11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه برای والدین شاغل

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه

11 ایده منحصر به فرد ذخیره سازی آشپزخانه برای خانواده های شلوغ ایرانی که می تواند زندگی شما را آسان تر کند .

یک آشپزخانه کاربردی خوب به پی ریزی یک فضای کاربردی و کارآمد در خانه کمک می کند . برای والدین شاغل ، زندگی حرفه ای اغلب با زندگی شخصی آنها همپوشانی دارد و آنها اغلب در مورد چگونگی استفاده حداکثری از فضا دچار سردرگمی می شوند . با این حال ، راه‌ هایی وجود دارد که می ‌تواند شما را از رکود بیرون بکشد و یکی از آنها طراحی آشپزخانه ‌ای است که همه موارد ضروری را در خود جای داده ، کارآمد باشد و به صرفه ‌جویی در زمان کمک کند . بنابراین ، در این مقاله 11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه وجود دارد که بارها و بارها نجات دهنده والدین شاغل در خانه های ایرانی بوده است .

ایده های ذخیره سازی آشپزخانه ما برای والدین شاغل را دنبال کنید .

با این واحد شاتر بالابر دو برابر از ضربه های سر جلوگیری کنید :

وقتی برای رفتن به شیفت صبح عجله دارید ، ممکن است بارها و بارها با کبودی و ورم سر مواجه شوید . و با بچه هایی که در خانه هستند ، همیشه استرس دائمی برای عاری از خطر نگه داشتن خانه شما وجود دارد ، چه چیزی به اندازه یک کابینت بالای سر آشپزخانه می تواند استرس زا باشد . اگر این مشکلی است که هر روز دارید ، وقت آن رسیده است که به ایده ‌های هوشمندانه برای ذخیره ‌سازی آشپزخانه خود فکر کنید .

دریچه ای دو تکه که به صورت عمودی بلند می شود و در مرکز جمع می شود ، کرکره بالابر دو تایی برای کسانی طراحی شده است که از دستگریه های در دسترس استفاده می کنند . این طراحی باز و بسته کردن دستگاه را بدون هیچ گونه برآمدگی یا چرخش به اطراف آسان ‌تر می ‌کند .

با درب ‌های کابینت معمولی ، هنگام جستجوی وسایل ضروری در کابینت‌ های بالای سر خود ، مجبور خواهید بود سر خود را کنار بکشید . یک واحد شاتر بالابر دو برابر ، مانند آنچه در این تصویر است ، برای جلوگیری از حوادث ناگوار مانند این نمونه ، کار فوق العاده ای انجام می دهد . و نه فقط این نمونه ، کرکره های دوبله بارها و بارها ثابت شده است که یک راه حل طراحی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه به سبک ایرانی است .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه

ایده های ذخیره سازی آشپزخانه برای جلوگیری از حوادث ناگوار …

یک واحد شاتر بالابر عمودی به عنوان یک اقدام ایمنی کارآمد برای کودکان عمل می کند .

اگر فرد قد بلندی هستید که به طراحی فضای کارآمد نیاز دارید که نه تنها استفاده از آن آسان باشد ، بلکه برخلاف کرکره های معمولی کابینت به سادگی به سمت بیرون حرکت نکند ، پس یک واحد کرکره ای عمودی برای شما مناسب است . با زندگی های پرمشغله ای که همه ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم ، به جرات می توان گفت که مکانیسم کارآمدی مانند این طرح می تواند کمی روز ما را راحت کند .

بالا بردن عمودی ، مانند یک ارتقاء فوری برای آشپزخانه شما عمل می کند ، از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است و دسترسی آسان و ایمن به واحد را بدون برخورد به لبه شاتر ارائه می دهد . برای خانه ‌های پرمشغله با بچه ‌های اطراف ایده ‌آل است ، واحدهای کرکره‌ ای با بالابر عمودی یک سیستم کارآمد برای افزودن به طراحی آشپزخانه شما هستند .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه

واحد پگاسوس یک راه حل هوشمند برای ذخیره سازی آشپزخانه برای والدین شاغل است .

اگر کرکره بالابر عمودی برای افراد بلند قد است ، واحد پگاسوس برای افراد کوتاه قد است . اگر دسترسی به کابینت های سقفی برای شما دردسرساز است ، نصب واحد پگاسوس شما را از تمام مشکلات خلاص می کند و استفاده از آن را به یک تجربه شاد برای همه تبدیل می کند . چیزی که حتی بهتر از این واحدها عمل می کند این است که آنها برای بچه‌ ها مناسب هستند ، و به راحتی می ‌توانند یک یا دو بشقاب ، کاسه ‌ای برای غلات را بیرون بیاورند و به سادگی تمام کارهای خود در آشپزخانه را انجام دهند .

