16 ایده شیک راه پله مارپیچ برای الهام بخشیدن به بازسازی خانه شما

اگر قصد دارید راه پله خود را بازسازی کنید یا راه پله خود را بسازید ، باید به برخی از ایده های برتر راه پله مارپیچی توجه کنید که هم در روند و هم برای خانه شما فوق العاده کاربردی هستند . قدمت راه پله های مدور به قرون وسطی باز می گردد و اغلب از سنگ در قلعه ها ساخته می شد . امروزه آنها به دلیل طراحی صرفه جویی در فضا و همچنین ظاهر شیک و زیبای خود شناخته شده اند . چه خانه شما ظاهر صنعتی شهری داشته باشد و چه سبک سنتی روستیک ، یک راه پله مارپیچ می تواند همان چیزی باشد که شما نیاز دارید تا فضای خود را با ذوق هنری و توجه به جزئیات بسازید .

16 ایده خیره کننده راه پله مارپیچ که همه افراد خانه دوست خواهند داشت .

راه پله در خانه شما چیزی بیش از یک سازه برای حرکت بین طبقات است . این می تواند یک ویژگی معماری زیبا باشد که اغلب اولین چیزی است که مهمانان هنگام ورود به خانه شما می بینند . شما می‌ خواهید پله ‌های شما تاثیرگذار باشند و بیانیه ‌ای فراگیر داشته باشند . همچنین لازم نیست فقط برای پیاده روی تا طبقه دوم استفاده شوند . می توانید یک راه پله مارپیچ سفارشی در کتابخانه ، انبار نوشیدنی زیرزمین یا حتی در نمای بیرونی خانه خود که به یک اتاق بازی یا بالای گاراژ منتهی می شود ، بسازید . نگران اندازه خانه خود نیز نباشید . اکثر مردم فکر می کنند که شما به فضای بزرگی برای این نوع راه پله های سفارشی نیاز دارید ، اما اینطور نیست . بسیاری از مفاهیم طراحی مختلف وجود دارد که می تواند حتی کوچک ترین خانه دو طبقه را در خود جای دهد . همچنین می توانید برای ساخت راه پله سفارشی خود از بین مواد مختلف از جمله چوب ، فلز یا حتی شیشه یکی را انتخاب کنید .

پله های مارپیچ خلاقانه و نوآورانه هستند و فورا ظاهر خانه شما را بهبود می بخشند . راه پله دایره ای خود را ساده و باریک ، با فلز چشمگیر نگه دارید یا با یک راه پله روشن و رنگارنگ جسورانه پیش بروید . امکانات طراحی بی پایان است . راه پله های مارپیچ چنین پیچ و تاب منحصر به فرد و کلاسیکی به فضای شما می بخشد که هم رمانتیک و هم کاربردی است . آنها همچنین به طور شگفت انگیزی متناسب با هر طراحی و سبک خانه هستند . به این طرح های راه پله مارپیچ نگاهی بیندازید که باعث می شود در مورد نصب راه پله سنتی در خانه خود به گونه ای دیگر فکر کنید .

1 . تغییر کامل راه پله را خودتان انجام دهید :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

اصلاح راه پله می تواند یک گزینه مقرون به صرفه باشد ، اما کمی زمان و قدرت بازو نیاز دارد . دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید راه پله خود را ارتقا دهید یا ظاهر آن را تغییر دهید . فرقی نمی ‌کند فرش روی ان فرسوده شده باشد ، چوب در حال کدر شدن است یا فقط می‌ خواهید ظاهری تازه داشته باشید ، یک تغییر ظاهری راه پله می ‌تواند همان چیزی باشد که برای بهبود ظاهر کلی خانه خود به آن نیاز دارید . این آرایش شگفت انگیز راه پله از رنگ آمیزی ژل قهوه ای برای چوب استفاده می کند تا ظاهری تازه و مدرن به آن بدهد که به خوبی با محور های فلزی موجود جفت می شود .

