آشپزخانه کابین : ملزومات طراحی و الهام بخش

آشپزخانه های کابین مدرن دارای سبک های متنوعی هستند . از ایده ‌های آشپزخانه‌ های چوبی مدرن روستیک گرفته تا کلبه‌ های پیچیده ، طرح‌ هایی وجود دارد که نگاه هر کسی را به خود جلب می کند .

ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

مهم تر از همه ، دنج بودن در آشپزخانه های کابینی کلیدی است .هر فردی برای بازسازی کابین خود به راحتی و طراحی فضایی که ظاهری چند لایه را نشان می دهد ، اهمیت می ‌دهد .

آشپزخانه کابین : عناصر طراحی محبوب

همانطور که آشپزخانه های کابین متفاوت به نظر می رسند ، برخی از عناصر دکور آشپزخانه کابین وجود دارد که این فضاها را به هم گره می زند و آنها را از آشپزخانه های دیگر متمایز می کند .

    رنگ های چوبی – بیشتر اجزا هر آشپزخانه کابینی دارای عناصر رنگ چوب در یک یا چند ویژگی از آن است . این می تواند در کفپوش ها ، کابینت ها ، سقف های پرتوهای اکسپوز یا تزئینات چوبی باشد .

     بافت ‌های دنج و دلپذیر – هر آشپزخانه کابینی ظاهری متمایز دارد ، اما بهترین ‌ها یک حضور گرم و دلپذیر ایجاد می ‌کنند . می توانید این کار را با افزودن بافت های طبیعی مانند چوب ، چرم ، پشم و سنگ انجام دهید . همچنین ، هنگام دم کردن قهوه ، حتماً صندلی راحتی برای استراحت در آشپزخانه داشته باشید .

     سنگ یا آجر طبیعی – سنگ یا آجر اکسپوز تا حد زیادی ظاهری دنج را ایجاد می کند که برای آشپزخانه های کابینی رایج است . همچنین ظاهری آرام و روستیک به آشپزخانه می بخشد که با محیط طبیعی یک کابین مطابقت دارد . همچنین سنگ طبیعی یک عنصر مهم در طراحی پشت و رومیزی آشپزخانه کابین است .

     روشنایی لایه ای – یک نور فلورسنت یا سفید روشن بهترین ظاهر را برای آشپزخانه کابین مدرن ایجاد نمی کند . نورپردازی لایه ای بهترین راه برای رسیدن به سبک نورپردازی با عمق و علاقه است . از نورپردازی آویز ، نورپردازی زیر پیشخوان و چراغ های سقفی فرورفته برای ایجاد بهترین نور استفاده کنید .

     پلان طبقه باز – چه کوچک و چه بزرگ ، اکثر کابین های مدرن دارای پلان های طبقه باز هستند که آشپزخانه را به اتاق های دیگر مانند اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن باز می کند .

     پایه های فلزی – بیشتر آشپزخانه ‌های کابین دارای پایه های فلزی گرم مانند مس ، برنز ، آهن سیاه یا برنج برس ‌شده هستند . طراحی های مدرن و امروزی آشپزخانه کابین نیز دارای فولاد ضد زنگ و کروم است .

ایده های طراحی آشپزخانه کابین

چند طرح شگفت انگیز آشپزخانه کابین وجود دارد . ما چند مورد منحصر به فرد را گردآوری کرده ایم تا ایده هایی برای آشپزخانه کابین خود به شما ارائه دهیم . یا ، فقط می توانید از این ایده ها استفاده کنید تا به آشپزخانه خود سبک روستیک تری بدهید .

آشپزخانه کابین مدرن

ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

طراحی این آشپزخانه مدرن روستیک بسیار زیبا است . طراحان ، از ترکیبی از رنگ‌ ها و انواع چوب در کابینت‌ های چوبی و تیرهای سقف اکسپوز استفاده کردند .

درب های هموار روی کابینت های آشپزخانه کابین کمک می کند تا سبک را ساده نگه دارید .

به ترکیب چوب و سنگ طبیعی برای پشت و رومیزی توجه کنید .

آشپزخانه کابین کوچک

ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

طراحان برای بازسازی آشپزخانه کابین خود ، ایجاد فضایی راحت در این آشپزخانه کوچک را انتخاب کرده اند . آنها این کار را با رنگ آمیزی تابلوها با رنگی تیره و برجسته کردن فضا با عناصر چوب گرم انجام داده اند .

لمس ‌های کوچک مانند کتری چای مسی و فرش – گلیم به فضای مطبوع آشپزخانه کمک می ‌کند .

