62  ایده کانتر جزیره آشپزخانه که می توانید برای خانه خود انتخاب کنید

ایده جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه

آشپزخانه اغلب قلب خانه است . اینجا جایی است که شما و خانواده‌تان برای روزتان انرژی می ‌گیرید ، در طول تعطیلات خاطره‌ سازی می‌کنید ، دوستان و خانواده را سرگرم می ‌کنید ، و لحظات مهم زندگی را در طول دور هم‌ نشینی جشن می‌ گیرید .

در مرکز آشپزخانه کانتر جزیره آشپزخانه قرار دارد ، بخشی از اتاق که مکانی اضافی برای تهیه غذا ، پخت و پز ، جمع شدن برای وعده های غذایی معمولی یا استراحت ، خوردن قهوه و حتی فضای ذخیره سازی اضافی فراهم می کند . جدا از تمام کاربردهای عملی آن ، این کانتر جزیره همچنین می تواند به عنوان نقطه کانونی تزئینی اتاق عمل کند . ما ایده‌ های برتر کانتر جزیره آشپزخانه خود را از بزرگ تا کوچک و ساده تا بیش از حد بالا جمع ‌آوری کرده ‌ایم تا به طراحی آشپزخانه شما الهام بخشد .

     01 از 62

     کانتر جزیره واید پلانک وود

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره چوبی با رنگ مشکی به وضوح نقطه متضاد این آشپزخانه است که توسط امیلی هندرسون طراحی شده است . کابینت ها و کفپوش ها از چوب اصلاح شده و کانتر جزیره از تخته های حصاری آغشته به آبنوس ساخته شده بود . تخته های پهن کانتر جزیره به بافت و شخصیت می افزایند در حالی که رنگ مشکی همراه با کابینت ها و کفپوش های سبک تر ، حسی مدرن به اتاق می بخشد .

02 از 62

کانتر جزیره آشپزخانه سفید بدون درز

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره آشپزخانه شیک به طور یکپارچه در این آشپزخانه تمام سفید مینیمالیستی با خطوط تمیز جای می گیرد . چهارپایه های چوبی تیره طرح سفید را در هم می شکند و مکانی را برای خانواده فراهم می کند تا با هم از صبحانه لذت ببرند .

03 از 62

کانتر جزیره ای با شکل نامنظم

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر فضای آشپزخانه زیادی برای کار دارید ، چرا یک کانتر جزیره نامتقارن منحصر به فرد را انتخاب نکنید ؟ در اینجا ، Amy Leferink از Interior Impressions از این آشپزخانه جادار با یک کانتر جزیره زاویه دار بزرگ استفاده زیادی کرده است . بقایای نامنظم گرانیت ، سنگ مرمر و کوارتز اغلب با قیمتی با تخفیف عرضه می شوند که به طور بالقوه می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه کمک کند .

04 از 62

طراحی شیک سیاه و سفید

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

یک کانتر جزیره آشپزخانه به همان اندازه که شیک است می تواند کاربردی باشد . این کانتر جزیره سیاه و سفید شیک و سطح بالا همه چیزهایی را که نیاز دارید ، از سینک ظرفشویی با یک شیر آب برنجی آنتیک زیبا گرفته تا یک قفسه باز برای فضای ذخیره سازی اضافی ، دارد .

05 از 62

آشپزخانه مزرعه ای امروزی ، کانتر جزیره آشپزخانه آبی تیره

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این آشپزخانه بدون دردسر ، طراحی قدیمی را با جدید ترکیب می کند : صاحبان این خانه ، خانه پدربزرگ و مادربزرگ خود را خریدند و برخی از عناصر اصلی را حفظ کردند و در عین حال نکات مدرن را به آن اضافه کردند . آنها آشپزخانه را با یک چیدمان جدید باز کردند که کانتر جزیره آشپزخانه را نشان می دهد که با پوششی از رنگ آبی روشن به روز شده است که بلافاصله ظاهری تازه و جدید می دهد .

