این 23 ایده برای بار ، افزودنی عالی به هر آشپزخانه ای است

ایده طراحی بار آشپزخانه باز 2022

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
میز بار آشپزخانه
میز بار آشپزخانه

اگر به دنبال تغییر چیدمان صندلی خود هستید یا به مکان راحت تری برای کارهایتان اختصاص می دهید ، یک بار آشپزخانه می تواند راهی عالی برای انجام این کار باشد . و از آنجایی که هیچ باری بدون چند صندلی بار شیک کامل نمی شود ، یک بار آشپزخانه به شما این فرصت را می دهد که رنگ ، بافت یا طعم بصری را نیز به فضای خود بیاورید .

میز بار آشپزخانه
میز بار آشپزخانه

البته راه های مختلفی برای آوردن یک بار آشپزخانه به فضای شما وجود دارد . می‌توانید یک جزیره آشپزخانه اضافه کنید ، برخی از میزهایی را که از قبل دارید دوباره وارد چیدمان خود کنید . اما به یاد داشته باشید ، تا زمانی که چند جا برای نشستن دارید – و اتاقی برای خوردن یا نوشیدن – باید همه چیزهایی را که برای ایجاد یک بار آشپزخانه نیاز دارید ، داشته باشید .

به برخی از زیباترین کانتر‌های آشپزخانه که تا به حال دیده ‌ایم نگاهی بیندازید و از ایده‌ هایی که می توانید در فضای خود استفاده کنید الهام بگیرید . دفعه بعد که در آشپزخانه غذاخوری خود غذا می خورید – یا میزبان یک شب نوشیدنی در بار جدیدتان هستید ، خوشحال خواهید شد که این کار را انجام داده اید .

میز بار چوبی ، قیمت میز بار چوبی 1401 تهران ، میز بار مدرن و شیک ، میز بار چوبی درختی ، میز بار لاکچری ، میز بار برای منزل ، قیمت میز بار ایستاده ، ساخت میز بار چوبی ، ایده های جالب میز بار چوبی ، ساخت میز بار در تهران ، ساخت میز بار خانگی ، میز بار مدرن چوبی ، مدل میز بار مدرن ، میز بار جدید خرید و قیمت میزبار چوبی و سفارش ساخت در تهران بازار چوب ایران ، بهترین طراحی و ایده های میز بار 2022 اطلاعات درباره قیمت میز بار چوبی

01 از 23

پالتی را انتخاب کنید که شگفت انگیز باشد :

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

آشپزخانه ای با کابینت های آبی و صندلی های باری نارنجی

دکور LeClair :

بارهای آشپزخانه فرصتی برای لذت بردن از دکوراسیون شما فراهم می کند . آنها معمولاً از سه قطعه تشکیل شده اند – کانتر شما ، چهار پایه بار و نور بالای بار شما – بنابراین چندین عنصر مختلف برای بازی کردن و تغییر دارید .

می توانید بار خود را با رنگی غنی رنگ کنید و چهار پایه های بار را تکمیل کنید . یا می توانید از وسایل روشنایی برای معرفی یک رنگ به فضای خود استفاده کنید . گزینه ‌ها زیاد است ، پس با خیال راحت یک یا دو انتخابِ ریسکی کنید .

02 از 23

تن را با بک اسپلش خود تنظیم کنید :

آشپزخانه ‌ای پرجنب‌ و جوش با کاشی ‌کاری ‌های جسورانه

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

کابینت ‌های آشپزخانه بسیار کوتاه هستند و اولین چیزی که هر کسی با نگاه کردن به آشپزخانه شما می ‌بیند سینک ظرفشویی و پشت آن است . برای تنظیم رنگ بقیه فضای خود ، روی یک ترکیب پشتی و سینک که هم برای آشپزخانه و هم برای بار شما مناسب است ، سرمایه گذاری کنید .

