20 طرح آشپزخانه مدولار موازی برای خانه شما

آشپزخانه مدولار موازی چیست؟

آشپزخانه مدولار موازی چیست؟ 
آشپزخانه مدولار که در قسمتی بین دو دیوار روبه‌روی هم ساخته و برنامه‌ریزی می‌شود، به عنوان آشپزخانه مدولار موازی شناخته می‌شود. 
این آشپزخانه به عنوان آشپزخانه گالی نیز شناخته می شود.

آیا آشپزخانه موازی خوب است؟

آشپزخانه موازی یک گزینه عالی برای کسانی است که با فضای محدود کار می کنند . 
به خصوص اگر بیشتر اوقات فقط یک نفر در آشپزخانه مشغول پخت و پز باشد، آشپزخانه های موازی گزینه های عالی هستند.

چه چیزی طراحی آشپزخانه موازی را بسیار خاص می کند؟

سادگی
یکی از دلایل زیادی که باعث می شود صاحبان خانه عاشق طراحی آشپزخانه موازی باشند، سادگی آن است. این طراحی در بهترین حالت خود است – خیلی پیچیده نیست و کار را بدون گیج کننده انجام می دهد. به همین دلیل، این طرح در بسیاری از خانه ها و آپارتمان ها در سراسر جهان رایج است.

ما جدیدترین روندها را در طراحی های موازی آشپزخانه که واقعاً وسوسه انگیز هستند را برای شما فهرست کرده ایم .

آشپزخانه شما قلب خانه شماست ، بنابراین بهتر است آن را به گونه ای شکل دهید که شبیه به خواسته شما باشد . با توجه به اینکه امروزه آپارتمان ها به دلیل کمبود فضا  ، فضای کافی را برای یک آشپزخانه کوچک در اختیار شما می گذارد .

آشپزخانه های موازی که به عنوان آشپزخانه گالری نیز شناخته می شوند ، مفاهیم طراحی آشپزخانه مدرن هستند که در آن دو سکوی آشپزخانه به همراه کابینت های شیک به موازات یکدیگر قرار می گیرند . این نمونه طرح ها در حال رسیدن به محبوبیت فراوانی هستند .

در این مقاله 20 ایده شگفت ‌انگیز طراحی آشپزخانه موازی وجود دارد که می‌ توانید از آنها برای الهام گرفتن و استفاده برای آشپزخانه خود بهره ببرید .

5  مزیت برتر داشتن آشپزخانه موازی

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

آشپزخانه موازی تمام سفید

برای هر کسی که تصور می کند دکوراسیون آشپزخانه سفید احتمالاً لکه می شود ، ما یک انتخاب فوق العاده داریم – کوارتز . طراحی آشپزخانه موازی کاملاً سفید مانند این طرح به دلایل زیادی از بهترین ها است . رنگ سفید نه تنها آشپزخانه شما را زیبا و شیک می کند ، بلکه آن را مطبوع نشان می دهد که این امر در یک آشپزخانه کوچک بسیار مهم است .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

طراحی آشپزخانه موازی پررنگ

یک آشپزخانه با رنگ روشن ، بیانیه ای متفاوت را ایجاد می کند که مطمئناً نگاه را به خود جذب می کند . قرمز برای یک آشپزخانه یک انتخاب عالی است ، گفته می شود که رنگ قرمز اشتهای مردم را افزایش می دهد و آنها را گرسنه می کند . علاوه بر ظاهری کاملاً خیره کننده ، طراحی آشپزخانه موازی مدرن و قرمز جسورانه احتمالاً بقیه خانه شما را زنده و زیبا می کند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

همه چیز سیاه

طراحی موازی آشپزخانه نیاز به براق بودن در هر گوشه از خود را دارد . شما نمی توانید فضای باریکی از کف برای راه رفتن داشته باشید و کابینت هایی مانند گیره از دو طرف بیرون زده باشند . یک آشپزخانه مشکی براق که در یک صفحه مسطح در هر دو قسمت موازی سازماندهی شده است ، چیزی بیش از آزاد کردن فضا را انجام می دهد . این طراحی با نورپردازی مناسب پشت سر هم ،  سادگی را با کلاسی متفاوت تعریف می کند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه سیاه و سفید مدرن با لامپ قرمز رنگ

اگر به اندازه کافی از چوب استفاده نکنید ، به اندازه کافی آشپزخانه تان خوب به نظر نمی رسد .