06 از 62

فرهنگ رنگ در یک آشپزخانه تمام سفید

کانتر جزیره آشپزخانه آبی در آشپزخانه سفید

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر طراحی آشپزخانه خنثی را ترجیح می دهید ، اما هنوز هم کمی رنگ می خواهید ، کانتر جزیره آشپزخانه یک راه عالی برای افزودن آن رنگ زیبا است . کانتر جزیره آشپزخانه اغلب قلب آشپزخانه است ، بنابراین رنگ آمیزی آن به رنگ روشن از کابینت یک راه آسان و مقرون به صرفه است که به آن کمک می کند تا از بقیه فضا متمایز شود .

07 از 62

کانتر جزیره آراسته یک کانتر جزیره آشپزخانه طرح دار آبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

رنگ تنها راهی نیست که می توانید به برجسته کردن کانتر جزیره آشپزخانه کمک کنید . در این نمونه ، Blue Copper Design کاشی های تزئینی برجسته را به یک طرف این کانتر جزیره آشپزخانه آبی اضافه کرده است که مقدار مناسب رنگ و جذابیت بصری را در کل خانه اضافه می کند .

08 از 62

یک کانتر جزیره خنثی با طراوت ، کانتر جزیره آشپزخانه تمام سفید

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

برای حفظ تم روشن و مطبوع این خانه ، این کانتر جزیره ناهار خوری خنثی دارای تخته های چوبی سبک و لبه های خمیده برای ظاهری ظریف و نرم است . بقیه وسایل نیز خنثی هستند تا حال و هوای شاد و تمیزی به فضا ببخشند .

09 از 62

زیبایی در صورتی ، کانتر جزیره آشپزخانه صورتی آدامسی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

مبلمان قدیمی را می توان با کمی ورق زدن به عنوان یک کانتر جزیره آشپزخانه موقت جان تازه ای بخشید . یک راه آسان برای دادن ظاهری جدید به مبلمان قدیمی استفاده از یک لایه رنگ شاد مانند این رنگ صورتی حبابی است که مکمل صندلی های سبز کلی است .

10 از 62

انباری موقت ، یک کانتر جزیره آشپزخانه آبی با قفسه بندی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما فاقد فضای انبار است ، یک کانتر جزیره آشپزخانه می تواند فرصت خوبی برای ایجاد یک انباری موقت برای نگهداری کالاهای خشک باشد . این طراحی آشپزخانه توسط Velinda Hellen طراحی شده است و دارای یک کانتر جزیره خیره کننده و جادار با قفسه بندی برای نگهداری ظروف کالاهای خشک است که معمولاً در انبار نگهداری می کنید . قرار دادن اقلام پر استفاده در این قسمت ، پخت و پز را سریع تر و راحت تر می کند و فضایی را در انبار برای وسایلی که در دست نیاز ندارید آزاد می کند .

11 از 62

هیجانات ساحلی آبی باحال

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

در این آشپزخانه با الهام از ساحل ، کانتر جزیره به طور یکپارچه با رنگ آبی روشن خود ترکیب می ‌شود که کاملاً با رنگ پشتی کاشی آبی روشن مطابقت دارد و در عین حال روی میز کوارتز سفید و صندلی ‌های بار حصیری را برجسته می ‌کند .

12 از 62

طراحی آشپزخانه دنج ، یک آشپزخانه کوچک و دنج

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

یک کانتر جزیره آشپزخانه می تواند فضای آماده سازی اضافی مورد نیاز را به خصوص در آشپزخانه های کوچک که در آن فضای حداقلی در کانتر دارید را فراهم کند . این آشپزخانه خانگی دارای یک کانتر جزیره آشپزخانه کوچک به سبک خانه های کشاورزی برای تهیه غذا و ناهار خوری دو نفره است . مبلمان بزرگ بافتنی و خز مصنوعی یک عامل دنج اضافی را به اتاق می بخشد .

13 از 62

طراحی الهام گرفته از ساحل ، یک آشپزخانه خنثی با یک چراغ آویز بزرگ

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

یک چراغ آویز بزرگ ، درست بالای این کانتر جزیره آشپزخانه بزرگ ، روشنایی زیادی را فراهم می ‌کند که دارای طراحی منحنی و الهام‌گرفته از ساحل در یک طرف آن است که با چهار پایه‌ های چوبی همسان احاطه شده است که صندلی کافی برای کل خانواده فراهم می‌ کند .