آشپزخانه لاگ کابین به روز شده
ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

این یکی از جالب ترین ایده های آشپزخانه چوبی است که دیده ایم . طراحان ، این آشپزخانه چوبی تیره را به این فضای روشن و شاد تغییر دادند .

آنها طبقات را تیره گذاشتند اما کنده های در معرض دید را در داخل رنگ کردند .

آنها دکوراسیون آشپزخانه ساده و مدرن را اضافه کردند که به خوبی با ظاهر روستیک کابین تضاد دارد .

آشپزخانه کابین خانه مزرعه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

طراحان این آشپزخانه کابینی را برای هتل پایونیر طراحی کرده اند . سبک خانه‌ های مزرعه و کابین به خوبی با هم ترکیب می ‌شوند ، زیرا هر دو دارای عناصر طراحی ساده اما بافت هستند .

این کابینت آشپزخانه کابین دارای سبک شیکر ساده با رنگ خاکستری روشن است .

دیوارها و سقف با پانل های چوبی سبک عناصر چوبی گرم مانند قفسه باز و هود هواکش را متعادل می کند .

آشپزخانه کابین روستیک
ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

طراحان این آشپزخانه کلاسیک – روستیک به سبک کابین را طراحی کرده اند . آنها پالت رنگ آشپزخانه را ساده نگه داشته اند و از رنگ های طبیعی چوب و سنگ به عنوان رنگ های غالب استفاده می کنند .

این یک آشپزخانه کوچک است ، اما چیدمان گالری به مالکان امکان دسترسی آسان به تمام انبارها و لوازم خانگی را می دهد .

پنجره‌ های باز اجازه می ‌دهند تا حد امکان نور بیشتری داشته باشند تا فضای بصری و حضور اتاق را به حداکثر برسانند .

آشپزخانه کابین دریاچه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

معماران این آشپزخانه کابین Pleasant Lake Camp را طراحی کردند که دارای رنگ‌ های چوب روشن و کابینت ‌ها و قفسه ‌هایی با پانل‌ های سبز متوسط است .

به نورپردازی مختلط سقف مشکی و نور آویز توجه کنید . آنها این رنگ مشکی را در صندلی های پیشخوان تکرار می کنند تا طرح را به چالش بکشند .

آشپزخانه کابین روستیک امروزی
ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

این یک آشپزخانه روستیک امروزی زرق و برق دار است . تزئینات آشپزخانه از کابینت های آشپزخانه با پانل هموار گرفته تا جزیره آبشار با سنگ طبیعی شیک و پیچیده هستند .

عناصر روستیک ظریف اما مشخص هستند . صندلی های نوار چرمی و دیوارهای چوبی خاکستری به طراحی براق عمق بخشیده اند .

آشپزخانه کابین با رنگ غنی
ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

این طرح یک آشپزخانه کابین روستیک چشمگیر و فوق العاده است . سقف چوبی گرم و روکش دیوار با کابینت های آبی روشن تضاد دارند ، اما رنگ های گرم به طور کلی ترکیب می شوند .

در حالی که کابینت ها جلوه ای زیبا ایجاد می کنند ، نقطه کانونی واقعی سقف های متفاوت و نمای بزرگ پنجره شیروانی است .

کابین دریاچه امروزی
ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

این چیدمان آشپزخانه دارای شکل U با جزیره ای در وسط است . این طرح یکی از کارآمدترین راه ها برای استفاده از فضا است .

طراحان از چوب های رنگ آمیزی با رنگ متوسط بر روی دیوارها و سقف ها استفاده کردند تا تداومی دلپذیر ایجاد کنند . آنها همچنین از ترکیبی از عناصر روشنایی از جمله روشنایی فرورفته و لوسترهای بزرگ خانه بر روی جزیره استفاده کردند .

کابین اسکی ویل

ایده های جالب کابینت آشپزخانه
ایده های جالب کابینت آشپزخانه

طراح این طرح آشپزخانه کابینی را ساده نگه داشته و اجازه داده که منظره فوق العاده به خوبی خود را نشان دهد . آنها پنجره ها را بدون پوشش نگه می دارند تا دید به حداکثر برسد . آن ‌ها عناصر روستیک از جمله سنگ ‌های طبیعی و میز را اضافه کردند . طراحی این عناصر واضح را با چوب متعادل می کند تا گرما و بافت را به طرح وارد کند .

سوالات متداول :

رنگ رایج در آشپزخانه های کابین با کابینت های رنگ شده چیست ؟

برخی از کابین ها به جای کابینت های لکه دار دارای کابینت های رنگ شده هستند . بیشتر رنگ ‌های کابینت ‌ها در آشپزخانه ‌های کابینی از رنگ ‌های فضای بیرونی که در آن قرار دارند ، تقلید می ‌کنند . خاکستری ، کرم ، آبی و سبز همگی از رنگ های رایج کابینت کابین هستند .