به یاد داشته باشید ، همیشه می‌ توانید از چهار پایه ‌های بار استفاده کنید تا کمی به دکور خود جذابیت اضافه کنید .

03 از 23

بار قابل حمل خود را بیاورید :

یک آشپزخانه با یک جزیره آشپزخانه قابل حمل

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

بسیاری از آشپزخانه‌ ها بدون کانتر‌های داخلی ساخته می‌ شوند – به این معنی که اگر می ‌خواهید صندلی اضافی داشته باشید ، باید خودتان بسازید . خوشبختانه ، هزاران جزیره آشپزخانه فوق العاده برای سرمایه گذاری وجود دارد که دقیقاً این هدف را انجام می دهند .

یکی را که مناسب فضای شماست انتخاب کنید و آن را طوری رنگ کنید که با کابینت های شما مطابقت داشته باشد ، یا آن را همانطور که هست رها کنید و از تضاد زیبایی که ارائه می دهد استفاده کنید .

04 از 23

از قفسه بندی در معرض دید بیشترین استفاده را ببرید :

یک بار آشپزخانه باریک با قفسه های تبدیل به فضای ذخیره سازی

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما با قفسه‌ های باز پوشانده شده است ، به یاد داشته باشید که هر وسیله ‌ای که در آن قفسه ‌ها قرار می‌ دهید ، به طور موثری دکور می ‌شوند . از این حافظه داخلی برای ایجاد حس و حال در فضای خود استفاده کنید .

اگر می خواهید بار آشپزخانه شما واقعاً مانند یک بار باشد ، قفسه های خود را با لیوان های پایه دار ، بطری های نوشیدنی یا هر چیز دیگری که می خواهید بارتان سرو کند ، بچینید . بار انبار شده شما نه تنها زیبا به نظر می رسد ، بلکه برای مهمانی کوکتل بعدی شما آماده است .

05 از 23

بازی با چیدمان های مختلف صندلی :

آشپزخانه ای با کانتری که ردیفی از صندلی های چوبی دارد

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

بیشتر کانتر‌های مستطیلی با چهار پایه‌ هایی پوشانده شده ‌اند که در یک طرف کانتر قرار دارند . این امر به آزاد کردن فضای آشپزخانه کمک می کند و باعث می شود اتاق تعریف شده باشد . اما دلیلی وجود ندارد که صندلی خود را در آنجا قرار دهید .

بسته به نحوه چیدمان آشپزخانه شما ، قرار دادن سه ، چهار پایه در انتهای کانتر رو به روی هم می تواند منطقی باشد . بهترین چیدمان را برای فضای خود پیدا کنید و با آن همراه شوید .

06 از 23

خط بار خود را با کاشی سرگرم کننده :

یک آشپزخانه سفید به همراه بار ، با کاشی کاری جسورانه

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

بارهای آشپزخانه مکانی عالی برای کمی تفریح ​​هستند . یک حرکت محبوب این است که بار خود را با رنگی شلوغ رنگ کنید ، اما می توانید رویکردی کمتر مورد انتظار را در پیش بگیرید و در عوض آن را با کاشی های پررنگ بپوشانید و جسور به نظر برسید . می ‌توانید کاشی را با بک اسپلش خود مطابقت دهید یا یک مجموعه مکمل انتخاب کنید . در هر صورت ، شما درگیر طراحی تفاوت و خاص هستید .

07 از 23

ایجاد مرزهای پیشنهادی :

آشپزخانه ای با مفهوم باز با بار چوبی

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

اگر در حال تزیین فضایی با مفهوم باز هستید ، ممکن است بخواهید بین بار و اتاق ناهارخوری خود فاصله بصری ایجاد کنید . یکی از راه های عالی برای انجام این کار این است که کانتر خود را با بقیه آشپزخانه خود هماهنگ کنید و اجازه دهید اتاق غذاخوری شما کمی متفاوت به نظر برسد .