14 از 62

بالای نوار لبه ، آشپزخانه مشکی و چوبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این طراحی کانتر جزیره آشپزخانه که توسط Devon Grace Interiors طراحی شده است ، قطعه مقاومت در این آشپزخانه است که جسورانه و جدید است ، اما با تم سیاه و سفید همیشگی خود و پایه ‌های چوبی متمایز از کانتر و چهارپایه ‌های بلند ، دنج و دلپذیر است .

15 از 62

لبه منحنی ، یک کانتر جزیره آشپزخانه منحنی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره با سینک ، قفسه بندی برای نگهداری کتاب های آشپزی مورد علاقه ، و چهارپایه های چوبی کم ارتفاع برای خانواده در اطراف میز منحنی ، مرکز اصلی این آشپزخانه است .

16 از 62

یک کانتر جزیره و میز ناهار خوری

یک کانتر جزیره آشپزخانه با یک میز چوبی منحنی متصل شده است

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

برای متمایز کردن منطقه غذاخوری از ایستگاه آماده سازی و آشپزی ، این کانتر جزیره آشپزخانه دارای دو متریال مختلف روی میز است . میز منحنی چوبی فضایی را برای نشستن خانواده و لذت بردن از یک وعده غذایی با هم مشخص می کند در حالی که میز کوارتز دارای یک اجاق گاز شیشه ای و فضایی برای آماده سازی غذا است .

17 از 62

نقطه ای برای استراحت ، کانتر جزیره آشپزخانه با میز ناهارخوری

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره آشپزخانه دارای یک میز ناهار خوری در یک طرف و محل آماده سازی غذا در سمت دیگر است .  با این حال بهترین بخش کدام است ؟ این دستگاه دارای یک خنک کننده نوشیدنی و قفسه ذخیره سازی بطری های نوشیدنی است که آن را به مکانی عالی برای استراحت تبدیل می کند .

18 از 62

فضای اضافی روی میز ، یک کانتر جزیره آشپزخانه با نوار کشیده

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر کانتر جزیره آشپزخانه کوچکی دارید اما فضای بیشتری برای آماده سازی می خواهید ، می توانید به راحتی آن را با یک نوار چوبی ساده مانند این خانه در این آشپزخانه گسترش دهید . میله بالا را می توان برای تهیه غذا ، صبحانه سریع سر صبح ، یا مکانی برای یک گردهمایی کوچک استفاده کرد .

19 از 62

نقطه ای برای کل خانواده

یک کانتر جزیره آشپزخانه که شش نفر را در خود جای می دهد

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره آشپزخانه بلوط سفید بزرگ ، محور اصلی چیدمان خانه باز است زیرا به طور منسجم با اتاق های دیگر ادغام شده و کار می کند . اندازه بزرگ آن برای شش نفر جای می گیرد و هنوز فضای زیادی در سمت دیگر دارد .

20 از 62

مکانی اضافی برای تهیه غذا ، آشپزخانه ای با کابینت آبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

با بسیاری از عناصر جذاب در این آشپزخانه ، از کابینت آبی خیره کننده گرفته تا کفپوش کاشی سیاه و سفید ، کانتر جزیره در این آشپزخانه با چارچوب آهنی باز و رویه مرمر سفیدش ساده نگه داشته شده است . اگرچه طراحی ساده است ، اما به اندازه کافی همه کاره است تا فضای اضافی و ذخیره سازی با دسترسی آسان را در قفسه پایین برای نگهداری وسایل روزمره فراهم کند .

21 از 62

طلسم خانه مزرعه

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این آشپزخانه دارای عناصر خانه مزرعه از کف تا سقف ، از جمله هود چوبی و آجری است . اما کانتر جزیره جذاب آشپزخانه با جزئیات رویه کشتی و میز چوبی روستایی خود ، نشان می دهد .

22 از 62

کانتر جزیره با دیوار پایه منحنی

یک آشپزخانه کوچک با یک کانتر جزیره شیار دار

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

چیزی که زمانی فقط یک دیوار باربری بود که آشپزخانه را بسته بود ، به یک فضای اضافی روی میز تبدیل شده است . از آنجایی که دیوار یک دیوار پشتیبان است ، به عنوان یک طرح منحنی زیبا که یک ورودی خیره کننده به آشپزخانه ایجاد می کند ، جان تازه ای به آن بخشیده است .