واحد پگاسوس یک سینی تعبیه شده خیره کننده است که به شما امکان می دهد به هر گوشه و دستگاهی دسترسی داشته باشید بدون اینکه برای رسیدن به هر یک از آنها تلاش کنید . کانتینر آشپزخانه منحصر به فرد ، واحدهای پگاسوس یک نجات دهنده برای حرفه ای های پرمشغله است . و نه فقط این مورد ، اگر یک نوزاد را در یک دست بگیرید و از دست دیگر استفاده کنید ، یک واحد پگاسوس برای شما عالی است . این مکانیزم کاربر پسند است و کار با یک دست را نیز آسان می کند .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • یک سینی کشویی داخلی باعث می شود همه گوشه ها در دسترس باشند .
 • باز کردن واحدهای جعبه با قفسه به والدین شاغل کمک می کند مناطق خود را سازماندهی شوند .

مقرون به صرفه ترین و ساده ترین و در عین حال کارآمدترین راه در طراحی ، واحدهای جعبه باز با قفسه هستند . آنها به عنوان ساده ترین و یکی از مفیدترین ایده های ذخیره سازی آشپزخانه برای والدین شاغل در نظر گرفته می شوند . نکته جالب در مورد این جعبه ‌های باز این است که می‌ توانید اقلام پرکاربرد مانند ادویه ‌ها،  چاشنی‌ ها ، گیاهان و همچنین سایر ملزومات آشپزخانه مانند رنده ، همزن و … را ذخیره کنید . وقت خود را در آشپزخانه با بچه ها به طور کلی به یک تجربه سرگرم کننده تبدیل کنید .

اگر کودک در حال رشدی دارید که کنجکاو است در آشپزخانه به شما کمک کند ، ارائه یک تجربه در دسترس می تواند او را با دنیای آشپزی آشنا کند . راه‌ حل‌ های هوشمند می ‌توانند راه را برای یک تجربه آشپزخانه عالی برای فرزندتان و شما هموار کنند .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • واحدهای جعبه باز وسایل ضروری آشپزخانه را در دسترس قرار می دهند .
 • طراحی ذخیره سازی دسترسی سریع روی دیوار دادو با قفسه .

اگر طرفدار کابینت ‌های سنتی ، قفسه ‌بندی ‌ها و دسترسی به انباری نیستید ، پس دیوار دادو با قفسه ‌ها باید این کار را برای شما انجام دهد . نه تنها زمانی که در یک صبحگاه شلوغ تلاش می کنید تا کارها را به سرعت انجام دهید ، واقعا مفید است ، بلکه کارآمد نیز هست ، فضای کافی برای نگهداری لوازم ضروری آشپزخانه شما ارائه می دهد و برای خانه هایی با آشپزخانه های جمع و جور انتخاب خوبی است . فضای ذخیره سازی دسترسی سریع بر روی دیوارهای دادو یک افزودنی عالی برای صرفه جویی در فضا برای آشپزخانه شما است .

دیوارهای دادو برای والدینی که دوست دارند وسایل خود را در مقابل چشم داشته باشند طراحی شده است . اگر کودک خردسالی دارید که همیشه نیاز به توجه دارد ، فضای ذخیره سازی دیوارهای دادو می تواند در صرفه جویی در وقت شما کمک و ، شما را کارآمد و منظم کند .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • از فضای ذخیره سازی اضافی روی دیوار دادو لذت ببرید .
 • با واحدهای گوشه جادویی بدون دردسر از آشپزخانه خود نهایت استفاده را ببرید .

استفاده از هر سانتی متر از فضای موجود در آشپزخانه برای بسیاری از والدین شاغل رویایی است که به حقیقت پیوسته است . این دقیقاً همان جایی است که واحدهای گوشه جادویی به تصویر کشیده می شوند . اگر دوست دارید همه چیز را در مقابل خود داشته باشید و به راحتی به آن دسترسی داشته باشید ، اینها یک افزودنی عالی برای آشپزخانه شما هستند . آنها کل قفسه را بیرون می آورند و به داخل کرکره های کابینت پایه متصل می شوند و شما به راحتی می توانید هر چیزی را که در آن ذخیره کرده اید مشاهده کنید .

