پله با تزئینات براق فلزی
پله با تزئینات براق فلزی

فوراً این طرح‌های راه پله شیک و قابل بحث را کاوش کنید و خانه خود را به بحث شهر تبدیل کنید

پله ها به سادگی غیر قابل تعویض هستند. اساساً پلکان ها از نظر طراحی به عنوان یک عنصر کاربردی در نظر گرفته می شوند. اما این تغییر کرده است. با کمی تفکر، دقت در جزئیات و اجرای سریع، می توانید در کمترین زمان یک پله ساده را به یک اثر هنری تبدیل کنید. راه پله ها می توانند به یک نقطه کانونی باورنکردنی برای خانه شما تبدیل شوند. این ایده های طراحی راه پله فولادی برای خانه مدرن شما عالی است.

ممکن است تمایل داشته باشید که آن را با یک راه پله چوبی کلاسیک نگه دارید. اما، به خاطر داشته باشید که چوب به عنوان متریال برای کسانی که می‌خواهند خانه‌ای سنتی و گرم طراحی کنند که جذابیت روستیک دارد، مناسب‌تر است. ما می گوییم، با زمان قدم بزنید و با این ایده های طراحی پلکان فولادی بسیار شیک و شیک، به خانه خود حالتی مدرن بدهید.

طرح راه پله استیل شیک

طرح راه پله فولادی معلق که با تعامل شیشه ساخته شده است، تأثیر بصری زیادی در خانه شما ایجاد می کند. این طراحی نه تنها ظریف است، بلکه سلطنت ظریفی را نیز به همراه دارد. اگر فضای بیشتری برای بازی دارید، باید این طرح را بگنجانید و اجازه دهید بیانیه ای داشته باشد.

پله با تزئینات براق فلزی
پله با تزئینات براق فلزی

با این طرح راه پله استیل شیک، خانه خود را با شکوه بسازید


طراحی راه پله فولادی معاصر

نه خیلی بلند، نه خیلی ظریف، این طرح راه پله تعادل کاملی از فرم و عملکرد ایجاد می کند. این با هسته معاصر است و از فولاد، الیاف یا شیشه به طور همزمان استفاده می کند. با آپارتمان مجلل شما یا یک خانه ییلاقی مستقل به خوبی هماهنگ می شود.

پله با تزئینات براق فلزی
پله با تزئینات براق فلزی

یک طرح راه پله معاصر را برای بهترین فرم و عملکرد انتخاب کنید


طراحی پلکان استیل مدرن

همیشه راه پله های مارپیچ را دوست داشتید؟ خوب، آن را با فولاد طراحی کنید و ظرافت بیشتری به آن بیافزایید. واقعاً مدرن و شیک، این طراحی همچنین به عنوان یک نقطه کانونی عالی در خانه شما عمل می کند. می توانید آن را از طریق اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود طراحی کنید – این یکی در هر دو فضا به خوبی کار می کند.

پله با تزئینات براق فلزی
پله با تزئینات براق فلزی

طراحی راه پله فولادی مارپیچ عنصری از تجمل را به خانه شما اضافه می کند


طراحی راه پله استیل ساده

همه ما قبول داریم که پیچیدگی نهایی در سادگی نهفته است. این طرح راه پله فولادی به سبک مینیمالیستی مقاومت ناپذیر را انتخاب کنید. اگر کمتر برای شما بیشتر است و حتی در غیر این صورت. این طرح برای آپارتمان های استودیویی و خانه های باشکوه بسیار عالی است.

پله با تزئینات براق فلزی
پله با تزئینات براق فلزی

خانه خود را با سبک و سادگی این طرح راه پله مینیمالیستی جارو کنید


طرح پلکان استیل طرح دار

تأثیر متقابل نقوش، هندسه و فلز تقریباً شبیه شعر است. اگر شما هم همین اعتقاد را دارید، اصلاً زیاد فکر نکنید و به دنبال طراحی پلکان فولادی براق و پویا با الگوهای دقیق و بی نقص باشید. این تصویر در اینجا یک راه پله فولادی مخلوط با تخته های چوبی را در کنار دیواری در این اتاق به ما نشان می دهد.

پله با تزئینات براق فلزی
پله با تزئینات براق فلزی

با طرح پلکان فولادی طرح دار، کمی تقارن را در خانه خود به نمایش بگذارید


طراحی پلکان شیشه ای و استیل

ترکیب فولاد و شیشه بدون شک در بهشت ​​ساخته شده است. زمانی که جذابیت آن را در خانه خود مشاهده کنید، موافقت خواهید کرد. نگهداری آسان و پیمایش لوکس، این راه پله حال و هوا و ظاهر محل سکونت شما را از همان ابتدا افزایش می دهد!

پله با تزئینات براق فلزی
پله با تزئینات براق فلزی

خانه ای با شکوه در ذهن شماست؟ بیشتر از این فکر نکنید و یک پلکان شیشه ای و فولادی را برنامه ریزی کنید


بالا رفتن از طرح پلکانی رویایی خود در رویاهایتان است، نه؟ بدون هیچ بحثی، آن را برای تعمیرات اساسی خانه یا یک خانه جدید طراحی کنید و همه چیز را به ما بگویید!

مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us