23 از 62

کانتر جزیره ای با کابینت

یک کانتر جزیره آشپزخانه با کابینت

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

هر قسمت از این کانتر جزیره کاربردی است ، از قسمت آماده سازی بزرگ گرفته تا تمام کابینت و انباری کشو . حتی فضایی برای قرار دادن صندلی های بار وجود دارد تا فضای بیشتری در آشپزخانه وجود داشته باشد .

24 از 62

صبحانه دو نفره

یک کانتر جزیره کوچک آشپزخانه آبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

حتی یک کانتر جزیره کوچک آشپزخانه می تواند سبک و عملکرد زیادی داشته باشد . در این آشپزخانه که توسط کریستینا کیم طراحی شده است ، کانتر جزیره ساده و آبی به شخصیت و مکانی برای یک وعده غذایی دو نفره می ‌افزاید . وسایل روشنایی برنجی اضافی کانتر جزیره را هنگام استفاده روشن می کند .

25 از 62

یک آشپزخانه کوچک و در عین حال کاربردی

یک کانتر جزیره کوچک آشپزخانه سفید

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

چیزی که زمانی یک آشپزخانه کوچک و تاریک بود ، اکنون مکان مناسبی برای پختن غذا برای خانواده و مکانی برای سرگرمی خانواده و دوستان است . جسیکا نلسون دیزاینر این کانتر جزیره را در طراحی آشپزخانه گنجانده است تا مکانی برای غذاخوری یا نمایش پیش غذاها در مجالس صمیمی فراهم کند . طراحی باز در یک طرف به شما امکان می دهد صندلی ها را بخوابانید تا فضای آشپزخانه را به حداکثر برسانید .

26 از 62

کانتر جزیره ای برای نمایش

یک کانتر جزیره آشپزخانه بزرگ

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره ی بزرگ نه تنها قطعه ای شگفت انگیز برای آشپزخانه است ، بلکه در بقیه ی این خانه با ابعاد بزرگ خود متمایز است . پایه چوبی غنی و تیره ، کنتراست زیبایی را با میز کوارتز سفید ایجاد می کند ، در حالی که قفسه مکان مناسبی برای ذخیره کتاب های آشپزی برای وعده های غذایی آینده است .

27 از 62

انبوهی از کشوها ، یک کانتر جزیره آشپزخانه بزرگ با کشو

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر یک کانتر جزیره آشپزخانه بزرگ دارید نیازی به فضای کابینت زیادی ندارید . این کانتر جزیره بزرگ دارای فضای کشو زیادی برای نگهداری لوازم ضروری آشپزخانه است . کشوهای برنجی و چرمی پایه کاملی در این خانه مدرن به سبک اسپانیایی هستند .

28 از 62

نقطه ایده آل برای یک دفتر خانه ، کانتر جزیره آشپزخانه با پریز

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر در خانه کار می کنید ، کانتر جزیره آشپزخانه ممکن است تنها مکان برای یک دفتر خانه موقت باشد . این کانتر جزیره آشپزخانه همه چیزهایی را که برای انجام کارهایتان نیاز دارید ، از صندلی‌ های راحت گرفته تا پریز برای همه دستگاه‌ هایتان را دارد . ( به علاوه ، دسترسی آسان به غذا برای آن دسته از استراحت های میان وعده که بسیار مورد نیاز است را دارد . )

29 از 62

یک کانتر جزیره آشپزخانه بزرگ با یک خنک کننده نوشیدنی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

یک کانتر جزیره آشپزخانه با فضای زیادی برای نشیمن و میز یک رویا است ، اما چرا آن را ارتقا ندهید و یک خنک کننده نوشیدنی به ترکیب اضافه نکنید ؟ این کانتر جزیره خیره‌ کننده دارای یک خنک‌کننده نوشیدنی در انتهای آن است فوق العاده جذاب و خاص است ، بنابراین هر کسی که مسئول آشپزی است می ‌تواند به راحتی یک بطری را در حین تهیه غذا برای خانواده باز کند .