با فضای کافی در آشپزخانه خود ، یک طرح موازی مدرن چوبی را در نظر بگیرید که با یک جزیره مرمری براق در مرکز ترکیب شده است تا ظرافت قهوه ‌ای گرم را تکمیل کند . چوب جدا از بادوام بودن و سفارشی ‌سازی بسیار آسان ، ظاهری کلاسیک دارد که واقعاً جاودانه است .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

واحد آشپزخانه موازی چوبی با فضای داخلی به سبک سنتی

تحریم فضای ذخیره‌ سازی

اگر یک خانواده بیش از 4 نفر هستید ، طراحی آشپزخانه موازی مینیمال به اندازه کافی برای تان مناسب نیست  . افراد بیشتر به چنگال های بیشتری نیاز دارند . اما فشرده کردن همه آن وسایل ذخیره سازی نسبتاً دشوار است ، به خصوص اگر کمبود فضا دغدغه اصلی شما باشد . طراحی موازی آشپزخانه با صرفه جویی در فضا که از هر سانتی متر از کف آشپزخانه استفاده می کند ، همان چیزی است که شما نیاز دارید . این طرح فوق ‌العاده با نصب دقیق و چیدمان منظم ، قهرمانان واقعی صرفه‌ جویی در فضا هستند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

طراحی آشپزخانه مدولار موازی ساده سفید با مفهوم کابینت صرفه جویی در فضا

آشپزخانه مدولار خود را طوری طراحی کنید که مانند شما هوشمند به نظر برسد …

طبیعی با سنگ

یک مسیر هنری تر برای انتخاب در طرح خود ، این است که سنگ های طبیعی مانند سنگ مرمر یا گرانیت را در طراحی آشپزخانه موازی خود بگنجانید . همه چیزهایی که قدیمی به نظر می رسند غنی به نظر می رسند و سنگ مرمر به آشپزخانه شما جذابیت زیبایی می بخشد .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

طراحی آشپزخانه موازی به سبک پیشخوان سفید با میز گرانیتی و چراغ‌ های آویز روشن ‌کننده

غذاخوری چوب تیره

انبارهای شیک و نمایی از عظمت را می توان در کوچک ترین فضاها یافت . اگر به دنبال یک ایده طراحی آشپزخانه مدولار هستید که هم جنبه کاربردی و هم جذاب داشته باشد ، روکش چوبی تیره برای کابینت ها در هر دو موازی همان چیزی است که به آن نیاز دارید . اگر از نظر فضا خیلی کمبود ندارید ، باید اتاقی نشیمن تان را به عنوان یک اتاق غذاخوری نیز در نظر بگیرید .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

آشپزخانه موازی مدرن با پوشش چوبی تیره جلوه ای از عظمت به آشپزخانه شما می دهد .

طراحی آشپزخانه موازی

کارهای زیادی می ‌توانید با فضای محدود انجام دهید ، اما با محدودیت ‌های فضای بیرون از پنجره ، کارهای زیادی نمی‌ توانید انجام دهید . یک طراحی زیبای آشپزخانه موازی که دارای جزیره آشپزخانه سبک بار با یک قفسه داخلی و میزهای گرانیتی باشکوه است ، به معنای واقعی کلمه هرگز نمی گذارد که شما محل را ترک کنید .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

