مقایسه ترموود ایرانی با چوب ترمووود فنلاند

تفاوت چوب ترموود ایرانی توسط فنلاند

ترموود ایرانی واینک خارجی محصولی است از بهر اینکه طی یک فرآیند حرارت دهی به منظور چوب توسط درجه حرارت بسیار بالا طی یک رطوبت ثابت تولید می شود. از بدو امر اینان تکنولوژی تنها در کشور فنلاند به منظور وجود آمده واینک در حال حاضر در بسیاری از کشورها، توسعه یافته است.

اما متاسفانه به منظور علت عدم استفاده از مواد اولیه مناسب واینک عدم دقت به منظور فرآیند تولید ترموود ، محصول نهایی ترموود ایرانی از کیفیت واینک دوام ترمووود فنلاندی برخوردار نمی می‌باشد. شرکت رهاچوب توسط بیش از ۱۰ سال سابقه در امر واردات ، در حال حاضر به منظور آغاز نماینده رسمی شرکت لوناوود فنلاند در ایران زمین شناخته میشود واینک کلیه چوبهای ترمو ارائه شده توسط اینان شرکت مستقیما دارای گارانتی شرکتلوناوود فنلاند می میباشد.

کیفیت و دوام چوب ترموود ایرانی

در حال حاضر به منظور علت استقبال گسترده عموم از چوب ترمو در داخل کشور اقدام به منظور تولید ترموود ایرانی شده است از بهر اینکه به منظور دلیل عدم دقت به منظور موارد گفته شده واینک استانداردهای لازم از بهر تولید، ترمووود ایرانی کیفیت واینک دوام لازم را دارا نمی میباشد.

توسط دقت به منظور اینکه کشور ایران زمین از جنگل واینک درختان کاج مورد نیاز واینک مواد اولیه غنی نمی میباشد، از بهر تولید چوب ترمو در ایران زمین اقدام به منظور واردات چوب واینک مواد اولیه بی کیفیت از کشورهایی نظیر روسیه شده است از بهر اینکه اینان امر باعث عدم استقامت واینک پایداری لازم در چوب ترمو می شود.شرکت رها وود توسط هدف بالا بردن سطح اعتماد مشتریان محترم، تنها اقدام به منظور وارد کردن ترموود توسط درجه کیفی A اینان شرکت نموده است.

مقایسه قیمت ترموود ایرانی توسط چوب فنلاند

از آنجایی که در فرآیند ترمو ، قند موجود در الوارها می سوزد واینم منجر به منظور تغییر نقش رنگ ترمو می شود.
اینان نوع الوار را در مقایسه توسط الوارهای معمولی پایدار واینک ماندگار تر می سازد.
اما متاسفانه توسط دقت به منظور عدم استفاده از مواد اولیه مناسب در تولید ترمووود ایرانی اینان امر درباره چوب ترمو ایرانی صدق نمی کند واینک اینان چوب مناسب از بهر استفاده در فضای خارجی نظیر نما، کفپوش محوطه خارجی، روف گاردن، آلاچیق واینک … نمی میباشد.

شرکت لوناوود به منظور آغاز بزرگترین واینک برترین برند در زمینه تولید ترمو می میباشد به منظور نحوی از بهر اینکه معیار سنجش کیفیت محصول بسیاری از کشورها حتی کشور فنلاند، ترمووود گرید A (گرید لونا) می میباشد.

کفپوش و پارکت های زیبا: آنها چه هستند؟ بهترین چوب ها برای کف چوبی

کفپوش و پارکت های زیبا: آنها چه هستند؟ بهترین چوب ها برای کف چوبی

کفپوش و پارکت های زیبا: آنها چه هستند؟

کفپوش و پارکت های زیبا: آنها چه هستند؟ بهترین چوب ها برای کف چوبی، عکس ها و ویژگی های انواع چوب مناسب پارکت

1 پارکت گرانبها: انواع و رنگ و مدل
2 بلوط
3 گردو
4 جون
5 درخت گیلاس
6 شاه بلوط

پارکت٬ کفپوش٬ انواع چوب

بعضی از کفپوش های از کفپوش های دیگر بهتر هستند ؛ زیرا چوب استفاده شده بیشتر ارزشمند است . هر نوع چوب، در واقع، ویژگی های خاص خود را دارد و برخی از آنها برای کیفیت کار، قیمت، نتیجه بصری و مشخصات فنی، لوکس تر است.