30 از 62

مکانی برای تهیه و طبخ غذا با یک کانتر جزیره آشپزخانه بزرگ

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

خانواده ای که عاشق آشپزی است باید آشپزخانه ای داشته باشد که همه نیازهای آنها را برآورده کند . این طراحی آشپزخانه عناصر طبیعی را با مینیمالیستی ترکیب می کند . روکش خاکستری در کانتر جزیره بزرگ با کابینت چوبی روشن تضاد زیبایی دارد . این کانتر جزیره دارای شش مشعل گاز ، یک سینی و تعداد زیادی صندلی است ، بنابراین تمام خانواده می توانند در صرف شام کمک کنند .

31 از 62

طراحی منسجم

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

برای اینکه این آشپزخانه احساس باز و مطبوع داشته باشد ، مشاور خانه هود فولادی ضد زنگ بالای کانتر جزیره آشپزخانه را با بلوط سفید جایگزین کرد تا با کانتر جزیره مطابقت داشته باشد و ظاهری زیباتر به فضا اضافه کند .

32 از 62

ترکیب رنگ خاکی در یک کانتر جزیره آشپزخانه چوبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

تمام عناصر این آشپزخانه از کابینت ناهماهنگ و در عین حال مکمل و روکش کانتر جزیره ای گرفته تا میز سنگ مرمر کارارا – ظاهری خاکی و از نظر بصری جذاب به آشپزخانه می بخشد . کانتر جزیره چوبی به آرامی با کفپوش چوبی خانه ترکیب می شود تا ظاهری طبیعی داشته باشد .

33 از 62

کانتر جزیره آشپزخانه چوبی یک کانتر جزیره آشپزخانه تخته چوبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره آشپزخانه مینیمالیستی ، ساخته شده با تخته های چوب بلوط طبیعی و میز سنگ مرمر گرد ، قطعه ای متمایز و کاربردی است و در عین حال با طراحی ساده و شیک بقیه آشپزخانه مطابقت دارد .

34 از 62

طراحی کاشی طرح دار و کاشی کانتر جزیره ای برای آشپزخانه طرح دار

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

بک اسپلش آشپزخانه تنها فرصت برای گنجاندن الگو در آشپزخانه نیست . این طرح آشپزخانه که توسط Blue Copper Design طراحی شده است ، دارای یک الگوی کاشی پرآذین در کانتر جزیره آشپزخانه است که در مرکز توجه قرار می گیرد . چهارپایه ‌های سبک چوب پنبه شرابی بدون اینکه چیز زیادی از کانتر جزیره طرح ‌دار دور کند ، عنصری جذاب را اضافه می‌ کند .

35 از 62

زیبایی در صورتی ، کانتر جزیره آشپزخانه کاشی مرمر صورتی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر قصد دارید یک کانتر جزیره آشپزخانه سفارشی اضافه کنید ، پس این طرح صدف شماست . چرا طرحی به رنگ مورد علاقه خود به کانتر جزیره اضافه نمی کنید ؟ در این نمونه ، خانه هاروی قسمت جلویی کانتر جزیره آشپزخانه خود را با کاشی مرمر صورتی رنگ پوشانده است تا ظاهری عجیب و غریب و درخشان داشته باشد .

36 از 62

میز پنج نفره ، یک کانتر جزیره آشپزخانه آبی با صندلی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره آشپزخانه بزرگ با صندلی پنج نفره برای یک خانواده بزرگ ضروری است . با ایجاد ایستگاه های کوچک برای تهیه غذا در امتداد فضای آماده سازی بزرگی که این کانتر جزیره فراهم می کند ، به راحتی می توانید تمام خانواده را درگیر پختن شام کنید . یک راه عالی برای پیوند در شب خانوادگی است !

37 از 62

طراحی کانتر جزیره گرد ، یک کانتر جزیره آشپزخانه گرد بزرگ

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

یک طرح گرد می تواند جریان بهتری در آشپزخانه ایجاد کند ، به خصوص اگر در خانه خود آشپزهای متعددی داشته باشید . این کانتر جزیره گرد به شما این امکان را می دهد که به راحتی از یک طرف آشپزخانه به سمت دیگر حرکت کنید و در عین حال ظاهری منحصر به فرد به فضا می بخشد .

