25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی برای سال 1401

طراحی و برنامه ریزی آشپزخانه

طراحی و برنامه ریزی آشپزخانه شما ضروری است به خصوص اگر زمان زیادی را در آنجا می گذرانید یا مهمانان تان اغلب به آنجا می آیند . ایجاد یک فضای آشپزخانه کاربردی و شیک در مورد دسترسی به لوازم خانگی ، ذخیره سازی و ایمنی در هنگام استفاده از وسایل است . به طور کلی ، اهمیت طراحی آشپزخانه ساده را نمی توان نادیده گرفت و در سال 1401 حتی می توان بیشتر به آن پرداخت .

آشپزخانه ‌ها جایی هستند که غذاهای خوشمزه در آن درست می شوند ، آشپزخانه مرکز زندگی روزمره خانواده است . رفتن به سمت طراحی آشپزخانه جنجالی اکنون مد نیست و آشپزخانه های پر زرق و برق بیشتر مربوط به مدهای گذشته است . بهترین راه برای متمایز کردن آشپزخانه ، انتخاب طرح های ساده و زیبا است .

یک آشپزخانه با طراحی خوب ، انعکاسی روحی از کارهایی است که شما دوست دارید انجام دهید . بنابراین ما  ایده های ساده طراحی آشپزخانه ایرانی را برای سال 1401 گردآوری کرده ایم .

فهرست مطالب :

    25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی برای سال 1401 :

         1 . طرح خاکستری و سفید

        2 . طراحی کابینت ساده

        3 . طراحی آشپزخانه باریک

        4 . طراحی آشپزخانه کارآمد ، کوچک و ساده

        5 . طراحی آشپزخانه با صنایع دستی

        6 . سبک آشپزخانه هوشمند

        7 . فضای داخلی آشپزخانه دوست داشتنی

        8 . طراحی آشپزخانه آبی و خاکستری سفید

        9 . کاغذ دیواری داخلی آشپزخانه

        10 . آشپزخانه مدرن با سینک روستیک

        11 . پایه آشپزخانه

        12 . فضای داخلی آشپزخانه ساده

        13 . طراحی آشپزخانه چوبی

        14 . طرح داخلی آشپزخانه با قفسه باز

        15 . طرح آبی اقیانوس

        16 . طراحی آشپزخانه با کابینت های کریستالی

        17 . طراحی آشپزخانه سبز

        18 . آشپزخانه مدرن صورتی

        19 . دکور آشپزخانه دنج

        20 . طراحی آشپزخانه جمع و جور

        21 . دکور کابینت زرد

        22 . فضای داخلی آشپزخانه زیبا

        23 . کابینت مدرن

        24 . فضای داخلی آشپزخانه سفید پیچیده

        25 . آشپزخانه ساده با لمس کلاسیک

            در نتیجه :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی برای سال 1401 را تا انتها دنبال کنید …

چه آشپزخانه مدرن و چه سنتی را ترجیح دهید ، تنها چیزی که نیاز دارید طرحی است که الهام بخش شما باشد . بنابراین اگر آماده اید تا با ایده بازسازی آشپزخانه خود روبرو شوید ، در این مقاله ایده های ساده طراحی آشپزخانه برای بازسازی در فضای شما آورده شده است . 25 ایده آشپزخانه سفید

1 . طرح خاکستری و سفید :

یک ایده زیبا تلفیق طرح آجر با رنگ سرد و خنثی

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طرح خاکستری و سفید

این آشپزخانه یک طراحی واقعا عالی برای هر خانه ای است . یک آشپزخانه واضح از هر طراحی آشپزخانه معمولی و ساده که می تواند هر خانه ای را خاص کند . این طرح ساده و چشم نواز است و بدون اینکه آشپزخانه شما بیش از حد چشمگیر به نظر برسد ، کلمه طراحی ساده را به رخ می کشد .

2 . طراحی کابینت ساده :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی کابینت ساده

در این نمونه یک طراحی آشپزخانه دیگر وجود دارد که بدون زیاده ‌روی به خوبی ایده و خواسته خود را به رخ می کشد . این طراحی با هر نگی عالی عمل می کند .

3 . طراحی آشپزخانه باریک :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه باریک

اگر می ‌خواهید در فضا صرفه ‌جویی کنید ، آن را محدود نگه دارید . این همان چیزی است که هر طراحی آشپزخانه مدرن باید از آن استفاده کند .

4 . طراحی آشپزخانه کارآمد ، کوچک و ساده :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه کارآمد ، کوچک و ساده

فضای پیشخوان نباید برای طراحی آشپزخانه مانند این مشکل داشته باشد . این یک طراحی واقعا عالی برای هر فضای داخلی خانه است .

