درود بر شما

میز ناهارخوری – 2018

میز چوبی

میز چوبی

همه چیز درباره میز ناهارخوری چوبی

اتاق ناهار خوری 2018

با استفاده از این مجموعه ناهار خوری الهام گرفته از طراحی یک مدل آمریکایی و اروپایی ، یک مهمانی شام اروپایی را در خانه خود بازیابی کنید. در این مدل پایه ها تبدیل به تدریج تبدیل به یک میز می شوند . از کم به زیاد با قدرت اتکایی به عرض میز .

چه چوبی برای میز ناهارخوری مناسب است .

چوب میز باید سخت ( چگالی بالا ) از درختان پهن برگ مانند راش , بلوط , گردو , ملچ , ون , چوب اش و.. باشد 

تمیز کردن چوب رنگ شده را چگونه انجام دهیم تا صدمه ای به میز نخورد ؟ 

آب و صابون با دستمال نرم بهترین گزینه برای چوب طبیعی است .

سطح میز میبایست صاف و یکدست باشد تا بتوان به راحتی آن را تمیز کرد 

چرا ام دی اف برای میز ناهارخوری مطلوب نیست ؟ 

ام دی اف مخلوط خرده چوب و رزین اوره است . رزین اوره یا چسب اوره یا همان اوره فرمالدئید یک چسب حاوی گازهای خطرناک میباشد . این چسب از سال 1990 در اروپا بعنوان عامل تشدید کننده سرطان شناخته شد . و از آن زمان تا به امروز بیش از 90% این ماده به ایران ؛ افغانستان و کشورهای جهان سوم فروخته شده است . 

هزینه یک میز چه مبلغی میباشد و چه چیزی هایی در یک میز مهم هستند ؟

پایه های یک میز میبایست از چوب یا فلز ساخته شوند 

صفحه میز میبایست صاف و محکم باشد , بطوری که اگر یک انسان بزرگسال وزن خود را روی میز اندازد میز به راحتی از جای خود جدا نشود .

میز ناهار خوری چوبی

انواع میز ناهارخوری٬ میز ناهارخوری٬ میز ناهارخوری چوبی٬

انواع میز چوبی ناهار خوری با پایه خراطی , میز مستطیل

انواع میز چوبی ناهار خوری با پایه خراطی , میز مستطیل

ابعاد استاندارد میز

ابعاد استاندارد جدول

میز هادر همه اشکال و اندازه ها وجود دارد، اما ابعاد استاندارد خاصی که رایج هستند. در اینجا، نگاهی سریع به جداول استاندارد می کنیم. ما به ابعاد ارتفاع، عرض و عمق برای اندازه مربع، مستطیل، بیضی و میز گرد نگاه می کنیم.

ارتفاع استاندارد و ابعاد
اکثر انواع جدول ها دارای سه شکل اساسی هستند: مربع، مستطیل، و گرد. بیشتر جداول ارتفاع استاندارد یکسان دارند:   حدود 75 سانتی متر  عرض و عمق جدول بر اساس شکل متفاوت است.در اینجا ابعاد استاندارد برای هر یک از این شکل ها وجود دارد.

میز مربع . بعضی از میز های مربعی دارای عرض مقطع  حدود 90 سانتی متر  اندازه گیری می شوند. میز مربعی  برای صندلی چهار نفره بهتر است و معمولا 110 سانتی متر قرار دارد.

جداول مستطیل. این شکل رایج ترین شکل است و ابعاد آن بسته به تعداد افرادی که مایل به صندلی هستند، متفاوت هستند. بیشتر  جداول مستطیل  بین 36 “عرض و 40” گسترده است. جدولی که چهار صندلی می شود باید حدود 48 اینچ باشد. برای صندلی های چهار تا شش نفر، یک جدول حداقل 60 “طول داشته باشید. برای شش تا هشت مهمان، جدول شما باید حداقل 78 “طول داشته باشد.
میزهای گرد. قطر اندازه گیری کلیدی برای یک  میز گرد است . مانند شکل مربع، این شکل بهتر برای گروه های کوچک تر مناسب است. شما می توانید چهار نفر را در یک میز قرار دهید که بین 36 تا 44 اینچ باشد. چهار تا شش نفر در یک میز قرار می گیرند که به قطر 44 تا 54 سانتیمتر می رسد و میز شما باید 54 و یا قطر یا بزرگتر باشد تا از 6 تا 8 دینار مناسب باشد.
گزینه های صندلی انعطاف پذیر
به یاد داشته باشید می توانید جداول قابل رویت را برای گزینه های صندلی های انعطاف پذیر تر انتخاب کنید. اندازه میزهای میز گرد بعد از اضافه کردن برگها تغییر می کند. یک جدول مربع به یک جدول مستطیل و غیره تبدیل می شود. اطمینان حاصل کنید که فضای کامل برای گسترش جدول وجود دارد.

میز قهوه ابعاد
میزهای قهوه خوری در آمده اشکال و اندازه از ناهار خوری میزهای حتی بیشتر: شما می توانید شش ضلعی، مستطیل، بیضی، گرد، مربع و پیدا  میزهای قهوه خوری در باست مبلمان. هنگامی که به ارتفاع می آید، میز قهوه شما باید یک یا دو اینچ کوتاهتر از صندلی های صندلی روی مبل باشد. این معمولا از 15 تا 20 درجه بالا میرود. عمق و عرض جدول قهوه شما بستگی به چندین عامل دارد، از جمله شکل جدول و فضای موجود.

به طور کلی، عرض قهوه شما باید حدود دو سوم طول مبل خود را داشته باشد. عمق میز قهوه شما به اندازه اتاق شما بستگی دارد. همانطور که این تصاویر نشست قهوه نشان می دهد، اگر به نظر می رسد و احساس می کند درست است، احتمالا این است.

اگر می خواهید اتاق خود را به یک واسطه تبدیل کنید، با مشاوران طراحی در Bassett Furniture تماس بگیرید. ما به شما با ابعاد استاندارد جدول و همچنین بهترین گزینه برای فضای و سبک شما کمک خواهد کرد.

WhatsApp us