38 از 62

جدا کردن دو فضا ، یک کانتر جزیره آشپزخانه چوبی بزرگ

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

دیوار در این خانه باز شده است تا جریان یکپارچه از یک اتاق به اتاق دیگر امکان پذیر باشد . کانتر جزیره بزرگ نه تنها در آشپزخانه کاربردی است ، بلکه روشی جذاب برای نمایش تیرهای باربری است که دو فضا را متمایز می کند و در عین حال امکان یک پلان طبقه باز را نیز فراهم می کند .

39 از 62

یک اضافه ساده ، یک کانتر جزیره کوچک آشپزخانه

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

یک کانتر جزیره آشپزخانه همیشه در مورد فضای بزرگ و انباری نیست . همچنین می‌ تواند یک افزودنی دنج برای آشپزخانه شما باشد که به شما مکانی برای لذت بردن از یک فنجان قهوه در صبح با یکی از عزیزانتان می‌ دهد یا حتی یک مکان اضافی برای نمایش گیاهان آپارتمانی برای ایجاد حسی خانگی به آشپزخانه است .

40 از 62

مریم گلی تسکین دهنده ، یک کانتر جزیره کوچک آشپزخانه سبز حکیم

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر به ظاهر تمیز و ساده یک طرح خنثی علاقه دارید ، اما می خواهید لمس ظریفی از رنگ داشته باشید ، سبز مریم گلی یک انتخاب رنگ عالی است . در این نمونه ، Becca Interiors یک کانتر جزیره آشپزخانه ساده و در عین حال کاربردی به رنگ مریم گلی برای ایجاد شور و نشاط در این آشپزخانه خنثی اضافه کرده است .

41 از 62

رنگ های آبی آرام بخش

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

یک کانتر جزیره فقط برای آشپزخانه در نظر گرفته نشده است . یک کانتر جزیره در یک بار خانگی مکانی را برای لذت بردن از یک برانچ شامپاین یا یک صبحانه خوشمزه فراهم می کند . انحناهای این کانتر جزیره بالدار آبی ملایم به قفسه ‌های دیواری برنجی و حصیری قوسی کشیده می ‌شوند تا ظاهری هماهنگ داشته باشند .

42 از 62

ایجاد مناطق کاری مختلف ، یک آشپزخانه بزرگ با تیرهای سقفی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

برای ایجاد مناطق کاری مختلف در آشپزخانه ، محدوده در انتهای این کانتر جزیره آشپزخانه قرار گرفت . این اجازه می دهد تا آماده سازی غذا ، پخت و پز و شستن ظروف فضای مخصوص به خود را داشته باشد تا جریان بهتری ایجاد کند ، بنابراین چندین نفر می توانند همزمان در آشپزخانه باشند .

43 از 62

شیار دار در تیل ، یک کانتر جزیره کوچک آشپزخانه سبز رنگ

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره کوچک اما قدرتمند آشپزخانه با پایه شیار دار سبز آبی و میز همسان ستاره آشپزخانه است . رنگ تیره و بد خلق در این آشپزخانه به خوبی کار می کند زیرا دارای پنجره های بزرگی است که نور طبیعی زیادی را به داخل می دهد .

44 از 62

یک لمس ظریف ، کانتر جزیره آشپزخانه با پایه کاشی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

نه تنها طرح کاشی های طرح دار در کانتر جزیره یک افزودنی خلاقانه است ، بلکه تمیز کردن کثیفی که ممکن است در طول زمان ایجاد شود ، بر روی این کانتر آسان تر است . در این آشپزخانه ، Finding Lovely از طراحی کاشی یک رستوران الهام گرفته است و کاشی کاری مشابهی را در طراحی کانتر جزیره آشپزخانه خود پیاده کرده است .

45 از 62

یک کانتر جزیره چند منظوره خیره کننده

کانتر جزیره آشپزخانه تراورتن

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره تراورتن شیک در این خانه مینیمالیستی کاربردهای متعددی دارد . نه تنها به عنوان کانتر جزیره ای برای تهیه غذا و یک بوفه بار عمل می کند ،  بلکه به عنوان بوفه اتاق ناهارخوری و مرکز خیره کننده این دو قسمت از خانه نیز عمل می کند .