آشپزخانه موازی لوکس با جزیره آشپزخانه به سبک بار و کابینت های افرا …

طراحی آشپزخانه موازی لوکس گیلاس

یک خانه مجلل در هر اتاق ، از جمله آشپزخانه شما ، عظمت می طلبد . طرح‌ های موازی آشپزخانه با کابینت‌ های شیک از چوب گیلاس و میزهای مرمری باعث می‌ شود که منطقه آشپزخانه شما را تجلیل کند . و یک جفت چراغ آویز عالی نصب کنید تا رنگ قهوه ای سلطنتی چوب گیلاس را تکمیل کند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

آشپزخانه موازی در خانه لوکس با کابینت چوب گیلاس

زیبایی با فولاد

همه چیز در مورد یک آشپزخانه موازی خاکستری فوق مدرن دارای پیچیدگی هایی است که روی آن نوشته شده است . خانه ‌های بزرگ ‌تر با دکوراسیون امروزی نیاز دارند که آشپزخانه نیز به برخی از عوامل فوق مدرن اضافه شود . شکوه تمام خاکستری استیل ضد زنگ می تواند سطح آشپزخانه شما را بالا بکشد . با داشتن فضای بیشتر در آشپزخانه خود ، با افزودن یک جزیره آشپزخانه از جنس استنلس استیل به این زیبایی خلاقیت بیشتری بیفزایید .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

آشپزخانه موازی با جزیره آشپزخانه فولادی ضد زنگ یک ایده طراحی فوق مدرن است .

گوشه آشپزخانه دنج – انتخاب افراد جوان

برای جوانانی که قصد ندارند به این زودی ها در پختِ غذا خبره شوند ، اما به یک آشپزخانه کوچک با عملکردهای اولیه نیاز دارند ، یک آشپزخانه کوچک موازی طراحی شده در گوشه ای از خانه شما یک انتخاب عالی است . علاوه بر این ، کابینت های تمام سفید و پنجره های بزرگ مطمئناً با حداقل تلاش این اتاق را از شلوغی به مکانی دنج تبدیل می کنند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

آشپزخانه موازی سفید دنج با قسمت های قرمز برای شروع کار بسیار مناسب است .

ته رنگ های گرم دست کم گرفته شده است

اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌ خواهید اتاق ‌ها را با وسایل ضروری پر کنید ، این یکی باید انتخاب شما باشد . استفاده از ته رنگ های گرم و یک پنجره بزرگ بین هر دو طرح موازی آشپزخانه شما باعث می شود که این طراحی ساده ظرافت را به نمایش بگذارد . علاوه بر این ، استفاده از شیشه برای کابینت ها و سینک یکپارچه مکمل زیبایی شناسی این فضا را متفاوت کند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

طراحی آشپزخانه موازی کوچک صورتی روشن برای ظرافت درخشان .

طراحی آشپزخانه موازی عظیم و درجه یک

طراحی جذاب آشپزخانه موازی که برای همه مهمانان مناسب است ، یک شگفتی کاملا سفید با آثار چوب و یک جزیره مرکزی دوست داشتنی است . این آشپزخانه جادار و شیک است و اگر اغلب مهمانانانی در خانه خود دارید یک طرح ایده آل برای شما است . علاوه بر این ، کابینت‌ های گوشه ‌ای در طراحی ، حداقل اتلاف فضا را تضمین می ‌کنند و آن را به ترکیبی عالی از کلاس و کاربرد تبدیل می‌ کنند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

طراحی آشپزخانه موازی جادار با جزیره مرکزی چوب تیره .

آشپزخانه های موازی با کابینت های بدون دسته

هیچ چیز مانند طراحی موازی آشپزخانه با کابینت های بدون دست ، صرفه جویی در فضا را نشان نمی دهد . این افسونگر بدون درز که برای پدهای کوچک مناسب است ، دقیقاً با یک خانه مدرن مطابقت دارد . با یک سینک یکپارچه و تعدادی یراق آلات شیشه ای ، این زیبایی تمام سفید ، حتی یک آشپزخانه کوچک را زیبا و دلپذیر می کند .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

داخلی آشپزخانه موازی جذاب با فضای کابینت بدون دسته سفید .

