طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن ، ساخت میز چوبی
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

میز وسط ایده آل باید به اندازه کافی بزرگ باشد که بتواند تنقلات را در خود جای دهد ، به اندازه کافی محکم باشد که بتواند کتاب ها یا حتی پاهای شما را نگه دارد و با دکور ترکیب شود .

فهرست مطالب

     مواردی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید .

     اندازه مهم است .

     به شکل میز فکر کنید .

     سبک شخصی خود را در نظر بگیرید .

     چگونه می خواهید از آن استفاده کنید .

     اطلاعات را در نظر بگیرید .

در قسمت نشیمن ، میز وسط بسیار مهم است ، زیرا مکانی را برای قرار دادن هر چیزی که در دست دارید ارائه می دهد و به عنوان محل استراحت برای غذاها و نوشیدنی های شما عمل می کند .

برای به دست آوردن طرح جدید چوبی ایده آل برای میز وسط اتاق نشیمن خود ، به مقاله ما که از بهترین ایده ها برای میزهای وسط چوبی جدید فهرست جالبی ساخته است ، نگاهی بیندازید .

اندازه مهم است :

امروزه میز وسط ساخته شده از چوب با پر کردن فضاها و فراهم کردن فضای کافی برای تحرک یا حتی کشش ساده پا ، سایر مبلمان در یک فضا به عنوان لنگر استفاده می شود . اگر صندلی بیشتری دارید ، می توانید دو یا چند نقطه مرکزی ایجاد کنید .

نمودار اندازه مفید برای میزهای مرکزی در زیر ارائه شده است :

     فاصله توصیه شده بین مرکز میز و هر مبلمان دیگری حداقل 45 سانتی متر است .

     میز نمی تواند بزرگ تر از دو سومِ بزرگ ترین فضای موجود در اتاق باشد . باید فضای کافی برای وسایل تزئینی و وسایل روزمره مانند لپ تاپ و لیوان قهوه داشته باشد .

     برای سهولت دسترسی ، میز باید در همان ارتفاع مبل باشد یا فقط چند سانتی متر پایین تر باشد .

به طرح فکر کنید :

مهم ترین شاخص طراحی میز شما شکل مبل شما خواهد بود .

     برای اطمینان از اینکه هر چیزی که روی آن قرار می گیرد ، مانند غذا ، حتی برای کسانی که در انتهای آن می نشینند قابل دسترسی است ، یک مبل یا سالن استراحت L شکل نیاز به طراحی مستطیلی شکل از میز وسط دارد .

     مانند مبل های کوچک تر که به شکل مربع هستند ، یک میز گرد یا مربع را می توان با آنها همراه کرد تا فضای موجود را به حداکثر برساند .

     اگر می خواهید از چینش استاندارد خطوط مستطیلی و مربعی دور شوید ، میزهای گرد یا بیضی را انتخاب کنید . عدم وجود خطوط واضح روی میز به شما این امکان را می دهد که ظروف خود را بعه راحتی روی آن بچینید .

سبک شخصی خود را در نظر بگیرید :

مطمئن ترین تصمیم این است که کالایی را انتخاب کنید که مکمل بافت ، رنگ و الگوی مواد استفاده شده در اتاق باشد زیرا میز ناهارخوری شما مرکز توجه خواهد بود .

به عنوان مثال ، یک اتاق نشیمن سنتی می تواند به راحتی یک طراحی چوبی زیبا و سنتی از میز مرکزی که نامتقارن است را به همراه داشته باشد . فضاهای مدرن اغلب دارای میزهای هندسی هستند .

در مرحله طراحی ، مقیاس نیز بسیار مهم است . در اتاق‌ های بزرگ با سقف ‌های بلند یا پنجره‌ های متعدد ، میزهای باشکوه با مبل‌ های خاص به خوبی به چشم می آیند و به لنگر انداختن اتاق کمک می ‌کنند . از طرف دیگر ، مناطق کوچک تر می توانند طرح های ظریف فلزی و شیشه ای را در خود جای دهند .

میزهای شیشه ای ظاهری عمقی ایجاد می کنند که باعث می شود کل طرح بزرگ تر و جادارتر از آنچه هست به نظر برسد . با یک فرش شیک در زیر ، می توان از آنها برای نشان دادن راحتی یک کاناپه محکم و راحت استفاده کرد .

