معرفی انواع چوب

چوب توسکا

چوب توس با نام مشترک توسکا از خانواده توسکایان داری بیش از 35 گونه است. این درخت گلدار خیلی کم به اندازه بزرگ می رسد. جنگل‌های شمال ایران یک منبع بزرگ از درختان توسکا با ابعاد بسیار بزرگ را دارا است.

کنده درخت چوب توسکا , تخته جنگلی مناسب میز , اسلب چوب

کنده درخت چوب توسکا , تخته جنگلی مناسب میز , اسلب چوب

Alder، همچنین به طور معمول به عنوان توسکا  یا توسکا سیاه، یکی از گونه های درختی است که در حال حاضر در سراسر اروپا و جنوب غربی آسیا توزیع شده است. اصالت اصلی آن مکان های مرطوب و جنگل های رودخانه ای است. هنوز هم چوب شرکت های دیگری به نام توس قرمز، که در منطقه شمال غربی اقیانوس آرام و در سواحل غربی ایالات متحده تشکیل می دهند، وجود دارد. Estacio یک کیفیت بسیار ظریف را برای مبلمان و کابینت فراهم می کند، و تهیه روکش چوب است.

چوب و درخت توسکا

گل درخت، چوب و درخت توسکا

COLOR

چوب توسکی تقریبا سفید است، شما می توانید از انواع مختلف بیرونی یا درونی را انتخاب کنید، و یا تحسین comic روشن قهوه ای در طبقات زرد تا قرمز.

درخت توسکا

محل رویش گونه توسکا، درخت توسکا

TEXTURE

این چوب دارای یک مغز با الیاف بسیار مستقیم و بافت یکنواخت است. برخی از الیاف آن نورانی است و سطح آن دارای تخلخل صاف و جمع و جور است.

انواع چوب , چوب درخت توسکا

انواع چوب , چوب درخت توسکا

طول عمر

هسته چوب نسبت به تخریب مقاوم نیست، بنابراین بسیار مهم است که آن را از حملات عفونت های رایج در خانه محافظت کنید ، زیرا به آنها حساس است. رنگ های حفاظتی و نگهدارنده ای که از فساد آنها جلوگیری می کنند نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی ها

این مهم ترین گونه های چوب سخت در منطقه ایالات متحده است که در آن مطرح شده است. و دارای انعطاف پذیری متوسط ​​است، بنابراین استفاده از آن محدود و ظریف است. با این حال، حکاکی روی آن خوب و صیقلی انجام می شود، و نتیجه بسیار خوبی برای مبلمان شیک و لوکس ارائه می دهد.

کاربردها

یکی از مشخصه های استفاده از چوب توسکا در ساخت گیتارها و همچنین دستگیره های خانگی (برس، شانه، غلطک های پارچه ای، وسایل آشپزخانه …) است. همچنین با این نوع چوب، اسباب بازی، میز کار، انواع مختلف روکش و مبلمان تزئینی داخلی ساخته شده است.

میز چوب توسکا، دکوراسیون چوبی

میز چوب توسکا، دکوراسیون چوبی

میز جلو مبلی چوب توسکا، دکوراسیون چوبی

میز جلو مبلی چوب توسکا، دکوراسیون چوبی

میز بار چوب توسکا

میز بار چوب توسکا

 

WhatsApp us