طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

با چند طرح پلکان مارپیچ خیره کننده برای خانه خود، ظرافت را به خانه بیاورید

خانه شما بازتابی از شخصیت شماست. در اعماق درون، همه ما دوست داریم که در ارزش‌های سنتی خود ریشه داشته باشیم و در عین حال پذیرای دیدگاه‌های مدرن باشیم، پس چرا کمی از خود را به فضای داخلی خانه خود اضافه نکنیم؟ پله های مارپیچ برای نسل ها یک روند بوده است، اما بیشتر در خانه های مجلل، کاخ ها و موارد مشابه یافت می شود. با این حال، خانه های شهری بزرگ این عنصر طراحی را در دوران مدرن گنجانده اند. در اینجا در این وبلاگ، ما هفت ایده منحصر به فرد طراحی راه پله مارپیچ را انتخاب کرده ایم که براق، ظریف، جمع و جور هستند و به طور یکپارچه با فضای داخلی خانه مدرن شما ترکیب می شوند.

بنابراین اگر می خواهید جایگزینی برای راه پله های معمولی داشته باشید، این پله های مارپیچ برای شما مناسب هستند. آنها به فضای کمتری نیاز دارند و ظاهری خیره کننده به فضای داخلی خانه شما می دهند.

این طرح های راه پله مارپیچ با در نظر گرفتن تنگنای فضا در شهرهای شهری و سلیقه امروزی ساکنان شهری مانند شما، با دقت طراحی شده اند. پس برای چی منتظری؟ بیایید با این ایده های طراحی راه پله مارپیچ شروع کنیم.

طرح راه پله مارپیچ چوبی

راه پله های چوبی حس گرما را به کل خانه شما می بخشد. بنابراین اگر می خواهید خانه تان احساس راحتی و جذابیت داشته باشد، یک راه پله مارپیچ چوبی براق یک گزینه عالی برای شماست. نگهداری از اینها آسان است و به خوبی با مبلمان شما ترکیب می شود. می توانید چند چراغ آویز زیبا اضافه کنید تا به طرح راه پله مارپیچ خود جلوه خاصی بدهد. فضای داخلی خانه خود را با کفپوش چوبی، یک قفسه کتاب شیک و یک واحد مبل راحتی تکمیل کنید تا ظاهر را به هم بچسبانید. می توانید چند گیاه گلدانی اضافه کنید تا یکنواختی چوب را از بین ببرید.

طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

یک اتاق نشیمن با یک راه پله مارپیچ چوبی قدیمی، جلوه ای مسحورکننده به کل فضا می بخشد.


طراحی پلکان مارپیچ بتنی

آیا می خواهید یک طرح راه پله ساده داشته باشید که در جیب شما زیباتر به نظر برسد؟ بتن راه حل شماست. آنها نسبتاً ارزان تر از سنگ های طبیعی هستند اما به خوبی با سبک صنعتی دکوراسیون داخلی خانه ترکیب می شوند. و اگر کمی نسبت به ظاهر و احساس آن آگاه هستید، به شما اطمینان دهیم که راه های متعددی برای جذاب جلوه دادن این نوع طراحی راه پله وجود دارد. طرح های پلکان مارپیچ بتنی با نرده های آهنی شگفت انگیز به نظر می رسند. همچنین می توانید چند چراغ نواری یا نورافکن کوچک برای برجسته کردن پله ها اضافه کنید. یک دیوار برجسته با روکش آجری، چراغ‌های اسپوتنیک و یک ست مبل راحتی چرمی تمام آن چیزی است که برای دوخت ظاهری به هم نیاز دارید. یک کفپوش مرمر و برخی گیاهان باعث می شود فضا بزرگ و مطبوع به نظر برسد. یک فرش کف و مقداری پرده اضافه کنید تا حس آرامش بخشی به فضا ببخشید.

طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

یک راه پله مارپیچ بتونی برای تقویت اتاق نشیمن به سبک صنعتی شما عالی است


طرح پلکان مارپیچ مرمری

پله های مارپیچ مرمری در ایران بسیار محبوب هستند اما عمدتاً در فضای باز. اگر با تخصص طراحی شده باشند، این راه پله های مارپیچ مرمری جلوه ای شیک به خانه شما می بخشد و خانه شما را بزرگ و شیک نشان می دهد. اگر می خواهید فضایی آرام به فضای خود بدهید، کفپوش مرمر سفید را نیز امتحان کنید. رگه و بافت مجلل این سنگ طبیعی به ظرافت اتاق شما می افزاید. راه پله مارپیچ مرمری خود را با نرده های شیشه ای جفت کنید تا ظاهری فوق العاده زیبا داشته باشید. ست مبل سفید و دیوارهای نقاشی شده، حال و هوای آرامی را به اتاق نشیمن می بخشد. چند چراغ اسپوتنیک و نورافکن برای یک اتاق نشیمن با نور خوب اضافه کنید.

طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

یک اتاق نشیمن کاملا سفید با یک راه پله مارپیچ مرمری برای ظاهری بسیار جذاب


طراحی راه پله با ذخیره سازی مخفی

اگر به زندگی بدون شلوغی وسواس دارید و به دنبال بهینه سازی هر گوشه و کنار خانه خود هستید، هیچ چیز بهتر از طراحی راه پله مارپیچ با فضای ذخیره سازی مخفی نیست. آنها فضای ذخیره سازی کافی را فراهم می کنند و خانه شما را شیک نشان می دهند. بنابراین هنگامی که برنامه ای برای راه پله مارپیچ برای خانه شما وجود دارد، از این پله ها برای ایجاد فضای ذخیره سازی مخفی نیز استفاده کنید. این به شما فضایی می دهد تا کفش ها و سایر اقلام را به طور مرتب نگهداری کنید. اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و می خواهید عملکرد فضای خود را بهبود ببخشید، این طرح راه پله مارپیچ بسیار عالی است.

طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

یک راه پله مارپیچ چوبی مد روز، با فضای ذخیره سازی هوشمندانه طراحی شده است


طرح راه پله مارپیچ آهنی

طرح های راه پله مارپیچ آهنی برای افزودن ظاهری براق به خانه شما عالی هستند. آنها تند، مینیمالیستی هستند و کاملا با طراحی های خانه هندی ترکیب می شوند. یک راه پله مارپیچ آهنی ساده می تواند نقطه کانونی خانه شما باشد. آنها مد روز و در عین حال مینیمال به نظر می رسند و یک بیانیه جسورانه به کل فضا اضافه می کنند. همانطور که در این تصویر می بینیم، یک دیوار زرد رنگ پر جنب و جوش و برخی از گیاهان داخلی به زیبایی ظاهر پله های مارپیچ آهنی مشکی را تکمیل می کنند.

طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

یک راه پله مارپیچ آهنی ساده و شیک به رنگ مشکی


طراحی هنری پلکان مارپیچ فلزی

آیا شما در قلب یک فرد هنری هستید و عاشق اضافه کردن دکوراسیون پیچیده به خانه خود هستید؟ سپس طراحی هنری پلکان مارپیچ فلزی چیزی است که نمی توانید از دست بدهید. این راه پله مارپیچ فلزی حال و هوای قدیمی به خانه شما می بخشد و فضای شما را مانند یک اثر هنری جلوه می دهد. این راه پله در اینجا به رنگ طلایی است و بدون زحمت فضای داخلی را خیره می کند. این نوع از پله‌های مارپیچ حتی اگر در گوشه‌ای قرار بگیرند، به زیبایی خانه طراح شما تبدیل خواهند شد.

طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

راه پله مارپیچ فلزی به رنگ طلایی با طراحی پیچیده که جلوه ای مجلل به فضای شما می بخشد.


طراحی پلکان مارپیچ در شیشه

یکی دیگر از راه‌های افزودن ظاهری جدید و فوق‌العاده به طراحی پلکان مارپیچ شما، پله‌های مارپیچ شیشه‌ای با پانل کناری شیشه‌ای است. ظاهری ظریف و شیک به اتاق نشیمن می دهد. شیشه نور را به زیبایی منعکس می کند و کل فضا را روشن می کند و در عین حال ظاهری تمیز به سطح می دهد. آنها سبک تر به نظر می رسند و یکنواختی را به زیبایی کاهش می دهند. نگهداری راه پله های مارپیچ شیشه ای ممکن است کمی چالش برانگیز باشد زیرا باید همیشه آن را تمیز و خشک نگه دارید. با این حال، ظرافتی که به محل زندگی شما می بخشد ارزش رنج را دارد.

طرح راه پله مارپیچ
طرح راه پله مارپیچ

به سراغ پله های مارپیچ شیشه ای بروید تا ظاهری تمیز و شیک به اتاق نشیمن خود ببخشید

امیدواریم این وبلاگ بتواند به برخی از سوالات شما مانند “طراحی راه پله مارپیچ”، “طراحی راه پله قوس ” و “یک راه پله مارپیچ چقدر فضا نیاز دارد” پاسخ دهد. اگر با ایده های طراحی راه پله مارپیچ که ذکر کردیم غرق شده اید، آنها را به ما بسپارید! با طراحان ما تماس بگیرید و ما خانه ای را مطابق میل شما طراحی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us