چگونه می خواهید از آن استفاده کنید ؟

بسته به نوع فعالیتی که معمولاً در اطراف میز خود انجام می دهید ، می توانید آن را تغییر دهید . اگر اغلب میزبان هستید ، میزهایی با لبه‌ هایی انتخاب کنید که لبه لبه یا سطحی ناهموار دارند . بنابراین ، لازم نیست نگران ریختن غذا یا نوشیدنی باشید .

اگر فضای زیادی ندارید ، می توانید یک میز وسط چوبی را انتخاب کنید که دارای قسمت پایین تر و کشوهای ذخیره سازی باشد . هر چیزی را در اینجا قرار دهید ، از جمله مجلات ، تخته بازی ، لوازم التحریر ، دستمال سفره ، زیر لیوانی ، کنترل از راه دور و غیره .

اطلاعات را در نظر بگیرید :

میزهای مرکزی جایی هستند که اکثر کارها انجام می شود ، بنابراین باید محکم باشند . تخته فیبر با چگالی متوسط یک جایگزین تا حدی قوی برای چوب پرکاربرد و ارزان قیمت (MDF) است .

علاوه بر این ، میزهای قهوه با فریم های فلزی و شیشه سکوریت ساخته می شوند . آنها راحت تر تمیز می شوند و حجم کمتری نسبت به چوب دارند . انتخاب های خوب شامل لوسیت ، مرمر و اکریلیک است . سهولت نگهداری و دوام مواد مهمترین عواملی است که باید در نظر گرفته شود .

باید بدانید که استفاده از این پنج معیار ساده به شما کمک می ‌کند تا یک میز با طراحی جدید چوبی را انتخاب کنید که کاملاً سبک باشد و فضای موجود شما را تکمیل کند .

جدیدترین طرح های چوبی جدید میز وسط

میزهای وسط چوبی مدرن

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

فرم های مکعبی یا مستطیلی با خطوط تمیز و مدرن طراحی میز وسط چوبی مدرن را تشکیل می دهند . با کمک آن می توانید ظاهر ایده آل آینده نگر را بدست آورید . مبلمان اطراف روشن یا تیره بودن رنگ ها را مشخص می کند .

میزهای وسط چوبی با مبلمان

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

به دلیل دوام بالای چوب ، مبلمان چوبی بسیار محبوب هستند . هر دو میز وسط معمولی و امروزی می توانند از چوب ساخته شوند . میزهای چوبی مدرن در طیف وسیعی از طرح ها عرضه می شوند .

محیط چوبی خانه مزرعه

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

میز وسط چوبی به سبک روستیک در خانه های مزرعه ، کلبه های گردشی ، ویلاهای آخر هفته و غیره به خوبی کار می کند . این میز از یک قسمت وارونه تشکیل شده است که تخته چوبی را بالای آن حمل می کند .

میز وسط چوبی سلطنتی

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

ارزشی که عتیقه ها به خانه ها می دهند چیزی است که بسیاری از مردم از جمع آوری و نمایش آن لذت می برند . آنها می توانند به محل زندگی شما ظاهری سلطنتی ببخشند و در عین حال ریشه های تاریخی را با این طرح میز چوبی برجسته کنند .

میز وسط چوبی هوشمند

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

طراحی هوشمند میز وسط چوبی در اتاق های نشیمن کوچک به خوبی کار می کند . برای کتاب ‌ها ، گلدان ‌ها و سایر اقلام ، دارای قسمت های ذخیره ‌سازی اضافی است . چنین میزهایی از مواد سبک وزن ساخته شده اند و ظاهری ظریف و نازک دارند .

طراحی میز وسط چوبی با الهام از طبیعت

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

از مواد طبیعی مانند بامبو برای ساخت یک میز چوبی با سبک الهام گرفته از طبیعت استفاده می شود . حس طبیعی تری به خانه می دهد و با اثاثیه ابتدایی مجاور زیبا به نظر می رسد .

میزهای چوبی با روکش آینه ای عارفانه

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

یک میز وسط آینه ای ، شکوهی را که در خانه های ییلاقی و هتل های پنج ستاره می بینید ، به نمایش می گذارد و به فضای نشیمن ظاهری براق می بخشد .