46 از 62

دو کانتر جزیره بهتر از یک است ، یک آشپزخانه با دو کانتر جزیره

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

چه چیزی بهتر از یک کانتر جزیره آشپزخانه است ؟ این آشپزخانه که توسط Dan Rak طراحی شده است دارای دو کانتر جزیره آشپزخانه چوبی با میزهای مرمری است – هر دو به عنوان مکانی برای تهیه غذا عمل می کنند ، در حالی که یکی شامل صندلی برای صبحانه یا یک استراحت و نوشیدن قهوه است .

47 از 62

پایه های سبک صنعتی – یک آشپزخانه خنثی با دو کانتر جزیره

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این آشپزخانه الهام‌گرفته از طبیعت دارای نشانه ‌های ظریفی به سبک صنعتی با کانتر جزیره آشپزخانه با پایه ‌های فلزی و صندلی ‌های بار فلزی است که رنگ و بافت را به طراحی خنثی اضافه می‌ کند .

48 از 62

نگاهی باز و هوادار – آشپزخانه خنثی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

اگر یک آشپزخانه کوچک باشد ، یک کانتر جزیره می تواند آن را بیش از حد شلوغ کند . برای ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر بدون درهم ریختن این آشپزخانه دنج ، مشاور خانه یک کانتر جزیره سفارشی با قفسه های باز اضافه کرده است که به آشپزخانه اجازه می دهد همچنان باز و مطبوع باشد . ترکیبی از چوب بلوط سفید و پیشخوان سنگ تعادل کامل عناصر طبیعی را ایجاد می کند .

49 از 62

یک کانتر جزیره دو طبقه – یک کانتر جزیره آشپزخانه دو طبقه

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره دو طبقه ارتفاع مناسبی را برای هر منظور از کانتر جزیره آشپزخانه فراهم می کند . ارتفاع پایین ‌تر برای آماده ‌سازی غذا عالی است ، در حالی که سطح L شکل بالاتر برای نشستن روی صندلی‌ های بار و لذت بردن از یک وعده غذایی در ارتفاع مناسبی است .

50 از 62

مواد متضاد – یک آشپزخانه با یک کانتر جزیره آشپزخانه

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

کانتر جزیره در این آشپزخانه دنج تضاد زیبایی با کابینت سفید ایجاد می کند . انتهای کانتر جزیره دارای پایه چوبی است که محل غذا خوردن را از منطقه آماده سازی غذا جدا می کند .

51 از 62

کانتر جزیره سیاه کوچولو

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

تمام جزئیات مشکی براق در این آشپزخانه ، از درب انبار تا کابینت پایین و کانتر جزیره آشپزخانه ، فوراً با میز چوبی کانتر جزیره آشپزخانه گرم می شود .  بالشتک های میله ای روشن کنتراست قابل توجهی ایجاد می کنند و کابینت سفید را به فضا گره می زنند .

    52 از 62

    طراحی سنگ مرمر آبشار – کانتر جزیره آشپزخانه مرمری آبشاری

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

این کانتر جزیره آشپزخانه از نظر اندازه کوچک است اما به دلیل طراحی میز آبشاری بزرگ به نظر می رسد . این عنصر طراحی ، گوشه آشپزخانه را روشن می کند و در عین حال جزئیات منحصر به فردی را اضافه می کند . چهارپایه های فلزی طلایی جلوه ای جذاب به آشپزخانه می بخشد .

    53 از 62

   کلاسیک نگه داشتن آن – یک کانتر جزیره آشپزخانه چوبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

    عناصر چوب طبیعی در این آشپزخانه فورا فضا را گرم می کند ، از کانتر جزیره چوبی بزرگ گرفته تا تزئینات چوبی روی هود . صندلی های حصیری جلوه الهام گرفته از طبیعت این آشپزخانه را بهبود می بخشد در حالی که چراغ های آویز برنجی عتیقه بافت و رنگ را اضافه می کنند .

    54 از 62

    تاپ چوبی براق – یک کانتر جزیره آشپزخانه با میله چوبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

  یک نوار چوبی ، قسمت نشیمن را از قسمت آماده سازی غذا در این کانتر جزیره آشپزخانه شیک جدا می کند . رنگ های خاکی ظاهری مدرن و خنثی را به آشپزخانه طراحی شده توسط AE Designs می بخشد .

