به صنایع چوب فن و هنر خوش آمدید

آشپزخانه هوشمند

آشپزخانه هوشمند چیست ؟

آشپزخانه های هوشمند آن دسته از آشپزخانه هایی هستند که برای صرفه جویی در انرژی و زمان طراحی شده اند . هدف اصلی آنها پایدار و کارآمد بودن است. آنها ترکیبی از الکترونیک، طراحی دقیق و عناصر سازگار با محیط زیست هستند. در این آشپزخانه علاقه فزاینده ای به آشپزی وجود دارد و ما اغلب از دستگاه ها و تجهیزات بروز خود برای اهداف زیادی استفاده می کنیم. 

طراحی اصولی و معرفی انواع تجهیزات و متریال روز جهت ایجاد آشپزخانه ای منحصر به فرد هدف ما میباشد  . 

صنایع چوب فن و هنر ( 1340 تهران )

طراح و سازنده دکوراسیون چوبی لوکس و سفارشی 

کارخانه : شهرک صنعتی خاوران

تماس واتساپ : 09191210119

ثابت : 02133284287

دکوراسیون داخلی چوب , صنایع چوب , ساخت درب و میز بار , کتابخانه , قرنیز چوبی , لوگو وب سایت فن و هنر ایران زمین , طراح و سازنده دکوراسیون چوبی منزل , سفارشی ساز , ساخت دکور و لوازم چوبی سفارشی - خدمات دکوراسیون داخلی , خدمات ساخت دکور و لوازم چوبی ایده , ساخت درب چوبی ساخت کمد لباس چوبی ساخت , چوبی ساخت میز بار چوبی ساخت میز تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی , اجرای دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی ساختمان , طراحی داخلی منزل , طراحی دکوراسیون

آشپزخانه هوشمند 

کلایمر لمسی بالابر شیشه

کلایمر اسمارت درب شیشه ای برقی لمسی

با یک حرکت درب باز و یا بسته می شود 

شارژر وایرلس

شارژر بی سیم توکار مورف

سیستم های پریز و شارژر 

جک برقی اونتوس درب کابینت

درب های برقی ( اونتوس )

جک برقی اتومات اونتوس 

طراحی آشپزخانه در عصر جدید ...

متاسفانه یکی از دوستان ما میخواست آشپزخانه خود را هوشمند کند و از یراق و لوازم هوشمند در آشپزخانه خود استفاده کند ولی بدلیل اینکه این آشپزخانه به روش اصولی برق کشی و فضا ها درست انتخاب نشده بودند , دیگر امکان نصب تجهیزات به آسانی وجود ندارد و باید بخش هایی بطور کامل تخریب و تعویض شوند . 

امروز شما این فرصت را دارید که یک آشپزخانه بروز داشته باشید که بر اساس پتانسیل لوازم امروز برنامه ریزی و طراحی و ساخته شود . 

گروه صنایع چوب فن و هنر برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در خدمت شما هستند . ماز علاوه بر کابینت در بخش های دیگر هم فعالیت داریم . مثل ساخت انواع درب , کمد ؛ پله چوبی , پارکت تمام چوب و … 

 

با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید . 

ارتباط با ما :

در سمت راشت صفحه گوشه پایین دکمه سبز رنگ ورود به واتساپ مجموعه در دسترس شما است .

اطلاعات پروژه خود را روی واتساپ ارسال کنید :

از طریق واتساپ مجموع ، آدرس , عکس و ابعاد آشپزخانه خود را ارسال کنید 

WhatsApp us