با مبلمان و کاناپه راحتی مدل پولوم بیشتر آشنا شوید

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

مبلمان و کاناپه پولوم

پولوم نام یک مدل مبل یا کاناپه راحتی با طراحی کاملا جدید و خلاقانه است که نمونه آن را حداقل در خانه های ایرانی کمتر دیده ایم. پولوم تندیس طراحی برتر در گروه مبلمان های نشیمن را از جشنواره طراحی دکوراسیون اله (2012) در شهر میلان دریافت کرد. رونان و اروان دو برادر طراح و خلاق در زمینه مبلمان و طراحی دکوراسیون هستند که پولوم را ابداع و طراحی کردند و از صدقه سر آن افتخارات زیادی کسب کرده اند.

پولوم نشیمنی کاملا راحت و طبی دارد و این نشیمن دلپذیر را مدیون پارچه رومبلی استرچ حفره دار و فوم های انعطاف پذیری است که در دل آن جای داده شده است. این خصوصیت باعث شده تا این کاناپه دوست داشتنی یک گزینه مناسب هم برای نشیمن و هم برای دراز کشیدن و استراحت های روزانه کوتاه باشد.

پولوم از نظر فضای نشیمن طراحی کاملا نامتقارنی دارد که کسانی که تجربه نشستن روی آن را دارند می توانند احساس کنند. پشتی سمت راست این مبل راحتی کمی کشیده تر از پشتی سمت چپ است. این موضوع در مورد عمق بخش نشیمن هم صادق است عمق سمت راست مبل بیشتر از سمت چپ است. این طراحی نامتقارن باعث میشود تا اشخاص با فیزیک های بدنی مختلف برای نشستن روی پولوم مشکلی نداشته باشند. البته این تفاوت آنقدرها زیاد نیست که به چشم بیاید ولی هنگام نشستن روی کاناپه این تفاوت ها خود را نمایان می کنند.

پولوم را بواسطه داشتن تنه و پایه های یک تکه در کنار رویه لمسه کاری شده و طراحی مینیمالیستی که دارد می توان در گروه مبلمان های مدرن و امروزی قرار داد. این مدل کاناپه چهار نفره در حال حاضر با قیمت حدودی 170 پوند در بازارهای اروپایی عرضه می شود که برای مبلمانی با این متریال و طراحی قیمت منصفانه ای به نظر می آید.

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

کاناپه راحتی مدرن

http://www.persianv.com

WhatsApp us