راه پله چوبی

پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی

آیا شما به عنوان یک معمار شیفته طبیعت ,  هر چیزی , شما را به یاد جنگل و بافت های کنده درختان بیاندازد ؟ آیا پروژه های قبلی شما ، یک پارک تجاری یا یک آپارتمان دو طبقه بوده است که رضایت شما را مطابق با پتانسیل تان ، برآورده نکرده است ؟ آیا شدیداً نیاز دارید که ذهن خود را که الهام بخش طبیعت اطرافتان است به چالش بکشانید ؟

یک راه پله چوبی با بافت های چوبی و رنگ های مختلف می تواند به هر فضایی ، گرما و زیبایی ببخشد . جدا از حس اصلی طبیعت ، هر اتاقی را زیبا و بزرگ جلوه می دهد . پله های چوبی را می توان به روش های مختلفی طراحی کرد که برخی از آنها عبارتند از :

    معماری

    تجاری

    نوین

    خارجی

    سنتی

انتخاب طرح مناسب :

پله چوبی
پله چوبی

یکی از مهم ترین جنبه هایی که باید برای پروژه خود در نظر بگیرید ، پیکربندی است . اگر به مراحل تعویض یا نرده نیاز دارید ، به کاتالوگ ها نگاهی بیندازید تا بتوانید گزینه های خود را انتخاب کنید . اگر چیزی را که دوست دارید پیدا نکردید ، ما می توانیم پله های شما را سفارشی بسازیم .

اگر به یک راه پله جدید نیاز دارید ، می توانید از سبک های زیر انتخاب کنید :

پلکان شناور

راه پله کلاسیک

پلکان دایره ای

شناور ، پلکان مارپیچ

راه پله مدرن

راه پله چوبی کنسول بسته

راه پله چوبی کنسول باز

راه پله چوبی با روکش رزین

راه پله با ریسمان چوبی و پله های چوبی

راه پله اوریگامی

پلکان کنکورد

قاب مرکزی i-beam از فولاد

طرح های ما از آرت دکو گرفته تا پروفیل های پلکان شناور و راه پله کلاسیک همۀ سبک های امروزی را شامل می شود . ما می توانیم به شما در مورد طراحی مناسب برای پروژه تان راهنمایی کنیم .

مسکونی :

پله چوبی
پله چوبی

سبک های مارپیچ بسیار محبوب هستند ، اگرچه برای هر خانه ای ایده آل نیستند . اگر فضای زیادی ندارید ، سبک ‌های صاف یا عریض را مناسب ‌تر خواهید یافت . پیکربندی ‌های هندسی در راهروهای ورودی به خوبی مناسب هستند ، زیرا به گونه ‌ای طراحی شده ‌اند که اولین تاثیر چشمگیر را ایجاد کنند . پله ها یک ضرورت کاربردی برای هر خانه چند طبقه است . اینجا در کارگاه ما می ‌توانیم به تبدیل پله ‌های شما به یکی از ویژگی ‌های برجسته خانه ‌تان کمک کنیم .

تجاری :

پله چوبی
پله چوبی

چه به دنبال یک راه پله جدید برای یک سوییت کوچک و آشپزخانه کوچک باشید ، چه به دنبال یک راه پله برای یک ساختمان چند طبقه و یا یک ساختمان بزرگ ، کارگاه ما می تواند پروژه را برای شما انجام دهد .

چرا پله های فولادی می تواند یک انتخاب عالی باشد ؟

فولاد دیگر فقط یک گزینه خارجی یا تجاری نیست . فولاد ضد زنگ یک ویژگی معماری موجود برای ساختمان های مسکونی و تجاری است . پله ‌های فولادی به طور فزاینده ‌ای در محیط ‌های مسکونی محبوب می ‌شوند ، زیرا استحکام ذاتی فولاد به این معنی است که می ‌توان از بخش ‌های کوچک ‌تر برای پشتیبانی استفاده کرد و محصول نهایی کارآمدتری را ارائه می ‌دهد .

فولاد به راحتی تمیز می شود و ظاهر زیبایی دارد . و در خانه های مدرن و ساختمان های تجاری عالی به نظر می رسد .