2 . راه پله کابین چوبی مارپیچی روستیک :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

یک کابین چوبی بدون مجموعه ای از پله های چوبی کامل نمی شود . در این مورد ، پله های مارپیچ با استفاده از چوب اقاقیا سیاه ، بلوط و نارون ساخته شده است . این پله‌ های دایره ‌ای شکل که همگی از چوب باکیفیت ساخته شده ‌اند ، واقعاً مهارت‌ هایی را که در ایجاد هر مرحله و پیچ به کار رفته است ، برجسته می‌ کنند . این نقطه کانونی عالی در خانه است . با نصب پله های مارپیچ ، اکنون فضایی برای ذخیره سازی در زیر آن باقی می گذارد که قبلاً وجود نداشت . زیبایی شناسی روستایی این خانه چوبی واقعاً قابل توجه است و پله ها فقط زیبایی طبیعی اضافه شده ای هستند که همه آن را به هم گره می زند .

3 . پله های مارپیچ فولادی با ساختار برجسته و هنری :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

این پله های مارپیچی جسورانه باورنکردنی هستند . اکنون ، می ‌توانید راه پله خود را تغییر دهید ( یا پله جدیدی اضافه کنید . به راحتی با یک کیت راه پله مارپیچ نوآورانه و با قابلیت نصب آسان می توانید همه چیز را تغییر دهید . تا زمانی که ارتفاع فضای خود را بدانید ، آماده عمل هستید . این فولاد نارنجی روشن راه پله قطعه جالبی است که به فضای شما رنگ و طرح می ‌افزاید . این یک قطعه فوق ‌العاده است که واقعاً خودنمایی می ‌کند . این یک پلکان باحال است که به زیرزمین منتهی می ‌شود تا بچه ‌ها با خیال راحت بازی کنند . همان نارنجی روشن واقعاً کل این ظاهر را خاص و جذاب می کند .

4 . راه پله دایره ای خانه کوچک روستیک :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

حرکت خانه های کوچک احتمالاً بزرگ ترین روند اخیر در خانه ها است . مردم شروع به زندگی با مینیمال می کنند تا بتوانند راحت تر زندگی کنند ، که اگر به آن فکر کنید ایده بدی هم نیست . با چنین پلان کوچکی ، مهم است که تا جایی که می توانید از فضا به شکلی کاربردی استفاده کنید ، به همین دلیل است که این پله های مارپیچ در این فضای کوچک بسیار خوب عمل می کنند . طراحی روستیک با جزئیات سفید و چوبی در سراسر خانه به خوبی جریان دارد . همچنین در کناره های راه پله انباری تعبیه شده است که برای نگهداری پتو ، کفش یا هر نوع نیاز دیگر مناسب است .

5 . یک راه پله شناور صنعتی و شیک :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

پلکان های شناور هر دو طرح های مدرن و کلاسیکی هستند که ظاهری قوی ایجاد می کنند . آنها حسی مدرن و جذاب به فضا دارند و می توانند از هر ماده ای ساخته شوند . این کیت راه پله با سبک منحصر به فرد دارای پله های بزرگ از چوب بلوط ، یک فضای فرود ، یک نرده و تمام سخت افزارها و اتصالات لازم برای انجام این پروژه است . این راه پله دایره ای دارای جلوه ای شناور است که فوق العاده شیک است و به این فضا جلوه کلی یکپارچه می دهد . این طراحی عالی برای یک خانه به سبک صنعتی شهری است ، یا حداقل کلاسیک ، زیرا راه پله یک بیانیه به اندازه کافی جسورانه برای کل فضا ایجاد می کند .