با این واحدهای گوشه جادویی می توان از قدم زدن در هزارتوی تصادفات آشپزخانه هنگامی که کودک شما در اطراف تان است جلوگیری کنید . آنها نه تنها زیبایی شناختی و کاربردی هستند ، بلکه یک ابزار ایمنی عالی برای والدینی با فرزندان خردسال هستند .

به علاوه دیوارهای دادو سال ها به طور یکپارچه کار می کنند ، بنابراین یک کودک در حال رشد می تواند با راه حل های هوشمندانه مانند یک گوشه جادویی شریک آشپزی شما باشد و مطمئن شوید که با این کابینت ها دچار ضربه های سر و تصادفات جزئی نمی شود .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • واحد گوشه جادویی هر  سانتی متر از فضا را بهینه می کند .
 • با واحد چرخ و فلک D یک فضای ذخیره چرخشی برای سرویس افزار اضافه کنید .

اگر ظروف سرو مناسبتی دارید که نیاز به مکانی اختصاصی به دور از شلوغی آشپزخانه دارد ، این کابینت ذخیره سازی آشپزخانه منحصر به فرد به کارتان خواهد آمد . چرخ فلک D یک چرخ فلک چرخشی به شکل یک دیسک است که می تواند برای نگهداری ظروف سرویس مناسب شما استفاده شود . همچنین می توانید از آن برای نگهداری قابلمه ها و تابه ها و همچنین لوازم مورد نیاز روزانه استفاده کنید .

کارد و چنگال شکننده و ظروف سرو می تواند زمینه مناسبی برای حوادثی باشد که در انتظار وقوع هستند ، به خصوص با بچه های کنجکاو که در خانه می دوند . بارها در مورد حوادث آشپزخانه به دلیل اضطرار ، غذا خوردن سریع و دست و پا چلفتی بچه ها شنیده ایم . مشابه رابط سیستماتیک یک واحد گوشه جادویی ، واحدهای D-carousel میزهای شما را از ظروف اضافی ، قابلمه ها و تابه هایی که می توانند به راحتی در داخل کابینت ها جای گرفته و فضایی را اشغال کنند ، دور نگه می دارند .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • ظروف سرو را در یک واحد D-carousel ذخیره کنید .
 • ظروف بزرگ را هوشمندانه با یک واحد چرخ فلک S ذخیره کنید .

به عنوان یک مادر یا پدر شاغل ، هر روز سخت کار می ‌کنید و لایق این هستید که در خانه خود از بهترین و به روز ترین طراحی ها استفاده کنید . یک راه هوشمند برای انجام این کار این است که یک راه حل هوشمند ذخیره سازی صرفه جویی در فضا مانند واحد S-carousel در آشپزخانه مدولار خود بسازید .

دقیقاً مانند واحد D-carousel ، بسته به نیاز فضای آشپزخانه خود ، می توانید چیزی بهتر و کارآمدتر انتخاب کنید . این واحد S-carousel فوق العاده جذاب است و با باز کردن دریچه کابینت پایه به راحتی از فضای گوشه خارج می شود . سینی S شکل امکان استفاده کارآمد از فضا را فراهم می‌ کند و می ‌تواند فضایی برای نگهداری ظروف سرو ، قابلمه ‌ها و تابه ‌های بزرگ یا ظروف اضافی که باید در مواقعی که نیازی ندارید ، فراهم کند .

چرخ فلک D یا S-carousel یک اقدام ایمنی عالی است ، شبیه به یک گوشه جادویی ، تا به شما و فرزندتان کمک کند تا یک تجربه آشپزی سرگرم کننده با هم داشته باشید ، ظروف آشپزخانه خود را با خیال راحت ذخیره کنید و از حوادث ناگوار در این فرآیند جلوگیری کنید .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • ذخیره سازی آشپزخانه را با واحدهای منحصر به فرد به حداکثر برسانید .
 • یک واحد انباری بدون شلوغی با یک اتاقک چرخ دار طراحی کنید .

اتاقک چرخ دار بطری ‌های روغن شکستنی ، سس ‌ها ، بطری‌ های شیشه ‌ای یا ظروف را که اغلب استفاده می ‌شوند ، نگهداری می‌ کند . این طرح برای آشپزخانه های باریک و کوچک عالی است و معمولاً در نزدیکی اجاق گاز ساخته می شود تا یک تجربه آشپزی بدون دردسر داشته باشید . برای کسی که همیشه در حال حرکت است ، یک اتاقک چرخشی می‌ تواند به سادگی یک راه‌ حل هوشمند برای نگهداری مواد فاسد نشدنی ، مواد غذایی و مواد دیگر اضافی شما باشد .

