کمد دیواری

با این ایده های ذخیره سازی ، سازماندهی اتاق کودکان را به بازی کودکانه ای تبدیل کنید

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

از این دکوراسیون های چوبی ذخیره‌ سازی اتاق بچه‌ ها استفاده کنید تا کتاب ‌ها ، لباس ‌ها و اسباب ‌بازی‌ های آن ‌ها را پس از اتمام زمان بازی شان تحت کنترل خود نگه دارید . اجرای این کار آسان است و زمان زیادی از شما نمی گیرد . این یک زمان کوتاه برای شما است !

اتاق کودک می تواند به اندازه اتاق های دیگر خانه شما مرتب و منظم باشد . بله ، درست شنیدید . فقط کافی است این راهنمای سریع و سرراست ذخیره سازی اتاق کودک را دنبال کنید ، و از این کار اغلب پیچیده یک کار  ساده و راحت در یک عصر بسازید .

بیایید ابتدا نگاهی به چند نکته برای دستیابی به یک اتاق کودکان فوق العاده مرتب و منظم داشته باشیم :

    تمام اقلام شکسته ، لباس ‌های غیرقابل پوشیدن یا کتاب ‌ها / اسباب‌ بازی ‌هایی که برای مدت طولانی استفاده نشده ‌اند را بردارید . آن ها را در سطل زباله بیندازید یا آن ها را اهدا کنید .

    هنگامی که ایده روشنی درباره مقدار باقیمانده و نحوه نگهداری آن ها به دست آوردید ، برای جلوگیری از غرق شدن در وسایل کودک تان ، شروع به سازماندهی بخش به بخش کنید .

    تمام سطوح را تمیز و گردگیری کنید تا اتاق کودک تان تمیزتر و بهداشتی ‌تر شود . مطمئن شوید که فضای داخلی اتاق خواب کودک سرگرم کننده ، هیجان انگیز و هماهنگ با شخصیت کودک شما باشد .

    سعی کنید دکوراسیون معمولی اتاق کودک خود را با دکوراسیون چند منظوره با قابلیت ذخیره سازی اضافی ( مانند تخت خواب / نیمکت / جعبه با فضاهای ذخیره سازی داخلی ) جایگزین کنید . سعی کنید میز را در اتاق دوباره بچینید تا حس تازه و بازتری به آن ببخشید .

    سطوح افقی ( بالای میز و کمد ) را تمیز و دور از چیزهای اضافی نگه دارید زیرا اغلب می توانند به آهنربایی برای ایجاد انبوهی از وسایل به هم ریخته تبدیل شوند .

اکنون ، زمان آن رسیده است که به ایده‌ های ذخیره‌ سازی سازمان ‌دهنده اتاق هوشمند کودکان بپردازیم . بنابراین ، بدون هیچ بحث دیگری ، بیایید مستقیماً وارد عمل شویم .

سازمان ‌دهنده فضای ذخیره ‌سازی همه‌ کاره اتاق کودک اگر به دنبال چیزی جمع‌ و جور و چند منظوره هستید ، این سازمان ‌دهنده فضای ذخیره ‌سازی همه ‌کاره برای کودک تمام چیزی است که به آن نیاز دارید . کل قسمت دکوراسیون دارای یک کمد دو درب خودکفا ، یک کابینت پایه باز و یک سری قفسه های متعدد با یک میز مطالعه متصل است . اگر فرزندتان مشتاق کتاب خوانی است ، می‌ توانید یک سازمان ‌دهنده کتاب مستقل به کمد اضافه کنید .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

یک جعبه خاطره برای کودک خود بسازید که در آن بتواند همه چیزهای گرانبها مانند وسایل هنری و صنایع دستی زیبا را که ساخته است ، نگهداری کند .

سازمان دهنده ذخیره سازی کودک ( افقی )

این سازمان ‌دهنده فضای ذخیره ‌سازی افقی برای اتاق کودک دارای یک تخت خواب دو طبقه با صرفه‌ جویی در فضا با قفسه‌ های داخلی و سایر بخش ‌ها با اندازه ‌های متفاوت است که در واقع یک ذخیره‌ سازی است . می ‌توانید از قفسه بالای تختِ پایینی برای نمایش اسباب‌ بازی ‌های بچه ‌ها و کشوهای مخفی اضافی برای نگهداری کتاب ‌ها ، لباس‌ ها و وسایل کوچک استفاده کنید . همچنین می ‌توانید از سبدهای برچسب ‌دار به جای پر کردن بچه ‌ها با اسباب ‌بازی‌ ها و چیزهای دیگر استفاده کنید تا ظاهری بدون شلوغی داشته باشید .