6 . پلکان مارپیچ آهنی قدیمی از دهه 1950 :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

با این راه پله ایستاده دایره ای قدیمی دهه 1950 ، عنصری منحصر به فرد به خانه خود اضافه کنید . این زیبایی می تواند افزودنی عالی برای خانه شما باشد . از آهن و چوب جامد ساخته شده است و آن را به یک قطعه بسیار پایدار و سنگین تبدیل می کند . این قطعه برای استفاده واقعی نیست ، بلکه برای تزئین است . از این راه پله برای یک نقطه کانونی تزئینی در خانه یا مقاصد قفسه بندی استفاده کنید . ساختن یک نمایش گیاهی در این راه پله منحصر به فرد قدیمی می تواند بسیار زیبا باشد . آن را کنار یک پنجره قرار دهید و گیاهان و گلدان های مختلفی را به ان اضافه کنید تا این راه پله به یک واحد باغ سرپوشیده زیبا تبدیل شود .

7 . پلکان مارپیچ در فضای باز به رنگ مشکی :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

به دنبال راه پله مارپیچ عالی برای فضای بیرونی خود هستید ؟ این کیت راه پله نادر را می توان در گوشه ای از عرشه شما منتهی به انبار طبقه دوم استفاده کرد . این طرح فلزی پیچ خورده زیبا شامل 11 پله با پیچ و مهره ، 12 پایه نرده با پیچ ، یک پایه وسط با براکت ، یک نرده بالا ، جهت و یک پیمانه رنگ مسطح مشکی برای لمس کردن است . طراحی مشکی براق این راه پله کاملاً متناسب با هر فضای بیرونی است .

نکته : وزن این فهرست تقریباً 226 کیلوگرم است که به این معنی است که یک کامیون باید سفارش شما را به یک تجارت محلی که دارای لیفتراک یا بارانداز است ارسال کند .

8 . کیت پله مارپیچ فولادی گالوانیزه :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

دکوراسیون فلزی گالوانیزه داغ ترین مد این روزها است . فلز گالوانیزه ترکیبی عالی از عناصر روستیک و صنعتی است که به خوبی با روکش های چوب و سنگ جفت می شود . این یک روند اخیر است که در همه جا رواج یافته است ، به همین دلیل است که این پلکان مارپیچ فولادی زیبا در فضای باز ، افزودنی عالی برای نمای بیرونی خانه شما خواهد بود . این راه پله دوام طولانی مدت را با محصولات باکیفیت و طراحی صنایع دستی ترکیب می کند . ارتفاع این راه پله قابل تنظیم است و هر آنچه را که شما نیاز دارید از کف ، فرود ، نرده ، سخت افزار و لوازم جانبی را در خود دارد . هیچ چیز برای رنگ آمیزی ، جوش ، رنگ یا مهر و موم کردن وجود ندارد که باعث می شود این راه پله به راحتی جمع شود .

9 . کیت پله مارپیچ فولادی :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

این راه پله مدور شیک و صنعتی یک کیت با کیفیت بالا و نصب آسان را ارائه می دهد که با فولاد 12 گیج و جوشکاری سنگین ساخته شده است . این راه پله طراحی مدرن و مینیمالیستی را ارائه می دهد که باعث خرابی آن نمی شود . هیچ ابزار خاصی برای این نصب مورد نیاز نیست . در این کیت اجزای فولادی با روکش اولیه ، ستون مرکزی ، صفحه پایه و کلاهک بالا وجود دارد . همچنین شامل تمام سخت افزارها و کف های مورد نیاز برای مونتاژ می شود . ارتفاع آن 215 تا 245 سانتی متر و وزن آن حدود 128 کیلوگرم است . این طرح بسیار شیک و مدرن است و در هر قسمت از خانه شما عالی به نظر می رسد .

10 . راه پله مارپیچ خاکستری با پله های چوب راش :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

به دنبال یک راه پله روستایی هستید که طراحی مارپیچی و روکشی براق داشته باشد ؟ این کیت پله مارپیچ خاکستری دارای روکش پودری خاکستری و کف های چوب راش است . این راه پله فقط برای استفاده داخلی طراحی شده است و یک راه پله عالی در محل زندگی اصلی شما یا یک راه پله جانبی برای دسترسی به طبقه دوم ایجاد می کند . با ابزار معمولی خانگی ، می توانید به راحتی این راه پله باشکوه را که ارتفاع آن تا 279 سانتی متر تنظیم می شود ، جمع آوری کنید. این نرده از PVC انعطاف پذیر ساخته شده است که با پوشش پودر خاکستری مطابقت دارد . جلوه شناور پله ها ی دایره ای فوق العاده شیک و مد روز است .

