کمد اتاق خواب سفید
کمد اتاق خواب سفید

هفت طرح کمد اتاق خواب سفید مینیمال برای حداکثر پیچیدگی .

کمدها بخشی از یک خانه هستند که فضای کمی را اشغال می کنند اما فضای زیادی را نیز ذخیره می کنند. به علاوه، آنها دیگر فقط برای نگهداری وسایل شما کار نمی کنند. از آنجایی که آنها بخش قابل توجهی از فضای شما را تشکیل می دهند، باید به عنوان بخشی از طراحی اتاق خواب عمل کنند و در همان زمان احساس طاقت فرسا نکنند.

کمدهای اتاق خواب سفید از همه زیباترین کمدها هستند زیرا به خوبی با سبک های مختلف طراحی مطابقت دارند. رنگ سفید که نماد صلح و قدرت است، همچنین اجازه می دهد نور در اتاق پخش شود. این طرح های کمد اتاق خواب سفید ممکن است انتخاب از بین آنها بسیار آسان باشد، اما در عین حال مدیریت در طولانی مدت بسیار چالش برانگیز است. به هر حال، چیزهای خوب همیشه با مسئولیت هایی همراه هستند، اما کمدهای سفید کاملاً ارزشش را دارند!

در اینجا هفت طرح کمد اتاق خواب سفید بکر برای الهام گرفتن آورده شده است.

کمد دیواری با لمینت های چوبی

با رنگ های طبیعی و پاستلی روشن در اتاق، لمینت تیره چوب روی کمد ابعاد متفاوتی به اتاق می دهد. همانطور که کمد تا سقف امتداد می یابد، اتاق ظاهر کامل تری پیدا می کند. لمینت سفید کمد دارای روکش مات ساده است که تمایل دارد با دیوارها ترکیب شود. درها به سمت بیرون باز می شوند، به دنبال سنت دیرینه کمدهای ذخیره سازی.

کمد اتاق خواب سفید
ساده همیشه راه خوبی برای کمدهای سفید است


کمدهای اتاق خواب سفید ساده که املای سلطنتی دارند

این کمد اتاق خواب از ترکیب سفید و طرح چوبی است که با طرح بالا ست شده است . در اینجا، لمینت های چوبی عمودی در دو طرف کمدها وجود دارد. کمد سفید با سطح کمی بازتابنده برای تکمیل تصویر نیازی به دکور عجیب دیگری ندارد. امکانات درهای کشویی تنها مزیت دیگری است که با این طراحی خاص کمد اتاق خواب ارائه می شود.

کمد اتاق خواب سفید
کمد اتاق خواب سفید

روکش براق روی این کمدهای سفید رنگی سلطنتی می‌افزاید


3. دو کمد رنگی انتها به انتها

با تخت زیبا که در سراسر این طرح سفید قرار گرفته است، فضای بیشتری برای کمدها وجود دارد و تقریباً به عنوان دیواری برای اتاق خواب عمل می کنند. لمینت های به کار رفته مشابه روکش براقی است که در طرح قبلی مشاهده کردید. می‌توانید روکش چوبی متفاوتی را انتخاب کنید که به همان اندازه با بقیه طرح‌ها مطابقت داشته باشد.

کمد اتاق خواب سفید
کمد اتاق خواب سفید

یک دیوار کمد لباس سفید می تواند کاربردی و زیبا باشد


ترکیب در یکپارچه

برای اتصال هر دو انتهای مقیاس رنگی که در اتاق خود استفاده کرده اید، رنگ سفید همان سایه خنثی است که به دنبال آن هستید. این طرح کمد لباس سفید قسمتی بدون درز از اتاق است. با اضافه شدن کمد لباس سفید، فضا روشن تر به نظر می رسد. کمد به همراه قفسه های سفید متصل به طرح، به عنوان پارتیشن برای تخت عمل می کند و لایه ای از حریم خصوصی را به اتاق خواب می بخشد.

کمد اتاق خواب سفید
کمد اتاق خواب سفید

کمدهای سفید با درهای کشویی باعث صرفه جویی در فضا می شوند


کمد اتاق خواب سفید که یک غذای بصری است

کمد مستقل و رنگ های سفید زیبا – این طراحی به دلیل ساختار و ظاهر زیبای آن کاملاً با طرح های قبلی متفاوت است. حتی سایر عناصر سفید موجود در این اتاق کاملاً روشن و مکمل دکوراسیون گل‌های زیبا هستند. کمد کاملاً از چوب ساخته شده است – همچنین می توانید مواد دیگری را انتخاب کنید که ظاهر چوبی محکمی به شما می دهد.

کمد اتاق خواب سفید
کمد اتاق خواب سفید

یک کمد اتاق خواب سفید تزئین شده به همان اندازه زیباست!


کابینت کلاسیک

اتاق خواب سفید که با استفاده از کلاسیک هایی مانند نیمکت، لوستر منحنی و آباژورهای کلاه مانند طراحی شده است، کمدهایی را می طلبد که به همان اندازه کلاسیک باشد. کمد سفید و درهای آن با رنگ طلایی طراحی شده است. جنبه مدرنی که معرفی شده است درب های کشویی است. جزئیات در طراحی این کمد اتاق خواب سفید با قالب گیری تا دیوار پشت نیز گسترش می یابد.

کمد اتاق خواب سفید
این کمد سفید یک کلاس متفاوت است!


کمدهای اتاق خواب مدرن و مینیمال سفید

با طراحی ساده کمد اتاق خواب سفید، فضای آزاد بیشتری خواهید داشت زیرا تنها کسری از فضای کف و دیوار اتاق خواب را اشغال می کند. سهولت درهای کشویی و لهجه های خاکستری حتی دلایل بهتری برای همراهی با این طراحی هستند. استفاده حداقلی از رنگ‌ها برای این اتاق خواب باعث می‌شود که سفیدها بیش از پیش برجسته شوند.

کمد اتاق خواب سفید
کمد اتاق خواب سفید

یک کمد اتاق خواب سفید ساده ترین راه برای درست کردن کار است


شکی نیست که سفید هر رنگ دیگری را در خود جای می دهد. در کنار چوب، می‌توانید در و آینه‌های شیشه‌ای رنگی را به عنوان گزینه‌های طراحی برای کمدهای اتاق خواب سفید در نظر بگیرید. لهجه‌های متالیک نیز ظاهری براق می‌دهند که از تمام اشیاء سفید اتاق شما متمایز است. کمدهای سفید ممکن است به دلایل واضح نیاز به تمیز کردن مکرر داشته باشند، اما روکش‌های محبوبی که در طراحی کمد سفید قرار می‌گیرند، تمیز و نگهداری بسیار آسان هستند و همچنین به همان اندازه بادوام هستند. آیا به دنبال یک کمد سفید برای اتاق خواب خود هستید؟ برای راه حل های کامل طراحی اتاق خواب برای خانه خود با ما تماس بگیرید!


مطالب مرتبط با موضوع کمد دیواری چوبی :

WhatsApp us