تخت خواب دو طبقه با قفسه ‌های سازمان ‌دهنده فضای ذخیره‌ سازی اتاق کودک برای حفظ ظاهری بدون درهم و برهمی و شلوغی …

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

بهترین نکته برای سازماندهی اتاق کودک این است که فضاهای ذخیره سازی و تنها بخش از فضای بازی آنها ترکیب شود تا آنها خودشان اسباب بازی های خود را بردارند .

سازمان ‌دهنده فضای ذخیره ‌سازی کودک ( عمودی )

این سازمان دهنده عمودی ذخیره سازی کودک مدرن و امروزی به نظر می رسد . می توانید از تمایز رنگ دو کمد مجزا برای تمایز بین نوع اقلامی که می خواهید در هر یک از آنها ذخیره کنید استفاده کنید . مثلا لباس و لوازم در یکی و اسباب بازی و کتاب در دیگری . این ایده مناسب برای ذخیره سازی کودکان برای فضاهای کوچک است .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

با استفاده از کاغذ دیواری های طرح آجر روی دیوارهای اتاق ، اتاق را سرگرم کننده تر و جذاب تر کنید .

جعبه ‌های سازمان‌ دهنده ذخیره ‌سازی کودک

این اتاق زیبا می تواند به عنوان یک گوشه مطالعه و منطقه بازی ایده آل باشد . دارای یک کمد لباس از کف تا سقف و یک نیمکت تعبیه شده در نزدیکی پنجره با جعبه ‌های سازمان‌ دهنده ذخیره‌ سازی در زیر آن برای قرار دادن کتاب ‌ها ، اسباب ‌بازی ‌ها و سایر لوازم جانبی کودک شما به شیوه ‌ای منظم است . این به عنوان یک فضای ذخیره سازی اضافی زیبا عمل می کند که باعث صرفه جویی در فضا نیز می شود .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

می توانید فضای ذخیره سازی زیر نیمکت را نیز به یک قفسه کتاب داخلی تبدیل کنید .

کابینت سفارشی سازمان دهنده ذخیره سازی کودک

از کتاب ‌های کودک تان به ‌عنوان قطعات دکوری با هماهنگ کردن رنگ ‌ها در کابینت سفارشی سازمان ‌دهنده ذخیره‌ سازی کودکان استفاده کنید . این ترکیبی از بخش ‌ها و کشوهای باز و بسته است که به آن ظاهر و احساسی منحصر به فرد و از نظر بصری جذاب می ‌دهد . همچنین جمع و جور است و به راحتی می توان آن را در هر گوشه ای از اتاق جای داد .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

کابینت سفارشی کاملاً با دکوراسیون / موضوع موجود اتاق بدون تلاش زیاد ترکیب می شود .

سطل های اسباب بازی نگهداری کودک

این اتاق خواب کوچک دخترانه بسیار زیبا و خاص به نظر می رسد . دارای یک تخت کوچک راحت در یک گوشه و یک کابینت افقی باز با بخش‌ هایی در گوشه دیگر است که دارای جعبه ‌ها / سبدها و سطل ‌های اسباب‌ بازی ( چوبی / پلاستیکی / استیل ) است که کاملاً در وسایل بچه‌ها جا می ‌شود و این فضا را کاربردی تر ، کم اهمیت تر و در عین حال سرگرم کننده تر می کند .

کمد دیواری اتاق کودک
کمد دیواری اتاق کودک

جایگزینی برای سازماندهی اسباب‌ بازی ‌های کودکان و سطل ذخیره‌ سازی آن می ‌تواند یک کمد باز دو کاره باشد .

امیدواریم این پست شما را با ایده‌ های فوق ‌العاده ذخیره ‌سازی سازمان ‌دهنده اتاق کودک آشنا کرده باشد تا بتوانید در کوتاه ‌مدت خواسته خود را اجرا کنید و از مزایای آن بهره ببرید . اگر ایده دیگری برای اضافه کردن دارید لطفا نظرات تان را با ما در میان بگذارید . ما مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم .

نویسنده : فیروزپاکزاد

کلمات کلیدی : کمد دیواری اتاق کودک اتاق دخترانه اتاق خواب کمد چوبی

منبع :

https://www.designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع کمد دیواری :

WhatsApp us