بهترین زمان برای خرید مبلمان

بهترین زمان برای خرید مبلمان

 

وسایل مختلف زمانی که برای اولین بار وارد بازار می شوند دارای بالاترین سطح قیمت هستند و زمانی که یک دوره از حضور آن ها در بازار می گذرد، با افت قیمت مواجه می شوند و جای خود را به مدل های جدید می دهند. هر وسیله ای دارای خصوصیات قیمتی خاص خود است و در زمانی خاص دارای افت قیمت می شوند. برای مثال کامپیوترها معمولا در ماه شهریور و دی افت قیمت دارند، تلفن های همراه نیز معمولا یک سال پس از تولید و ورود به بازار دچار افت قیمت می شوند، خودرو معمولا با اتمام هر سال و بالا رفتن شماره مدل از قیمتش کاسته می شود.

چنین اطلاعاتی می تواند کمک زیادی به شما کند تا بتوانید تشخیص دهید بهترین زمان خرید هر وسیله ای چه زمانی است. این موضوع در خصوص مبلمان و اثاثیه منزل نیز از ضرورت بسیار زیادی برخوردار است.

بهترین زمان برای خرید مبلمان

بهترین زمان برای خرید مبلمان

در خصوص تمام وسایل خانه، انواع مختلف و متنوعی در بازار وجود دارد. در زمان خرید باید به ضرورت وجود وسایل مختلف توجه کنید.

بهترین زمان برای خرید مبلمان

بهترین زمان برای خرید مبلمان

توصیه های ما   به شرح زیر می باشد:

وسایل اتاق غذاخوری : بهترین زمان برای خرید و تعویض وسایل اتاق غذاخوری روزهای نزدیک به تعطیلات است. زیرا با شروع تعطیلات خصوصا اگر تمایل داشته باشید ایام تعطیل را در خانه خود سپری کنید، قطعا چند روزی را میزبان مهمانان خواهید بود. بنابراین اگر قصد تعویض و خرید وسایل اتاق غذاخوری را دارید قبل از رسیدن تعطیلات اقدام کنید.

وسایل اتاق خواب : زمان خاص و مشخصی برای خرید و تعویض وسایل اتاق خواب وجود ندارد. هر زمان که احساس کردید وسایل اتاق خواب شما راحت نیست و با آن ها احساس ناراحتی می کنید، بنابراین زمان تعویض آن ها فرا رسیده است. البته اگر موقعیت خوبی پیش آمد و به فروش فوق العاده فروشگاهی برخوردید، می توانید کمی زودتر نیز این کار را انجام دهید و با قیمتی مناسب وسایل را خریداری کنید.

وسایل اتاق نشیمن : درست مثل وسایل اتاق غذا خوری ، قبل از فرا رسیدن تعطیلات بهترین زمان برای خرید وسایل اتاق نشیمن است.

اتاق کار : با فرارسیدن سال نو شاید لازم باشد تعدادی از وسایل موجود در اتاق کار خود را تعویض کنید تا جلوه دکوراسیون آن نیز مانند سال نو متحول شود. برخی از وسایل از قبیل صندلی نیز تنها تا زمانی که راحت هستند باید استفاده شوند و به محض اینکه دیگر هنگام استفاده از آن احساس راحتی نکردید باید آن را تعویض کنید.

تشک تخت و ملحفه ها : بهترین زمان برای تعویض و خرید تشک تخت اوایل ماه فروردین و ابتدای فصل پاییز است. ملحفه ها ی جدید و نو را نیز باید در فروردین و مهر خریداری کنید و آنها را با ملحفه های استفاده شده تعویض نمایید.

فراموش نکنید که در سال روزهایی وجود دارد که فروشگاهها جنس های خود را حراج زده و محصولات خود را به صورت فروش فوق العاده به فروش می رسانند. این روزها نیز زمان های مناسبی برای خرید وسایل مختلف هستند زیرا می توانید وسایل را با قیمتی مناسب تر از دیگر روزهای سال خریداری نمایید. بنابراین کاملا هوشیار باشید و به یاد داشته باشید که همیشه گران خریدن نشانه ایده آل بودن خرید نیست.

http://www.aftabir.com/