به طور سنتی پله ها به عنوان نمایانگر زیبایی یک خانه شناخته شده اند . اغلب، پله ها نادیده گرفته می شوند، در حالی که بقیه دکوراسیون خانه شما را زیبا می کنند. وقت آن رسیده است که با طراحی پله ها به خانه دوبلکس زیبایی و زرق و برق اضافه کنید و آن پله های قدیمی را در دوبلکس ارزشمند خود جایگزین کنید. در اینجا 20 طرح برتر پله برای خانه دوبلکس آورده شده است:

طراحی پله خانه دوبلکس

راه پله پیچ در پیچ پیچیده

اگر می‌خواهید دوبلکس شما دارای پیچیدگی باشد، برای طراحی دوبلکس از پله‌ها مانند راه پله‌های پیچ در پیچ زیبا استفاده کنید. می توانید به سراغ یک پله چوبی یا فلزی به شکل روبان بروید که از یک طبقه به طبقه دیگر پیچ در پیچ است.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

یک راه پله پیچ در پیچ برای یک دوبلکس عالی است

راه پله چوبی زاویه دار

یک راه پله چوبی زاویه دار یک گزینه طراحی واضح و تمیز است. اگر شما فردی هستید که تم دکوراسیون مینیمالیستی و بدون مزخرف را برای خانه خود دوست دارید، این ایده طراحی بسیار مناسب دوبلکس شما خواهد بود.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

یک راه پله چوبی زاویه دار ساده و ظریف است

پله ها را باز کنید

یک راه پله باز بدون نرده می تواند استفاده از فضا را به حداکثر برساند و برای دوبلکس های کوچک عالی است. با این حال، اگر بچه هایی در خانه دارید، در نصب این طرح دقت کنید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

پله های باز هاله ای از وسعت می دهد

نرده مینیمالیستی

نرده های فرفورژه ساده می توانند راه پله دوبلکس شما را به زیبایی تزئین کنند. به سراغ نوارهای فلزی ساده و عمودی بروید تا به عنوان نرده راه پله شما استفاده شود. آن را با پله‌های تیره ترکیب کنید و می‌توانید بروید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

نرده مینیمالیستی یک موضوع طراحی پله است

طراحی شیشه ای مدرن

یک طرح شیشه ای مدرن برای راه پله شما، شامل یک نرده شیشه ای براق است. دیوار مجاور را در سایه روشن و پررنگ رنگ کنید تا کمی کنتراست به طراحی صنعتی

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

سفید و قهوه ای معاصر

مسلماً کلاسیک ترین طراحی پله برای خانه های دوبلکس شامل استفاده آزادانه از رنگ های سفید و قهوه ای است. با هماهنگی با طراحی معاصر خانه خود، می توانید یک راه پله چوبی با کیفیت خوب را انتخاب کنید که متناوب با آج های قهوه ای و برافراشته های سفید یا بالعکس باشد.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

رنگ سفید و قهوه ای ترکیبی قدیمی برای پله های خانه است

پله های شناور

یک رویکرد فوق مدرن برای طراحی پله ها به دنبال پله های شناور است. به پله های شما حسی هیپنوتیزمی می دهد و باعث می شود احساس کنید در هوا شناور هستید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

پله های شناور می توانند دوبلکس شما را جذاب کنند

تمام شیشه ای

آیا شما طرفدار همه چیز شیشه هستید؟ سپس می توانید به همین راحتی عشق خود را به شیشه های براق و شفاف در پله های دوبلکس خود بگنجانید. درست از پله‌ها تا پله‌ها، به دنبال اتصالات شیشه‌ای برای کل پلکان خود باشید و به دوبلکس خود حالتی جادویی بدهید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

شیشه یک گزینه عالی برای پله های دوبلکس شماست

گزینه ذخیره سازی پنهان

اگر می خواهید فضای ذخیره سازی در خانه خود را به حداکثر برسانید، طراحی کامل پله برای خانه دوبلکس شامل تبدیل فضای زیر پله ها به یک واحد ذخیره سازی مخفی است. می توانید این منطقه را به شکل کشوهای پلکانی تغییر دهید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

کابینت ذخیره سازی مخفی راه خوبی برای استفاده از فضای زیر پله ها است


طراحی نرده عتیقه

آیا می خواهید دوبلکس شما جذابیت دنیای قدیم داشته باشد؟ سپس باید به سراغ نرده های آنتیک با طرح ها و نقش های پیچیده بروید. نقوش گل حک شده در نرده های آهنی می تواند هاله ای از گذشته را به راه پله دوبلکس شما ببخشد

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

نرده های آنتیک راه پله خانه شما را زیبا جلوه می دهند.

گرانیت لوکس

طراحی پله های درخشان برای خانه های دوبلکس می تواند از گرانیت مجلل استفاده کند. این ماده ای است که می توان آن را صاف و جلا داد تا شبیه یک میلیون دلار به نظر برسد. به سادگی پله های دوبلکس خود را از گرانیت سفید، سیاه یا قهوه ای زیبا بسازید و کل ظاهر آن را دگرگون کنید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

از گرانیت می توان برای طراحی پله های مجلل استفاده کرد

سازه نرده منحصر به فرد

فضای زیادی برای آزمایش طراحی پله دوبلکس شما وجود دارد. متقاطع رشته های فلزی بادوام برای تشکیل نرده راه پله می تواند گزینه ای نوآورانه برای شما باشد.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