می ‌توانید از ستون ‌ها و دیگر سازه ‌ها برای ایجاد فضای بار خود استفاده کنید ، بدون اینکه واقعاً فضای خود را ببندید . به فضایی که با آن کار می کنید خوب و طولانی نگاه کنید و بگذارید الهام بخش انتخاب های طراحی شما باشد .

08 از 23

با رنگ بندی از آن لذت ببرید :

آشپزخانه ای با بار آبی و کابینت های آبی روشن

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

معمول است که بار خود را طوری رنگ کنید که با کابینت آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد . اما ، اگر می‌ خواهید چیزها را کمی تغییر دهید ، می‌ توانید آن ‌ها را با سایه ‌های کمی متفاوت از همان رنگ ، رنگ آمیزی کنید . رنگ آبی بار و کابینت آشپزخانه خود را به رنگ آبی روشن درآورید یا یک پالت تک رنگ متفاوت را انتخاب کنید .

به یاد داشته باشید که سایه تیره ‌تر وزن بصری بیشتری را نگه می ‌دارد ، بنابراین اگر از این رنگ بندی در یک ویژگی کوچک‌ تر مانند بار استفاده کنید ، فضای شما متعادل‌ تر خواهد بود .

09 از 23

روی صندلی بار پررنگ سرمایه گذاری کنید :

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

هیچ باری بدون تعداد انگشت شماری چهار پایه کامل نمی شود – و دلیلی هم وجود ندارد که نتوانید با آن ها ظاهر زیبایی نداشته باشید . صندلی های بار می توانند راهی عالی برای افزودن رنگ یا بافت به یک فضا باشند و مجموعه مناسب می تواند به شما کمک کند کل فضای خود را در کنار هم قرار دهید .

10 از 23

یک بار Overhang را در نظر بگیرید :

یک آشپزخانه سبز رنگ با کانتر‌ی برآمده

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

برخی از کانتر‌ها دارای برآمدگی‌ های داخلی هستند – میز پیشخوان فراتر از کانتر است و مکانی طبیعی برای ذخیره چند صندلی در اختیار شما قرار می ‌دهد . اگر صندلی بدون پشتی را انتخاب کرده اید ، این امر می تواند یک راه حل کارآمد در فضا باشد و همچنین می تواند غذا خوردن در بار شما را بسیار راحت تر کند .

11 از 23

کل فضای خود را در ذهن داشته باشید :

آشپزخانه ای با مفهوم باز با صندلی های بار و صندلی های اتاق غذاخوری هماهنگ

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

اگر بار شما به اتاق غذاخوری یا اتاق نشیمن منتهی می شود ، کل فضای خود را در نظر بگیرید . احتمالاً دوست دارید اتاق ‌هایتان متفاوت اما همچنان منسجم باشد . حفظ رنگ ها و نقوش بصری یکدست می تواند راهی عالی برای انجام این کار باشد .

صندلی های بار و صندلی های ناهارخوری را انتخاب کنید که شبیه به هم باشند اما خیلی همخوانی نداشته باشند و در نظر داشته باشید که پالت خود را در کل فضای خود تکرار کنید .

12 از 23

بازی با طرح بندی های مختلف :

آشپزخانه ای با بار توکار مورب

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

بسیاری از کانتر های آشپزخانه مستطیل شکل هستند – اما این بدان معنا نیست که مال شما باید این شکلی باشد . به فضایی که با آن کار می‌ کنید نگاهی بیندازید و چیدمانی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد . شاید آشپزخانه شما با یک بار مورب عالی به نظر برسد . اگر چنین است ، از آن استقبال کنید و بقیه فضای خود را با در نظر گرفتن این انتخاب طراحی کنید .