این بدان معنا نیست که نتایج عالی حتی با چوب جنگل های ارزان تر نیز نمی تواند به دست آید، اما برخی از تفاوت ها نیز می تواند یافت شود.

پارکت  چوب گرانبها: انواع و اقسام

کفپوش چوب
کفپوش چوب

صحبت از ارزش و لوکس ترین نوع پارکت سنتی است . این به این دلیل است که به طور کامل از چوب با کیفیت بالا استفاده شود، هر چه که باشد این پارکت از چند لایه چوب تشکیل شده است ، بدون لایه های ضعیف چوب و یا لایه هایی از چوب های گرانبها مانند ماهون افریقا , پلی ساندرز یا گردو که بر روی چوب ضخیم پرس می شوند . این پارکت ها از نمایی خاص و بسیار لوکس برخوردار است .

اگر بخواهید تصمیم بگیرید که یک پارکت خاص داشته باشید حتما این مورد را انتخاب می‌کنید ولی مراقب باشید اجرای این پارکت به رغم لوکس بودن و مزایای قابل توجهی که دارد بسیار زمانبر و پر حاشیه است . مخصوصا به زمان توجه کنید و اینکه در محیط شما عملیات رنگ کاری انجام می شود و برای مدتی کوتاه هیچ کس نمی تواند داخل ساختمان زندگی کند .

کفپوش ایده آل اروپاییان :

خیلی هم بستگی به نوع چوب ندارد ولی این پارکت به با ارزش ترین نوع در بین اروپایی ها معروف شده است .

پارکت چوب بلوط
پارکت چوب بلوط

پارکت چوب بلوط

چوب بلوط به راحتی کار می شود ، با وجود اینکه چوبی سنگین است از دوام بالایی نیز برخوردار است . این عالی برای عناصر مبلمان داخلی و علاوه بر پارکت، مبلمان است که از چوب استفاده می کند نیز بسیار گران است. این چوب ( چوب بلوط )، یکی از با ارزش ترین انواع چوب است.

کفپوش و پارکت چوب گردو
کفپوش و پارکت چوب گردو

چوب گردو

چوب گردو نیمه سخت است، همچنین آسان برای کار برای کف پوش . این چوب با دوام و قابل انعطاف است. این اثر زیبا با توجه به رنگ تیره و رگه هایی که می تواند تقریبا سیاه باشد تاثیر بسزایی دارد.

کفپوش چوب نارون
کفپوش چوب نارون

نارون قرمز , چوب دانمارکی ,

این چوب برای ساخت مبلمان، آلات موسیقی و، البته، پارکت استفاده می شود. این ویژگی های عالی دارد که به زمان و پوشیدن مقاوم است. تقریبا غیرممکن است زیرا چوب بسیار سخت است. سه نوع انجیر وجود دارد: انجیر رشته ای، کوه کوهی و گلی که در رنگ اصلی تفاوت دارد.

چوب درخت گیلاس , چوب درخت گیلاس , فروش چوب گیلاس , کاربرد چوب زردآلو , انواع چوب , تحقیق در مورد چوب , تحقیق درباره انواع چوب , مصارف چوب گیلاس , چوب گردو , عکس چوب راش
چوب درخت گیلاس , چوب درخت گیلاس , فروش چوب گیلاس

درخت گیلاس

این در نسخه های اروپایی و آمریکایی وجود دارد، اما اروپا ارزشمندتر و گران تر است. اولین رنگ بسیار تاریک است و در حقیقت “گیلاس سیاه” نامیده می شود در حالی که دوم بسیار قابل تشخیص است. این یک چوب عالی است که برای انواع مختلف ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد پارکت تمایل به بسیار مقاوم است، تقریبا هرگز شکسته می شود، اما بسیار پایدار نیست (بنابراین از تغییرات آب و هوایی و رطوبت ها رنج می برد).

چوب شاه بلوط , چوب شاه بلوط اروپایی چوب بلوط در دکوراسیون
چوب شاه بلوط , چوب شاه بلوط اروپایی چوب بلوط در دکوراسیون

شاه بلوط

این یک چوب بسیار مقاوم است، ایده آل نیز برای ساخت سازه در تماس با آب است. این تصادفی نیست که آن را نیز برای قایق ها و بشکه ها استفاده می شود. در مقایسه با سایر اسانس ها، نیاز به مراقبت کمتری دارد زیرا تانن تولید می کند، یک ماده طبیعی است که آن را از قارچ ها و باکتری ها محافظت می کند و باعث می شود تا بسیار مقاوم شود.