5 . طراحی آشپزخانه صنایع دستی :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه صنایع دستی

به دنبال رنگی چشم نواز برای طراحی آشپزخانه خود هستید ؟ در اینجا یک طرح عالی است و نباید چهارپایه چوبی ساده را فراموش کرد که همه آن را برجسته می کند .

6 . سبک آشپزخانه هوشمند :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
سبک آشپزخانه هوشمند

یک سبک مدرن و خاص که می تواند خانه شما را متفاوت و جدید کند ، این نوع کشو برای هر آشپزخانه مینیمال و ساده ای که می خواهد کمی تفاوت و تازگی در آن باشد می تواند یک انتخاب عالی باشد .

7 . فضای داخلی آشپزخانه دوست داشتنی :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
فضای داخلی آشپزخانه دوست داشتنی

این یک آشپزخانه دوست داشتنی است که مطمئناً همه آن را دوست خواهند داشت . این طراحی آشپزخانه نه تنها عجیب و غریب است ، بلکه کمک می کند تا وسایل شما درجه یک به چشم بیایند .

8 . طراحی آشپزخانه آبی و خاکستری سفید :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه آبی و خاکستری سفید

آشپزخانه آبی و خاکستری سفید و یک ست آشپزخانه متفاوت که ارزش طراحی برای هر نوع اتاقی را دارد .

9 . کاغذ دیواری داخلی آشپزخانه :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
کاغذ دیواری داخلی آشپزخانه

طراحی خاکستری و سفید برای هر نوع دکوراسیون اتاق مناسب است . این رنگ ها کمک می کنند تا همه چیز برای یک محیط مدرن سازمان یافته و جالب تر باشد .

10 . آشپزخانه مدرن با سینک روستیک :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
آشپزخانه مدرن با سینک روستیک

همه ما اعتراف می کنیم که طراحی های مدرن آشپزخانه سرگرم کننده هستند و به شما کمک می کنند تا رنگ های معمولی را انتخاب کنید .

11. پایه های آشپزخانه :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
پایه های آشپزخانه

در این نمونه یک طرح ساده اما فانتزی دیگر وجود دارد که می توانید از آن به زیبایی استفاده کنید . این دک.راسیون مینیمال می تواند در عین سادگی آشپزخانه شما را به یکی از متفاوت ترین آشپزخانه ها تبدیل کند .

12 . فضای داخلی آشپزخانه ساده :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
فضای داخلی آشپزخانه ساده

یک طرح ساده راهی برای دور نگه داشتن درام از طراحی آشپزخانه شما است و اگرچه می توانید با هر رنگی که انتخاب می کنید  آن را هماهنگ کنید اما ، طرح ها حداقلی و مینیمال هستند .

13 . طراحی آشپزخانه چوبی :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه چوبی

اگر می خواهید طرح های ساده تر را داشته باشید ، در این نمونه یک طراحی آشپزخانه آورده ایم که قطعاً از آن خوشتان می آید . اگر دوست دارید آشپزخانه خود را دنج و آرام نگه دارید این طرح عالی است .

14 . طراحی آشپزخانه با قفسه باز :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه با قفسه باز

در این نمونه یک طراحی آشپزخانه با ترکیبی از مد قدیمی و مدرن ارائه شده است تا به شما چیزی سرگرم کننده و دراماتیک ارائه بدهد .

15 . طرح آبی اقیانوسی :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طرح آبی اقیانوسی

آبی رنگی هیجان انگیز است که هر طراحی آشپزخانه را شگفت انگیز نشان می دهد . پس از آن برای آشپزخانه کوچک و مینیمال خود استفاده کنید .

16 . طراحی آشپزخانه با کابینت های کریستالی :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه با کابینت های کریستالی

این نمونه تعریف کاملی از طراحی آشپزخانه متفاوت و زیبا است . این طرح به اندازه کافی برای هر نوع مناسبتی فوق العاده است ، این طرح و سبک برای هر نوع طراحی خانه ای مناسب است .

17 . طراحی آشپزخانه سبز :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه سبز , کابینت دیواری سفید

یک طراحی خوب آشپزخانه این قابلیت را دارد که آشپزخانه شما را راحت کند و پخت و پز را آسان کند . این طراحی آشپزخانه سبز ، آشپزخانه را بدون به هم ریختگی نگه می دارد و بسیار شیک است ، برای رسیدن به این ظاهر به فضای زیادی نیاز ندارید و می توانید این طراحی را در فضاهای کوچک هم داشته باشید اما باید بدانید که آن را ساده نگه دارید .