فولاد ضد زنگ نیز از دوام بالایی برخوردار است و ارزش هر ساختمانی را افزایش می دهد . تکنیک های پیشرفته امکان جوش ، برش ، ماشینکاری و شکل دهی به روش های مختلف را فراهم می کند .

چرا طرح پله هایمان را انتخاب کنیم ؟

ما به شما کمک خواهیم کرد بهترین طرح پله و متریال موجود در بازار را انتخاب کنید .

    از بین انواع طرح های خلاقانه انتخاب کنید .

    طراحی منحصر به فرد را مطابق با نیازهای خودتان سفارشی بسازید .

    اندازه و سبک مناسب را برنامه ریزی کنید .

    تولید محصولات از مواد با کیفیت را انتخاب کنید .

هر سبکی تأثیر متفاوتی بر خانه دارد ، مانند یک راه پله کنسول باز در آپارتمانی که فضای کمی دارد ، بسیار مناسب است ، در حالی که یک پله هندسی برای آن دسته از ویکتوریایی ها که خانه ها یا ویلاهای بزرگ تری دارند و عاشق فضا دکوراسیون های بزرگ هستند ، « انتخاب ایده الی » است . دکوراتورهای داخلی ما همیشه در کنار شما خواهند بود تا با طراحی ، رنگ بندی و امکان‌ سنجی ساختاری مناسب ، ایده‌ های شما را به واقعیت تبدیل کنند .

ما طیف وسیعی از گزینه ‌های چوب را داریم و هر نوع چوب درجه سختی خود را دارد ، برای حفظ درخشش و بافت چوب تا حد کمال برش داده می شود ، پردازش و صیقل داده می شود .

 ما می توانیم به شما در مقابل پله های چوبی گزینه نرده چوبی را هم ارائه بدهیم . استفاده از نرده های چوبی در برابر پله های چوبی یک قانون همیشگی نیست ، اما  نرده ها و کف پله های ساخته شده از چوب باعث هماهنگی در طراحی ، رنگ ، بافت و استحکام می شود . اگرچه با تغییر سلیقه ، پلکان چوبی با نرده های فولادی ضد زنگ یا نرده های شیشه ای با براکت های فولادی ضد زنگ ترکیبی مدرن و جذاب از ویژگی های سخت و خشنِ فولاد با آن بافت های طبیعی و گرم چوب است .

اگر پروژه فعلی شما طراحی معماری یک رستوران دو طبقه ، یا یک پاتوق شیک است که باید با در نظر گرفتن هر دو ، مصنوعات و دوام طراحی شود ، پس یک راه پله چوبی برای این مکان عالی است . کارفرمایتان را مجبور خواهید کرد که به خاطر کار فوق العاده ای که انجام داده اید به شما پاداش فوق العاده ای بدهد .

 در کارگاه نجاری ما ، امیدواریم ترکیبی از ظرافت و سبک امروزی را به سبک زندگی شما بیاوریم .

ایده های پرطرفدار برای راه پله های چوبی :

امروزه بسیاری به خانه های مدرن خود پله های چوبی یا صفحه های چوبی زیبا می دهند تا چشم انداز کلی را بهبود بخشند . راه پله های چوبی در خانه شما کلاسیک و جاودانه هستند و بیشتر در خانه های قدیمی یافت می شوند . اما امروزه شاهد هستیم بسیاری از صاحبان خانه‌ ها با ساختن راه‌ پله ‌های چوبی در خانه ‌های خود ، سبک را به خود باز می ‌گردانند و به فضای خود ظاهری شیک و یک عنصر طراحی کاربردی می ‌دهند . طرح های متعددی وجود دارد که به شما امکان می دهد کارهای زیادی در فضای داخلی خود انجام دهید . در ادامه طرح های محبوب جهانی را با هم مرور می کنیم .

پلکان شناور :

پلکان شناور ترکیبی از سبک های مدرن و کلاسیک است . این یک راه فوق العاده برای رسیدن به تعادل بین هر دو جهان است . راه پله طوری طراحی می شود که با اشغال حداقل فضا در خانه های مدرن جا بیفتد . طراحی شناور ظاهر کلی خانه را بهبود می بخشد .

