در نمایشگاه اینترزوم دیجیتال امسال، تولیدکننده یراق آلات اتریشی بلوم راه‌حل‌های زیرساختی خود را برای آوردن برنامه‌های هوشمند برای دکوراسیون آشپزخانه هوشمند را به نمایش گذاشت.

آشپزخانه هوشمند بلوم
آشپزخانه هوشمند بلوم

نورپردازی مبلمان کاربردی است، زیرا محتویات کابینت را قابل مشاهده و احساس می کند، زیرا نور پس زمینه جوی جالب ایجاد می کند.

در اینترزوم دیجیتال امسال، تولیدکننده یراق آلات اتریشی بلوم راه‌حل‌های زیرساختی خود را برای آوردن برنامه‌های هوشمند به مبلمان به نمایش گذاشت. این زیرساخت ستون فقرات برنامه های آینده و ایده های هوشمند تولید کنندگان مبلمان و واحدهای آشپزخانه را تشکیل می دهد. متخصص اتصالات چشم انداز خود را از یک خانه ( با اتصال صوتی ) در یک منطقه اختصاصی از غرفه نمایشگاه تجارت دیجیتال ارائه کرد.

کنترل صدا فقط نوک کوه یخ است – این راه حل ها همه در مورد اتصال و اتوماسیون هستند. در نتیجه دیجیتالی شدن تمام زمینه های زندگی، بلوم نشان داد که چگونه مبلمانی که به وب متصل هستند و منبع تغذیه دارند در آینده چیزهای بیشتری به راحتی خانه اضافه خواهند کرد.

کارشناس مشهور یراق آلات این مفهوم آینده را با استفاده از یک زیرساخت مدولار ارائه کرد که اجازه می دهد برق را با هزینه و تلاش اندک در مبلمان تامین کند. راه حل هوشمندانه طراحی شده و به راحتی یکپارچه به عنوان پایه ای برای برنامه های الکترونیکی و هوشمند آینده عمل می کند – چه با کنترل صوتی و چه به عنوان پایه ای برای اتوماسیون خانگی.

سیستمی برای ایده های آینده

بلوم دو نمونه خاص از نحوه استفاده از برق در مبلمان را به نمایش گذاشت: خروجی های روشن و یک درگاه USB-C. نور در مبلمان دو هدف متفاوت را دنبال می کند: یکی کاربردی، زیرا محتویات بیرون کش ها به خوبی روشن و قابل مشاهده هستند، و دیگری احساسی، زیرا نور پس زمینه جوی جلوه های تزئینی ایجاد می کند.

آشپزخانه هوشمند بلوم
آشپزخانه هوشمند بلوم

یکی دیگر از برنامه هایی که می توان با هزینه و زحمت کمی پیاده سازی کرد، یکپارچه سازی پورت USB-C برای شارژ دستگاه ها است.

اتصال برقی که Blum در کشو پشتی نصب کرده بود، یک رابط بسیار متنوع است. این شرکت در اینجا به استاندارد پرکاربرد USB-C تکیه می‌کند و به بسیاری از دستگاه‌های هوشمند اجازه می‌دهد در جایی که نگهداری می‌شوند، اعم از گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها یا لپ‌تاپ‌ها و همچنین ظروف آشپزخانه با باتری یا ماشین‌های اصلاح برقی، شارژ شوند. شارژ بی سیم نیز در آینده با ادغام پدهای شارژ امکان پذیر خواهد بود.

فن آوری های جدید، همان هدف: راحتی و آسایش بیشتر

سازنده یراق آلات می خواهد که نوآوری خود راه را برای واکنش مشتریان به روند زندگی هوشمند در خانه هموار کند. هدف همچنان ارائه ارزش افزوده برای کاربران مبلمان باقی مانده است. Fabian Längle، کارشناس Blum توضیح می‌دهد: «تمرکز همیشه روی یک چیز است: ایجاد راه‌حل‌های سفارشی‌سازی‌شده که زندگی را راحت‌تر می‌کند. ما متقاعد شده‌ایم که در آینده، مبلمان هوشمند نقش مهمی را ایفا خواهند کرد.»

شارژر وایرلس
شارژر وایرلس
کلایمر لمسی بالابر شیشه
کلایمر لمسی بالابر شیشه
جک برقی اونتوس درب کابینت
جک برقی اونتوس درب کابینت

کلمات کلیدی : وسایل منزل لاکچری , وسایل منزل هوشمند , لوازم دکوری لوکس در تهران , لوازم دکوری چوبی در تهران , آشپزخانه هوشمند , یراق بلوم هوشمند


مطالب مرتبط با موضوع آشپزخانه هوشمند :

WhatsApp us