18 . آشپزخانه مدرن صورتی :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
آشپزخانه مدرن صورتی

رنگ صورتی روشی شگفت انگیز برای روشن کردن هر اتاقی است و در این طراحی روشنایی به وجود آمده را می بینید که به زیبایی عمل کرده است . اگر از طرفداران رنگ صورتی هستید ، نباید در طراحی آشپزخانه خود از این رنگ دریغ کنید .

19 . دکور آشپزخانه دنج :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
دکور آشپزخانه دنج

همه عاشق یک آشپزخانه دنج هستند . این آشپزخانه به شما این امکان را می دهد که همه ظروف و لوازم خود را در نزدیکی خود داشته باشید و با تمام وجود راحتی را احساس کنید . این آشپزخانه برای یک فضای کوچک مناسب است .

20 . طراحی آشپزخانه جمع و جور :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
طراحی آشپزخانه جمع و جور رنگ سفید

این طرح یکی از شیک ترین آشپزخانه های سال 1401 خواهد بود ، مرتب است و سفید بودن آن یک وجه تمایز میان ان با تمام طرح های دیگر است . رنگ سفید و چوب به راحتی به این دکوراسیون آشپزخانه خاص و متفاوت طراوت بخشیده است .

21 . دکور کابینت زرد :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
دکور کابینت زرد با کاشی های هندسی

وقتی به طراحی آشپزخانه فکر می کنید تمیزی اولین چیزی است که باید به ذهنتان خطور کند و این دکور آشپزخانه کمک می کند تا همه چیز مرتب و ساده باشد .

22 . فضای داخلی آشپزخانه زیبا :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
فضای داخلی آشپزخانه زیبا با صفحه کابینت تمام چوب

امکان ایجاد یک آشپزخانه لوکس و ساده همیشه وجود دارد . این آشپزخانه با در نظر گرفتن سادگی طراحی شده است اما واقعا دنج و مجلل است .

23 . کابینت مدرن :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
کابینت مدرن طوسی

کابینت های مدرن زیادی برای آشپزخانه شما وجود دارد ، اما مهم است که به سراغ کابینتی بروید که طراحی آشپزخانه شما را متفاوت کند . این دکور ساده آشپزخانه چیدمان جالبی دارد و اگر چه رنگ ها کاملا با هم مطابقت ندارند اما باعث درخشش یکدیگر می شوند .

24 . فضای داخلی آشپزخانه سفید و پیچیده :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
فضای داخلی آشپزخانه سفید و پیچیده با شلف و گلدان های تزئینی

هر آشپزخانه ای دلیل خاص خود را برای متفاوت بودن دارد و در این طراحی ، گیاهان به همۀ تفاوت ها و پیچیدگی ها می افزاید . این طرح واقعا جالب و در عین حال شیک به نظر می رسد  .

25 . آشپزخانه ساده با لمس کلاسیک :

25 ایده ساده طراحی آشپزخانه ایرانی
آشپزخانه ساده با لمس کلاسیک رنگ سفید با شلف بالای سینک

با این فضای داخلی آشپزخانه ساده ، حسی از مدرنیته را با طراحی قدیمی به شما القا می کند . شما می توانید هر طرح دکوری را که می خواهید ایجاد کنید .

در نتیجه :

برای به دست آوردن یک طراحی ساده آشپزخانه ، باید از ترکیب رنگ های زیاد خودداری کنید ، زیرا این امر می تواند طاقت فرسا باشد و طراحی شما را شلوغ کند ، اما می توانید سبک خودتان را در طراحی تان نگه دارید . همچنین روش هایی را بیاموزید که طرح های خود را هوشمندانه و دراماتیک کنید . به خاطر داشته باشید که ترکیب رنگ سفید را در طراحی آشپزخانه خود داشته باشید ، به خصوص در هنگام تزئین فضای آشپزخانه کوچک .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : طراحی آشپزخانه ، طراحی آشپزخانه چوبی , زیباترین دکوراسیون آشپزخانه , دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده , ایده های طراحی آشپزخانه , چیدمان کابینت آشپزخانه ایرانی , دکوراسیون آشپزخانه جدید , از طرفی محیط آشپزخانه های امروزی از سالن پذیرایی به وضوح آشکار است پس اهمیت ویژه ای دارد که کابینت های زیبایی برای دکوراسیون خود انتخاب کنیم. در … زیباترین آشپزخانه های ایرانی , دکور آشپزخانه ساده , دکور آشپزخانه ایرانی

منبع :unassaggio.com


مطالب مرتبط با موضوع طراحی آشپزخانه :

WhatsApp us