پله چوبی
پله چوبی

راه پله کلاسیک :

راه پله های کلاسیک ساده و از چوب محکم ساخته شده اند ، به خصوص برای افرادی که سبک های ساده و در عین حال شیک را ترجیح می دهند . راه پله کلاسیک بدون زحمت با جدیدترین طراحی های داخلی ترکیب می شود . راه پله کلاسیک زمانی بهتر به نظر می رسد که فضای داخلی با طراحی کلاسیک تکمیل شود تا با آن مطابقت داشته باشد . این راه پله ها با نرده های شیشه ای و چوبی ساخته شده اند که به ظرافت اتاق کمک می کند .

پله چوبی
پله چوبی

پلکان دایره ای :

بسیاری از ما از پایین آمدن از پله های مارپیچ لذت برده ایم . اگر ترجیح می دهید به غیر از پله های معمولی چیزی منحصر به فرد داشته باشید ، راه پله دایره ای برای شما یک انتخاب فوق العاده است . راه پله دایره ای به خوبی به فضای شما یک پیچ و تاب مدرن و سرگرم کننده ارائه می دهد و به اتاق شما ظاهری منحصر به فرد می بخشد .

پله چوبی
پله چوبی

شناور ، پلکان مارپیچ :

این راه پله چوبی مارپیچ و دارای نرده های شیشه ای با پله های شناور است . ظاهری خنک به خانه های مدرن ارائه می دهد . اگر ظاهری ظریف و  زیبا را برای فضای داخلی خانه خود ترجیح می دهید ، این یک انتخاب عالی برای راه پله است . وقتی با فضای داخلی مرمر پوشانده شود ، به ویژه برای راهرو ، بسیار خوب عمل می کند ، و اجازه می دهد راه پله بدون زحمت با هم ترکیب شود و به فضای شما ظاهری مدرن و شیک بدهد .

پله چوبی
پله چوبی

راه پله مدرن :

همه ما می خواهیم فضای خانه هایمان را بهینه کنیم . بنابراین داشتن فضای داخلی مناسب برای بهینه سازی فضای زندگی شما مهم است . یک راه پله مدرن یک انتخاب عالی برای استفاده حداکثری از فضای آزاد و فراهم کردن فضای ذخیره سازی فراوان در خانه است . راه پله مدرن فضای زیادی در زیر خود دارد که به شما امکان می دهد کشوهایی را در کابینت ها اضافه کنید تا بتوانید با خیال راحت وسایل خود را ذخیره کنید .

پله چوبی
پله چوبی

نرده زیبا :

یک راه پله چوبی وقتی با نرده های فلزی جفت شود عالی به نظر می رسد . این پلکان های چوبی به دلیل جزئیاتی که ظاهر مجلل اتاق را افزایش می دهد در خانه های بزرگ و مجلل استفاده می شود . توصیه می ‌کنیم نگاهی به انواع طرح‌ ها بیندازید ، زیرا در سبک‌ ها و طرح‌ های متعددی موجود است که به شما کمک می ‌کند فضایی سرگرم‌ کننده و شیک ایجاد کنید .

پله چوبی
پله چوبی

راه پله چوبی کنسول بسته :

پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی

پله های چوبی راه پله کنسول استیل – چوب ضد زنگ در انواع چوب ( راش ، بلوط ، دوسی ، ونگه ، ساج ، ایروکو ) و با چندین پوشش ( روغنی ، سفید ، لاک پلی اورتان و غیره)  تولید می شود . ضخامت پله و رایزر (73 -80 میلی متر ) بسته به عرض راه پله می تواند متفاوت باشد .

یک دیوار باربر برای لنگر انداختن پله ها ضروری است . راه پله های کنسول دارای یک سیستم انحصاری دیوار بست با پین های فولادی هستند و با آزمایش بار تایید شده برای ظرفیت کل برای هر مرحله 150 کیلوگرم آزمایش می شوند . نرده ها کاملاً از فولاد ضد زنگ بدون جوش اما با بست های مکانیکی یا با پایه های منحنی مدل Gaudì با 3 شاخه برنجی – استنلس استیل – مسی یا کاملاً از شیشه ساختاری یا با پانل های فولادی ضد زنگ لیزری ساخته شده اند .