اگر بچه‌ هایی دارید که مدام در اطراف شما هستند ، یک اتاقک چرخ دار می ‌تواند کار شما را راحت کند . این طرح یک واحد ذخیره سازی عالی در فضای آشپزخانه شما است که به طور یکپارچه با بقیه فضای ذخیره سازی مدولار ادغام شده است و همچنین یک انتخاب خوب برای والدین شاغل است که زمان کمی برای اختصاص دادن وقت خود به نگهداری آشپزخانه دارند . اتاقک چرخ دار به شما این امکان را می دهد که در طول روز استراحت کنید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که تمام وسایل ضروری انباری شما در دسترس شما قرار می گیرد .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • اتاقک چرخ دار تهیه غذا را بدون دردسر می کند .
 • صرفه جویی در فضا با طراحی آشپزخانه با واحد اجاق گاز .

از مسیر سنتی اجاق ‌های آشپزخانه چشم پوشی کنید و آشپزخانه خود را با یک اجاق شیشه ‌ای شیک ارتقا دهید . نگهداری از این ها راحت ‌تر است ، طراحی براقی دارند و روی میز آشپزخانه شما بدون شلوغ ‌کاری به نظر می ‌رسند . به عنوان والدین شاغل و پرمشغله ، وقت گذاشتن برای تمیز کردن عمیق اجاق‌ های آشپزخانه سنتی می‌ تواند دردسرساز باشد ، اما تعویض آن با یونیت اجاق گاز می ‌تواند مشکلات روزهای نظافت آشپزخانه را از بین ببرد .

یونیت های اجاق برقی می تواند سرمایه گذاری خوبی برای جلوگیری از حوادث آتش سوزی و سوختگی در آشپزخانه ، هم برای فرزند شما و هم برای شما باشد .

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
 • یونیت های اجاق گاز از نظر زیبایی انتخابی دلپذیر هستند .
 • با ایده های ذخیره سازی ما ، عملکرد سازماندهی آشپزخانه خود را ارتقا دهید .
 • یک واحد سرایداری به طور هوشمندانه فضایی را برای یک مکان اختصاصی لوازم تمیز کردن ایجاد می کند .

اگر نیاز دارید جاروهای خود را دور از چشم نگه دارید و در عین حال امکان تجربه آشپزخانه ای بدون درهم و برهمی داشته باشید ، واحد سرایداری برای ایجاد هویت ساختاری برای لوازم و ملزومات نظافت شما کلیدی حیاتی است . این واحدهای سرایدار ، واحدهای بلندی هستند که دارای قفسه هایی برای نگهداری لوازم نظافت شما هستند . آنها به فضای کمی نیاز دارند ، از نظر طراحی شیک هستند و می توانند به راحتی در آشپزخانه های مدولار در هر اندازه ، شکل و چیدمان نصب شوند .

به‌ عنوان والدینی که مشغول کار هستند ، ممکن است گاهی اوقات ، زمانی که فضای نامرتب حواس تان را پرت می ‌کند ، زمان را از دست بدهید . یک واحد سرایدار به شما این امکان را می دهد که لوازم نظافت خود را در دسترس و در مکانی اختصاصی ذخیره کنید و بدون دردسر ، به راحتی متوجه می شوید که وسایل شما کجا قرار دارند !

11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه
11 ایده هوشمندانه برای ذخیره سازی آشپزخانه

یک ایده منحصر به فرد ذخیره سازی آشپزخانه برای لوازم تمیز کردنی

و با آن ، به ایده های سرگرم کننده و منحصر به فرد خود برای ذخیره سازی آشپزخانه برای والدین شاغل پایان می دهیم .

اگر برای بازسازی آشپزخانه خود به کمک نیاز دارید یا به سادگی می خواهید یک ارتقاء سریع داشته باشید ، با خیال راحت با تیم کارشناسان ما ، در سایت ما مشاوره رزرو کنید .

و در حالی که در سایت ما هستید ، از مقاله های دیگر ما که قطعا به کارتان می آید استفاده کنید .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کابینت چوبی ، کابینت های چوبی ، کابینت مدرن آشپزخانه چوبی

منبع : designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us