ایده کمد دیواری و کمد لباس اتاق خواب
ایده کمد دیواری و کمد لباس اتاق خواب

اتاق رختکن در خانه چیزی بیش از فضایی برای نگهداری لباس ها و کفش های شماست

یک اتاق رختکن باید شخصیت و سبک شما را منعکس کند و در عین حال امکان ذخیره، سازماندهی و مشاهده هر مورد را به صورت جداگانه به شما ارائه دهد. حتی اگر در گوشه کوچکی از اتاق خواب شما قرار گرفته باشد، می توان فضا را شخصی کرد. کمدهای اتاق رختکن یا کمدهای اتاق خواب با میز آرایش دارای طرح های متنوع و مقرون به صرفه و مد روز هستند.

ویژگی های اساسی طراحی کمد برای اتاق رختکن چیست؟

دارای ترکیبی از کشوها، قفسه ها، قفسه ها و میله های آویز برای قرار دادن لباس ها، اندازه ها/انواع و کفش های مختلف.
می توان آن را در چیدمان های مختلف مانند طراحی دیوار به دیوار، طراحی از کف تا سقف در یک طرف یا هر دو طرف اتاق طراحی کرد.
ممکن است با یا بدون میز آرایش متصل باشد، اما لزوماً باید یک آینه دید کامل، یک میز اتو و یک فضای نشیمن با اندازه متوسط ​​در نزدیکی آن داشته باشد ( وگرنه، چه فایده ای دارد!).
باید به مناطق جداگانه تقسیم شود که در آن چیزها را با توجه به دفعات استفاده قرار می دهید:
ناحیه بالایی – اقلام فصلی و/یا اقلامی که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند مانند لباس‌ها و کفش‌های زمستانی را ذخیره کنید . مناطقی از کمد دیواری که استفاده از آنها ساده نیست .

  1. منطقه میانی – لباس‌های غیررسمی/رسمی و/یا اقلام پرکاربرد مانند لباس زیر، کمربند و کیف را ذخیره کنید. نیست
  2. منطقه پایینی – کفش ها و/یا سایر اقلام نسبتاً بهداشتی که کمتر استفاده میشوند مانند لوازم تمیز کردن و جلا دادن کفش ها را ذخیره کنید.

ترجیحاً باید دارای نورپردازی مدرن روشن مانند چراغ‌های نواری LED یا چراغ‌های فرورفته باشد – چه در طراحی داخلی یا خارج از آن که به زیبایی‌شناسی و عملکرد فضا می‌افزاید.
اگر یک میز آرایش در فضا دارید، مطمئن شوید که هم نور جلو و هم نور پشت را به آینه اضافه کنید تا چهره شما به خوبی روشن شود.
مواد مناسب برای کمد رختکن خود را بر اساس نیاز خود و موقعیت اتاق رختکن انتخاب کنید (گاهی اوقات شرایط نامساعد جوی بر دوام و کارایی اتاق تأثیر می گذارد). چوب بهترین ماده برای طراحی کمد است، چه در اتاق رختکن و چه در هر اتاق دیگری.
اکنون، بیایید نگاهی به ایده های شگفت انگیز طراحی کمد اتاق رختکن بیندازیم . ما تقریباً مطمئن هستیم که شما عاشق آنها خواهید شد و از آنها الهام خواهید گرفت!

طراحی کمد برای اتاق رختکن ایده شماره 1

آیا این اتاق رختکن L شکل با کمد و میز آرایش کاملاً زیبا به نظر نمی رسد؟ این از یک فرمت طراحی باز پیروی می کند و دارای بخش های جداگانه ای است تا همه ملزومات کمد لباس شما را در خود جای داده و سازماندهی کند. دارای نورپردازی داخلی است تا بتوانید اشیا را از فاصله دور به وضوح مشاهده کنید. شما می توانید یک پارتیشن ثابت ایجاد کنید و یک فرش با رنگ های مختلف اضافه کنید تا اتاق خواب و قسمت رختکن خود را مشخص کنید.

ایده کمد دیواری و کمد لباس اتاق خواب
یک میز آرایش جمع و جور با رنگ طلایی و یک آینه بلند ثابت به این قسمت آرایش ظاهری کامل و یکپارچه می دهد.