11 . طراحی پله مدور صنعتی فلزی در فضای باز :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

فضای بیرونی شما ظرفیت های زیادی را در خود جای داده است . خود را به انتخاب گزینه های استاندارد راه پله برای فضای بیرونی خود محدود نکنید . راه پله های فضای باز راهی عالی برای به حداکثر رساندن متراژ مربع شما و ایجاد فضایی منحصر به فرد و مد روز است که سطوح پایین و بالای شما را به هم متصل می کند . این راه پله مدور فلزی با مواد ضد آب مانند فولاد گالوانیزه و آلومینیوم ساخته شده است . برای ماندگاری ، مهندسی ساختاری و نصب آسان ساخته شده است . پله ‌های این طرح پلکان فلزی دارای یک دستگیره بدون لغزش بافتی است که برای ظاهر صنعتی منسجم با نرده مطابقت دارد .

12 . چاپ بوم پلکان مارپیچ کتابخانه ترینیتی :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

اگر نصب یک راه پله زیبا در بودجه شما جای نمی گیرد ، چرا با یک بوم زیبا که دارای راه پله کتابخانه است همین ایده ها را ادامه ندهید ؟ این بوم بسته بندی شده گالری به صورت حرفه ای بر روی کاغذ براق بایگانی کریستال فوجی برای جزئیات استثنایی ، وضوح و ارائه رنگ چاپ شده است . این بوم به دو صورت رنگی و سیاه و سفید قابل چاپ است . هر بوم برای دوام بیشتر با یک اسپری مقاوم در برابر آب پوشانده شده است . این بوم زیبا در دفتر خانه شما خیره کننده به نظر می رسد ! فقط به جزئیات پیچیده راه پله نگاه کنید . چنان حال و هوای ویکتوریایی دارد که اگر بخواهید راه پله فعلی خود را در آینده به روز کنید ، الهام بخش خوبی برای شما خواهد بود .

13 . پلکان سرو مارپیچ آنتیک زیبا :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

چه به دنبال یک راه پله دایره ای سرپوشیده باشید و چه برای استفاده در فضای باز ، این کیت عتیقه زیبا را می توان مطابق با نیازهای شما ساخت . این راه پله دارای پله های چوب سرو ناتمام با سنباده زدن سبک روی چوب است . همچنین دارای طراحی فلزی پیچ خورده است تا به این راه پله ظاهری قدیمی و عتیقه بدهد . ارتفاع این راه پله 266 تا 286 سانتی متر است و شامل فرود نمی شود . بهتر است در گوشه ای از عرشه یا اتاق زیر شیروانی خود استفاده کنید یا اگر می خواهید آن را در مکان دیگری از خانه خود بسازید ، می توانید فرود خاصِ خود را بسازید . نکته : وزن این راه پله تقریباً 226 کیلوگرم است که به این معنی است که باید آن را به یک مکان تجاری محلی مانند یک فروشگاه سخت افزار که به لیفتراک یا بارانداز دسترسی دارد ارسال کنید .

14. راه پله کاج روستایی سفارشی باورنکردنی :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

چیزی باورنکردنی در مورد یک ویژگی سفارشی ساخته شده در خانه شما وجود دارد . این راه پله دایره ای کاج روستایی نفس گیر است و دارای یک نرده ، فرود ، ستون بالا ، نرده افقی ، سخت افزار ، پیچ و حتی یک رانر برای عقب افتادگی است . از آنجایی که این یک راه پله سفارشی است ، می‌ توانید تعداد مراحل مورد نیاز خود را انتخاب کنید و حتی یک پوشش یا رنگ خاص را انتخاب کنید . این راه پله زیبا با نمای طبیعی خود در کابین یا خانه شما خیره کننده به نظر می رسد . مهارت و توجه به جزئیات در این راه پله کاج واقعاً قابل توجه است .

