میز چوبی و چهارپایه چوبی

میز تحریر تمام چوب کاج

گالری عکس میز و صندلی و چهارپایه چوبی :

برای مشاهده تصاویر با کیفیت میز و صندلی روی تصاویر اشاره کنید :صندلی و میز چوب کاج، یک انتخاب عالی برای آشپزخانه است. چوب کاج با طراوت و زیبایی طبیعت را به اتاق آشپزخانه می آورد. این نوع مبلمان، علاوه بر ظاهر زیبا، دارای خواص منحصر به فردی نیز هستند که به شما کمک می کنند در آشپزی و فعالیت های روزمره بسیار راحت و مطمئن باشید.

میز و صندلی چوب کاج روستیک
میز و صندلی چوب کاج روستیک

یکی از مزیت های صندلی و میز چوب کاج، سبک وزن آنها است. چوب کاج معمولاً تاچهار برابر سبک تر از جنس های دیگر است، بنابراین انتخاب کردن صندلی و میز چوبی برای آشپزخانه شما راحت و سهولت بیشتری دارد. این امر به شما اجازه می دهد که آنها را با آسانی جابجا کنید و به آشپزخانه خود تناسب دهید.

ساخت میز و صندلی ناهارخوری چوب کاج روسی ، طرح جدید سبک قدیمی
ساخت میز و صندلی ناهارخوری چوب کاج روسی ، طرح جدید سبک قدیمی

همچنین، چوب کاج یکی از مشتریان محبوب در مبلمان آشپزخانه است زیرا به دلیل مقاومت و پایداری فوق العاده آن برای آب و رطوبت بسیار مناسب است. در آشپزخانه، ما برای آشپزی و شستشوی ظروف از آب استفاده می کنیم و ممکن است که برخی از مایعات روی صندلی و میز بریزیم. با انتخاب صندلی و میز چوب کاج، نگران شدن از این نظر از بین می رود زیرا چوب کاج مقاوم در برابر آب و رطوبت است.

میز و صندلی چهار نفره چوب کاج
میز و صندلی چهار نفره چوب کاج

علاوه بر ظاهر زیبا و مقاومت در برابر آب، چوب کاج نیز معروف به مقاومت در برابر خراش و ساییدگی است. این به این معنی است که صندلی و میز چوبی شما همیشه به شکل اولیه خود باقی خواهد ماند و شما نیازی به تعمیر یا تعویض آنها نخواهید داشت.

میز و صندلی چوب کاج
میز و صندلی چوب کاج

با توجه به همه این مزیت ها، می توان گفت که صندلی و میز چوب کاج برای آشپزخانه یک انتخاب هوشمندانه است. آنها بهترین انتخاب برای آن دسته از افرادی هستند که به دنبال یک مبلمان است که هم ظاهر زیبا و شیکی داشته باشد و هم قابلیت استفاده طولانی مدت را داشته باشد. در نهایت، استفاده از میز و صندلی چوب کاج در آشپزخانه شما، احساسی طبیعی و آرامش بخش را برای خانه شما به ارمغان می آورد.


میز آشپزخانه و چهارپایه های سامورایی

سفارش اقای لیلازی

ساخت هنرکده فن و هنر

مصالح : ترکیب چوب و لایی راش و کاج

اتصالات : چفت و بست های قدیمی از نوع گوه و میخ چوبی

رنگ : سیلر و کیلر

میز و صندلی نهار خوری ، دکوراسیون چوبی آشپزخانه
میز و صندلی نهار خوری ، دکوراسیون چوبی آشپزخانه

چهارپایه چوبی 

ایده های خلاقانه در دکوراسیون چوبی 


مطالب مرتبط با موضوع میز و صندلی :

WhatsApp us