حکاکی روی میز چوبی

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

چنین مجسمه های چوبی و جزئیات دقیق ، توجه بسیاری از مردم را برانگیخته است . این طرح از میز وسط برای خیلی از مشتریان ایده آل است و به فضای نشیمن حس هنری می بخشد .

میز با مرکز ورود به سیستم

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

یک کنده چوب با رویه شیشه ای معمولاً طراحی میز وسط چوب را تشکیل می دهد . نه تنها جذاب است ، بلکه به اندازه کافی محکم است تا از اجسام بزرگ پشتیبانی کند .

طراحی چند جعبه چوبی

طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن

همه می خواهند از هر سانتی متر مربع از فضای موجود در خانه های شهری نهایت استفاده را ببرند . چنین مصرف کنندگان و خانه هایی برای طراحی میز وسط چوبی ایده آل هستند . چهار جعبه چوبی این سازه را تشکیل می ‌دهند که ممکن است در صورت نیاز تقسیم شده و در مواقعی که میهمانان بیشتری وجود دارد ، به عنوان صندلی اضافی استفاده شود . در نتیجه ، طراحی هم از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و هم مفید است .

سوالات متداول

چه نوع کاری روی میز وسط چوبی بهتر عمل می کند ؟

روکش هایی که صاف و طبیعی هستند ، مانند چوب ماهون ، چوب ساج ، گردو ، عسل و غیره . این روکش ها به طرح های میز وسط چوب یا میز چای ، ظاهری دوست داشتنی و بدون خش و ظاهری مجلل می بخشند .

چرا یک میز وسط چوبی را ترجیح می دهید ؟

میزهای وسط چوبی گنجینه زندگی هستند زیرا جاودانه هستند و هرگز از مد نمی افتند . به منظور ارائه بهترین کاربرد در محل زندگی شما یا هر جای دیگر ، دارای روکش جذاب و بافتی محکم است .

کلمات کلیدی : میز ، میز وسط ، چوب

نویسنده : نیلوفر پاکزاد

منبع :

https://housing.com/news/modern-wooden-new-design-of-center-table/

مطالب مرتبط با موضوع میز چوبی :

 • طراحی میز تحریر مدرن برای فضاهای اداری کاربردی و فوق العاده
  مهمترین عنصر در یک دفتر کار ، میز است . میز تحریر مدرن تقریباً برای هر فضای اداری ، چه بخشی از یک خانه دنج یا یک دفتر مرکزی شرکت بزرگ ، صدق می کند . میز یک انتخاب شخصی است
 • میز اداری چوبی با رویه تمام چوب ، میز اداری لوکس
  ساخت میز اداری چوبی لوکس ،میز اداری یکی از موارد مهم در دفتر است . هنگامی که یک میز اداری لوکس راه اندازی می کنید ، تأثیر خوبی بر مشتریان و کارکنان شما می گذارد .
 • طرح های جدید میز وسط چوبی مدرن
  میز وسط ایده آل باید به اندازه کافی بزرگ باشد که بتواند تنقلات را در خود جای دهد ، به اندازه کافی محکم باشد که بتواند کتاب ها یا حتی پاهای شما را نگه دارد و با دکور ترکیب شود .
 • انواع میز باغچه برای فضای باز
  در مورد تنظیمات صندلی میز و کاناپه که به طور خاص برای استفاده در باغ و سایر مکان های بیرونی ایجاد شده اند ، گزینه های بسیار متنوعی برای انتخاب دارید .
 • میز وسط چوبی
  انواع مختلفی از میزهای وسط از جمله ست های 4 تکه ، مدرن و سبک های دیگر در بازار وجود دارد که می تواند نظر شما را به خود جلب کند . هنگامی که شما به عنوان یک مشتری قصد خرید دارید ، ممکن است با این مسئله روبرو شوید که چگونه تفاوت های میز وسط را می توانید تشخیص دهید .
 • قیمت و طرح میز چوبی کناری
  با افزایش استفاده از انواع مبل و کاناپه ، میزهای کناری چوبی ، استیل و شیشه ای ، انواع و طرح ها و قیمت های متنوع آنها در بازارهای جهانی محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، زیرا در دنیای مدرن یکی از اصلی ترین وسایل دکوراسیون هستند .

گالری عکس میز وسط :

با تشکر از توجه شما

WhatsApp us