نیمکت و دکوراسیون خارجی رستوران و فست فود

زمانی یک رستوران نظر ما را به خود جلب میکند که سه ایتم مهم در آن دیده شود »  1 – غذای خوب  2 . فضای دلپذیر  3 .خلاقیت

برای متفاوت بودن باید ایده و خلاقیت داشت و یا کار خود را به یک کاردان بسپرید .( هنرکده فن و هنر )

اولین سوال : برای جذب مشتری یک رستوران یا یک فست فود باید چگونه باشد ؟

نکات و جزئیات بسیاری برای موفقیت یک رستوران یا کافی شاپ ها وجود دارد که یکی از انها دیزاین داخلی و معماری محیط است .

در این صفحه میخواهیم چند فضای عالی را ببینیم که میتوانیم از آن ایده بگیریم و ببینیم طراح چه عواملی را مهم دانسته .

گروه فن و هنر ایران زمین

1- ایجاد فضایی ارام و دنج  : برای ایجاد این حس میتوانید از خطوط عمودی و لمبه های باریک با رنگ آرام بخش آبی یا سبز آبی استفاده کنید . به  تصویر زیر دقت کنید

با هدف ایجاد یک فضای داخلی گاه به گاه و راحت، رستوران کیوسک در هلسینکی در قالب طرح با تاج پوشش گسترده توسط شهرستان معمار بودگونار TAUCHER، و اغلب از ویژگی های فضای داخلی چوبی و قاب ساخته شده از تکههای باریک.

RIEBENBAUER طراحی استودیو در WIEN توسعه یافته است خوش آمدید ردبول ، از جمله کافه. مفهوم این پروژه بود به استفاده از چوب جامد طبیعی در حالت خالص تر آن و البته نوع رقص نشاط اور کت ایستاده از WEWOOD یکی از قطعات انتخاب شده به عنوان بخشی از این پروژه بود.

استودیو پیاز داخلی برای طراحی خوردن برنج و رشته فرنگی ، یک رستوران واقع در بانکوک که با استفاده از خاکستر چوب جامد و تخته سه لا به ایجاد یک فضای داخلی تک رنگ.

این استودیو ژاپنی NINKIPEN داخل کافه ITO-BIYORI با استفاده از انواع مواد برای ایجاد یک فضای ساده و گرم با درختان کوچک در حال رشد در داخل طراحی کرده است.

واقع در پاریس، تیری د دره تنگ و باریک قهوه خانه الهام در خانه های سنتی چای از چین با مبلمان چوبی معاصر از WEWOOD .

دفتر چک   IO استودیو ایجاد کرده است یک داخلی مدرن برای این نوار سنتی در نزدیکی پراگ – RADEGAST. فضای داخلی آن نشان دهنده صداقت صنعتگری با نماد غنی و اشاره به مهمان نوازی چک کلاسیک، تبدیل به یک مفهوم معماری معاصر است.

OOZN طراحی کافه کاورنو ایجاد کرده است در جاکارتا – شش درجه کافه  با استفاده از اسلاید، تخته و الوار موج دار در اطراف دیوار و سقف را به یک کافی نت به یاد ماندنی و دنج.
ماده توسط لیلیانا فریرا

2 –

طراحی,دکوراسیون چوبی,داخلی,کافی شاپ,رستوران,مدرن,سنتی,ایده ، دکوراسیون داخلی کافی شاپ ایرانی ، دکوراسیون کافی شاپ کوچک ، دکوراسیون کافی شاپ مدرن ، اصول طراحی کافی شاپ ، دکوراسیون کافی شاپ سنتی ، عکس کافی شاپ های تهران ، نمای بیرونی کافی شاپ ، طراحی پلان کافی شاپ

 

WhatsApp us