13 از 23

بار خود را برای تکمیل بک اسپلش خود رنگ کنید :

آشپزخانه ای با بار آبی و پشتی آبی روشن

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

شانس این است که اولین چیزهایی که یک نفر با نگاه کردن به آشپزخانه شما می بیند ، بک اسپلش و بار شما است . بنابراین منطقی است که برای هر دوی آنها تلاش کنید – و مطمئن شوید که با هم عالی به نظر می رسند . رنگ ‌هایی را انتخاب کنید که منطبق ، مکمل یا کنتراست باشند و مطمئن شوید که زوج رنگی که انتخاب کرده ‌اید ، مورد علاقه شما باشد .

14 از 23

از سازه های داخلی بهره ببرید :

آشپزخانه ای با بار مرمر در کنار ستون چوبی

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

ستون ‌های سازه ‌ای در معرض دید می ‌توانند یک زنگ خطر باشند . اما ، آنها همچنین می توانند راهی عالی برای جهت دهی به فضای شما باشند . به جای اینکه سعی کنید آنها را پنهان کنید یا از آنها منحرف شوید ، به این فکر کنید که آیا می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید یا خیر .

شاید ستون بتواند در امتداد انتهای بار شما قرار گیرد و یک مرز پیشنهادی در فضای شما ایجاد کند – مرزی که آشپزخانه شما را حتی بهتر به نظر می ‌رساند .

15 از 23

از گوشه های خود نهایت استفاده را ببرید :

یک بار آشپزخانه کوچک که در گوشه آشپزخانه کوچکی قرار گرفته است

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

اگر فضای کوچکی را تزئین می کنید ، خلاقیت به خرج دهید و به دنبال نقاطی باشید که می توانند چند کار را انجام دهند . آیا می توان پیشخوان آشپزخانه دور تا دور شما را به یک بار کوچک تبدیل کرد ؟ اگر چنین است ، می ‌توانید یک فضای ناهار خوری دنج برای فضای خود بسازید – بدون اینکه فضای زیادی را از بین ببرید .

16 از 23

بهار برای بیانیه سازی :

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

چراغ های آویز و کانتر های آشپزخانه به خوبی با هم جفت می شوند . چراغ های آویز علاوه بر این که به هدف عملی کمک می کند تا غذای خود را ببینید ، می تواند راهی عالی برای آرایش فضای شما باشد . آنها کنتراست یا یکپارچگی را اضافه می کنند که به فضای شما کمک می کند هماهنگی بیشتری داشته باشد .

17 از 23

قفسه ها را به فضای خود بیاورید :

یک آشپزخانه با چندین قفسه ذخیره سازی

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما کاملاً بدون قفسه است ، ممکن است منطقی باشد که چند قفسه از خودتان اضافه کنید . می ‌توانید این قفسه ‌ها را با وسایلی تزئین کنید که حال و هوای بار و آشپزخانه ‌تان را ایجاد ‌کند .

اگر عاشق سرگرمی هستید ، وسایل مورد علاقه خود را در قفسه های خود به نمایش بگذارید . و به یاد داشته باشید ، همیشه می توانید چیزهای ضروری خود را با چند پایه تزئینی مانند شمع و گیاهان کنار هم قرار دهید .

18 از 23

از نقاط کوچک تر دوری نکنید :

یک بار آشپزخانه کوچک که در یک آشپزخانه بزرگ تر قرار گرفته است

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

اگر فضایی برای یک بار کامل ندارید ، به این معنی نیست که باید آشپزخانه ای کاملاً بدون بار داشته باشید . یک بار دو نفره می تواند فوق العاده مفید باشد ، به خصوص اگر تنها دو نفر در فضای شما زندگی می کنند . به دنبال گوشه ‌های میز باشید که فضای کافی برای غذا خوردن را فراهم می ‌کنند و چند چهار پایه بار را زیر آن قرار دهید .

19 از 23

بازی با بافت :

آشپزخانه با بار مرمر

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

بسیاری از افراد کانتر ها و کابینت های آشپزخانه خود را با استفاده از رنگ های مکمل تزئین می کنند . اما  ، بازی با بافت می تواند به همان اندازه خوشحال کننده باشد . پیشخوان های آشپزخانه خود را در یک ماده بپوشانید و بار خود را با مواد دیگر بپوشانید . این روش به ویژه اگر کابینت های آشپزخانه شما دور کانتر شما بپیچد خوب عمل می کند و به وضوح نشان می دهد که هر دو بخشی از یک فضا هستند .