و در میان ارزشمند ترین ها از سایر نقاط جهان ما:

آبنوس با رنگ معمولی آن تیره است و یکی از ارزشمندترین اسانسهای موجود در جهان است. تاریک تر است که ارزش دارد یک ویژگی از این چوب این است که آن را شناور نیست، زیرا وزن آن بیشتر از آب است.

چوب آبنوس , فروش چوب آبنوس سیاه
چوب آبنوس , چوب آبنوس , فروش چوب آبنوس سیاه

چوب ابنوس

چوب بلسان بنفش ، هندی تبار، که طبقه زیبا با تنها نقص که، متاسفانه، بسیار با دوام و طولانی مدت نمی شود.

چوب ماهون , فروش چوب ماهون , رنگ چوب ماهون , چوب ماهون گیتار , فروش چوب ماهاگونی , درخت ماهاگونی , ماهون کرمان , چوب ماهیگیری , چوب آکاژو
چوب ماهون

چوب درخت عرعر

چوب ماهون ، بومی امریکا , از درختان گرمسیری، یک چوب بسیار با ارزش . چوب ماهون یک چوب از جنس سرخ مایل به قرمز است که از سه گونه چوب جنگلی گرمسیری از جنس Swietenia، بومیان آمریکا و بخشی از خانواده خانواده Chinaberry، Meliaceae است. ویکیپدیا

چوب ماهون

ساج هندوچین، نیز بسیار مقاوم در برابر آب، نه تنها برای طبقه داخلی برای ساخت و ساز قایق و کفپوش فضای باز استفاده می شود.

چوب ساج , قیمت چوب ساج , قیمت روز چوب ساج , قیمت چوب ساج برمه , ظرف ساج چیست , درب چوبی سنتی قدیمی , قیمت چوب درخت ساج , پنجره سنتی چوبی , چوب تیک , چوب تیک٬ چوب ساج٬ چوب ماهگونی٬ چوب ماهون٬ ماهگونی٬ مقایسه چوب
چوب ساج , قیمت چوب ساج , قیمت روز چوب ساج , قیمت چوب ساج برمه , ظرف ساج چیست

چوب تیک

در نتیجه، اگر بخواهیم یک پارکت واقعا لوکس داشته باشیم، می توانیم بین این چوب ها را با نقاط قوت و ضعف خود انتخاب کنیم.

واژه های کلیدی :

درب چوبی سنتی قدیمی , قیمت چوب درخت ساج , پنجره سنتی چوبی , چوب تیک , چوب تیک٬ چوب ساج٬ چوب ماهگونی٬ چوب ماهون٬ ماهگونی٬ مقایسه چوب
ایده های اجرا شده کفپوش چوبی و پارکت چوبی

ایده های اجرا شده کفپوش چوبی و پارکت چوبی

 کفپوش چوبی :

کفپوش چوبی
کفپوش چوب بلوط

“پارکت کفپوش یا کف چوبی برای خانه من؟” یک سوال است که بسیاری از متخصصان هر روز آن را میپرسند. شاید به این دلیل که ظاهر آنها بسیار مشابه است (امروز تقریبا غیرممکن است که بین کفپوش لمینیت با کیفیت و طبقه چوبی تفاوت وجود داشته باشد)، ورقه ورقه و چوب اغلب در انتخاب کفپوش خانه، هر دو برای پرسش های قیمت و عملکرد، جنبه و ویژگی ها
با تشکر از توانایی فوق العاده این مواد برای ساختن ظرافت، گرمی محیط و استقبال داخلی، انتخاب کفپوش   به طور فزاینده ای برای تزئین اتاق ها تبدیل شده است. آنها در نصب زندگی ، آن اتاق خواب و همچنین در آشپزخانه و حمام و به هر سبک خانه ای تقسیم شده: مدرن، معاصر، کلاسیک، حداقل، روستایی، کشور و غیره

کفپوش مهندسی چوب بلوط
کفپوش مهندسی چوب بلوط

از کفپوش چوبی می‌توانید از بهر تن پوش کف فضای داخل واز خارج خانه استفاده کنید. به منظور عبارتی محدودیتی در اجرای اینها قبیل کف‌پوش‌ها ندارید اما از بهر سلام نگه داشتن کفپوش چوبی واز تضمین عمر بالاتر آن، باید از تن پوش‌ها واز روغن مخصوص چوب استفاده کنید. اینها نوع کف‌پوش به منظور‌واسطه طبیعی بودن واز زیبایی فوق‌العاده‌ای از بهر اینکه دارند، چشم واز همه بیننده‌ای را به منظور خود خیره می‌کند.