    55 از 62

    مبلمان تغییر کاربری – آشپزخانه با میز چوبی به عنوان کانتر جزیره

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

    اگر به آن فضای اضافی در آشپزخانه خود نیاز دارید ، اما بودجه کافی برای آن ندارید ، فراموش نکنید که به دنبال قطعات مبلمان قدیمی به صورت آنلاین یا در مراکز فروش باشید . حتی ساده ترین مبلمان را می توان به کانتر جزیره ای برای آشپزخانه تبدیل کرد .

    56 از 62

    پایه های گرم بافته شده

    آشپزخانه ای با کانتر جزیره سیاه و کابینت

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

 کابینت و کانتر جزیره آشپزخانه مشکی مات براق مدرن و ساده هستند اما با عناصر بافت طبیعی گرم شده اند . چهارپایه‌ های بافته شده و کف‌ پوش ‌های چوبی ، گرما و آرامش را به آشپزخانه می ‌بخشد که احساس جذابیت بیشتری به آشپزخانه می ‌دهد .

    57 از 62

    افزودنی عتیقه

    یک میز سفید به عنوان کانتر جزیره آشپزخانه

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

    مبلمان عتیقه یک گزینه عالی برای آشپزخانه موقت در صورت داشتن بودجه است . این میز آنتیک سفید رنگی زیبا به آن اضافه می ‌کند و در ارتفاعی عالی قرار دارد تا آماده ‌سازی غذا را آسان ‌تر کند .

    58 از 62

    طراحی دریایی

    یک کانتر جزیره آشپزخانه آبی روشن در یک آشپزخانه ساحلی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

    طراحی آشپزخانه که توسط Maite Granda طراحی شده است ، در این خانه ساحلی دارای چندین عنصر دریایی از مبلمان چوبی طبیعی تا نورپردازی آویز طناب در بالای کانتر جزیره آشپزخانه است . خود کانتر جزیره با تم دریایی با پالت رنگ آبی و سفید خود ترکیب می شود – رنگ هایی که معمولاً در طرح های الهام گرفته از ساحل می بینید .

    59 از 62

    ترکیب نارنگی و مس

    کانتر جزیره آشپزخانه نارنجی روشن

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

 ما نمی دانیم که در این آشپزخانه چه چیزی را بیشتر دوست داریم – روکش کاشی مسی که تضاد زیبایی با کابینت مشکی براق دارد یا کانتر جزیره آشپزخانه نارنجی پررنگ . در هر صورت ، همه چیز در این آشپزخانه حسی عالی به آشپزخانه می دهد .

    60 از 62

    روستایی و کاربردی

    یک کانتر جزیره آشپزخانه چوبی

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

 ساختن یک کانتر جزیره آشپزخانه تا زمانی که ضایعات چوب و مهارت های اولیه را داشته باشید ، ساده است . مزیت ایجاد خود این است که آن را با نیازهای شما مطابقت می دهد . این کانتر جزیره چوبی به سبک روستایی شامل یک قفسه پایین برای نگهداری و یک میله حوله برای نگه داشتن حوله های آشپزخانه است .

    61 از 62

    رفتن برای طلا – کاشی های شش ضلعی طلایی در یک کانتر جزیره آشپزخانه

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

    برای جلوه ‌ای چشمگیر ، کاشی‌ های شش‌ضلعی از جنس استنلس استیل طلایی و سفید در سرتاسر قسمت پشتی آشپزخانه نصب شد و به کانتر جزیره منتقل شد که با تزئینات چوبی و میز سنگ مرمر سفید برجسته شده است .

    62 از 62

    نورپردازی جشن

    یک کانتر جزیره آشپزخانه کوچک با نورپردازی در زیر

جزیره آشپزخانه
جزیره آشپزخانه

    برای افزودن زیبایی به کانتر جزیره آشپزخانه خود، _sumai_home_ یک سیستم روشنایی تغییر رنگ را برای روشن کردن زیر کانتر جزیره آشپزخانه خود نصب کرد . چراغ های چشمک زن برای روشن شدن در تمام طول سال عالی هستند ، اما به ویژه در تعطیلات ، یک حس جشن اضافی را اضافه می کنند .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : جزیره آشپزخانه ، طراحی اشپزخانه ، جزیره چوبی ، اوپن چوبی

منبع :thespruce.com

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون جزیره آشپزخانه :

WhatsApp us