طراحی کمد برای اتاق رختکن ایده شماره 2

این اتاق رختکن در رنگ های سفید و خاکستری روشن بسیار آرامش بخش و شیک به نظر می رسد. طراحی کمد اتاق رختکن دیوار به دیوار با درهای چرخان در یک طرف، قسمت نمایش کیف/کیف کامل در طرف مقابل و یک ناحیه آرایش اختصاصی که بین این دو در طرف سوم پوشانده شده است. صندلی های بالشتکی و یک آینه مستطیل شکل متصل به گریل سفید با طراحی پیچیده، فورا اتاق رختکن را به فضایی زیبا و آرام تبدیل می کند.

ایده کمد دیواری و کمد لباس اتاق خواب
این طرح کمد اتاق رختکن کابینت هوشمند را منعکس می کند که به اتاق ظاهری ساده و مجلل می بخشد.


طراحی کمد برای اتاق رختکن ایده شماره 3

اتاق خواب کرم رنگ در این کمد لباس و اتاق رختکن با رنگ قهوه ای روشن گسترش یافته است. کمدهای کاذب سفید در دو طرف با قفسه‌های باز، فضاهای آویزان و گزینه‌های متعدد کشو این اطمینان را ایجاد می‌کنند که شما می‌توانید همه لباس‌ها، اکسسوری‌ها و کیف‌هایتان را مرتب و عالی جا دهید. همچنین باعث می شود اتاق سبک تر و مطبوع تر شود. ارائه یک چهارپایه بالشتکی باعث راحتی در هنگام امتحان کردن کفش و اقلام مرتبط می شود.

ایده کمد دیواری و کمد لباس اتاق خواب
برای تمایز بین اتاق خواب و رختکن خود می توانید از سایه های مختلف اما مکمل رنگ و/یا یک پرده کوچک استفاده کنید.


طراحی کمد برای اتاق رختکن ایده شماره 4

این طرح کمد کاملاً چوبی و شیشه ای برای اتاق رختکن با بخش های دردار و بدون درب ظاهری جسورانه و زیبا دارد. چراغ‌های توکار به شما کمک می‌کنند دید واضحی از وسایل شخصی خود داشته باشید در حالی که لوستر فانتزی روی سقف ظرافت و سلطنت را به فضا می‌افزاید. یک میز آرایش زیبا با یک آینه مستقل متضاد و تکمیل کننده ظاهر اتاق رختکن است.

ایده کمد دیواری و کمد لباس اتاق خواب
برای به حداکثر رساندن نور طبیعی در اتاق رختکن از درهای کشویی با لعاب برای کمدها استفاده کنید.


طراحی کمد برای اتاق رختکن ایده شماره 5

این طرح کمد اتاق رختکن دارای یک پانچ با گزینه های ذخیره سازی فراوان و یک کمد متصل با کشوهای شیک و یک آینه بزرگ با نور پس زمینه است که در قاب تعبیه شده است. انتخاب رنگ مشکی و خاکستری برای کمد لباس به خوبی با کفپوش اتاق رختکن ترکیب می شود و حال و هوای رسمی و مجلل را به اتاق رخت می دهد. مقدار فضای باز پیاده روی در اتاق در واقع می تواند شما را برای اجرای یک کت واک مد وسوسه کند.

ایده کمد دیواری و کمد لباس اتاق خواب
از جعبه های ذخیره سازی رنگ روشن و قطعات مبلمان در یک اتاق نسبتاً تیره رنگ استفاده کنید تا برخی از جذابیت های بصری ایجاد کنید.


جمع بندی :

تمام چیزی که وجود دارد همین است! یک اتاق رختکن مناسب با کمدها نهایت تجمل و تعادل خلاقانه زیبایی شناسی و عملکرد را برای شما فراهم می کند. این روتین لباس پوشیدن و عروسک پوشیدن شما برای مناسبت های مهم را خاص تر می کند. بنابراین، اگر به فکر طراحی یا بازسازی اتاق رختکن خود هستید، به سادگی با یکی از کارشناسان طراحی داخلی ” فن و هنر ” در ارتباط باشید تا به شما کمک کنند تا سوالات خود را حل کرده و طرح خود را نهایی کنید.


مطالب مرتبط با موضوع کمد دیواری :

WhatsApp us