قطعات فلزی کاملاً از فولاد ضد زنگ و بدون جوش ساخته شده اند و فقط از طریق اتصالات مکانیکی مونتاژ می شوند . پایان بندی را می توان پولیش کرد .

راه پله چوبی کنسول باز :

پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی

راه پله چوبی با روکش رزین :

پله چوبی
پله چوبی

راه پله چوبی با روکش رزین شامل پله های چوب راش است که با رزین در هر رنگی به نمونه مشتری یا به دلخواه از کاتالوگ ما روکش می شود . ضخامت پله و رایزر بسته به عرض راه پله می تواند متفاوت باشد (73 -80 میلی متر ) . یک دیوار باربر برای لنگر انداختن پله ها ضروری است . قطعات فلزی نرده ها کاملاً از فولاد ضد زنگ و بدون جوش ساخته شده اند و فقط از طریق بست های مکانیکی مونتاژ می شوند . پایان بندی را می توان پولیش یا ساتن کرد .

راه پله با ریسمان چوبی و پله های چوبی :

پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی

راه پله با سازه چوبی به ضخامت 60 میلی متر فاقد پیچ بست در قسمت های مورد نظر می باشد . می توان آن را با توجه به نمونه مشتری یا به اولویت از کاتالوگ ما رنگ آمیزی کرد . پله ها و اسکلت چوبی را می توان در انواع چوب ( راش ، بلوط ، دوسی ، ونگه ، ساج ، ایروکو ) و با روکش های متعدد ( روغنی ، سفید ، لاک پلی اورتان و . . . ) عرضه کرد .

پله ها با یک تست بار تایید شده برای ظرفیت کل برای هر پله 150 کیلوگرم آزمایش می شوند . نرده هایی که مدل آن ثبت شده است کاملاً از فولاد ضد زنگ و بدون جوش و فقط با بست مکانیکی یا شیشه ساختاری فوق سبک یا با پانل های استیل ضد زنگ لیزری و فرفورژه ساخته شده است .

راه پله اوریگامی :

پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی

راه پله کنسولی جدید مدل ORIGAMI ساخته شده از CORTEN با طراحی منحصر به فرد و خارق العاده با ضخامت فوق العاده نازک 8 میلی متر . این در پوشش های مختلف مانند ” زنگ ” ، لاک زده و همچنین رنگ آمیزی شده در رنگ های نمونه ، یا با پوشش رزین در ” مرمر تراورتن مصنوعی ” و در بسیاری از رنگ های دیگر موجود است . نرده ها را می توان از بین همه مدل های ما انتخاب کرد . این راه پله سفارشی می تواند متناسب با فضای شما طراحی شود .

پلکان کنکورد :

پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی
پله چوبی

راه پله مدل کنکورد از چوب خودبر با طراحی منحصر به فرد و فوق العاده . می توان آن را با پرداخت های مختلف چوب ، همچنین با رنگ آمیزی برای نمونه ، یا روکش شده با رزین نوع ” مرمر تراورتن ” و بسیاری از رنگ های دیگر ، ترکیب کرد .

قاب مرکزی i-beam از فولاد :

پله چوبی
پله چوبی

راه پله روباز با سازه مرکزی از آهن روکش دار ساخته شده از ریسمان به ارتفاع 160 سانتی متر با پله های چوبی کنسولی بسیار ضخیم با نیم رخ اریب که از شیب سازه پیروی می کند . راه پله را می توان با یک ریسمان با درج های چوبی و یک پروفیل پله قالبی نیز عرضه کرد . علاوه بر این ، در رنگ ها و پرداخت های مختلف ، از جمله بر اساس نمونه ، موجود است . این راه پله دارای گواهینامه تحمل وزن 400 کیلوگرم بر متر مربع است . انواع مختلفی از نرده ها ممکن است روی راه پله نصب شوند ، مانند نرده های فولادی ضد زنگ با نرده های افقی گرد یا نرده های ساخته شده از شیشه ساختاری بسیار شفاف و همچنین نرده های گائودی .

نویسنده : فیروزه پاکزاد

#چوب #پلکان #پله #پلکان_چوبی


مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us