نرده های چوبی پله

نرده های پله ممکن است چیزی باشد که شما به آن توجه جدی نکرده اید. اگر چندین طبقه در خانه خود دارید, نرده راه پله جزء ضروری خانه شما است. پله های نرده چوبی افزودنی فوق العاده برای هر خانه چند سطحی است. آنها می توانند به عنوان یک لنگر عمل کنند و خانه شما را راحت نگه دارند و در عین حال آن را گرم نگه دارند. نرده های چوبی مزایای بسیاری را برای انواع خانه ها ارائه می دهد.

ایده و مدل های شگفت انگیز برای ساخت پله چوبی و اجرای نرده
ایده و مدل های شگفت انگیز برای ساخت پله چوبی و اجرای نرده

راحتی

نرده چوبی بالا رفتن و پایین آمدن از پله ها را آسان تر می کند, اضافه کردن راحتی.

بلند شدن و پایین رفتن راحت تر است
بسیاری از افرادی که در خانه پله دارند چندین بار در روز از آن استفاده می کنند. قرار دادن دست های خود روی نرده، عبور از پله ها را آسان تر می کند. اگرچه نرده های پله می توانند به تقویت عضلات مرکزی شما کمک کنند, هندریل پله می تواند بالا رفتن و پایین آمدن از پله ها را آسان تر کند.

ایمنی

از نرده ها می توان برای بهبود ایمنی هنگام بالا یا پایین رفتن استفاده کرد. با وجود اینکه هر روز از پله استفاده می شود, همیشه یک خطر وجود دارد.

از افتادن خودداری کنید

قضاوت اشتباهی در مورد عمق گام یا گام نادرست آسان است. افتادن از پله ها می تواند باعث صدمات و درد شدید شود. از نرده چوبی پله می توان برای حفظ تعادل و قضاوت در مورد عمق پله ها استفاده کرد. نرده ها یک توری ایمنی عالی هستند که می توانند از افتادن شما جلوگیری کنند و حتی می توانند برای جلوگیری از صدمات جدی به شما کمک کنند.

کف پله چوب بلوط ، هندریل و دست انداز و نرده فرفورژه
کف پله چوب بلوط ، هندریل و دست انداز و نرده فرفورژه
ثبات

ایمنی و ثبات به هم مرتبط هستند. ثبات برای عبور ایمن از راه پله ضروری است.

قانون تعادل

اگر هنگام بالا رفتن یا پایین آمدن از پله ها احساس لرزش داشته باشید ( بخصوص در پله های معلق و تک محور این اتفاق می افتد ) تقریباً به طور قطع سقوط رخ می دهد. بزرگسالان مسن, که ممکن است به دلیل بینایی از ثبات کمتری برخوردار باشند, تعادل, یا سایر معلولیت ها, نیاز به ثبات دارد. پایداری را می توان با استفاده از نرده های چوبی برای کمک به بالا و پایین رفتن از پله ها بهبود بخشید.

نرده چوبی سبک مدرن در پله چوبی جالب و زیبا
نرده چوبی سبک مدرن در پله چوبی جالب و زیبا

زیبایی شناسی
نرده راه پله می تواند مفید باشد, اما آنها نباید خسته کننده باشند. نرده های چوبی می توانند افزودنی خیره کننده برای خانه شما باشند.

زیبایی چوب
چوب می تواند گرما و راحتی را به خانه شما بیافزاید. این یک ماده عالی است, زیرا برخلاف نرده های آهنی یا فلزی که ممکن است سرد و استریل باشند، این عناصر را تراوش می کند. شما همچنین می توانید پله های نرده چوبی را سفارشی کنید. آنها را می توان با بسیاری از پرداخت های مختلف رنگ آمیزی کرد یا هر رنگی را که انتخاب کردید رنگ آمیزی کرد. آ پله های نرده چوبی می تواند به هر سبک یا رنگی که دوست دارید تبدیل شود.

فرم های ساده
شما باید ساده انتخاب کنید, نرده ها و نرده های رنگ خنثی اگر استایل شما غیررسمی یا رسمی است. رنگ سفید انتخاب خوبی است زیرا با هر دکوری مطابقت دارد و توجه بقیه را منحرف نمی کند.

نصب نرده چوبی پله خراطی چوب راش ، خرید نرده و اجرای ایده های جدید هندریل پله
نصب نرده چوبی پله خراطی چوب راش ، خرید نرده و اجرای ایده های جدید هندریل پله

سبک روستایی برای روستیک مدرن
ترکیب نرده های چوبی و پانل های پلکسی گلاس یک راه عالی برای ترکیب مواد است. پانل ها شفاف هستند, که اجازه می دهد تا ظاهری بازتر به اتاق داشته باشد و همچنان به عمق می افزاید. نرده چوبی به اتاق گرم می دهد, نگاه دعوت کننده.

نرده های ساخته شده از چوب های خاص و منحصر به فرد مثل گردو ، بلوط ، افرا و .. . این نرده ها یک انتخاب عالی هستند زیرا شامل عناصر زیادی هستند که نه تنها به خوبی کار می کنند بلکه جذابیت زیبایی منزل شما را نیز افزایش می دهند..

ما تولید کننده هستیم نرده چوبی ، هندریل و دست انداز پله و کف پله چوبی . چطور میتوانیم کمک کنیم? با ما در ASHWOOD.IR تماس بگیرید .


مطالب مرتبط با موضوع پله های چوبی :

WhatsApp us