در اینها نبشته مجموعه‌ای از تصاویر کفپوش چوبی را از سراسر وب گردآوری کرده‌ایم واز شما در صورت علاقه به منظور استفاده از اینها متریال از بهر کف خانه یا حیاط می‌توانید از اینها ایده‌ها استفاده کنید.

لازم به منظور توضیح است از بهر فضای بیرون خانه در سرزمین من از چوب ترمو استفاده می‌شود. اینها چوب‌ها در مقابل شرایط آب واز هوایی جورواجور واز اشعه UV استقامت بالایی دارد. لطفا مقاله معرفی چوب ترمو را بررسی کنید.

صنایع چوب فن و هنر طراح و سازنده دکوراسیون چوبی لوکس و سفارشی

فروش انواع تخته و الوار چوب وارداتی , تخته زیرپایی , کفپوش , تخته راش پلمایر , فینگر جوینت , بائوباخ آلمانی
تخته بائوباخ آلمان , فروش انواع تخته و الوار چوب وارداتی , تخته زیرپایی , کفپوش , تخته راش پلمایر , فینگر جوینت , بائوباخ آلمانی
فروش انواع تخته و الوار چوب وارداتی , تخته زیرپایی , کفپوش , تخته راش پلمایر , فینگر جوینت , بائوباخ آلمانی
فروش انواع تخته و الوار چوب وارداتی , تخته زیرپایی , کفپوش , تخته راش پلمایر , فینگر جوینت , بائوباخ آلمانی
فروش انواع تخته و الوار چوب وارداتی , تخته زیرپایی , کفپوش , تخته راش پلمایر , فینگر جوینت , بائوباخ آلمانی
فروش انواع تخته و الوار چوب وارداتی , تخته زیرپایی , کفپوش , تخته راش پلمایر , فینگر جوینت , بائوباخ آلمانی
کفپوش چوب طبیعی چوب مهندسی
کفپوش چوب طبیعی
کفپوش چوب طبیعی چوب مهندسی
کفپوش چوب طبیعی چوب مهندسی
جنگل های چوب کاج , ترمووود فنلاندی در بازار چوب , قیمت ترمووود ایرانی , چوب ترمووود کاج روسی ترمووود تهران , ترمووود ایرانی بازار چوب ایران , ترمووود ایرانی بازار چوب ایران , قیمت ترمووود ایرانی , قیمت چوب ترمو ایرانی , قیمت هر متر مربع ترمووود؟ , قیمت چوب ترمو فنلاندی , ترمووود فنلاند , چوب ترمو ارزان , ابعاد چوب ترمووود , قیمت نصب ترمووود
تخته ترمووود به ضخامت 26 میلیمتر مناسب کفپوش و دیوارکوب دکوراسیون فضای باز
جنگل های چوب کاج , ترمووود فنلاندی در بازار چوب , قیمت ترمووود ایرانی , چوب ترمووود کاج روسی ترمووود تهران , ترمووود ایرانی بازار چوب ایران , ترمووود ایرانی بازار چوب ایران , قیمت ترمووود ایرانی , قیمت چوب ترمو ایرانی , قیمت هر متر مربع ترمووود؟ , قیمت چوب ترمو فنلاندی , ترمووود فنلاند , چوب ترمو ارزان , ابعاد چوب ترمووود , قیمت نصب ترمووود
کفپوش چوب اش
چوب راش گرجستان مناسب کفپوش , دکوراسیون چوبی
چوب راش گرجستان مناسب کفپوش , دکوراسیون چوبی
چوب راش گرجستان مناسب کفپوش , دکوراسیون چوبی
چوب راش گرجستان مناسب کفپوش , دکوراسیون چوبی
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت
کفپوش تمام چوب پلی ساندر , کفپوش چوب گردو , پارکت

مطالب مرتبط با کفپوش و پارکت :