نرده های منحصر به فرد پله های جالبی را ایجاد می کنند

پاشیدن رنگ

اگر می خواهید به راه پله دوبلکس خود کمی زندگی و انرژی بیافزایید، می توانید از اینجا و آنجا رنگ های پر رنگ اضافه کنید. به عنوان مثال، می توانید رنگ روشنی مانند نارنجی، سبز یا سرخابی را برای پله های خود انتخاب کنید. می توانید دیوار مجاور را با سایه متضاد روشن تری رنگ کنید تا بیشترین تاثیر را داشته باشید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

پله های رنگ روشن زیبا به نظر می رسند

راه پله به سبک لفت

برای ایجاد فضای قابل استفاده اضافی در زیر پله ها می توان از یک راه پله سبک شیروانی استفاده کرد. می توانید با طراحی خوب یک فضای مطالعه کوچک یا یک کتابخانه کوچک زیر پله ها قرار دهید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

راه پله های سبک لفت از فضای موجود به خوبی استفاده می کنند

پله های مرمر

سنگ مرمر از دیرباز به عنوان مظهر عظمت و ظرافت در نظر گرفته شده است. معمولاً پلکان های کاخ ها از سنگ مرمر ساخته می شد. بنابراین، از این متریال سفید مجلل برای ساختن پله های بی عیب و نقص برای دوبلکس خود استفاده کنید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

پله های مرمر درجه یک هستند.

نورپردازی شبانه محیطی

اگر به دنبال روشن کردن راه پله های خود برای دید بهتر و درخشش اثیری هستید، می توانید از نورپردازی شبانه محیطی در هر پله استفاده کنید. نورهای کوچک و زرد را برای جلوه ای جذاب انتخاب کنید.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

طراحی نور شبانه محیطی برای پله های دوبلکس مناسب است

سیمان و موزاییک

سیمان و موزاییک یک ترکیب کلاسیک برای راه پله است. در حالی که کل پله را می توان از سیمان ساخت، الگوهای موزاییک رنگارنگ را می توان از خرده شیشه های شکسته درست کرد. حال و هوای مدیترانه ای مدیترانه ای را در کل دکوراسیون به ارمغان می آورد.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

سیمان و موزاییک ترکیب خوبی از دکوراسیون راه پله را تشکیل می دهند

کاشی های مدیترانه ای

بافت‌ها و الگوهای مدیترانه‌ای برای قرن‌ها به عنوان تزئین دیوارها، کاشی‌ها و پله‌ها شناخته شده‌اند. شما می توانید رنگ های ظریفی مانند سفید، آبی و سبز را انتخاب کنید تا زیبایی مدیترانه ای را مهار کنید. ساده و در عین حال ظریف، این الگوها می توانند تاثیری ابدی بر جای بگذارند.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

الگوهای مدیترانه ای برای بالا رفتن از پله ها مناسب است

چوب سخت جلا داده شده

طراحی پله های همیشه سبز برای خانه های دوبلکس شامل استفاده خوب از چوب سخت صیقلی است. چوب های باکیفیت مانند افرا، بلوط یا ساج را انتخاب کنید. قهوه ای تیره یا قهوه ای گیلاسی عالی است و به پله های شما حالت طبیعی می دهد.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

چوب سخت صیقلی ماده خوبی برای پله های دوبلکس است

هم مرز با سبزه

آخرین اما نه کم‌اهمیت، کمی سرسبزی می‌تواند به زیبایی و زیبایی به هر پله‌ای کمک کند. برای اهداف تزئینی کافی است چند گیاه زیبای داخل گلدان را روی هر پله جایگزین قرار دهید. گیاهان عنکبوتی زیبا، بگونیا و کاکتوس‌ها برای مرز پله‌های ارزشمند شما عالی هستند.

ایده پله پیچ
ایده پله پیچ

چند عنصر سبز را به پله های خود اضافه کنید

بنابراین، طراحی کامل راه پله برای خانه های دوبلکس درست در اینجا برای انتخاب شماست. با رنگ ها، الگوها و مواد تخیلی کنید. آزمایش عاقلانه می تواند به هر خریدار خانه کمک کند تا پله های زیبایی برای دوبلکس دوست داشتنی خود داشته باشد.


پله گرد دوبلکس :

پله های گرد دوبلکس اکثرا از اسکلت فلزی ساخته می شوند و در انتها با چوب , سنگ , فلز و شیشه تزئین و کاور می شوند . صنایع چوب فن و هنر در زمینه کاور کف پله و نرده های چوبی و ساخت هندریل پیچ و ساده تخصص دارد .


محاسبه پله گرد :

برای محاسبه قیمت کارهای چوبی پله گرد , ما به ابعاد کف پله و شکل کف پله نیاز داریم . کف پله ها میتوانند ساده , با آبچکان یا بصورت باکس ساخته شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند .

محاسبه قیمت نرده پله بستگی به مدل نرده دارد , نرده ها میتوانند ساده , خراطی یا منبت و CNC شده باشند . ابعاد یک نرده از سایز 4*4*75 سانت شروع می شود و تا 10*10*90 سانت هم میتوانند انتخاب شوند . میتوان از انواع چوب برای نرده استفاده کنیم . مثل چوب کاج , راش یا بلوط که هرکدام قیمت خودشان را دارند .


انواع پله گرد :

پله های گرد میتوانند دوطرف محور و شمشیری داشته باشند , یا محور از وسط یا محور از کنار باشند . مدل هایی مانند پله های ستون فقراتی و دیگر هم وجود دارد .


مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us