جادوی تک رنگ

کلاسیک سفید و مشکی ترکیبی خوش سلیقه را در مورد دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایجاد می کند . فضایی برای اتاق غذاخوری ندارید ؟ مشکلی نیست . این طرح تک رنگ مدرن را می ‌توان با ادغام میز ناهار خوری جزیره ‌ای روی میز ناهار خوری مرمری ، درست در مرکز آشپزخانه ‌تان ، زیباتر کنید و یک اتاق غذا خوری بسازید .

طراحی موازی آشپزخانه با همه چیز سفید از جمله کابینت ها و قفسه های یک جزیره آشپزخانه

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

یک ماجرای تک رنگ با کابینت سفید و یک جزیره آشپزخانه گسترده .

انتخاب سبک خانگی خود

مردم این روزها بیشتر به دکوراسیون داخلی خانه روی آورده اند . این ترکیبی از سادگی و ظرافت در کابینت های سفید و کفپوش های چوبی با طراحی کلاسیک آشپزخانه موازی را به تصویر کشیده شده است .

طراحی آشپزخانه موازی با دو میز سفید رنگ موازی با یکدیگر به سبک های مختلف با کفپوش چوب گیلاس رنگی مطابق با رنگ سفید کابینت آشپزخانه است .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

آشپزخانه موازی کلاسیک با کابینت سفید ، ترکیبی از سادگی و ظرافت است .

طراحی آشپزخانه موازی مینیمالیستی

این طراحی موازی آشپزخانه با استفاده از رنگ ‌ها و کابینت ‌های ساده و حفظ فضای ذخیره‌ سازی فقط برای وسایل ضروری ، برای کسانی است که دوست دارند آن را با سبک و خواسته خود و بدون تزئین نگه دارند . به هر حال ، در سادگی نهایت ظرافت نهفته است .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

طراحی آشپزخانه موازی شبه جزیره مدرن

برای فضایی بیشتر ، طراحی آشپزخانه موازی به سبک شبه جزیره را انتخاب کنید که شیک به نظر می رسد و در عین حال فضای کمتری را اشغال می کند . اگرچه نگهداری از یک آشپزخانه اوپن می تواند بسیار خسته کننده باشد ، اما این جادوگر شیک ارزشمند و دوست داشتنی است .

یک آشپزخانه موازی سفید رنگ با دو آشپزخانه با سینک ظرفشویی و میز گاز به موازات یکدیگر با یک ساعت بزرگ به دیوار و یک در شیشه ای بالکن می تواند یک انتخاب مناسب باشد .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

طراحی آشپزخانه موازی با صرفه جویی در فضا در یک آپارتمان استودیویی مدرن

آشپزخانه موازی هوشمند

برای یک خانه جمع و جور ، هر گونه پیچیدگی را در طراحی آشپزخانه خود با استفاده از ترکیبی از ته رنگ های آرام بخش و برجسته کردن آنها با عناصر سبز برای برجسته کردن زیبایی حذف کنید . گاهی اوقات ، ابتدایی به نظر می رسد اما انتخابی مناسب است .

ایده طراحی آشپزخانه گالی
ایده طراحی آشپزخانه گالی

دکوراسیون بژ شیک در یک آشپزخانه موازی کوچک با تزئینات سبز – به همان اندازه که زیبا است یک انتخاب عالی برای شما هم خواهد بود .

پیشنهاد ما برای مرداد ماه شما ، این رنگ سبز دوست داشتنی است که برای شما تابستان را تداعی می کند .

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید ! 20 طرح از آشپزخانه های موازی که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید تا ساعات خوشی را در آن سپری کنید . آنها براق ، باکلاس ، ظریف و جذاب هستند – هر چیزی که در دکوراسیون آشپزخانه خود می خواهید ، می توانید بگنجانید و از آن لذت ببرید .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : طراحی آشپزخانه چوبی ، طرح مدولار آشپزخانه

منبع : designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us