درب چوبی داخلی , درب اتاق خواب

درب چوبی داخلی , درب اتاق خواب

درب داخلی چوبی 

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب

انواع درب های داخلی. درب چوبی ساده و زیبا

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب

جدیدترین مدل های درب داخلی تمام چوب ساختمان

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب

درب داخلی چوبی

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب

درب چوبی درب اتاق, درب کمدی

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب

درب اتاق خواب 

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی اتاق خواب , درب چوبی اتاق خواب , قیمت درب اتاق خواب سفید , ساخت درب چوبی اتاق , فروش درب اتاق خواب در تهران , جدیدترین مدل درب چوبی اتاق , مدل در چوبی اتاق خواب ,
درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی اتاق خواب , درب چوبی اتاق خواب , قیمت درب اتاق خواب سفید , ساخت درب چوبی اتاق , فروش درب اتاق خواب در تهران , جدیدترین مدل درب چوبی اتاق , مدل در چوبی اتاق خواب ,
درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی اتاق خواب , درب چوبی اتاق خواب , قیمت درب اتاق خواب سفید , ساخت درب چوبی اتاق , فروش درب اتاق خواب در تهران , جدیدترین مدل درب چوبی اتاق , مدل در چوبی اتاق خواب ,

فروش انواع درب داخلی

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی اتاق خواب , درب چوبی اتاق خواب , قیمت درب اتاق خواب سفید , ساخت درب چوبی اتاق , فروش درب اتاق خواب در تهران , جدیدترین مدل درب چوبی اتاق , مدل در چوبی اتاق خواب ,

درب داخلی چوب گردو

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی اتاق خواب , درب چوبی اتاق خواب , قیمت درب اتاق خواب سفید , ساخت درب چوبی اتاق , فروش درب اتاق خواب در تهران , جدیدترین مدل درب چوبی اتاق , مدل در چوبی اتاق خواب ,

درب اتاق خواب متناسب با طراحی داخلی منزل

درب چوبی , درب های بیرونی ارزان قیمت , درهای چوبی بیرونی , تعریف درب , درب های فرانسوی , طراحی درب , انواع درب ها , درب داخلی , قیمت درب
درب چوبی اتاق خواب , درب چوبی اتاق خواب , قیمت درب اتاق خواب سفید , ساخت درب چوبی اتاق , فروش درب اتاق خواب در تهران , جدیدترین مدل درب چوبی اتاق , مدل در چوبی اتاق خواب ,

نمونه کار دکوراسیون چوبی , ساخت دکوراسیون چوبی

نمونه کار پروژه های صنایع چوب فن و هنر

اداره دارایی تهران

نمونه کار پروژه های صنایع چوب فن و هنر ( ساخت دکوراسیون چوبی )

اداره دارایی تهران

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

 

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

رزومه و نمونه کار ساخت دکوراسیون چوبی

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

 

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شدکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهرانمال تهران

 

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

 

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

 

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

 

دکوراسیون چوب و ام دی اف اداره کل دارایی شمال تهران

ساخت درب لابی ضد سرقت

لینک مشاهده قیمت درب ضد سرقت 

درب لابی ضد سرقت، درب چوبی

 

درب لابی ضد سرقت

ساخت سرویس خواب کودک

دکوراسیون اتاق خواب کودک

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک

ساخت کتابخانه سبک کلاسیک

کتابخانه تمام چوب راش , دکوراسیون کلاسیک

 

کتابخانه تمام چوب راش , دکوراسیون کلاسیک

نمونه کار صنایع چوب فن و هنر 

نمونه کار دکوراسیون چوبی صنایع چوب فن و هنر ( ساخت دکوراسیون چوبی )

با تشکر از توجه شما

مدل کابینت چوبی آشپزخانه مدرن , کابینت طرح چوب سفید

مدل کابینت چوبی آشپزخانه مدرن , کابینت طرح چوب سفید

کابینت آشپزخانه زیبا به رنگ سفید 

امروزه اکثر کسانی که آشپزخانه آنها طرح چوب و قدیمی است به دنبال اجرای کابینت به رنگ سفید هستند . در این چند ماه بسیاری از پروژه ها اقدام به رنگ آمیزی درب های کابینت به رنگ سفید یا سفید هایگلاس یا سفید و کرم انجام شده است . 

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

تصاویر این آشپزخانه قبل از بازیابی و تعمیرات 

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

اجرای کفپوش با رنگی گرم و زنده و کابینت های سفید با تزئینات کلاسیک یک طرح معاصر و بروز ایجاد می کند 

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید