، نمی توان از پرده های معمولی صحبت کرد . زیرا آنها می چسبند و شکسته می شوند ، به طور کلی ، تداخل ، استفاده بدون مانع از بالکن را ایجاد می کنند ، بنابراین طراحی پرده ها باید با توجه به معیارهای زیر انتخاب شود :

     نوع پنجره

     روش لعاب کاری درب ( کامل جزئی ) .

     نوع بالکن ( لعاب دار یا روباز ) .

     مساحت آشپزخانه .

     در دسترس بودن فضای دیوار آزاد در ناحیه پنجره .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

پرده های تزئینی برای بالکن باز :

برای یک پنجره تک لنگه ، یک پارچه پرده بلند استاندارد کافی است . از کنار در گیر کرده و سپس به سمت در بالکن رها می شود .

دکور پنجره آشپزخانه
دکور پنجره آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه تک پنجره …

دکور پنجره دو بال آشپزخانه با درب بالکن مجاور با پرده هایی با عدم تقارن باز ساخته شده است . در این حالت پرده های کوتاه را روی پنجره آویزان کنید و درب پشت پرده بلندی پنهان می شود که دوباره با انداخت پرده در موقعیت مورد نظر خود قرار می گیرد . وجود دومی به ویژه در صورت لعاب کامل درب اهمیت دارد .

#کلاسیک #مدرن #پرده #بالکن #آشپزخانه #پنجره #میز #درب #چوبی #چوب


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us