20 از 23

در مورد پایه های پررنگ ریسک کنید :

یک آشپزخانه کوچک غذاخوری با تلویزیون

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

پایه‌ های بیانیه ‌ای می‌ توانند حال و هوای فضای شما را ایجاد کنند ، و باید به دنبال پایه ‌ای باشید که لحنی را که می‌ خواهید ایجاد کنید ، ایجاد کند . اگر می‌ خواهید بار شما مانند یک فضای پاتوق باشد ، به طور جدی تلویزیون را روی دیوار خود نصب کنید .

این حرکت برای همه مناسب نخواهد بود – و احتمالاً فقط در یک آشپزخانه کوچک یا بار عمل می کند – اما اگر با فضای شما مناسب است ، ریسک کنید .

21 از 23

از قطعات منطبق برای منسجم نگه داشتن چیزها استفاده کنید :

آشپزخانه ای با جزیره آبی و بک اسپلش کاشی کاری شده مشکی

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

ایجاد کنتراست با کابینت آشپزخانه و بار می تواند بسیار سرگرم کننده باشد . اما در نهایت ، شما همچنان می خواهید فضای شما منسجم باشد . به دنبال راه ‌هایی باشید که این دو را با هم جمع کنید و وسایل آشپزخانه را که با صندلی بار شما مطابقت دارند جمع آوری کنید و آن ‌ها را در قفسه ‌های آشپزخانه ‌تان نشان دهید .

یک راه عالی برای انجام این کار این است که رنگ پشتی آشپزخانه خود را در چراغ های آویز بالای بار خود تکرار کنید . چندین راه مختلف برای دستیابی به انسجام وجود دارد – فقط مطمئن شوید که در پایان دکوراسیون فضای خود انسجام را در نظر داشته باشید .

22 از 23

فضایی مناسب برای رستوران بسازید :

یک بار آشپزخانه شیک که به نظر می رسد متعلق به یک رستوران است

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

اگر می ‌خواهید بار شما در سطح بعدی هم لوکس باشد ، به دنبال راه ‌هایی باشید که آن را مانند یک رستوران شیک نشان دهید . روی چراغ‌ های آویزی سرمایه ‌گذاری کنید که شبیه چیزهایی هستند که در یک هتل پیدا می ‌کنید ، یا قفسه‌ های خود را با بطری‌ های شیشه‌ ای مشابه بپوشانید .

اگر نمی ‌توانید فکر یک دکوراسیون بی ‌هدف را تحمل کنید ، همیشه می ‌توانید این بطری ‌ها را با شربت ‌های ساده خانگی پر کنید – که واقعاً به بار شما احساس زیبایی می ‌دهد .

23 از 23

روی کارهای پایانی خود سرمایه گذاری کنید :

یک آشپزخانه سفید با صندلی های باربری پررنگ و چراغ های آویز بزرگ

دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه
دکوراسیون چوبی بار آشپزخانه

بار شما ممکن است بیانگر شما باشد ، اما همه چیز در اطراف آن نیز مهم است . لحظه ای که باری را که دوست دارید پیدا کردید ، کار را رها نکنید . به دنبال صندلی های بار باشید که فضای شما را تکمیل می کنند و به دنبال وسایل روشنایی بگردید که کل آشپزخانه شما را به سطح بالاتری می رساند .

این عناصر نقش کلیدی در نحوه تجربه فضای خود از نظر واقعی و زیبایی شناسی ایفا می کنند و بنابراین ارزش تلاش بیشتری را دارند .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : بار چوبی آشپزخانه ، اوپن آشپزخانه

منبع : mydomaine.com


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us