صندلی های لوکس و انتیک معروف به سبک لهستانی در هنرکده فن و هنر

صندلی لهستانی و کاربرد آن در دکوراسیون منزل

صندلی لهستانی

صندلی لهستانی

مبلمان: صندلی لهستانی، صندلی های چوبی ای هستند که در برخی اجزای آن ها چوب ها خم شده استفاده شده است، معمولا ارتفاع کم و کوتاهی دارند و بیشتر هم با میزهای چوبی ست می شوند.

صندلی لهستانی گونه‌ای صندلی چوبی است که در برخی اجزای آن چوب خم شده بکار رفته است. روش ساخت میز و صندلی به این روش را میشائل تونت در قرن نوزدهم ابداع کرد. چون نخستین بار یکی از مهاجران لهستانی این روش را در ایران بکار گرفت این صندلی در ایران به صندلی لهستانی معروف شد.

این صندلی ها برای اولین بار به وسیله مهاجران لهستانی در ایران استفاده شد و از همان موقع هم اسم صندلی لهستانی را به خود گرفت.

عمر و دوام این صندلی ها بسیار زیاد است، چرا که معمولا از چوب های متراکم ساخته می شوند. شاید هزینه زیادی که بابت این صندلی ها پرداخت می کنید شما را کمی نگران کند، اما مطمئن باشد این صندلی ها آن قدر برای شما کار خواهند کرد که از این کار ابدا پشیمان نخواهید شد.

البته این نکته را هم در نظر بگیرید که این صندلی ها را اگر به صورت دست دوم تهیه کنید قیمت تمام شده آن برای شما کمتر خواهد بود. خلاصه برای شما بگویم که هر کاری که بخواهید از دست این صندلی های لهستانی برمی آید .

هنرکده فن و هنر

منبع وبسایت چیدانه

گروه صنایع چوب و هنر ایران زمین طراح و سازنده انواع ساده و پیچیده صندلی تونت

صندلی تونت لهستانی

صندلی تونت لهستانی

صندلی تونت لهستانی

صندلی تونت لهستانی

صندلی تونت لهستانی

صندلی تونت لهستانی

 

WhatsApp us