توجه : از آنجایی که این یک محصول سنگین است ، محموله در یک کامیون باری پالت دار با شش صفحه دستورالعمل آنلاین ارسال می شود .

15 . پله های مارپیچ دست ساز با پله های سرو :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

این راه پله دست ساز طبیعی بی انتها نگاهی فوری به خلق سفارشی به ما می دهد . از لحظه ای که عناصر طبیعی چوب را وارد خانه خود می کنید ، فورا زیبایی و بافت را به فضای خود اضافه می کنید . این راه پله مارپیچ زیبا دارای فرودهای ناتمام چوب سرو با نمای فلزی سیاه رنگ شده با طراحی فلزی پیچ خورده است تا ظاهری قدیمی به آن ببخشد . این راه پله را می توان در گوشه عرشه یا زیر شیروانی خود قرار داد زیرا شامل نوار فرود نمی شود .

نکته : از آنجایی که این راه پله دست ساز بیش از حد وزن بار کامیون های مسکونی استاندارد است ، حمل و نقل ویژه باید ترتیب داده شود .

16 . دست ساز روستایی ، پلکان دایره ای فلزی :

ایده شیک راه پله مارپیچ
ایده شیک راه پله مارپیچ

آیا می خواهید راه پله رویاهای خود را داشته باشید ؟ این پلکان استیل ساخته شده سفارشی مارپیچ را می توان به اندازه دلخواه شما ساخت . اگر قاب فولادی جامد را دوست ندارید ، چوب نیز یک گزینه مناسب است . ایرادات جزئی ، سوختگی جوش یا خراشیدگی این راه پله را به قطعه ای منحصر به فرد و صنعتی برای انتخاب شما در خانه تبدیل کرده است . یک راه پله فولادی رویکرد مدرن تری را ارائه می دهد و تمایل دارد ظاهر صنعتی براقی داشته باشد که با طراحی جذاب خود مد است . این فهرست همچنین می ‌تواند در هر اندازه یا سبکی که می ‌توانید رویای آن را داشته باشید ، ایجاد شود که باعث می‌ شود این قطعه منحصر به فرد و بی ‌نظیر باشد . امکانات طراحی بی پایان است .

پله های دایره ای به معنای واقعی کلمه پیچ و تاب بی نظیری به خانه شما می بخشد . با توجه به تعداد زیادی خانه که با پلان باز و طراحی اساسی جهانی ساخته می شوند ، این روزها راه پله های مارپیچ زیادی را در خانه ها نمی بینید که یکی از بزرگ ترین دلایلی است که در وهله اول باید یک راه پله مارپیچ خیره کننده را انتخاب کنید . راه پله شما نه تنها جالب ، منحصر به فرد و مد روز خواهد بود ، بلکه کارایی و حس هنری شیک را به خانه شما می بخشد .

چند فاکتور که باید هنگام برنامه ریزی برای راه پله مدور در نظر بگیرید عبارتند از ارتفاع ، اندازه ، چیدمان و طراحی . بدیهی است که هیچ کمبودی در ایده های طراحی راه پله وجود ندارد . همچنین ، فقط روی عملکرد راه پله جدید خود تمرکز نکنید . زیرا شما ممکن است بخواهید روی دکوراسیون و زیبایی شناسی تمرکز کنید . شما به راحتی می توانید هر راه پله خسته کننده ای را با چند به روز رسانی کوچک مانند رنگ تازه ، نرده ، موکت و نور زنده کنید .

با یک نقطه کانونی کلاسیک و استادانه مانند یک راه پله مارپیچ ، امکانات طراحی تقریباً بی پایان است . بنابراین چه خانه شما ظاهری طبیعی داشته باشد یا سبک صنعتی ، یک راه پله مارپیچ می تواند گزینه ای قابل تنظیم باشد که تقریباً برای هر خانه ای مناسب است .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : پله چوبی ، راه پله چوبی

منبع :homebnc.com


مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us