ویژگی های مشترک یک آشپزخانه کابین لوکس چیست ؟

طراحی های لوکس آشپزخانه برای کابین ها دارای عناصر رایجی مانند سنگ طبیعی مانند تخته سنگ و گرانیت برای میز ، پشتی و کف است . آنها همچنین دارای لوازم با تکنولوژی بالا ، متراژ وسیع ، طرح های کابینت سفارشی ، نورپردازی فوق العاده و … است .

چه عناصری را می توانیم به آشپزخانه خود اضافه کنیم تا آن را روستیک تر کنیم ؟

اگر می خواهید عناصر روستیک را به آشپزخانه خود اضافه کنید ، می توانید این کار را از طریق تزیین فضای خود با وسایل ساخته شده از چوب ، چرم و سنگ انجام دهید . به عنوان مثال ، دکوری مانند سینی های چوبی روستیک ، سبدهای چرمی ، تخته های برش چوبی و ظروف را اضافه کنید . یک دیوار برجسته چوبی بافت دار به فضای خود اضافه کنید . ظروف سفالی مانند پارچ و کاسه های پر از میوه گزینه های خوبی برای اضافه کردن سبک روستیک به آشپزخانه شما هستند .

بهترین چیدمان آشپزخانه چیست ؟

بهترین چیدمان آشپزخانه آنهایی هستند که از مثلث کار استفاده می کنند . مثلث کار سه ناحیه سینک ، اجاق گاز و یخچال را به هم متصل می کند . این نواحی باید توسط سه پایه به هم متصل شوند . طول این پاها باید بین 121 تا 274 سانتی متر باشد . مجموع هر سه پا باید در مجموع بین 396-798 سانتی متر باشد .

نتیجه

آشپزخانه های کابین دارای تنوع فوق العاده ای در سبک هستند ، اما بهترین آشپزخانه ها از عناصری مانند نورپردازی لایه ای ، چوب و سنگ در معرض دید ، و بافت های گرم برای ایجاد فضایی جذاب استفاده می کنند . از این عناصر برای ایجاد یک طراحی آشپزخانه برای خلوت خود استفاده کنید یا فقط برخی از عناصر روستیک را به آشپزخانۀ خانه خود وارد کنید .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : اشپزخانه چوبی ، طراحی چوبی ، کابینت چوبی

منبع :

homedit.com


مطالب مرتبط با موضوع کابینت آشپزخانه :

 • کابینت آشپزخانه مدرن
  بهترین ایده های کابینت آشپزخانه مدرن ، طراحی ساخت ، کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین وسایل داخل خانه است که در طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه نقش بسزایی دارد
 • طرح های کابینت آشپزخانه ، طراحی و 13 ایده جدید
  وقتی صحبت از طراحی آشپزخانه می شود ، بر کسی پوشیده نیست که کابینت ها یک گزینه حیاتی هستند . صرف نظر از طراحی ، سنتی ، مدرن یا امروزی ، کابینت
 • انتخاب بهترین رنگ پلی اورتان برای رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه
  بهترین رنگ پلی اورتان برای کابینت آشپزخانه ، خدمات رنگ کاری پلی اورتان ،ساخت کابینت آشپزخانه پلی اورتان ،براورد قیمت رنگ پلی اورتان مخصوص کابینت آشپزخانه ترک
 • کابینت آشپزخانه روکش چوب
  ایده و براورد قیمت کابینت آشپزخانه روکش چوب طبیعی و مصنوعی ، سازنده درب کابینت روکش چوب ، کابینت آشپزخانه روکش چوب تهران خاوران بازار چوب ایران
 • 10 ویژگی برتر کابینت های با کیفیت
  ساخت کابینت آشپزخانه با کیفیت ، کابینت های باکیفیت آشپزخانه باید خیره کننده به نظر برسند و حداقل بیست یا سی سال ذخیره سازی کاربردی و با کاربری آسان را فراهم کند
 • 7 بوفه آشپزخانه هوشمند مناسب خانه های ایرانی
  در این مقاله چند بوفه آشپزخانه را فهرست کرده ایم که به شما کمک می کند تا آشپزخانه خود را به راحتی برای همیشه تمیز و به خوبی نگهداری کنید .دکوراسیون و کابینت آشپزخانه جدید

گالری عکس ایده های جدید و شگفت انگیز کابینت آشپزخانه 2023 :

WhatsApp us